Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Usce kod Obrenovca timetable

monday, 17.02.2020.
03:21 04:05 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 03:21
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 03:23
dep. 03:23
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 03:26
dep. 03:26
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 03:29
dep. 03:29
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 03:30
dep. 03:30
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 03:31
dep. 03:31
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 03:32
dep. 03:32
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 03:34
dep. 03:34
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 03:35
dep. 03:35
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 03:36
dep. 03:36
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 03:38
dep. 03:38
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 03:39
dep. 03:39
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 03:40
dep. 03:40
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 03:41
dep. 03:41
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 03:43
dep. 03:43
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 03:44
dep. 03:44
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 03:47
dep. 03:47
14.8 km
Skela, Dom
arr. 03:49
dep. 03:49
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 03:51
dep. 03:51
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 03:53
dep. 03:53
18 km
Skela, Kanal
arr. 03:56
dep. 03:56
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 03:57
dep. 03:57
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 03:58
dep. 03:58
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 04:01
dep. 04:01
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 04:02
dep. 04:02
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 04:03
dep. 04:03
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 04:04
dep. 04:04
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 04:05
26.5 km
05:00 05:40 (00:40)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:01
dep. 05:01
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:04
dep. 05:04
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:06
dep. 05:06
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:07
dep. 05:07
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 05:08
dep. 05:08
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 05:09
dep. 05:09
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 05:11
dep. 05:11
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 05:12
dep. 05:12
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:13
dep. 05:13
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 05:15
dep. 05:15
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 05:17
dep. 05:17
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 05:18
dep. 05:18
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 05:21
dep. 05:21
12.8 km
Skela, Dom
arr. 05:23
dep. 05:23
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 05:25
dep. 05:25
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 05:26
dep. 05:26
16 km
Skela, Kanal
arr. 05:27
dep. 05:27
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 05:29
dep. 05:29
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 05:31
dep. 05:31
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 05:33
dep. 05:33
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 05:35
dep. 05:35
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 05:37
dep. 05:37
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 05:38
dep. 05:38
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 05:40
24.5 km
05:46 06:30 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 05:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:54
dep. 05:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:55
dep. 05:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:56
dep. 05:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:57
dep. 05:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:59
dep. 05:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:00
dep. 06:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:01
dep. 06:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 06:03
dep. 06:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 06:04
dep. 06:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:05
dep. 06:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 06:06
dep. 06:06
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 06:08
dep. 06:08
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 06:09
dep. 06:09
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 06:12
dep. 06:12
14.8 km
Skela, Dom
arr. 06:14
dep. 06:14
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 06:16
dep. 06:16
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 06:18
dep. 06:18
18 km
Skela, Kanal
arr. 06:21
dep. 06:21
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 06:22
dep. 06:22
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 06:23
dep. 06:23
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 06:26
dep. 06:26
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 06:27
dep. 06:27
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 06:28
dep. 06:28
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 06:29
dep. 06:29
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 06:30
26.5 km
06:40 07:20 (00:40)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:40
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:41
dep. 06:41
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:42
dep. 06:42
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:44
dep. 06:44
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:46
dep. 06:46
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:47
dep. 06:47
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:48
dep. 06:48
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:49
dep. 06:49
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 06:51
dep. 06:51
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 06:52
dep. 06:52
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 06:55
dep. 06:55
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 06:57
dep. 06:57
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 06:58
dep. 06:58
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 07:01
dep. 07:01
12.8 km
Skela, Dom
arr. 07:03
dep. 07:03
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 07:05
dep. 07:05
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 07:06
dep. 07:06
16 km
Skela, Kanal
arr. 07:07
dep. 07:07
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 07:09
dep. 07:09
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 07:11
dep. 07:11
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 07:13
dep. 07:13
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:15
dep. 07:15
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 07:17
dep. 07:17
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 07:18
dep. 07:18
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:20
24.5 km
06:46 07:30 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 06:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:54
dep. 06:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:56
dep. 06:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:57
dep. 06:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:59
dep. 06:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 07:00
dep. 07:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 07:03
dep. 07:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 07:04
dep. 07:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 07:06
dep. 07:06
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 07:08
dep. 07:08
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 07:09
dep. 07:09
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 07:12
dep. 07:12
14.8 km
