Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Obrenovac - Zvecka timetable

sunday, 12.07.2020.
03:21 03:36 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 03:21
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 03:23
dep. 03:23
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 03:26
dep. 03:26
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 03:29
dep. 03:29
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 03:30
dep. 03:30
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 03:31
dep. 03:31
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 03:32
dep. 03:32
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 03:34
dep. 03:34
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 03:35
dep. 03:35
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 03:36
7.7 km
03:40 03:48 (00:08)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 03:40
Obrenovac, Nasa skola
arr. 03:43
dep. 03:43
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 03:45
dep. 03:45
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 03:46
dep. 03:46
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 03:47
dep. 03:47
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 03:48
5 km
03:57 04:02 (00:05)
Nasa skolaRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 03:57
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 03:58
dep. 03:58
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 03:59
dep. 03:59
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 04:00
dep. 04:00
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 04:02
3.3 km
05:00 05:07 (00:07)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 05:03
dep. 05:03
1.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:04
dep. 05:04
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 05:05
dep. 05:05
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 05:06
dep. 05:06
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:07
5 km
05:00 05:09 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 05:03
dep. 05:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:05
dep. 05:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 05:06
dep. 05:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 05:08
dep. 05:08
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:09
5 km
05:00 05:09 (00:09)
Bus stationRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:01
dep. 05:01
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:04
dep. 05:04
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:06
dep. 05:06
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:07
dep. 05:07
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 05:08
dep. 05:08
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 05:09
5.7 km
05:10 05:19 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:10
Obrenovac, Nasa skola
arr. 05:13
dep. 05:13
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:15
dep. 05:15
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 05:16
dep. 05:16
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 05:18
dep. 05:18
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:19
5 km
05:42 05:47 (00:05)
Nasa skolaRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 05:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:43
dep. 05:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 05:44
dep. 05:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 05:45
dep. 05:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:47
3.3 km
05:46 06:01 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 05:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:54
dep. 05:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:55
dep. 05:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:56
dep. 05:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:57
dep. 05:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:59
dep. 05:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:00
dep. 06:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:01
7.7 km
05:46 06:20 (00:34)
TENT A - izlaz za MladostCede Todorovica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:46
Obrenovac, Barake
arr. 05:47
dep. 05:47
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 05:49
dep. 05:49
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 05:50
dep. 05:50
2.6 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 05:51
dep. 05:51
3.1 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 05:52
dep. 05:52
4.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 05:53
dep. 05:53
4.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 05:55
dep. 05:55
5.3 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 05:56
dep. 05:56
5.7 km
Obrenovac, Opstina
arr. 05:57
dep. 05:57
6.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
6.9 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 06:01
dep. 06:01
7.5 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:02
dep. 06:02
8.2 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 06:04
dep. 06:04
9.1 km
Zvecka, Policija
arr. 06:08
dep. 06:08
11.1 km
Zvecka, Lipa
arr. 06:12
dep. 06:12
13.1 km
Zvecka, Stara okretnica
arr. 06:14
dep. 06:14
13.9 km
Zvecka, Nova okretnica
arr. 06:15
dep. 06:15
14.6 km
Zvecka, Groblje
arr. 06:17
dep. 06:17
15.5 km
Zvecka, Cede Todorovica
arr. 06:20
16.2 km
06:30 06:39 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 06:33
dep. 06:33
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:35
dep. 06:35
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 06:36
dep. 06:36
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 06:37
dep. 06:37
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:39
5 km
06:34 06:40 (00:06)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:34
Zvecka, Rampa
arr. 06:40
5 km
06:40 06:49 (00:09)
Bus stationRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:40
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:41
dep. 06:41
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:42
dep. 06:42
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:44
dep. 06:44
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:46
dep. 06:46
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:47
dep. 06:47
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:48
dep. 06:48
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:49
5.7 km
06:42 06:47 (00:05)
Nasa skolaRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 06:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:43
dep. 06:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 06:44
dep. 06:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 06:45
dep. 06:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:47
3.3 km
06:46 07:01 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 06:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:54
dep. 06:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:56
dep. 06:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:57
dep. 06:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:59
