Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Orasac kod Leskovca - Leskovac timetable

thursday, 20.02.2020.
04:50 05:55 (01:05)
SkolaFabrika Falke
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Skola
dep. 04:50
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 04:51
dep. 04:51
1 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 04:53
dep. 04:53
5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 04:55
dep. 04:55
7 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 04:56
dep. 04:56
7.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 04:57
dep. 04:57
8 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 05:00
dep. 05:00
9 km
Velika Biljanica
arr. 05:01
dep. 05:01
9.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 05:03
dep. 05:03
10 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 05:04
dep. 05:04
10.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 05:08
dep. 05:08
12 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 05:09
dep. 05:09
12.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 05:10
dep. 05:10
13.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 05:11
dep. 05:11
14.5 km
Leskovac, OMV
arr. 05:13
dep. 05:13
16.5 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 05:25
dep. 05:25
17.5 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:55
19.5 km
05:50 06:17 (00:27)
Raskrsnica za GradasnicuMetalna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
dep. 05:50
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 05:51
dep. 05:51
1 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 05:53
dep. 05:53
2 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Velika Biljanica
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Manojlovce, Komuna
arr. 05:59
dep. 05:59
4.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:00
dep. 06:00
5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:01
dep. 06:01
5.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:04
dep. 06:04
6.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
7.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Leskovac, OMV
arr. 06:09
dep. 06:09
8.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:13
dep. 06:13
9.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:15
dep. 06:15
10.5 km
Leskovac, Metalna skola
arr. 06:17
11 km
05:52 06:25 (00:33)
Raskrsnica za JarsenovoHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
dep. 05:52
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 05:56
dep. 05:56
2.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 05:58
dep. 05:58
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 06:02
dep. 06:02
6 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 06:03
dep. 06:03
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Velika Biljanica
arr. 06:07
dep. 06:07
9 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:08
dep. 06:08
9.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:11
dep. 06:11
10.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:14
dep. 06:14
11 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
11.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Leskovac, OMV
arr. 06:19
dep. 06:19
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
15 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 06:25
16 km
06:50 07:17 (00:27)
Raskrsnica za GradasnicuMetalna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
dep. 06:50
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 06:51
dep. 06:51
1 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 06:53
dep. 06:53
2 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 06:56
dep. 06:56
3 km
Velika Biljanica
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:59
dep. 06:59
4.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:01
dep. 07:01
5.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:04
dep. 07:04
6.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
7 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
7.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:07
dep. 07:07
8 km
Leskovac, OMV
arr. 07:09
dep. 07:09
8.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:13
dep. 07:13
9.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:15
dep. 07:15
10.5 km
Leskovac, Metalna skola
arr. 07:17
11 km
07:29 08:00 (00:31)
Raskrsnica za JarsenovoHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
dep. 07:29
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:31
dep. 07:31
2 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:33
dep. 07:33
2.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:34
dep. 07:34
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Velika Biljanica
arr. 07:43
dep. 07:43
9 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:45
dep. 07:45
9.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:47
dep. 07:47
10.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:49
dep. 07:49
11 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
11.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:51
dep. 07:51
12 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:52
dep. 07:52
13 km
Leskovac, OMV
arr. 07:54
dep. 07:54
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:56
dep. 07:56
15 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:00
16 km
07:31 08:00 (00:29)
Raskrsnica za JarsenovoHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
dep. 07:31
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:37
dep. 07:37
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:38
dep. 07:38
3.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 07:42
dep. 07:42
4.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Velika Biljanica
arr. 07:45
dep. 07:45
5.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:46
dep. 07:46
6 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:47
dep. 07:47
7 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:49
dep. 07:49
8 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:50
dep. 07:50
8.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
9 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:52
dep. 07:52
10 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:54
