Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Obrenovac - Usce kod Obrenovca timetable

monday, 19.11.2018.
03:30 04:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 03:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 03:31
dep. 03:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 03:32
dep. 03:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 03:34
dep. 03:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 03:36
dep. 03:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 03:37
dep. 03:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 03:38
dep. 03:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 03:39
dep. 03:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 03:41
dep. 03:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 03:42
dep. 03:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 03:43
dep. 03:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 03:45
dep. 03:45
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 03:47
dep. 03:47
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 03:48
dep. 03:48
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 03:51
dep. 03:51
12.8 km
Skela, Dom
arr. 03:53
dep. 03:53
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 03:55
dep. 03:55
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 03:56
dep. 03:56
16 km
Skela, Kanal
arr. 03:57
dep. 03:57
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 03:59
dep. 03:59
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 04:01
dep. 04:01
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 04:03
dep. 04:03
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 04:05
dep. 04:05
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 04:07
dep. 04:07
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 04:08
dep. 04:08
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 04:10
24.5 km
05:00 05:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:01
dep. 05:01
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:04
dep. 05:04
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:06
dep. 05:06
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:07
dep. 05:07
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 05:08
dep. 05:08
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 05:09
dep. 05:09
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 05:11
dep. 05:11
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 05:12
dep. 05:12
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:13
dep. 05:13
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 05:15
dep. 05:15
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 05:17
dep. 05:17
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 05:18
dep. 05:18
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 05:21
dep. 05:21
12.8 km
Skela, Dom
arr. 05:23
dep. 05:23
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 05:25
dep. 05:25
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 05:26
dep. 05:26
16 km
Skela, Kanal
arr. 05:27
dep. 05:27
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 05:29
dep. 05:29
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 05:31
dep. 05:31
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 05:33
dep. 05:33
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 05:35
dep. 05:35
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 05:37
dep. 05:37
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 05:38
dep. 05:38
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 05:40
24.5 km
05:30 06:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:31
dep. 05:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:34
dep. 05:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:36
dep. 05:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:37
dep. 05:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 05:38
dep. 05:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 05:39
dep. 05:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 05:41
dep. 05:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 05:42
dep. 05:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:43
dep. 05:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 05:45
dep. 05:45
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 05:47
dep. 05:47
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 05:48
dep. 05:48
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 05:51
dep. 05:51
12.8 km
Skela, Dom
arr. 05:53
dep. 05:53
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 05:55
dep. 05:55
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 05:56
dep. 05:56
16 km
Skela, Kanal
arr. 05:57
dep. 05:57
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 05:59
dep. 05:59
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 06:01
dep. 06:01
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 06:03
dep. 06:03
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 06:05
dep. 06:05
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 06:07
dep. 06:07
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 06:08
dep. 06:08
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 06:10
24.5 km
06:40 07:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:40
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:41
dep. 06:41
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:42
dep. 06:42
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:44
dep. 06:44
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:46
dep. 06:46
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:47
dep. 06:47
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:48
dep. 06:48
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:49
dep. 06:49
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 06:51
dep. 06:51
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 06:52
dep. 06:52
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 06:55
dep. 06:55
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 06:57
dep. 06:57
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 06:58
dep. 06:58
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 07:01
dep. 07:01
12.8 km
Skela, Dom
arr. 07:03
dep. 07:03
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 07:05
dep. 07:05
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 07:06
dep. 07:06
16 km
Skela, Kanal
arr. 07:07
dep. 07:07
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 07:09
dep. 07:09
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 07:11
dep. 07:11
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 07:13
dep. 07:13
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:15
dep. 07:15
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 07:17
dep. 07:17
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 07:18
dep. 07:18
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:20
24.5 km
09:00 09:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Zvecka, Rampa
arr. 09:02
dep. 09:02
2 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:08
dep. 09:08
8 km
Skela, Vrovi
arr. 09:11
dep. 09:11
11 km
Skela, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
15 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 09:20
21 km
09:00 09:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Obrenovac, Crna tacka
arr. 09:01
dep. 09:01
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 09:02
dep. 09:02
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 09:04
dep. 09:04
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 09:07
dep. 09:07
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 09:08
dep. 09:08
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 09:11
dep. 09:11
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 09:12
dep. 09:12
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:13
dep. 09:13
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 09:15
dep. 09:15
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 09:17
dep. 09:17
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 09:18
dep. 09:18
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 09:21
dep. 09:21
12.8 km
Skela, Dom
arr. 09:23
dep. 09:23
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 09:25
dep. 09:25
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 09:26
dep. 09:26
16 km
Skela, Kanal
arr. 09:27
dep. 09:27
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 09:29
dep. 09:29
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 09:31
dep. 09:31
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 09:33
dep. 09:33
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 09:35
dep. 09:35
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 09:37
dep. 09:37
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 09:38
dep. 09:38
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:40
24.5 km
10:08 10:34 (00:26)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 10:08
Obrenovac, Bus station
arr. 10:11
dep. 10:11
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:19
dep. 10:19
10 km
Skela, Vrovi
arr. 10:22
dep. 10:22
13 km
Skela, Dom
arr. 10:27
dep. 10:27
17 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 10:34
23 km
11:40 12:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:40
Obrenovac, Crna tacka
arr. 11:41
dep. 11:41
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 11:42
dep. 11:42
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 11:44
dep. 11:44
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 11:46
dep. 11:46