dep. 06:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 07:00
dep. 07:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 07:01
7.7 km
06:51 07:25 (00:34)
TENT A - izlaz za MladostCede Todorovica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:51
Obrenovac, Barake
arr. 06:52
dep. 06:52
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 06:53
dep. 06:53
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 06:54
dep. 06:54
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 06:55
dep. 06:55
2.6 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 06:56
dep. 06:56
3.1 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 06:57
dep. 06:57
4.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 06:58
dep. 06:58
4.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 07:00
dep. 07:00
5.3 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 07:01
dep. 07:01
5.7 km
Obrenovac, Opstina
arr. 07:02
dep. 07:02
6.3 km
arr. 07:04
dep. 07:04
6.9 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 07:06
dep. 07:06
7.5 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:07
dep. 07:07
8.2 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 07:09
dep. 07:09
9.1 km
Zvecka, Policija
arr. 07:13
dep. 07:13
11.1 km
Zvecka, Lipa
arr. 07:17
dep. 07:17
13.1 km
Zvecka, Stara okretnica
arr. 07:19
dep. 07:19
13.9 km
Zvecka, Nova okretnica
arr. 07:20
dep. 07:20
14.6 km
Zvecka, Groblje
arr. 07:22
dep. 07:22
15.5 km
Zvecka, Cede Todorovica
arr. 07:25
16.2 km
06:55 07:04 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:55
Obrenovac, Nasa skola
arr. 06:58
dep. 06:58
1.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:59
dep. 06:59
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 07:01
dep. 07:01
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 07:02
dep. 07:02
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:04
5 km
06:55 07:04 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:55
Zvecka, Rampa
arr. 07:04
5 km
07:20 07:29 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 07:20
Obrenovac, Nasa skola
arr. 07:23
dep. 07:23
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:25
dep. 07:25
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 07:26
dep. 07:26
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 07:28
dep. 07:28
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:29
5 km
07:42 07:47 (00:05)
Nasa skolaRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 07:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:43
dep. 07:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 07:44
dep. 07:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 07:45
dep. 07:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:47
3.3 km
07:58 08:08 (00:10)
TopoliceRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 07:58
Obrenovac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
1.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:08
5 km
08:00 08:09 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 08:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 08:03
dep. 08:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:05
dep. 08:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 08:06
dep. 08:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 08:07
dep. 08:07
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:09
5 km
08:06 08:21 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 08:06
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:08
dep. 08:08
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:11
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 08:14
dep. 08:14
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 08:15
dep. 08:15
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 08:16
dep. 08:16
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 08:17
dep. 08:17
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 08:19
dep. 08:19
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 08:20
dep. 08:20
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 08:21
7.7 km
08:42 08:47 (00:05)
Nasa skolaRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 08:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:43
dep. 08:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 08:44
dep. 08:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 08:45
dep. 08:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:47
3.3 km
09:00 09:10 (00:10)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:04
dep. 09:04
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:05
dep. 09:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 09:07
dep. 09:07
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 09:08
dep. 09:08
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:10
5 km
09:00 09:10 (00:10)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:04
dep. 09:04
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:05
dep. 09:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 09:07
dep. 09:07
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 09:08
dep. 09:08
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:10
5 km
09:01 09:35 (00:34)
TENT A - izlaz za MladostCede Todorovica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:01
Obrenovac, Barake
arr. 09:02
dep. 09:02
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 09:03
dep. 09:03
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 09:04
dep. 09:04
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 09:05
dep. 09:05
2.6 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 09:06
dep. 09:06
3.1 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 09:07
dep. 09:07
4.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 09:08
dep. 09:08
4.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 09:10
dep. 09:10
5.3 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 09:11
dep. 09:11
5.7 km
Obrenovac, Opstina
arr. 09:12
dep. 09:12
6.3 km
arr. 09:14
dep. 09:14
6.9 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:16
dep. 09:16
7.5 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:17
dep. 09:17
8.2 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 09:19
dep. 09:19
9.1 km
Zvecka, Policija
arr. 09:23
dep. 09:23
11.1 km
Zvecka, Lipa
arr. 09:27
dep. 09:27
13.1 km
Zvecka, Stara okretnica
arr. 09:29
dep. 09:29
13.9 km
Zvecka, Nova okretnica
arr. 09:30
dep. 09:30
14.6 km
Zvecka, Groblje
arr. 09:32
dep. 09:32
15.5 km
Zvecka, Cede Todorovica
arr. 09:35
16.2 km
09:06 09:21 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 09:06
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:08
dep. 09:08
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 09:14
dep. 09:14
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 09:15
dep. 09:15
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 09:16
dep. 09:16
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 09:17
dep. 09:17
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 09:19
dep. 09:19
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 09:20
