Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrva - Kraljevo timetable

thursday, 18.08.2022.
06:10 06:40 (00:30)
AjtoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrva, Ajtovici
dep. 06:10
Obrva, Jovandarici
arr. 06:12
dep. 06:12
2.5 km
Obrva, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
3.6 km
Obrva, Strugara
arr. 06:18
dep. 06:18
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
4.8 km
Milocaj, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
12.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 06:28
dep. 06:28
14.2 km
Adrani, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
15.1 km
Adrani, Marinkovići
arr. 06:32
dep. 06:32
15.5 km
Adrani, Matovici
arr. 06:34
dep. 06:34
16 km
arr. 06:36
dep. 06:36
17.4 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 06:38
dep. 06:38
18.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:39
dep. 06:39
19.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:40
20 km
11:40 12:10 (00:30)
AjtoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrva, Ajtovici
dep. 11:40
Obrva, Jovandarici
arr. 11:42
dep. 11:42
2.5 km
Obrva, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
3.6 km
Obrva, Strugara
arr. 11:48
dep. 11:48
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 11:51
dep. 11:51
4.8 km
Milocaj, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
12.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:58
dep. 11:58
14.2 km
Adrani, Dom
arr. 12:00
dep. 12:00
15.1 km
Adrani, Marinkovići
arr. 12:02
dep. 12:02
15.5 km
Adrani, Matovici
arr. 12:04
dep. 12:04
16 km
arr. 12:06
dep. 12:06
17.4 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 12:08
dep. 12:08
18.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:09
dep. 12:09
19.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:10
20 km
11:50 12:20 (00:30)
AjtoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrva, Ajtovici
dep. 11:50
Obrva, Jovandarici
arr. 11:52
dep. 11:52
2.5 km
Obrva, Dom
arr. 11:55
dep. 11:55
3.6 km
Obrva, Strugara
arr. 11:58
dep. 11:58
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
4.8 km
Milocaj, 2
arr. 12:03
dep. 12:03
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:05
dep. 12:05
12.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 12:08
dep. 12:08
14.2 km
Adrani, Dom
arr. 12:10
dep. 12:10
15.1 km
Adrani, Marinkovići
arr. 12:12
dep. 12:12
15.5 km
Adrani, Matovici
arr. 12:14
dep. 12:14
16 km
arr. 12:16
dep. 12:16
17.4 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 12:18
dep. 12:18
18.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:19
dep. 12:19
19.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:20
20 km
20:10 20:40 (00:30)
AjtoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrva, Ajtovici
dep. 20:10
Obrva, Jovandarici
arr. 20:12
dep. 20:12
2.5 km
Obrva, Dom
arr. 20:15
dep. 20:15
3.6 km
Obrva, Strugara
arr. 20:18
dep. 20:18
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 20:21
dep. 20:21
4.8 km
Milocaj, 2
arr. 20:23
dep. 20:23
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:25
dep. 20:25
12.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 20:28
dep. 20:28
14.2 km
Adrani, Dom
arr. 20:30
dep. 20:30
15.1 km
Adrani, Marinkovići
arr. 20:32
dep. 20:32
15.5 km
Adrani, Matovici
arr. 20:34
dep. 20:34
16 km
arr. 20:36
dep. 20:36
17.4 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 20:38
dep. 20:38
18.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 20:39
dep. 20:39
19.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:40
20 km
Obrva - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
06:10 06:40 (00:30)
AjtoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrva, Ajtovici
dep. 06:10
Obrva, Jovandarici
arr. 06:12
dep. 06:12
2.5 km
Obrva, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
3.6 km
Obrva, Strugara
arr. 06:18
dep. 06:18
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
4.8 km
Milocaj, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
12.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 06:28
dep. 06:28
14.2 km
Adrani, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
15.1 km
Adrani, Marinkovići
arr. 06:32
dep. 06:32
15.5 km
Adrani, Matovici
arr. 06:34
dep. 06:34
16 km
arr. 06:36
dep. 06:36
17.4 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 06:38
dep. 06:38
18.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:39
dep. 06:39
19.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:40
20 km
11:40 12:10 (00:30)
AjtoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrva, Ajtovici
dep. 11:40
Obrva, Jovandarici
arr. 11:42
dep. 11:42
2.5 km
Obrva, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
3.6 km
Obrva, Strugara
arr. 11:48
dep. 11:48
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 11:51
dep. 11:51
4.8 km
Milocaj, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
12.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:58
dep. 11:58
14.2 km
Adrani, Dom
arr. 12:00
dep. 12:00
15.1 km
Adrani, Marinkovići
arr. 12:02
dep. 12:02
15.5 km
Adrani, Matovici
arr. 12:04
dep. 12:04
16 km
arr. 12:06
dep. 12:06
17.4 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 12:08
dep. 12:08
18.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:09
dep. 12:09
19.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:10
20 km
11:50 12:20 (00:30)
AjtoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrva, Ajtovici
dep. 11:50
Obrva, Jovandarici
arr. 11:52
dep. 11:52
2.5 km
Obrva, Dom
arr. 11:55
dep. 11:55
3.6 km
Obrva, Strugara
arr. 11:58
dep. 11:58
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
4.8 km
Milocaj, 2
arr. 12:03
dep. 12:03
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:05
dep. 12:05
12.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 12:08
dep. 12:08
14.2 km
Adrani, Dom
arr. 12:10
dep. 12:10
15.1 km
Adrani, Marinkovići
arr. 12:12
dep. 12:12
15.5 km
Adrani, Matovici
arr. 12:14
dep. 12:14
16 km
arr. 12:16
dep. 12:16
17.4 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 12:18
dep. 12:18
18.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:19
dep. 12:19
19.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:20
20 km
20:10 20:40 (00:30)
AjtoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrva, Ajtovici
dep. 20:10
Obrva, Jovandarici
arr. 20:12
dep. 20:12
2.5 km
Obrva, Dom
arr. 20:15
dep. 20:15
3.6 km
Obrva, Strugara
arr. 20:18
dep. 20:18
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 20:21
dep. 20:21
4.8 km
Milocaj, 2
arr. 20:23
dep. 20:23
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:25
dep. 20:25
12.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 20:28
dep. 20:28
14.2 km
Adrani, Dom
arr. 20:30
dep. 20:30
15.1 km
Adrani, Marinkovići
arr. 20:32
dep. 20:32
15.5 km
Adrani, Matovici
arr. 20:34
dep. 20:34
16 km
arr. 20:36
dep. 20:36
17.4 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 20:38
dep. 20:38
18.1 km
Kraljevo, Borjak
arr. 20:39
dep. 20:39
19.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:40
20 km

Naselja Obrva i Kraljevo su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrva je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.