Skela, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 07:16
dep. 07:16
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Skela, Kanal
arr. 07:21
dep. 07:21
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 07:23
dep. 07:23
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 07:26
dep. 07:26
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:27
dep. 07:27
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 07:28
dep. 07:28
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 07:29
dep. 07:29
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:30
26.5 km
08:06 08:50 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 08:06
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:08
dep. 08:08
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:11
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 08:14
dep. 08:14
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 08:15
dep. 08:15
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 08:16
dep. 08:16
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 08:17
dep. 08:17
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 08:19
dep. 08:19
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 08:20
dep. 08:20
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 08:21
dep. 08:21
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 08:23
dep. 08:23
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 08:24
dep. 08:24
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 08:26
dep. 08:26
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 08:28
dep. 08:28
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 08:29
dep. 08:29
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 08:32
dep. 08:32
14.8 km
Skela, Dom
arr. 08:34
dep. 08:34
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 08:36
dep. 08:36
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 08:38
dep. 08:38
18 km
Skela, Kanal
arr. 08:41
dep. 08:41
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 08:42
dep. 08:42
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 08:43
dep. 08:43
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 08:46
dep. 08:46
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 08:47
dep. 08:47
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 08:48
dep. 08:48
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 08:49
dep. 08:49
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 08:50
26.5 km
09:06 09:50 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 09:06
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:08
dep. 09:08
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 09:14
dep. 09:14
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 09:15
dep. 09:15
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 09:16
dep. 09:16
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 09:17
dep. 09:17
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 09:19
dep. 09:19
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 09:20
dep. 09:20
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 09:21
dep. 09:21
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 09:23
dep. 09:23
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 09:24
dep. 09:24
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:25
dep. 09:25
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 09:26
dep. 09:26
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 09:28
dep. 09:28
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 09:29
dep. 09:29
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 09:32
dep. 09:32
14.8 km
Skela, Dom
arr. 09:34
dep. 09:34
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 09:36
dep. 09:36
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 09:38
dep. 09:38
18 km
Skela, Kanal
arr. 09:41
dep. 09:41
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 09:42
dep. 09:42
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 09:43
dep. 09:43
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 09:46
dep. 09:46
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 09:47
dep. 09:47
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 09:48
dep. 09:48
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 09:49
dep. 09:49
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:50
26.5 km
10:08 10:34 (00:26)
TopoliceTENT 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 10:08
Obrenovac, Bus station
arr. 10:11
dep. 10:11
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:19
dep. 10:19
10 km
Skela, Vrovi
arr. 10:22
dep. 10:22
13 km
Skela, Dom
arr. 10:27
dep. 10:27
17 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 10:34
23 km
10:26 11:10 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 10:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:28
dep. 10:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 10:34
dep. 10:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 10:35
dep. 10:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 10:36
dep. 10:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 10:37
dep. 10:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 10:39
dep. 10:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 10:40
dep. 10:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 10:43
dep. 10:43
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 10:44
dep. 10:44
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 10:46
dep. 10:46
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 10:48
dep. 10:48
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 10:49
dep. 10:49
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 10:52
dep. 10:52
14.8 km
Skela, Dom
arr. 10:54
dep. 10:54
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 10:56
dep. 10:56
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 10:58
dep. 10:58
18 km
Skela, Kanal
arr. 11:01
dep. 11:01
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 11:02
dep. 11:02
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 11:03
dep. 11:03
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 11:06
dep. 11:06
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 11:07
dep. 11:07
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 11:08
dep. 11:08
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 11:09
dep. 11:09
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 11:10
26.5 km
11:26 12:10 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 11:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:28
dep. 11:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 11:34
dep. 11:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 11:35
dep. 11:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 11:36
dep. 11:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 11:37
dep. 11:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 11:39
dep. 11:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 11:40
dep. 11:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 11:41
dep. 11:41
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 11:43
dep. 11:43
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 11:44
dep. 11:44
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 11:46
dep. 11:46
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 11:48
dep. 11:48
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 11:49
dep. 11:49
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 11:52
dep. 11:52
14.8 km
Skela, Dom
arr. 11:54
dep. 11:54
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 11:56
dep. 11:56
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 11:58
dep. 11:58
18 km
Skela, Kanal
arr. 12:01
dep. 12:01
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 12:02
dep. 12:02
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 12:03
dep. 12:03
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 12:06
dep. 12:06
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 12:07
dep. 12:07
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 12:08
dep. 12:08
