Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Oreovac kod Nisa - Nis timetable

monday, 21.10.2019.
05:00 05:45 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreovac kod Nisa, Okretnica
dep. 05:00
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
0.3 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 05:04
dep. 05:04
1.4 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 05:05
dep. 05:05
1.9 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 05:07
dep. 05:07
4.4 km
arr. 05:08
dep. 05:08
4.6 km
Malca, Igraliste
arr. 05:12
dep. 05:12
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 05:15
dep. 05:15
7.1 km
arr. 05:18
dep. 05:18
8.9 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 05:21
dep. 05:21
10.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
11.7 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 05:25
dep. 05:25
12.9 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 05:27
dep. 05:27
13.3 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 05:29
dep. 05:29
14.3 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 05:31
dep. 05:31
15 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 05:32
dep. 05:32
15.8 km
Nis, Durlan
arr. 05:35
dep. 05:35
16.8 km
arr. 05:36
dep. 05:36
17.1 km
Nis, RK Sindelic
arr. 05:39
dep. 05:39
17.7 km
Nis, Niteks
arr. 05:40
dep. 05:40
18.7 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 05:41
dep. 05:41
19.3 km
Nis, Tvrdava
arr. 05:43
dep. 05:43
20.2 km
Nis, Bus station
arr. 05:45
20.9 km
06:40 07:25 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreovac kod Nisa, Okretnica
dep. 06:40
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:42
dep. 06:42
0.3 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 06:44
dep. 06:44
1.4 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 06:45
dep. 06:45
1.9 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 06:47
dep. 06:47
4.4 km
arr. 06:48
dep. 06:48
4.6 km
Malca, Igraliste
arr. 06:52
dep. 06:52
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 06:55
dep. 06:55
7.1 km
arr. 06:58
dep. 06:58
8.9 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 07:01
dep. 07:01
10.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
11.7 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 07:05
dep. 07:05
12.9 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 07:07
dep. 07:07
13.3 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 07:09
dep. 07:09
14.3 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 07:11
dep. 07:11
15 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:12
dep. 07:12
15.8 km
Nis, Durlan
arr. 07:15
dep. 07:15
16.8 km
arr. 07:16
dep. 07:16
17.1 km
Nis, RK Sindelic
arr. 07:19
dep. 07:19
17.7 km
Nis, Niteks
arr. 07:20
dep. 07:20
18.7 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:21
dep. 07:21
19.3 km
Nis, Tvrdava
arr. 07:23
dep. 07:23
20.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
20.9 km
08:30 09:15 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreovac kod Nisa, Okretnica
dep. 08:30
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
0.3 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 08:34
dep. 08:34
1.4 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 08:35
dep. 08:35
1.9 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 08:37
dep. 08:37
4.4 km
arr. 08:38
dep. 08:38
4.6 km
Malca, Igraliste
arr. 08:42
dep. 08:42
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 08:45
dep. 08:45
7.1 km
arr. 08:48
dep. 08:48
8.9 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 08:51
dep. 08:51
10.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
11.7 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 08:55
dep. 08:55
12.9 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 08:57
dep. 08:57
13.3 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 08:59
dep. 08:59
14.3 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 09:01
dep. 09:01
15 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:02
dep. 09:02
15.8 km
Nis, Durlan
arr. 09:05
dep. 09:05
16.8 km
arr. 09:06
dep. 09:06
17.1 km
Nis, RK Sindelic
arr. 09:09
dep. 09:09
17.7 km
Nis, Niteks
arr. 09:10
dep. 09:10
18.7 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 09:11
dep. 09:11
19.3 km
Nis, Tvrdava
arr. 09:13
dep. 09:13
20.2 km
Nis, Bus station
arr. 09:15
20.9 km
11:55 12:40 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreovac kod Nisa, Okretnica
dep. 11:55
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 11:57
dep. 11:57
0.3 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 11:59
dep. 11:59
1.4 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 12:00
dep. 12:00
1.9 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 12:02
dep. 12:02
4.4 km
arr. 12:03
dep. 12:03
4.6 km
Malca, Igraliste
arr. 12:07
dep. 12:07
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
7.1 km
arr. 12:13
dep. 12:13
8.9 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 12:16
dep. 12:16
10.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
11.7 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 12:20
dep. 12:20
12.9 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 12:22
dep. 12:22
13.3 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 12:24
dep. 12:24
14.3 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 12:26
dep. 12:26
15 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:27
dep. 12:27
15.8 km
Nis, Durlan
arr. 12:30
dep. 12:30
16.8 km
arr. 12:31
dep. 12:31
17.1 km
Nis, RK Sindelic
arr. 12:34
dep. 12:34
17.7 km
Nis, Niteks
arr. 12:35
dep. 12:35
18.7 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 12:36
dep. 12:36
19.3 km
Nis, Tvrdava
arr. 12:38
dep. 12:38
20.2 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
20.9 km
13:45 14:30 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreovac kod Nisa, Okretnica
dep. 13:45
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:47
dep. 13:47
0.3 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 13:49
dep. 13:49
1.4 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 13:50
dep. 13:50
1.9 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 13:52
dep. 13:52
4.4 km
arr. 13:53
dep. 13:53
4.6 km
Malca, Igraliste
arr. 13:57
dep. 13:57
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 14:00
dep. 14:00
7.1 km
arr. 14:03
dep. 14:03
8.9 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 14:06
dep. 14:06
10.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