dep. 07:54
12 km
Leskovac, OMV
arr. 07:55
dep. 07:55
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:57
dep. 07:57
14 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:00
14.5 km
08:55 09:20 (00:25)
SkolaHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Skola
dep. 08:55
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 08:56
dep. 08:56
2 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 08:59
dep. 08:59
3.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 09:00
dep. 09:00
4 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 09:02
dep. 09:02
6 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 09:04
dep. 09:04
7 km
Velika Biljanica
arr. 09:05
dep. 09:05
8 km
Manojlovce, Komuna
arr. 09:07
dep. 09:07
9 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 09:08
dep. 09:08
10 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 09:09
dep. 09:09
10.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 09:11
dep. 09:11
11.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
12 km
Bratmilovce, Skola
arr. 09:13
dep. 09:13
12.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 09:14
dep. 09:14
13.5 km
Leskovac, OMV
arr. 09:16
dep. 09:16
14.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:19
dep. 09:19
16 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 09:20
17 km
10:40 11:00 (00:20)
Raskrsnica za GradasnicuHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
dep. 10:40
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 10:41
dep. 10:41
0.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 10:43
dep. 10:43
2.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 10:45
dep. 10:45
3.5 km
Velika Biljanica
arr. 10:46
dep. 10:46
4.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 10:48
dep. 10:48
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 10:49
dep. 10:49
6.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 10:50
dep. 10:50
7 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 10:52
dep. 10:52
8 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
8.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 10:54
dep. 10:54
9 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:55
dep. 10:55
10 km
Leskovac, OMV
arr. 10:57
dep. 10:57
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:59
dep. 10:59
12.5 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 11:00
13.5 km
12:01 12:26 (00:25)
Raskrsnica za JarsenovoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
dep. 12:01
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 12:08
dep. 12:08
3.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 12:12
dep. 12:12
4.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
5 km
Velika Biljanica
arr. 12:15
dep. 12:15
5.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 12:17
dep. 12:17
7 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 12:19
dep. 12:19
8 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 12:20
dep. 12:20
8.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
9 km
Bratmilovce, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Leskovac, OMV
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:26
14 km
13:05 13:27 (00:22)
Raskrsnica za GradasnicuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
dep. 13:05
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:06
dep. 13:06
1 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:08
dep. 13:08
2 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:11
dep. 13:11
3 km
Velika Biljanica
arr. 13:12
dep. 13:12
4 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:14
dep. 13:14
4.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:15
dep. 13:15
5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:16
dep. 13:16
5.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:19
dep. 13:19
6.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
7.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:22
dep. 13:22
8 km
Leskovac, OMV
arr. 13:24
dep. 13:24
8.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:27
9.5 km
13:05 13:40 (00:35)
Raskrsnica za GradasnicuFabrika Falke
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
dep. 13:05
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:06
dep. 13:06
0.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:07
dep. 13:07
1 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Velika Biljanica
arr. 13:12
dep. 13:12
2.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:14
dep. 13:14
3 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:15
dep. 13:15
3.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:16
dep. 13:16
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:19
dep. 13:19
5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
5.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
6.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:22
dep. 13:22
7.5 km
Leskovac, OMV
arr. 13:24
dep. 13:24
9.5 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 13:30
dep. 13:30
10.5 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 13:40
12.5 km
14:00 14:20 (00:20)
ProdavnicaOMV
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
dep. 14:00
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Velika Biljanica
arr. 14:08
dep. 14:08
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 14:10
dep. 14:10
6.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:11
dep. 14:11
7 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:12
dep. 14:12
7.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:15
dep. 14:15
8.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
9 km
Bratmilovce, Skola
arr. 14:17
dep. 14:17
9.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:18
dep. 14:18
10 km
Leskovac, OMV
arr. 14:20
11.5 km
14:36 15:02 (00:26)
Raskrsnica za JarsenovoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
dep. 14:36
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 14:39
dep. 14:39
2 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 14:42
dep. 14:42
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 14:44
dep. 14:44
3.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 14:46
dep. 14:46
