Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Oresac kod Vrsca - Vrsac timetable

tuesday, 04.10.2022.
04:35 05:12 (00:37)
MesBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oresac kod Vrsca, Mes
dep. 04:35
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
4 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
7.1 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
12.9 km
arr. 04:55
dep. 04:55
16.3 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
17 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
20.9 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
29.1 km
arr. 05:05
dep. 05:05
29.8 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
31.3 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
32.2 km
Oresac kod Vrsca - Vrsac timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
04:35 05:12 (00:37)
MesBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oresac kod Vrsca, Mes
dep. 04:35
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
4 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
7.1 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
12.9 km
arr. 04:55
dep. 04:55
16.3 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
17 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
20.9 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
29.1 km
arr. 05:05
dep. 05:05
29.8 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
31.3 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
32.2 km
Oresac kod Vrsca - Vrsac timetable
Departures on: thursday, 06.10.2022.
04:35 05:12 (00:37)
MesBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oresac kod Vrsca, Mes
dep. 04:35
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
4 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
7.1 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
12.9 km
arr. 04:55
dep. 04:55
16.3 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
17 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
20.9 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
29.1 km
arr. 05:05
dep. 05:05
29.8 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
31.3 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
32.2 km
Oresac kod Vrsca - Vrsac timetable
Departures on: friday, 07.10.2022.
04:35 05:12 (00:37)
MesBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oresac kod Vrsca, Mes
dep. 04:35
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
4 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
7.1 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
12.9 km
arr. 04:55
dep. 04:55
16.3 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
17 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
20.9 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
29.1 km
arr. 05:05
dep. 05:05
29.8 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
31.3 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
32.2 km
Oresac kod Vrsca - Vrsac timetable
Departures on: saturday, 08.10.2022.
06:26 07:10 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oresac kod Vrsca
dep. 06:26
Parta, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Zagajica, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
6 km
Izbiste, Crkva
arr. 06:46
dep. 06:46
12 km
Uljma, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
15 km
Uljma
arr. 06:50
dep. 06:50
16 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 06:55
dep. 06:55
20 km
Vrsac, Podrum
arr. 07:03
dep. 07:03
27 km
arr. 07:04
dep. 07:04
28 km
Vrsac, Pijaca
arr. 07:08
dep. 07:08
30 km
Vrsac, Bus station
arr. 07:10
31 km
Oresac kod Vrsca - Vrsac timetable
Departures on: monday, 10.10.2022.
04:35 05:12 (00:37)
MesBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oresac kod Vrsca, Mes
dep. 04:35
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
4 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
7.1 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
12.9 km
arr. 04:55
dep. 04:55
16.3 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
17 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
20.9 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
29.1 km
arr. 05:05
dep. 05:05
29.8 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
31.3 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
32.2 km
Oresac kod Vrsca - Vrsac timetable
Departures on: tuesday, 11.10.2022.
04:35 05:12 (00:37)
MesBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oresac kod Vrsca, Mes
dep. 04:35
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
4 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
7.1 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
12.9 km
arr. 04:55
dep. 04:55
16.3 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
17 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
20.9 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
29.1 km
arr. 05:05
dep. 05:05
29.8 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
31.3 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
32.2 km

Naselja Oresac kod Vrsca i Vrsac su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Oresac kod Vrsca je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 06:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.