Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Orasac kod Arandelovca - Arandelovac timetable

wednesday, 28.02.2024.
04:50 05:00 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Center
dep. 04:50
Arandelovac, Bus station
arr. 05:00
8 km
05:05 05:25 (00:20)
Zikin mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
dep. 05:05
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 05:08
dep. 05:08
3.3 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
4.5 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 05:12
dep. 05:12
5.5 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 05:14
dep. 05:14
6.5 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 05:16
dep. 05:16
8.5 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 05:18
dep. 05:18
9.5 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 05:19
dep. 05:19
10 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 05:20
dep. 05:20
10.5 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 05:23
dep. 05:23
12.5 km
Arandelovac, Bus station
arr. 05:25
13.5 km
05:54 06:18 (00:24)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Strugara
dep. 05:54
Orasac kod Arandelovca, Most
arr. 05:56
dep. 05:56
1.9 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 05:58
dep. 05:58
3.4 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 06:01
dep. 06:01
6.7 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
7.9 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 06:05
dep. 06:05
8.9 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 06:07
dep. 06:07
9.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 06:09
dep. 06:09
11.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 06:11
dep. 06:11
12.9 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 06:12
dep. 06:12
13.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 06:13
dep. 06:13
13.9 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 06:16
dep. 06:16
15.9 km
Arandelovac, Bus station
arr. 06:18
16.9 km
07:00 07:20 (00:20)
Zikin mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
dep. 07:00
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 07:03
dep. 07:03
3.3 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
4.5 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 07:07
dep. 07:07
5.5 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 07:09
dep. 07:09
6.5 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 07:11
dep. 07:11
8.5 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 07:13
dep. 07:13
9.5 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 07:14
dep. 07:14
10 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 07:15
dep. 07:15
10.5 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 07:18
dep. 07:18
12.5 km
Arandelovac, Bus station
arr. 07:20
13.5 km
07:15 07:25 (00:10)
BaljkovicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
dep. 07:15
Orasac kod Arandelovca, Popo
arr. 07:14
dep. 07:14
-1 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
-2 km
Orasac kod Arandelovca, Gajevi
arr. 07:07
dep. 07:07
-5 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 07:19
dep. 07:19
2.5 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 07:23
dep. 07:23
5 km
Arandelovac, Bus station
arr. 07:25
6 km
07:30 07:40 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Center
dep. 07:30
Arandelovac, Bus station
arr. 07:40
8 km
09:05 09:20 (00:15)
Zikin mlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
dep. 09:05
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
3.4 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 09:11
dep. 09:11
5.5 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 09:14
dep. 09:14
9.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 09:17
dep. 09:17
9.4 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:20
11 km
09:19 09:43 (00:24)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Strugara
dep. 09:19
Orasac kod Arandelovca, Most
arr. 09:21
dep. 09:21
1.9 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 09:23
dep. 09:23
3.4 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 09:26
dep. 09:26
6.7 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
7.9 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 09:30
dep. 09:30
8.9 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 09:32
dep. 09:32
9.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 09:34
dep. 09:34
11.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 09:36
dep. 09:36
12.9 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 09:37
dep. 09:37
13.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 09:38
dep. 09:38
13.9 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 09:41
dep. 09:41
15.9 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:43
16.9 km
11:20 11:30 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2025.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Center
dep. 11:20
Arandelovac, Bus station
arr. 11:30
5 km
12:44 13:08 (00:24)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Strugara
dep. 12:44
Orasac kod Arandelovca, Most
arr. 12:46
dep. 12:46
1.9 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 12:48
dep. 12:48
3.4 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
6.7 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
7.9 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 12:55
dep. 12:55
8.9 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 12:57
dep. 12:57
9.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 12:59
dep. 12:59
11.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 13:01
dep. 13:01
12.9 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 13:02
dep. 13:02
13.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 13:03
dep. 13:03
13.9 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 13:06
dep. 13:06
15.9 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:08
16.9 km
13:05 13:15 (00:10)
BaljkovicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
dep. 13:05
Orasac kod Arandelovca, Popo
arr. 13:04
dep. 13:04
-1 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
-2 km
Orasac kod Arandelovca, Gajevi
arr. 12:57
dep. 12:57
-5 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 13:07
dep. 13:07
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 13:08
dep. 13:08
2 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 13:09
dep. 13:09
2.5 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 13:10
dep. 13:10
3 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 13:13
dep. 13:13
5 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:15
6 km
13:08 13:21 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 22.06.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Center
dep. 13:08
Arandelovac, Bus station
arr. 13:21
8 km
13:10 13:20 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 06.01.2025.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Center
dep. 13:10
Arandelovac, Bus station
arr. 13:20
8 km
13:49 14:13 (00:24)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Strugara
dep. 13:49
Orasac kod Arandelovca, Most
arr. 13:51
dep. 13:51
1.9 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 13:53
dep. 13:53
3.4 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 13:56
dep. 13:56
6.7 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
7.9 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 14:00
dep. 14:00
8.9 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 14:02
dep. 14:02
9.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 14:04
dep. 14:04
11.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 14:06
dep. 14:06
12.9 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 14:07
dep. 14:07
13.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 14:08
dep. 14:08
13.9 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 14:11
dep. 14:11
15.9 km