4 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 14:48
dep. 14:48
4.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 14:49
dep. 14:49
5 km
Velika Biljanica
arr. 14:51
dep. 14:51
5.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 14:52
dep. 14:52
6 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:53
dep. 14:53
7 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:55
dep. 14:55
8 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:56
dep. 14:56
8.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
9 km
Bratmilovce, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:59
dep. 14:59
12 km
Leskovac, OMV
arr. 15:00
dep. 15:00
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:02
14 km
15:20 15:43 (00:23)
Raskrsnica za GradasnicuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
dep. 15:20
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 15:26
dep. 15:26
3 km
Velika Biljanica
arr. 15:27
dep. 15:27
4 km
Manojlovce, Komuna
arr. 15:29
dep. 15:29
4.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:31
dep. 15:31
5.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 15:34
dep. 15:34
6.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
7 km
Bratmilovce, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
7.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:37
dep. 15:37
8 km
Leskovac, OMV
arr. 15:39
dep. 15:39
8.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:43
9.5 km
16:25 16:44 (00:19)
Raskrsnica za GradasnicuBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
dep. 16:25
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 16:26
dep. 16:26
0.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 16:28
dep. 16:28
2.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 16:30
dep. 16:30
3.5 km
Velika Biljanica
arr. 16:31
dep. 16:31
4.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 16:33
dep. 16:33
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 16:34
dep. 16:34
6.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 16:35
dep. 16:35
7 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 16:37
dep. 16:37
8 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
8.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
9 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 16:40
dep. 16:40
10 km
Leskovac, OMV
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:44
12.5 km
17:09 17:35 (00:26)
Raskrsnica za JarsenovoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
dep. 17:09
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 17:11
dep. 17:11
2 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 17:13
dep. 17:13
2.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 17:17
dep. 17:17
5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 17:18
dep. 17:18
6 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 17:20
dep. 17:20
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 17:22
dep. 17:22
8 km
Velika Biljanica
arr. 17:23
dep. 17:23
9 km
Manojlovce, Komuna
arr. 17:25
dep. 17:25
9.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 17:26
dep. 17:26
10 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 17:27
dep. 17:27
10.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 17:29
dep. 17:29
11 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
11.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 17:31
dep. 17:31
12 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 17:32
dep. 17:32
13 km
Leskovac, OMV
arr. 17:34
dep. 17:34
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:35
15 km
19:51 20:16 (00:25)
Raskrsnica za JarsenovoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
dep. 19:51
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 19:53
dep. 19:53
1 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 19:54
dep. 19:54
2 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 19:57
dep. 19:57
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 19:58
dep. 19:58
3.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 19:59
dep. 19:59
4 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 20:00
dep. 20:00
4.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 20:02
dep. 20:02
5 km
Velika Biljanica
arr. 20:03
dep. 20:03
5.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 20:05
dep. 20:05
6 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 20:06
dep. 20:06
7 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 20:07
dep. 20:07
8 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 20:09
dep. 20:09
8.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
9 km
Bratmilovce, Skola
arr. 20:11
dep. 20:11
10 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:12
dep. 20:12
12 km
Leskovac, OMV
arr. 20:14
dep. 20:14
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:16
14 km
21:10 21:36 (00:26)
SkolaFabrika Falke
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Leskovca, Skola
dep. 21:10
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 21:11
dep. 21:11
1 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 21:15
dep. 21:15
7 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 21:16
dep. 21:16
7.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 21:17
dep. 21:17
8 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 21:18
dep. 21:18
9 km
Velika Biljanica
arr. 21:19
dep. 21:19
9.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 21:21
dep. 21:21
10 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 21:22
dep. 21:22
10.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 21:23
dep. 21:23
11 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 21:25
dep. 21:25
12 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
12.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 21:27
dep. 21:27
13.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 21:28
dep. 21:28
14.5 km
Leskovac, OMV
arr. 21:30
dep. 21:30
16.5 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 21:33
dep. 21:33
17.5 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 21:36
19.5 km

Naselja Orasac kod Leskovca i Leskovac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Orasac kod Leskovca je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.