Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Okruglica kod Trstenika - Trstenik timetable

friday, 21.06.2024.
06:03 06:40 (00:37)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 2
dep. 06:03
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
0.5 km
Tobolac, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
3.5 km
Tobolac, GR
arr. 06:10
dep. 06:10
4.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
17.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
20 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:21
dep. 06:21
21 km
Pocekovina, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
22.5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
24.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:28
dep. 06:28
26 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
28 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
29 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:37
dep. 06:37
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
31.5 km
13:53 14:40 (00:47)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 1
dep. 13:53
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
1 km
Levici
arr. 13:56
dep. 13:56
1.5 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
3 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 14:00
dep. 14:00
3.5 km
Jasikovica, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
4.5 km
Jasikovica, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Kamenjaca
arr. 14:12
dep. 14:12
8 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
9 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 14:18
dep. 14:18
10 km
Pocekovina, 1
arr. 14:22
dep. 14:22
11.5 km
Donji Ribnik
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
15 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:33
dep. 14:33
16 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 14:35
dep. 14:35
17 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:40
18.5 km
16:03 16:40 (00:37)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 2
dep. 16:03
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
0.5 km
Tobolac, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
3.5 km
Tobolac, GR
arr. 16:10
dep. 16:10
4.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
17.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
20 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 16:21
dep. 16:21
21 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
22.5 km
Pocekovina, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
24.5 km
Donji Ribnik
arr. 16:28
dep. 16:28
26 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
28 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:34
dep. 16:34
29 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 16:37
dep. 16:37
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:40
31.5 km
Okruglica kod Trstenika - Trstenik timetable
Departures on: saturday, 22.06.2024.
06:05 06:50 (00:45)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 2
dep. 06:05
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Tobolac, 3
arr. 06:10
dep. 06:10
3.5 km
Tobolac, GR
arr. 06:11
dep. 06:11
4.5 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
9.5 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
10.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
17.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
20 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:31
dep. 06:31
21 km
Pocekovina, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
22.5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:34
dep. 06:34
24.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:38
dep. 06:38
26 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:44
dep. 06:44
29 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:47
dep. 06:47
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:50
31.5 km
Okruglica kod Trstenika - Trstenik timetable
Departures on: sunday, 23.06.2024.
05:56 06:35 (00:39)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 2
dep. 05:56
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
0.5 km
Tobolac, GR
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Bresno Polje
arr. 06:15
dep. 06:15
7.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
11 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:23
dep. 06:23
12 km
Pocekovina, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
13.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
15.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:29
dep. 06:29
17 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:32
dep. 06:32
20 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:35
22.5 km
Okruglica kod Trstenika - Trstenik timetable
Departures on: monday, 24.06.2024.
06:03 06:40 (00:37)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 2
dep. 06:03
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
0.5 km
Tobolac, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
3.5 km
Tobolac, GR
arr. 06:10
dep. 06:10
4.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
17.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
20 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:21
dep. 06:21
21 km
Pocekovina, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
22.5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
24.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:28
dep. 06:28
26 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
28 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
29 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:37
dep. 06:37
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
31.5 km
13:53 14:40 (00:47)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 1
dep. 13:53
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
1 km
Levici
arr. 13:56
dep. 13:56
1.5 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
3 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 14:00
dep. 14:00
3.5 km
Jasikovica, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
4.5 km
Jasikovica, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Kamenjaca
arr. 14:12
dep. 14:12
8 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
9 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 14:18
dep. 14:18
10 km
Pocekovina, 1
arr. 14:22
dep. 14:22
11.5 km
Donji Ribnik
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
15 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:33
dep. 14:33
16 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 14:35
dep. 14:35
17 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:40
18.5 km
16:03 16:40 (00:37)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Okruglica kod Trstenika, 2
dep. 16:03
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
0.5 km
Tobolac, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
3.5 km
Tobolac, GR
arr. 16:10
dep. 16:10
4.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
17.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
20 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 16:21
dep. 16:21
21 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
22.5 km
Pocekovina, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
24.5 km
Donji Ribnik
arr. 16:28
dep. 16:28
26 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
28 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:34
dep. 16:34
29 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 16:37
dep. 16:37
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:40
31.5 km

Naselja Okruglica kod Trstenika i Trstenik su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Okruglica kod Trstenika je u 05:56 h, dok je poslednji polazak u 16:03 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.