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 12:09
dep. 12:09
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:10
26.5 km
11:40 12:20 (00:40)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:40
Obrenovac, Crna tacka
arr. 11:41
dep. 11:41
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 11:42
dep. 11:42
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 11:44
dep. 11:44
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 11:46
dep. 11:46
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 11:47
dep. 11:47
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 11:48
dep. 11:48
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 11:49
dep. 11:49
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 11:51
dep. 11:51
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 11:52
dep. 11:52
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:53
dep. 11:53
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 11:55
dep. 11:55
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 11:57
dep. 11:57
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 11:58
dep. 11:58
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 12:01
dep. 12:01
12.8 km
Skela, Dom
arr. 12:03
dep. 12:03
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 12:05
dep. 12:05
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 12:06
dep. 12:06
16 km
Skela, Kanal
arr. 12:07
dep. 12:07
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 12:09
dep. 12:09
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 12:11
dep. 12:11
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 12:13
dep. 12:13
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 12:15
dep. 12:15
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 12:17
dep. 12:17
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 12:18
dep. 12:18
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:20
24.5 km
12:46 13:30 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 12:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:48
dep. 12:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 12:54
dep. 12:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 12:55
dep. 12:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 12:56
dep. 12:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 12:57
dep. 12:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 12:59
dep. 12:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 13:00
dep. 13:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 13:03
dep. 13:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 13:04
dep. 13:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 13:06
dep. 13:06
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 13:08
dep. 13:08
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 13:09
dep. 13:09
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 13:12
dep. 13:12
14.8 km
Skela, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 13:16
dep. 13:16
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 13:18
dep. 13:18
18 km
Skela, Kanal
arr. 13:21
dep. 13:21
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 13:22
dep. 13:22
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 13:23
dep. 13:23
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 13:26
dep. 13:26
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 13:27
dep. 13:27
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 13:28
dep. 13:28
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 13:29
dep. 13:29
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 13:30
26.5 km
13:46 14:30 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 13:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:48
dep. 13:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:51
dep. 13:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 13:54
dep. 13:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 13:55
dep. 13:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 13:56
dep. 13:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 13:57
dep. 13:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 13:59
dep. 13:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 14:00
dep. 14:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 14:03
dep. 14:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 14:04
dep. 14:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:05
dep. 14:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 14:06
dep. 14:06
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 14:08
dep. 14:08
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 14:09
dep. 14:09
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 14:12
dep. 14:12
14.8 km
Skela, Dom
arr. 14:14
dep. 14:14
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 14:16
dep. 14:16
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 14:18
dep. 14:18
18 km
Skela, Kanal
arr. 14:21
dep. 14:21
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 14:22
dep. 14:22
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 14:23
dep. 14:23
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 14:26
dep. 14:26
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:27
dep. 14:27
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 14:28
dep. 14:28
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 14:29
dep. 14:29
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 14:30
26.5 km
15:12 15:56 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 15:12
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:14
dep. 15:14
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 15:20
dep. 15:20
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 15:21
dep. 15:21
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 15:22
dep. 15:22
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 15:23
dep. 15:23
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 15:25
dep. 15:25
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 15:26
dep. 15:26
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 15:29
dep. 15:29
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 15:32
dep. 15:32
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 15:34
dep. 15:34
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 15:35
dep. 15:35
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 15:38
dep. 15:38
14.8 km
Skela, Dom
arr. 15:40
dep. 15:40
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 15:42
dep. 15:42
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 15:44
dep. 15:44
18 km
Skela, Kanal
arr. 15:47
dep. 15:47
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 15:48
dep. 15:48
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 15:49
dep. 15:49
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 15:52
dep. 15:52
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 15:53
dep. 15:53
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 15:54
dep. 15:54
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 15:55
dep. 15:55
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 15:56
26.5 km
15:28 15:54 (00:26)
TopoliceTENT 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 15:28
Obrenovac, Bus station
arr. 15:31
dep. 15:31
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:39
dep. 15:39
10 km
Skela, Vrovi
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Skela, Dom
arr. 15:47
dep. 15:47
17 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 15:54
23 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 15:31
dep. 15:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 15:34
dep. 15:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 15:36
dep. 15:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 15:37
dep. 15:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 15:38
dep. 15:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 15:39
dep. 15:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 15:41
dep. 15:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 15:42
