Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Veliko Polje timetable

monday, 17.02.2020.
09:00 09:25 (00:25)
Bus stationStamenica kraj - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:04
dep. 09:04
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:05
dep. 09:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 09:07
dep. 09:07
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 09:08
dep. 09:08
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
5 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 09:11
dep. 09:11
5.5 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 09:12
dep. 09:12
6.3 km
Veliko Polje, Gornji kraj - okretnica
arr. 09:14
dep. 09:14
7.1 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 09:15
dep. 09:15
7.6 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 09:16
dep. 09:16
8.1 km
arr. 09:17
dep. 09:17
8.5 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 09:18
dep. 09:18
8.9 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 09:20
dep. 09:20
9.6 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 09:21
dep. 09:21
10.3 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 09:23
dep. 09:23
11.2 km
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 09:24
dep. 09:24
12.1 km
arr. 09:25
12.5 km
09:00 09:25 (00:25)
Bus stationStamenica kraj - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:04
dep. 09:04
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:05
dep. 09:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 09:07
dep. 09:07
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 09:08
dep. 09:08
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
5 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 09:11
dep. 09:11
5.5 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 09:12
dep. 09:12
6.3 km
Veliko Polje, Gornji kraj - okretnica
arr. 09:14
dep. 09:14
7.1 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 09:15
dep. 09:15
7.6 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 09:16
dep. 09:16
8.1 km
arr. 09:17
dep. 09:17
8.5 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 09:18
dep. 09:18
8.9 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 09:20
dep. 09:20
9.6 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 09:21
dep. 09:21
10.3 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 09:23
dep. 09:23
11.2 km
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 09:24
dep. 09:24
12.1 km
arr. 09:25
12.5 km
16:30 16:55 (00:25)
Bus stationStamenica kraj - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 16:34
dep. 16:34
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:35
dep. 16:35
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 16:37
dep. 16:37
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 16:38
dep. 16:38
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 16:41
dep. 16:41
5.5 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 16:42
dep. 16:42
6.3 km
Veliko Polje, Gornji kraj - okretnica
arr. 16:44
dep. 16:44
7.1 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 16:45
dep. 16:45
7.6 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 16:46
dep. 16:46
8.1 km
arr. 16:47
dep. 16:47
8.5 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 16:48
dep. 16:48
8.9 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 16:50
dep. 16:50
9.6 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 16:51
dep. 16:51
10.3 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 16:53
dep. 16:53
11.2 km
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 16:54
dep. 16:54
12.1 km
arr. 16:55
12.5 km
Obrenovac - Veliko Polje timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
05:10 05:35 (00:25)
Bus stationStamenica kraj - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:10
Obrenovac, Nasa skola
arr. 05:13
dep. 05:13
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:14
dep. 05:14
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 05:15
dep. 05:15
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 05:18
dep. 05:18
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 05:22
dep. 05:22
6.3 km
Veliko Polje, Stara pruga
arr. 05:24
dep. 05:24
7.1 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 05:25
dep. 05:25
8.1 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 05:27
dep. 05:27
9.2 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 05:29
dep. 05:29
9.9 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 05:31
dep. 05:31
10.8 km
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 05:33
dep. 05:33
11.7 km
arr. 05:35
12.1 km
06:50 07:14 (00:24)
Bus stationPavici - Srednji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:50
Obrenovac, Nasa skola
arr. 06:53
dep. 06:53
1.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:55
dep. 06:55
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 06:57
dep. 06:57
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 06:58
dep. 06:58
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 07:02
dep. 07:02
5.5 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 07:05
dep. 07:05
6.3 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 07:08
dep. 07:08
7.6 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 07:10
dep. 07:10
8.1 km
arr. 07:12
dep. 07:12
8.5 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 07:14
9 km
09:00 09:25 (00:25)
Bus stationStamenica kraj - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:04
dep. 09:04
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:05
dep. 09:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 09:07
dep. 09:07
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 09:08
dep. 09:08
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
5 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 09:11
dep. 09:11
5.5 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 09:12
dep. 09:12
6.3 km
Veliko Polje, Gornji kraj - okretnica
arr. 09:14
dep. 09:14
7.1 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 09:15
dep. 09:15
7.6 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 09:16
dep. 09:16
8.1 km
arr. 09:17
dep. 09:17
8.5 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 09:18
dep. 09:18
8.9 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 09:20
dep. 09:20
9.6 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 09:21
dep. 09:21
10.3 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 09:23
dep. 09:23
11.2 km
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 09:24
dep. 09:24
12.1 km
arr. 09:25
12.5 km
11:20 11:45 (00:25)
Bus stationStamenica kraj - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:20
Obrenovac, Nasa skola
arr. 11:24
dep. 11:24
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:25
dep. 11:25
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 11:27
dep. 11:27
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 11:28
dep. 11:28
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:30
dep. 11:30
5 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 11:31
dep. 11:31
5.5 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 11:32
dep. 11:32
6.3 km
Veliko Polje, Gornji kraj - okretnica
arr. 11:34
dep. 11:34
7.1 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 11:35
dep. 11:35
7.6 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 11:36
dep. 11:36
8.1 km
arr. 11:37
dep. 11:37
8.5 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 11:38
dep. 11:38
8.9 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 11:40
dep. 11:40
9.6 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 11:41
dep. 11:41
10.3 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 11:43
dep. 11:43
11.2 km
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 11:44
dep. 11:44
12.1 km
arr. 11:45
12.5 km
15:35 16:00 (00:25)
Bus stationStamenica kraj - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:35
Obrenovac, Nasa skola
arr. 15:39
dep. 15:39
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 15:40
dep. 15:40
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 15:42
dep. 15:42
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 15:43
dep. 15:43
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:45
dep. 15:45
5 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 15:46
dep. 15:46
5.5 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 15:47
dep. 15:47
6.3 km
Veliko Polje, Gornji kraj - okretnica
arr. 15:49
dep. 15:49
7.1 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 15:50
dep. 15:50
7.6 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 15:51
dep. 15:51
8.1 km
arr. 15:52
dep. 15:52
8.5 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 15:53
dep. 15:53
8.9 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 15:55
dep. 15:55
9.6 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 15:56
dep. 15:56
10.3 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 15:58
dep. 15:58
11.2 km
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 15:59
dep. 15:59
12.1 km
arr. 16:00
12.5 km
19:30 19:55 (00:25)
Bus stationStamenica kraj - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 19:34
dep. 19:34
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 19:35
dep. 19:35
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 19:37
dep. 19:37
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 19:38
dep. 19:38
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 19:41
dep. 19:41
5.5 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 19:42
dep. 19:42
6.3 km
Veliko Polje, Gornji kraj - okretnica
arr. 19:44
dep. 19:44
7.1 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 19:45
dep. 19:45
7.6 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 19:46
dep. 19:46
8.1 km
arr. 19:47
dep. 19:47
8.5 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 19:48
dep. 19:48
8.9 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 19:50
dep. 19:50
9.6 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 19:51
dep. 19:51
10.3 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 19:53
dep. 19:53
11.2 km
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 19:54
dep. 19:54
12.1 km
arr. 19:55
12.5 km

Naselja Obrenovac i Veliko Polje su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.