11.7 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 14:10
dep. 14:10
12.9 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 14:12
dep. 14:12
13.3 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 14:14
dep. 14:14
14.3 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 14:16
dep. 14:16
15 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:17
dep. 14:17
15.8 km
Nis, Durlan
arr. 14:20
dep. 14:20
16.8 km
arr. 14:21
dep. 14:21
17.1 km
Nis, RK Sindelic
arr. 14:24
dep. 14:24
17.7 km
Nis, Niteks
arr. 14:25
dep. 14:25
18.7 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 14:26
dep. 14:26
19.3 km
Nis, Tvrdava
arr. 14:28
dep. 14:28
20.2 km
Nis, Bus station
arr. 14:30
20.9 km
16:35 17:20 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreovac kod Nisa, Okretnica
dep. 16:35
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:37
dep. 16:37
0.3 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
1.4 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 16:40
dep. 16:40
1.9 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 16:42
dep. 16:42
4.4 km
arr. 16:43
dep. 16:43
4.6 km
Malca, Igraliste
arr. 16:47
dep. 16:47
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:50
dep. 16:50
7.1 km
arr. 16:53
dep. 16:53
8.9 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 16:56
dep. 16:56
10.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
11.7 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 17:00
dep. 17:00
12.9 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 17:02
dep. 17:02
13.3 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 17:04
dep. 17:04
14.3 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 17:06
dep. 17:06
15 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:07
dep. 17:07
15.8 km
Nis, Durlan
arr. 17:10
dep. 17:10
16.8 km
arr. 17:11
dep. 17:11
17.1 km
Nis, RK Sindelic
arr. 17:14
dep. 17:14
17.7 km
Nis, Niteks
arr. 17:15
dep. 17:15
18.7 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:16
dep. 17:16
19.3 km
Nis, Tvrdava
arr. 17:18
dep. 17:18
20.2 km
Nis, Bus station
arr. 17:20
20.9 km
18:15 19:00 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreovac kod Nisa, Okretnica
dep. 18:15
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 18:17
dep. 18:17
0.3 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 18:19
dep. 18:19
1.4 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 18:20
dep. 18:20
1.9 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 18:22
dep. 18:22
4.4 km
arr. 18:23
dep. 18:23
4.6 km
Malca, Igraliste
arr. 18:27
dep. 18:27
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 18:30
dep. 18:30
7.1 km
arr. 18:33
dep. 18:33
8.9 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 18:36
dep. 18:36
10.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
11.7 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
12.9 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 18:42
dep. 18:42
13.3 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 18:44
dep. 18:44
14.3 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 18:46
dep. 18:46
15 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 18:47
dep. 18:47
15.8 km
Nis, Durlan
arr. 18:50
dep. 18:50
16.8 km
arr. 18:51
dep. 18:51
17.1 km
Nis, RK Sindelic
arr. 18:54
dep. 18:54
17.7 km
Nis, Niteks
arr. 18:55
dep. 18:55
18.7 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 18:56
dep. 18:56
19.3 km
Nis, Tvrdava
arr. 18:58
dep. 18:58
20.2 km
Nis, Bus station
arr. 19:00
20.9 km
20:00 20:45 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreovac kod Nisa, Okretnica
dep. 20:00
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
0.3 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 20:04
dep. 20:04
1.4 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 20:05
dep. 20:05
1.9 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 20:07
dep. 20:07
4.4 km
arr. 20:08
dep. 20:08
4.6 km
Malca, Igraliste
arr. 20:12
dep. 20:12
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:15
dep. 20:15
7.1 km
arr. 20:18
dep. 20:18
8.9 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 20:21
dep. 20:21
10.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
11.7 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 20:25
dep. 20:25
12.9 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 20:27
dep. 20:27
13.3 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 20:29
dep. 20:29
14.3 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 20:31
dep. 20:31
15 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:32
dep. 20:32
15.8 km
Nis, Durlan
arr. 20:35
dep. 20:35
16.8 km
arr. 20:36
dep. 20:36
17.1 km
Nis, RK Sindelic
arr. 20:39
dep. 20:39
17.7 km
Nis, Niteks
arr. 20:40
dep. 20:40
18.7 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 20:41
dep. 20:41
19.3 km
Nis, Tvrdava
arr. 20:43
dep. 20:43
20.2 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
20.9 km
22:00 22:45 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreovac kod Nisa, Okretnica
dep. 22:00
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 22:02
dep. 22:02
0.3 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 22:04
dep. 22:04
1.4 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 22:05
dep. 22:05
1.9 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 22:07
dep. 22:07
4.4 km
arr. 22:08
dep. 22:08
4.6 km
Malca, Igraliste
arr. 22:12
dep. 22:12
6.2 km
Malca, I - Podrum
arr. 22:15
dep. 22:15
7.1 km
arr. 22:18
dep. 22:18
8.9 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 22:21
dep. 22:21
10.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 22:23
dep. 22:23
11.7 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 22:25
dep. 22:25
12.9 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 22:27
dep. 22:27
13.3 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 22:29
dep. 22:29
14.3 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 22:31
dep. 22:31
15 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 22:32
dep. 22:32
15.8 km
Nis, Durlan
arr. 22:35
dep. 22:35
16.8 km
arr. 22:36
dep. 22:36
17.1 km
Nis, RK Sindelic
arr. 22:39
dep. 22:39
17.7 km
Nis, Niteks
arr. 22:40
dep. 22:40
18.7 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 22:41
dep. 22:41
19.3 km
Nis, Tvrdava
arr. 22:43
dep. 22:43
20.2 km
Nis, Bus station
arr. 22:45
20.9 km

Naselja Oreovac kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Oreovac kod Nisa je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.