Arandelovac, Bus station
arr. 14:13
16.9 km
14:30 14:42 (00:12)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Center
dep. 14:30
Arandelovac, Bus station
arr. 14:42
7.6 km
15:04 15:28 (00:24)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Strugara
dep. 15:04
Orasac kod Arandelovca, Most
arr. 15:06
dep. 15:06
1.9 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 15:08
dep. 15:08
3.4 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 15:11
dep. 15:11
6.7 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
7.9 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 15:15
dep. 15:15
8.9 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 15:17
dep. 15:17
9.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 15:19
dep. 15:19
11.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 15:21
dep. 15:21
12.9 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 15:22
dep. 15:22
13.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 15:23
dep. 15:23
13.9 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 15:26
dep. 15:26
15.9 km
Arandelovac, Bus station
arr. 15:28
16.9 km
15:10 15:20 (00:10)
BaljkovicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
dep. 15:10
Orasac kod Arandelovca, Popo
arr. 15:09
dep. 15:09
-1 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
-2 km
Orasac kod Arandelovca, Gajevi
arr. 15:02
dep. 15:02
-5 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 15:12
dep. 15:12
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 15:13
dep. 15:13
2 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 15:14
dep. 15:14
2.5 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 15:18
dep. 15:18
5 km
Arandelovac, Bus station
arr. 15:20
6 km
15:20 15:30 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2025.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Center
dep. 15:20
Arandelovac, Bus station
arr. 15:30
5 km
16:35 16:50 (00:15)
Zikin mlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
dep. 16:35
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
3.4 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 16:41
dep. 16:41
5.5 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 16:44
dep. 16:44
9.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 16:47
dep. 16:47
9.4 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:50
11 km
17:32 17:48 (00:16)
Zikin mlinBus station
The timetable is valid until: 30.12.2027.
Days of service: business days, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
dep. 17:32
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 17:39
dep. 17:39
5.5 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 17:42
dep. 17:42
8.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 17:45
dep. 17:45
9.4 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:48
11 km
18:04 18:28 (00:24)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Strugara
dep. 18:04
Orasac kod Arandelovca, Most
arr. 18:06
dep. 18:06
1.9 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 18:08
dep. 18:08
3.4 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 18:11
dep. 18:11
6.7 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
7.9 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 18:15
dep. 18:15
8.9 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 18:17
dep. 18:17
9.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 18:19
dep. 18:19
11.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 18:21
dep. 18:21
12.9 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 18:22
dep. 18:22
13.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 18:23
dep. 18:23
13.9 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 18:26
dep. 18:26
15.9 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:28
16.9 km
18:08 18:28 (00:20)
Zikin mlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2025.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
dep. 18:08
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
4 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 18:17
dep. 18:17
7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:28
12 km
18:45 19:20 (00:35)
PopoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Popo
dep. 18:45
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
-1 km
Orasac kod Arandelovca, Gajevi
arr. 18:38
dep. 18:38
-4 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 19:10
dep. 19:10
10.6 km
Orasac kod Arandelovca, Bunar
arr. 18:49
dep. 18:49
1.7 km
Kopljare, Stanisici
arr. 18:52
dep. 18:52
2.3 km
Kopljare, Skola
arr. 18:57
dep. 18:57
4.1 km
Kopljare, Lipar
arr. 19:05
dep. 19:05
7.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 19:12
dep. 19:12
12.6 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 19:13
dep. 19:13
13.6 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 19:14
dep. 19:14
14.1 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 19:15
dep. 19:15
14.6 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 19:18
dep. 19:18
16.6 km
Arandelovac, Bus station
arr. 19:20
17.6 km
19:05 19:20 (00:15)
Zikin mlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
dep. 19:05
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
3.4 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 19:11
dep. 19:11
5.5 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 19:14
dep. 19:14
9.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 19:17
dep. 19:17
9.4 km
Arandelovac, Bus station
arr. 19:20
11 km
19:54 20:04 (00:10)
BaljkovicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
dep. 19:54
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 19:56
dep. 19:56
2 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 19:57
dep. 19:57
3 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 19:58
dep. 19:58
3.5 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 19:59
dep. 19:59
4 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 20:02
dep. 20:02
6 km
Arandelovac, Bus station
arr. 20:04
7 km
20:08 20:28 (00:20)
Zikin mlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2025.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
dep. 20:08
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
4 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 20:17
dep. 20:17
7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 20:28
12 km
20:40 21:00 (00:20)
Zikin mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
dep. 20:40
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 20:43
dep. 20:43
3.3 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
4.5 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 20:47
dep. 20:47
5.5 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 20:49
dep. 20:49
6.5 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 20:51
dep. 20:51
8.5 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 20:53
dep. 20:53
9.5 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 20:54
dep. 20:54
10 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 20:55
dep. 20:55
10.5 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 20:58
dep. 20:58
12.5 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:00
13.5 km
21:05 21:20 (00:15)
Zikin mlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
dep. 21:05
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
3.4 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 21:11
dep. 21:11
5.5 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 21:14
dep. 21:14
9.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 21:17
dep. 21:17
9.4 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:20
11 km

Naselja Orasac kod Arandelovca i Arandelovac su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Orasac kod Arandelovca je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Orasac kod Arandelovca - Arandelovac iznosi od 1,28 EUR do 1,52 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.