Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Orasac kod Sapca - Sabac timetable

monday, 18.10.2021.
05:59 06:15 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Sapca
dep. 05:59
Misar, Polje
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
arr. 06:06
dep. 06:06
3.6 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:08
dep. 06:08
4.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:09
dep. 06:09
4.8 km
arr. 06:10
dep. 06:10
5.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:11
dep. 06:11
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:12
dep. 06:12
6.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:14
dep. 06:14
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
8 km
06:44 07:00 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Sapca
dep. 06:44
Misar, Polje
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
arr. 06:51
dep. 06:51
3.6 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:53
dep. 06:53
4.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:54
dep. 06:54
4.8 km
arr. 06:55
dep. 06:55
5.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:56
dep. 06:56
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:57
dep. 06:57
6.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:59
dep. 06:59
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 07:00
8 km
07:50 08:06 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Sapca
dep. 07:50
Misar, Polje
arr. 07:56
dep. 07:56
3 km
arr. 07:57
dep. 07:57
3.6 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:59
dep. 07:59
4.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:00
dep. 08:00
4.8 km
arr. 08:01
dep. 08:01
5.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 08:02
dep. 08:02
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 08:03
dep. 08:03
6.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 08:05
dep. 08:05
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 08:06
8 km
11:29 11:45 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Sapca
dep. 11:29
Misar, Polje
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
arr. 11:36
dep. 11:36
3.6 km
Misar, Sapcanka
arr. 11:38
dep. 11:38
4.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 11:39
dep. 11:39
4.8 km
arr. 11:40
dep. 11:40
5.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 11:41
dep. 11:41
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 11:42
dep. 11:42
6.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 11:44
dep. 11:44
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 11:45
8 km
11:55 12:11 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Sapca
dep. 11:55
Misar, Polje
arr. 12:01
dep. 12:01
3 km
arr. 12:02
dep. 12:02
3.6 km
Misar, Sapcanka
arr. 12:04
dep. 12:04
4.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:05
dep. 12:05
4.8 km
arr. 12:06
dep. 12:06
5.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:07
dep. 12:07
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:08
dep. 12:08
6.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:10
dep. 12:10
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 12:11
8 km
13:50 14:06 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Sapca
dep. 13:50
Misar, Polje
arr. 13:56
dep. 13:56
3 km
arr. 13:57
dep. 13:57
3.6 km
Misar, Sapcanka
arr. 13:59
dep. 13:59
4.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:00
dep. 14:00
4.8 km
arr. 14:01
dep. 14:01
5.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:02
dep. 14:02
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:03
dep. 14:03
6.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:05
dep. 14:05
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 14:06
8 km
15:50 16:06 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Sapca
dep. 15:50
Misar, Polje
arr. 15:56
dep. 15:56
3 km
arr. 15:57
dep. 15:57
3.6 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:59
dep. 15:59
4.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:00
dep. 16:00
4.8 km
arr. 16:01
dep. 16:01
5.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 16:02
dep. 16:02
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 16:03
dep. 16:03
6.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:05
dep. 16:05
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 16:06
8 km
18:14 18:30 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Sapca
dep. 18:14
Misar, Polje
arr. 18:20
dep. 18:20
3 km
arr. 18:21
dep. 18:21
3.6 km
Misar, Sapcanka
arr. 18:23
dep. 18:23
4.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:24
dep. 18:24
4.8 km
arr. 18:25
dep. 18:25
5.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 18:26
dep. 18:26
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 18:27
dep. 18:27
6.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 18:29
dep. 18:29
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
8 km
18:35 18:51 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Sapca
dep. 18:35
Misar, Polje
arr. 18:41
dep. 18:41
3 km
arr. 18:42
dep. 18:42
3.6 km
Misar, Sapcanka
arr. 18:44
dep. 18:44
4.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:45
dep. 18:45
4.8 km
arr. 18:46
dep. 18:46
5.4 km
Sabac, Beli limovi
arr. 18:47
dep. 18:47
6.1 km
Sabac, Zorka 3
arr. 18:48
dep. 18:48
6.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 18:50
dep. 18:50
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 18:51
8 km
20:21 21:25 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Sapca
dep. 20:21
Mrdenovac, Okretnica
arr. 20:26
dep. 20:26
2.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
3.7 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 20:29
dep. 20:29
4.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 20:34
dep. 20:34
6.3 km
Miokus
arr. 20:36
dep. 20:36
7.7 km
Predvorica, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
10.8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 20:47
dep. 20:47
12.6 km
arr. 20:49
dep. 20:49
13.9 km
Misar, Orasacki put
arr. 20:53
dep. 20:53
16 km
Korman kod Sapca
arr. 20:57
dep. 20:57
17.9 km
Misar, Dom
arr. 21:05
dep. 21:05
21.9 km
Misar, Polje
arr. 21:12
dep. 21:12
23 km
arr. 21:14
dep. 21:14
23.8 km
Misar, Sapcanka
arr. 21:15
dep. 21:15
24.3 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 21:17
dep. 21:17
24.9 km
arr. 21:18
dep. 21:18
25.5 km
Sabac, Beli limovi
arr. 21:19
dep. 21:19
25.9 km
Sabac, Zorka 3
arr. 21:20
dep. 21:20
26.4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 21:23
dep. 21:23
27.2 km
Sabac, Bus station
arr. 21:25
28 km

Naselja Orasac kod Sapca i Sabac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Orasac kod Sapca je u 05:59 h, dok je poslednji polazak u 20:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.