Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Okruglica kod Trstenika - Trstenik timetable

monday, 21.10.2019.
06:03 06:40 (00:37)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 2
dep. 06:03
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
0.5 km
Tobolac, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
3.5 km
Tobolac, GR
arr. 06:10
dep. 06:10
4.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
17.5 km
Stari Trstenik
arr. 06:20
dep. 06:20
20 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:21
dep. 06:21
21 km
Pocekovina, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
22.5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
24.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:28
dep. 06:28
26 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:32
dep. 06:32
28 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
29 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:37
dep. 06:37
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
31.5 km
07:30 08:10 (00:40)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 1
dep. 07:30
Tobolac, 3
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Tobolac, GR
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Stari Trstenik
arr. 07:50
dep. 07:50
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 07:51
dep. 07:51
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
22 km
Pocekovina, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
24 km
Donji Ribnik
arr. 07:59
dep. 07:59
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:03
dep. 08:03
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:05
dep. 08:05
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 08:08
dep. 08:08
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:10
31 km
11:48 12:35 (00:47)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 1
dep. 11:48
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
1 km
Levici
arr. 11:51
dep. 11:51
1.5 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
3 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
3.5 km
Jasikovica, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
4.5 km
Jasikovica, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
5 km
Kamenjaca
arr. 12:07
dep. 12:07
8 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
10 km
Pocekovina, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
11.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:21
dep. 12:21
13 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 12:26
dep. 12:26
15 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:28
dep. 12:28
16 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 12:30
dep. 12:30
17 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:35
18.5 km
14:05 14:40 (00:35)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 1
dep. 14:05
Tobolac, 3
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Tobolac, GR
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
17 km
Stari Trstenik
arr. 14:20
dep. 14:20
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:21
dep. 14:21
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Pocekovina, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
24 km
Donji Ribnik
arr. 14:28
dep. 14:28
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:32
dep. 14:32
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:34
dep. 14:34
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 14:37
dep. 14:37
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:40
31 km
16:03 16:40 (00:37)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 2
dep. 16:03
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
0.5 km
Tobolac, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
3.5 km
Tobolac, GR
arr. 16:10
dep. 16:10
4.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
17.5 km
Stari Trstenik
arr. 16:20
dep. 16:20
20 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 16:21
dep. 16:21
21 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
22.5 km
Pocekovina, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
24.5 km
Donji Ribnik
arr. 16:28
dep. 16:28
26 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:32
dep. 16:32
28 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:34
dep. 16:34
29 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 16:37
dep. 16:37
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:40
31.5 km
Okruglica kod Trstenika - Trstenik timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
06:03 06:40 (00:37)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 2
dep. 06:03
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
0.5 km
Tobolac, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
3.5 km
Tobolac, GR
arr. 06:10
dep. 06:10
4.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
17.5 km
Stari Trstenik
arr. 06:20
dep. 06:20
20 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:21
dep. 06:21
21 km
Pocekovina, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
22.5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
24.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:28
dep. 06:28
26 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:32
dep. 06:32
28 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
29 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:37
dep. 06:37
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
31.5 km
07:30 08:10 (00:40)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 1
dep. 07:30
Tobolac, 3
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Tobolac, GR
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Stari Trstenik
arr. 07:50
dep. 07:50
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 07:51
dep. 07:51
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
22 km
Pocekovina, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
24 km
Donji Ribnik
arr. 07:59
dep. 07:59
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:03
dep. 08:03
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:05
dep. 08:05
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 08:08
dep. 08:08
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:10
31 km
11:48 12:35 (00:47)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 1
dep. 11:48
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
1 km
Levici
arr. 11:51
dep. 11:51
1.5 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
3 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
3.5 km
Jasikovica, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
4.5 km
Jasikovica, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
5 km
Kamenjaca
arr. 12:07
dep. 12:07
8 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
10 km
Pocekovina, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
11.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:21
dep. 12:21
13 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 12:26
dep. 12:26
15 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:28
dep. 12:28
16 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 12:30
dep. 12:30
17 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:35
18.5 km
14:05 14:40 (00:35)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 1
dep. 14:05
Tobolac, 3
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Tobolac, GR
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
17 km
Stari Trstenik
arr. 14:20
dep. 14:20
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:21
dep. 14:21
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Pocekovina, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
24 km
Donji Ribnik
arr. 14:28
dep. 14:28
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:32
dep. 14:32
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:34
dep. 14:34
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 14:37
dep. 14:37
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:40
31 km
16:03 16:40 (00:37)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 2
dep. 16:03
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
0.5 km
Tobolac, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
3.5 km
Tobolac, GR
arr. 16:10
dep. 16:10
4.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
17.5 km
Stari Trstenik
arr. 16:20
dep. 16:20
20 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 16:21
dep. 16:21
21 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
22.5 km
Pocekovina, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
24.5 km
Donji Ribnik
arr. 16:28
dep. 16:28
26 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:32
dep. 16:32
28 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:34
dep. 16:34
29 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 16:37
dep. 16:37
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:40
31.5 km

Naselja Okruglica kod Trstenika i Trstenik su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Okruglica kod Trstenika je u 06:03 h, dok je poslednji polazak u 16:03 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.