dep. 15:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:43
dep. 15:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 15:45
dep. 15:45
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 15:48
dep. 15:48
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 15:51
dep. 15:51
12.8 km
Skela, Dom
arr. 15:53
dep. 15:53
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 15:55
dep. 15:55
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 15:56
dep. 15:56
16 km
Skela, Kanal
arr. 15:57
dep. 15:57
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 16:01
dep. 16:01
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 16:03
dep. 16:03
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 16:05
dep. 16:05
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 16:07
dep. 16:07
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 16:08
dep. 16:08
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:10
24.5 km
16:12 16:56 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 16:12
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:14
dep. 16:14
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 16:20
dep. 16:20
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 16:21
dep. 16:21
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 16:22
dep. 16:22
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 16:23
dep. 16:23
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 16:25
dep. 16:25
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 16:26
dep. 16:26
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 16:27
dep. 16:27
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 16:29
dep. 16:29
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 16:30
dep. 16:30
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:31
dep. 16:31
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 16:32
dep. 16:32
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 16:34
dep. 16:34
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 16:35
dep. 16:35
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 16:38
dep. 16:38
14.8 km
Skela, Dom
arr. 16:40
dep. 16:40
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 16:42
dep. 16:42
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 16:44
dep. 16:44
18 km
Skela, Kanal
arr. 16:47
dep. 16:47
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 16:48
dep. 16:48
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 16:49
dep. 16:49
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 16:52
dep. 16:52
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 16:53
dep. 16:53
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 16:54
dep. 16:54
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 16:55
dep. 16:55
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:56
26.5 km
16:20 16:40 (00:20)
Bus stationKafana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:20
Zvecka, Rampa
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:29
dep. 16:29
8 km
Skela, Vrovi
arr. 16:32
dep. 16:32
11 km
Skela, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
15 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 16:40
21 km
17:00 17:17 (00:17)
Bus stationTENT 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:00
Zvecka, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Skela, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 17:17
19 km
17:26 18:10 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 17:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:28
dep. 17:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 17:34
dep. 17:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 17:35
dep. 17:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 17:36
dep. 17:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 17:37
dep. 17:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 17:39
dep. 17:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 17:40
dep. 17:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 17:41
dep. 17:41
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 17:43
dep. 17:43
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 17:44
dep. 17:44
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 17:46
dep. 17:46
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 17:48
dep. 17:48
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 17:49
dep. 17:49
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 17:52
dep. 17:52
14.8 km
Skela, Dom
arr. 17:54
dep. 17:54
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 17:56
dep. 17:56
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 17:58
dep. 17:58
18 km
Skela, Kanal
arr. 18:01
dep. 18:01
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 18:02
dep. 18:02
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 18:03
dep. 18:03
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 18:06
dep. 18:06
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 18:07
dep. 18:07
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 18:08
dep. 18:08
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 18:09
dep. 18:09
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 18:10
26.5 km
17:38 18:04 (00:26)
TopoliceStaro Usce
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 17:38
Obrenovac, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:43
dep. 17:43
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:49
dep. 17:49
10 km
Skela, Vrovi
arr. 17:52
dep. 17:52
13 km
Skela, Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
17 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 18:04
23 km
18:26 19:10 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 18:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:28
dep. 18:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:31
dep. 18:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 18:34
dep. 18:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 18:35
dep. 18:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 18:36
dep. 18:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 18:37
dep. 18:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 18:39
dep. 18:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 18:40
dep. 18:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 18:41
dep. 18:41
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 18:43
dep. 18:43
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 18:44
dep. 18:44
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 18:45
dep. 18:45
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 18:46
dep. 18:46
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 18:48
dep. 18:48
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 18:49
dep. 18:49
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 18:52
dep. 18:52
14.8 km
Skela, Dom
arr. 18:54
dep. 18:54
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 18:56
dep. 18:56
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 18:58
dep. 18:58
18 km
Skela, Kanal
arr. 19:01
dep. 19:01
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 19:02
dep. 19:02
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 19:03
dep. 19:03
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 19:06
dep. 19:06
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 19:07
dep. 19:07
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 19:08
dep. 19:08
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 19:09
dep. 19:09
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 19:10
26.5 km
19:45 20:25 (00:40)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:46
dep. 19:46
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 19:47
dep. 19:47
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 19:49
dep. 19:49
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:51
dep. 19:51
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:52
dep. 19:52
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 19:53
dep. 19:53
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 19:54
dep. 19:54