dep. 09:20
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 09:21
7.7 km
09:35 09:40 (00:05)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:35
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
5 km
09:42 09:47 (00:05)
Nasa skolaRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 09:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:43
dep. 09:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 09:44
dep. 09:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 09:45
dep. 09:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:47
3.3 km
10:08 10:13 (00:05)
TopoliceRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 10:08
Obrenovac, Bus station
arr. 10:11
dep. 10:11
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
4 km
10:11 10:45 (00:34)
TENT A - izlaz za MladostCede Todorovica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:11
Obrenovac, Barake
arr. 10:12
dep. 10:12
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 10:13
dep. 10:13
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 10:14
dep. 10:14
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 10:15
dep. 10:15
2.6 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 10:16
dep. 10:16
3.1 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 10:17
dep. 10:17
4.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 10:18
dep. 10:18
4.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 10:20
dep. 10:20
5.3 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 10:21
dep. 10:21
5.7 km
Obrenovac, Opstina
arr. 10:22
dep. 10:22
6.3 km
arr. 10:24
dep. 10:24
6.9 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 10:26
dep. 10:26
7.5 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 10:27
dep. 10:27
8.2 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 10:29
dep. 10:29
9.1 km
Zvecka, Policija
arr. 10:33
dep. 10:33
11.1 km
Zvecka, Lipa
arr. 10:37
dep. 10:37
13.1 km
Zvecka, Stara okretnica
arr. 10:39
dep. 10:39
13.9 km
Zvecka, Nova okretnica
arr. 10:40
dep. 10:40
14.6 km
Zvecka, Groblje
arr. 10:42
dep. 10:42
15.5 km
Zvecka, Cede Todorovica
arr. 10:45
16.2 km
10:26 10:41 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 10:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:28
dep. 10:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 10:34
dep. 10:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 10:35
dep. 10:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 10:36
dep. 10:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 10:37
dep. 10:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 10:39
dep. 10:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 10:40
dep. 10:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 10:41
7.7 km
11:00 11:09 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 11:03
dep. 11:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:05
dep. 11:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 11:06
dep. 11:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 11:07
dep. 11:07
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:09
5 km
11:05 11:14 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:05
Obrenovac, Nasa skola
arr. 11:08
dep. 11:08
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:10
dep. 11:10
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 11:11
dep. 11:11
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 11:13
dep. 11:13
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:14
5 km
11:10 11:18 (00:08)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:10
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
5 km
11:20 11:29 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:20
Obrenovac, Nasa skola
arr. 11:23
dep. 11:23
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:25
dep. 11:25
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 11:26
dep. 11:26
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 11:28
dep. 11:28
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:29
5 km
11:26 11:41 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 11:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:28
dep. 11:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 11:34
dep. 11:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 11:35
dep. 11:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 11:36
dep. 11:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 11:37
dep. 11:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 11:39
dep. 11:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 11:40
dep. 11:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 11:41
7.7 km
11:40 11:49 (00:09)
Bus stationRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:40
Obrenovac, Crna tacka
arr. 11:41
dep. 11:41
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 11:42
dep. 11:42
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 11:44
dep. 11:44
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 11:46
dep. 11:46
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 11:47
dep. 11:47
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 11:48
dep. 11:48
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 11:49
5.7 km
11:42 11:47 (00:05)
Nasa skolaRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 11:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:43
dep. 11:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 11:44
dep. 11:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 11:45
dep. 11:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:47
3.3 km
12:01 12:35 (00:34)
TENT A - izlaz za MladostCede Todorovica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:01
Obrenovac, Barake
arr. 12:02
dep. 12:02
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 12:03
dep. 12:03
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 12:04
dep. 12:04
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 12:05
dep. 12:05
2.6 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 12:06
dep. 12:06
3.1 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 12:07
dep. 12:07
4.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 12:08
dep. 12:08
4.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 12:10
dep. 12:10
5.3 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 12:11
dep. 12:11
5.7 km
Obrenovac, Opstina
arr. 12:12
dep. 12:12
6.3 km
arr. 12:14
dep. 12:14
6.9 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 12:16
dep. 12:16
7.5 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:17
dep. 12:17
8.2 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 12:19
dep. 12:19
9.1 km
Zvecka, Policija
arr. 12:23
dep. 12:23
11.1 km
Zvecka, Lipa
arr. 12:27
dep. 12:27
13.1 km
Zvecka, Stara okretnica
arr. 12:29
dep. 12:29
13.9 km
Zvecka, Nova okretnica
arr. 12:30
dep. 12:30
14.6 km
Zvecka, Groblje
arr. 12:32
dep. 12:32
15.5 km
Zvecka, Cede Todorovica
arr. 12:35
16.2 km
12:35 12:40 (00:05)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 12:35
Zvecka, Rampa
arr. 12:40
5 km
