Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Odzaci - Novi Sad timetable

monday, 19.11.2018.
05:27 06:35 (01:08)
Railway station Kalvarija
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:27
Odzaci, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:32
2 km
Ratkovo, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
12 km
Parage, Railway station
arr. 05:47
dep. 05:48
19 km
Gajdobra, Railway station
arr. 05:55
dep. 05:56
28 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:05
35 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 06:09
dep. 06:10
40 km
Futog, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:20
52 km
Novi Sad, Railway station
arr. 06:35
70 km
06:50 08:30 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Odzaci, Bus station
dep. 06:50
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
41 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
48 km
Glozan
arr. 07:55
dep. 07:55
57 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
59 km
Futog
arr. 08:10
dep. 08:10
68 km
arr. 08:30
83 km
08:37 09:45 (01:08)
Railway station Kalvarija
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:37
Odzaci, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:42
2 km
Ratkovo, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
12 km
Parage, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:58
19 km
Gajdobra, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
28 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
35 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 09:19
dep. 09:20
40 km
Futog, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:30
52 km
Novi Sad, Railway station
arr. 09:45
70 km
11:25 12:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Odzaci, Bus station
dep. 11:25
Ratkovo, V - Maršala Tita - Crkva
arr. 11:35
dep. 11:35
8 km
Parage, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
14 km
Silbas, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
22 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
34 km
Rumenka, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
48 km
arr. 12:30
59 km
11:35 12:43 (01:08)
Railway station Kalvarija
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:35
Odzaci, Railway station
arr. 11:39
dep. 11:40
2 km
Ratkovo, Railway station
arr. 11:47
dep. 11:48
12 km
Parage, Railway station
arr. 11:55
dep. 11:56
19 km
Gajdobra, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
28 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:13
35 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 12:17
dep. 12:18
40 km
Futog, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
52 km
Novi Sad, Railway station
arr. 12:43
70 km
15:10 16:50 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Odzaci, Bus station
dep. 15:10
Deronje
arr. 15:18
dep. 15:18
8 km
Bac, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:23
17 km
Tovarisevo
arr. 15:35
dep. 15:35
27 km
Obrovac
arr. 15:45
dep. 15:45
32 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
41 km
Celarevo
arr. 16:05
dep. 16:05
53 km
Glozan
arr. 16:13
dep. 16:13
57 km
Begec
arr. 16:28
dep. 16:28
66 km
Futog
arr. 16:35
dep. 16:35
71 km
arr. 16:50
83 km
17:51 18:59 (01:08)
Railway station Kalvarija
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:51
Odzaci, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:56
2 km
Ratkovo, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
12 km
Parage, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
19 km
Gajdobra, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
28 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
35 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 18:33
dep. 18:34
40 km
Futog, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
52 km
Novi Sad, Railway station
arr. 18:59
70 km
20:50 21:58 (01:08)
Railway station Kalvarija
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:50
Odzaci, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
2 km
Ratkovo, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
12 km
Parage, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:11
19 km
Gajdobra, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
28 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 21:27
dep. 21:28
35 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 21:32
dep. 21:33
40 km
Futog, Railway station
arr. 21:42
dep. 21:43
52 km
Novi Sad, Railway station
arr. 21:58
70 km

Naselja Odzaci i Novi Sad su međusobno udaljena ~72 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Odzaci je u 05:27 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.