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 19:56
dep. 19:56
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 19:57
dep. 19:57
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:58
dep. 19:58
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 20:00
dep. 20:00
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 20:02
dep. 20:02
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 20:03
dep. 20:03
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 20:06
dep. 20:06
12.8 km
Skela, Dom
arr. 20:08
dep. 20:08
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 20:10
dep. 20:10
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 20:11
dep. 20:11
16 km
Skela, Kanal
arr. 20:12
dep. 20:12
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 20:14
dep. 20:14
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 20:16
dep. 20:16
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 20:18
dep. 20:18
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 20:20
dep. 20:20
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 20:22
dep. 20:22
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 20:23
dep. 20:23
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:25
24.5 km
19:46 20:30 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 19:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:51
dep. 19:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:54
dep. 19:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 19:55
dep. 19:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 19:56
dep. 19:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:57
dep. 19:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:59
dep. 19:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 20:00
dep. 20:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 20:01
dep. 20:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 20:03
dep. 20:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 20:04
dep. 20:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 20:06
dep. 20:06
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 20:08
dep. 20:08
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 20:09
dep. 20:09
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 20:12
dep. 20:12
14.8 km
Skela, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 20:16
dep. 20:16
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 20:18
dep. 20:18
18 km
Skela, Kanal
arr. 20:21
dep. 20:21
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 20:22
dep. 20:22
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 20:23
dep. 20:23
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 20:26
dep. 20:26
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 20:27
dep. 20:27
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 20:28
dep. 20:28
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 20:29
dep. 20:29
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:30
26.5 km
19:57 20:17 (00:20)
Bus stationKafana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:57
Zvecka, Rampa
arr. 20:00
dep. 20:00
2 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:06
dep. 20:06
8 km
Skela, Vrovi
arr. 20:09
dep. 20:09
11 km
Skela, Dom
arr. 20:12
dep. 20:12
15 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 20:17
21 km
20:46 21:30 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 20:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:48
dep. 20:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:51
dep. 20:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 20:54
dep. 20:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 20:55
dep. 20:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 20:56
dep. 20:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 20:57
dep. 20:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 20:59
dep. 20:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 21:00
dep. 21:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 21:03
dep. 21:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 21:04
dep. 21:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 21:05
dep. 21:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 21:06
dep. 21:06
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 21:08
dep. 21:08
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 21:09
dep. 21:09
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 21:12
dep. 21:12
14.8 km
Skela, Dom
arr. 21:14
dep. 21:14
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 21:16
dep. 21:16
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 21:18
dep. 21:18
18 km
Skela, Kanal
arr. 21:21
dep. 21:21
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 21:22
dep. 21:22
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 21:23
dep. 21:23
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 21:26
dep. 21:26
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 21:27
dep. 21:27
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 21:28
dep. 21:28
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 21:29
dep. 21:29
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 21:30
26.5 km
20:58 21:24 (00:26)
TopoliceTENT 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 20:58
Obrenovac, Bus station
arr. 21:01
dep. 21:01
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:03
dep. 21:03
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 21:09
dep. 21:09
10 km
Skela, Vrovi
arr. 21:12
dep. 21:12
13 km
Skela, Dom
arr. 21:17
dep. 21:17
17 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 21:24
23 km
21:53 22:19 (00:26)
Bus stationTENT 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:53
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
8 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
14 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
21 km
23:06 23:50 (00:44)
BazeniOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 23:06
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:08
dep. 23:08
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:11
dep. 23:11
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 23:14
dep. 23:14
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 23:15
dep. 23:15
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 23:16
dep. 23:16
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 23:17
dep. 23:17
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 23:19
dep. 23:19
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 23:20
dep. 23:20
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 23:21
dep. 23:21
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 23:23
dep. 23:23
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 23:24
dep. 23:24
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 23:25
dep. 23:25
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 23:26
dep. 23:26
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 23:28
dep. 23:28
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 23:29
dep. 23:29
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 23:32
dep. 23:32
14.8 km
Skela, Dom
arr. 23:34
dep. 23:34
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 23:36
dep. 23:36
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 23:38
dep. 23:38
18 km
Skela, Kanal
arr. 23:41
dep. 23:41
18.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 23:42
dep. 23:42
20 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 23:43
dep. 23:43
21.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 23:46
dep. 23:46
22.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 23:47
dep. 23:47
23.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 23:48
dep. 23:48
24.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 23:49
dep. 23:49
25.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 23:50
26.5 km

Naselja Obrenovac i Usce kod Obrenovca su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 03:21 h, dok je poslednji polazak u 23:06 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.