12:46 13:01 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 12:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:48
dep. 12:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 12:54
dep. 12:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 12:55
dep. 12:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 12:56
dep. 12:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 12:57
dep. 12:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 12:59
dep. 12:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 13:00
dep. 13:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 13:01
7.7 km
13:03 13:08 (00:05)
TopoliceRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 13:03
Obrenovac, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:08
3 km
13:11 13:45 (00:34)
TENT A - izlaz za MladostCede Todorovica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:11
Obrenovac, Barake
arr. 13:12
dep. 13:12
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 13:13
dep. 13:13
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 13:14
dep. 13:14
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 13:15
dep. 13:15
2.6 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 13:16
dep. 13:16
3.1 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 13:17
dep. 13:17
4.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 13:18
dep. 13:18
4.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 13:20
dep. 13:20
5.3 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 13:21
dep. 13:21
5.7 km
Obrenovac, Opstina
arr. 13:22
dep. 13:22
6.3 km
arr. 13:24
dep. 13:24
6.9 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 13:26
dep. 13:26
7.5 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 13:27
dep. 13:27
8.2 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 13:29
dep. 13:29
9.1 km
Zvecka, Policija
arr. 13:33
dep. 13:33
11.1 km
Zvecka, Lipa
arr. 13:37
dep. 13:37
13.1 km
Zvecka, Stara okretnica
arr. 13:39
dep. 13:39
13.9 km
Zvecka, Nova okretnica
arr. 13:40
dep. 13:40
14.6 km
Zvecka, Groblje
arr. 13:42
dep. 13:42
15.5 km
Zvecka, Cede Todorovica
arr. 13:45
16.2 km
13:30 13:38 (00:08)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 13:33
dep. 13:33
1.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 13:34
dep. 13:34
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 13:35
dep. 13:35
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 13:37
dep. 13:37
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:38
5 km
13:30 13:39 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 13:35
dep. 13:35
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 13:36
dep. 13:36
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 13:38
dep. 13:38
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:39
5 km
13:46 14:01 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 13:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:48
dep. 13:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:51
dep. 13:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 13:54
dep. 13:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 13:55
dep. 13:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 13:56
dep. 13:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 13:57
dep. 13:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 13:59
dep. 13:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 14:00
dep. 14:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 14:01
7.7 km
13:48 14:00 (00:12)
TopoliceRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 13:48
Obrenovac, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:00
5.5 km
14:42 14:47 (00:05)
Nasa skolaRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 14:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 14:43
dep. 14:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 14:44
dep. 14:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 14:45
dep. 14:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:47
3.3 km
15:03 15:08 (00:05)
TopoliceRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 15:03
Obrenovac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:08
3 km
15:12 15:27 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 15:12
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:14
dep. 15:14
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 15:20
dep. 15:20
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 15:21
dep. 15:21
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 15:22
dep. 15:22
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 15:23
dep. 15:23
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 15:25
dep. 15:25
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 15:26
dep. 15:26
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 15:27
7.7 km
15:30 15:39 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 15:33
dep. 15:33
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 15:35
dep. 15:35
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 15:36
dep. 15:36
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 15:37
dep. 15:37
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:39
5 km
15:30 15:39 (00:09)
Bus stationRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 15:31
dep. 15:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 15:34
dep. 15:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 15:36
dep. 15:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 15:37
dep. 15:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 15:38
dep. 15:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 15:39
5.7 km
15:30 15:39 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 15:33
dep. 15:33
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 15:35
dep. 15:35
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 15:36
dep. 15:36
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 15:38
dep. 15:38
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:39
5 km
15:35 15:44 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:35
Obrenovac, Nasa skola
arr. 15:38
dep. 15:38
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 15:40
dep. 15:40
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 15:41
dep. 15:41
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 15:43
dep. 15:43
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:44
5 km
16:12 16:27 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 16:12
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:14
dep. 16:14
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 16:20
dep. 16:20
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 16:21
dep. 16:21
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 16:22
dep. 16:22
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 16:23
dep. 16:23
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 16:25
dep. 16:25
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 16:26
dep. 16:26
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 16:27
7.7 km
16:20 16:23 (00:03)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:20
Zvecka, Rampa
arr. 16:23
2 km
16:30 16:40 (00:10)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 16:34
dep. 16:34
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:35
dep. 16:35
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 16:37
dep. 16:37
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 16:38
dep. 16:38
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:40
5 km
16:42 16:47 (00:05)
Nasa skolaRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 16:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:43
dep. 16:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 16:44
dep. 16:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 16:45
dep. 16:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:47
3.3 km
17:00 17:10 (00:10)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 17:03
dep. 17:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 17:05
dep. 17:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 17:06
dep. 17:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 17:08
dep. 17:08
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:10
5 km
17:01 17:35 (00:34)
TENT A - izlaz za MladostCede Todorovica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:01
Obrenovac, Barake
arr. 17:02
dep. 17:02
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 17:03
dep. 17:03
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 17:04
dep. 17:04
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 17:05
dep. 17:05
2.6 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 17:06
dep. 17:06
3.1 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 17:07
dep. 17:07
4.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 17:08
dep. 17:08
4.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 17:10
dep. 17:10
5.3 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 17:11
dep. 17:11
5.7 km
Obrenovac, Opstina
arr. 17:12
dep. 17:12
6.3 km
arr. 17:14
dep. 17:14
6.9 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 17:16
dep. 17:16
7.5 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 17:17
dep. 17:17
8.2 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 17:19
dep. 17:19
9.1 km
Zvecka, Policija
arr. 17:23
dep. 17:23
11.1 km
Zvecka, Lipa
arr. 17:27
dep. 17:27
13.1 km
Zvecka, Stara okretnica
arr. 17:29
dep. 17:29
13.9 km
Zvecka, Nova okretnica
arr. 17:30
dep. 17:30
14.6 km
Zvecka, Groblje
arr. 17:32
dep. 17:32
15.5 km
Zvecka, Cede Todorovica
arr. 17:35
16.2 km
17:15 17:23 (00:08)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:15
Obrenovac, Nasa skola
arr. 17:17
dep. 17:17
1.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 17:19
dep. 17:19
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 17:20
dep. 17:20
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 17:21
dep. 17:21
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:23
5 km
17:26 17:41 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 17:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:28
dep. 17:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 17:34
dep. 17:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 17:35
dep. 17:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 17:36
dep. 17:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 17:37
dep. 17:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 17:39
dep. 17:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 17:40
dep. 17:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 17:41
7.7 km
17:30 17:39 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 17:33
dep. 17:33
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 17:35
dep. 17:35
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 17:36
dep. 17:36
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 17:37
dep. 17:37
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:39
5 km
17:38 17:43 (00:05)
TopoliceRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 17:38
Obrenovac, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:43
4 km
18:10 18:18 (00:08)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 18:10
Zvecka, Rampa
arr. 18:18
5 km
18:26 18:41 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 18:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:28
dep. 18:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:31
dep. 18:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 18:34
dep. 18:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 18:35
dep. 18:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 18:36
dep. 18:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 18:37
dep. 18:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 18:39
dep. 18:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 18:40
dep. 18:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 18:41
7.7 km
18:28 18:38 (00:10)
TopoliceRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 18:28
Obrenovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
1.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:38
5 km
18:35 18:40 (00:05)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 18:35
Zvecka, Rampa
arr. 18:40
5 km
18:42 18:47 (00:05)
Nasa skolaRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 18:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:43
dep. 18:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 18:44
dep. 18:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 18:45
dep. 18:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:47
3.3 km
19:01 19:35 (00:34)
TENT A - izlaz za MladostCede Todorovica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:01
Obrenovac, Barake
arr. 19:02
dep. 19:02
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 19:03
dep. 19:03
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 19:04
dep. 19:04
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 19:05
dep. 19:05
2.6 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 19:06
dep. 19:06
3.1 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 19:07
dep. 19:07
4.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 19:08
dep. 19:08
4.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 19:10
dep. 19:10
5.3 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 19:11
dep. 19:11
5.7 km
Obrenovac, Opstina
arr. 19:12
dep. 19:12
6.3 km
arr. 19:14
dep. 19:14
6.9 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 19:16
dep. 19:16
7.5 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 19:17
dep. 19:17
8.2 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 19:19
dep. 19:19
9.1 km
Zvecka, Policija
arr. 19:23
dep. 19:23
11.1 km
Zvecka, Lipa
arr. 19:27
dep. 19:27
13.1 km
Zvecka, Stara okretnica
arr. 19:29
dep. 19:29
13.9 km
Zvecka, Nova okretnica
arr. 19:30
dep. 19:30
14.6 km
Zvecka, Groblje
arr. 19:32
dep. 19:32
15.5 km
Zvecka, Cede Todorovica
arr. 19:35
16.2 km
19:34 19:41 (00:07)
TopoliceRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 19:34
Obrenovac, Bus station
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:41
3 km
19:35 19:44 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:35
Obrenovac, Nasa skola
arr. 19:38
dep. 19:38
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 19:40
dep. 19:40
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 19:41
dep. 19:41
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 19:42
dep. 19:42
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:44
5 km
19:35 19:44 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:35
Obrenovac, Nasa skola
arr. 19:38
dep. 19:38
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 19:40
dep. 19:40
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 19:41
dep. 19:41
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 19:43
dep. 19:43
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:44
5 km
19:45 19:54 (00:09)
Bus stationRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:46
dep. 19:46
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 19:47
dep. 19:47
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 19:49
dep. 19:49
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:51
dep. 19:51
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:52
dep. 19:52
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 19:53
dep. 19:53
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 19:54
5.7 km
19:46 20:01 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 19:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:51
dep. 19:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:54
dep. 19:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 19:55
dep. 19:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 19:56
dep. 19:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:57
dep. 19:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:59
dep. 19:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 20:00
dep. 20:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 20:01
7.7 km
19:57 20:00 (00:03)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:57
Zvecka, Rampa
arr. 20:00
2 km
20:00 20:09 (00:09)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 20:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 20:03
dep. 20:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:05
dep. 20:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 20:06
dep. 20:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 20:08
dep. 20:08
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:09
5 km
20:42 20:47 (00:05)
Nasa skolaRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 20:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:43
dep. 20:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 20:44
dep. 20:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 20:45
dep. 20:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:47
3.3 km
20:46 21:01 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 20:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:48
dep. 20:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:51
dep. 20:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 20:54
dep. 20:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 20:55
dep. 20:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 20:56
dep. 20:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 20:57
dep. 20:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 20:59
dep. 20:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 21:00
dep. 21:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 21:01
7.7 km
20:58 21:03 (00:05)
TopoliceRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 20:58
Obrenovac, Bus station
arr. 21:01
dep. 21:01
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:03
4 km
21:30 21:38 (00:08)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 21:32
dep. 21:32
1.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 21:34
dep. 21:34
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 21:35
dep. 21:35
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 21:36
dep. 21:36
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:38
5 km
22:11 22:45 (00:34)
TENT A - izlaz za MladostCede Todorovica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:11
Obrenovac, Barake
arr. 22:12
dep. 22:12
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 22:13
dep. 22:13
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 22:14
dep. 22:14
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 22:15
dep. 22:15
2.6 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 22:16
dep. 22:16
3.1 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 22:17
dep. 22:17
4.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 22:18
dep. 22:18
4.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 22:20
dep. 22:20
5.3 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 22:21
dep. 22:21
5.7 km
Obrenovac, Opstina
arr. 22:22
dep. 22:22
6.3 km
arr. 22:24
dep. 22:24
6.9 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 22:26
dep. 22:26
7.5 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 22:27
dep. 22:27
8.2 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 22:29
dep. 22:29
9.1 km
Zvecka, Policija
arr. 22:33
dep. 22:33
11.1 km
Zvecka, Lipa
arr. 22:37
dep. 22:37
13.1 km
Zvecka, Stara okretnica
arr. 22:39
dep. 22:39
13.9 km
Zvecka, Nova okretnica
arr. 22:40
dep. 22:40
14.6 km
Zvecka, Groblje
arr. 22:42
dep. 22:42
15.5 km
Zvecka, Cede Todorovica
arr. 22:45
16.2 km
22:42 22:47 (00:05)
Nasa skolaRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 22:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 22:43
dep. 22:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 22:44
dep. 22:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 22:45
dep. 22:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 22:47
3.3 km
23:06 23:21 (00:15)
BazeniRadio stanica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 23:06
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:08
dep. 23:08
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:11
dep. 23:11
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 23:14
dep. 23:14
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 23:15
dep. 23:15
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 23:16
dep. 23:16
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 23:17
dep. 23:17
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 23:19
dep. 23:19
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 23:20
dep. 23:20
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 23:21
7.7 km
23:10 23:18 (00:08)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 23:10
Obrenovac, Nasa skola
arr. 23:13
dep. 23:13
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 23:15
dep. 23:15
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 23:16
dep. 23:16
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 23:17
dep. 23:17
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 23:18
5 km

Naselja Obrenovac i Zvecka su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 03:21 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.