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 11:47
dep. 11:47
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 11:48
dep. 11:48
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 11:49
dep. 11:49
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 11:51
dep. 11:51
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 11:52
dep. 11:52
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:53
dep. 11:53
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 11:55
dep. 11:55
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 11:57
dep. 11:57
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 11:58
dep. 11:58
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 12:01
dep. 12:01
12.8 km
Skela, Dom
arr. 12:03
dep. 12:03
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 12:05
dep. 12:05
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 12:06
dep. 12:06
16 km
Skela, Kanal
arr. 12:07
dep. 12:07
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 12:09
dep. 12:09
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 12:11
dep. 12:11
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 12:13
dep. 12:13
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 12:15
dep. 12:15
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 12:17
dep. 12:17
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 12:18
dep. 12:18
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:20
24.5 km
11:46 12:10 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:46
Zvecka, Rampa
arr. 11:51
dep. 11:51
2 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
8 km
Skela, Vrovi
arr. 12:01
dep. 12:01
11 km
Skela, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
15 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 12:10
21 km
12:23 12:49 (00:26)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 12:23
Obrenovac, Bus station
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:28
dep. 12:28
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
10 km
Skela, Vrovi
arr. 12:37
dep. 12:37
13 km
Skela, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
17 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 12:49
23 km
13:30 14:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 13:31
dep. 13:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 13:32
dep. 13:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 13:34
dep. 13:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 13:36
dep. 13:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 13:37
dep. 13:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 13:38
dep. 13:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 13:39
dep. 13:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 13:41
dep. 13:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 13:42
dep. 13:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 13:45
dep. 13:45
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 13:47
dep. 13:47
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 13:48
dep. 13:48
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 13:51
dep. 13:51
12.8 km
Skela, Dom
arr. 13:53
dep. 13:53
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 13:55
dep. 13:55
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 13:56
dep. 13:56
16 km
Skela, Kanal
arr. 13:57
dep. 13:57
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 13:59
dep. 13:59
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 14:01
dep. 14:01
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 14:03
dep. 14:03
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:05
dep. 14:05
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 14:07
dep. 14:07
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 14:08
dep. 14:08
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 14:10
24.5 km
14:20 14:53 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 14:20
Obrenovac, Crna tacka
arr. 14:21
dep. 14:21
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 14:22
dep. 14:22
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 14:24
dep. 14:24
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 14:26
dep. 14:26
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 14:27
dep. 14:27
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 14:28
dep. 14:28
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 14:29
dep. 14:29
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 14:31
dep. 14:31
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 14:32
dep. 14:32
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 14:35
dep. 14:35
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 14:37
dep. 14:37
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 14:38
dep. 14:38
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 14:41
dep. 14:41
12.8 km
Skela, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 14:45
dep. 14:45
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Skela, Kanal
arr. 14:47
dep. 14:47
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 14:49
dep. 14:49
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 14:51
dep. 14:51
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 14:53
20.3 km
14:36 14:56 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 14:36
Zvecka, Rampa
arr. 14:39
dep. 14:39
1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:42
dep. 14:42
3 km
Skela, Dom
arr. 14:48
dep. 14:48
11 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 14:56
19 km
14:52 15:22 (00:30)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 14:52
Obrenovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:07
dep. 15:07
9.4 km
Skela, Vrovi
arr. 15:11
dep. 15:11
12.2 km
Skela, Dom
arr. 15:14
dep. 15:14
14.7 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 15:22
22 km
15:28 15:54 (00:26)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 15:28
Obrenovac, Bus station
arr. 15:31
dep. 15:31
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:39
dep. 15:39
10 km
Skela, Vrovi
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Skela, Dom
arr. 15:47
dep. 15:47
17 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 15:54
23 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 15:31
dep. 15:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 15:34
dep. 15:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 15:36
dep. 15:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 15:37
dep. 15:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 15:38
dep. 15:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 15:39
dep. 15:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 15:41
dep. 15:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 15:42
dep. 15:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:43
dep. 15:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 15:45
dep. 15:45
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 15:48
dep. 15:48
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 15:51
dep. 15:51
12.8 km
Skela, Dom
arr. 15:53
dep. 15:53
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 15:55
dep. 15:55
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 15:56
dep. 15:56
16 km
Skela, Kanal
arr. 15:57
dep. 15:57
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 16:01
dep. 16:01
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 16:03
dep. 16:03
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 16:05
dep. 16:05
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 16:07
dep. 16:07
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 16:08
dep. 16:08
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:10
24.5 km
16:20 16:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:20
Zvecka, Rampa
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:29
dep. 16:29
8 km
Skela, Vrovi
arr. 16:32
dep. 16:32
11 km
Skela, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
15 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 16:40
21 km
17:00 17:17 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:00
Zvecka, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Skela, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 17:17
19 km
17:10 17:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:10
Obrenovac, Crna tacka
arr. 17:11
dep. 17:11
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 17:12
dep. 17:12
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 17:14
dep. 17:14
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 17:16
dep. 17:16
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 17:17
dep. 17:17
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 17:18
dep. 17:18
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 17:19
dep. 17:19
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 17:21
dep. 17:21
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 17:22
dep. 17:22
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:23
dep. 17:23
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 17:25
dep. 17:25
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 17:27
dep. 17:27
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 17:28
dep. 17:28
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 17:31
dep. 17:31
12.8 km
Skela, Dom
arr. 17:33
dep. 17:33
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 17:35
dep. 17:35
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 17:36
dep. 17:36
16 km
Skela, Kanal
arr. 17:37
dep. 17:37
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 17:39
dep. 17:39
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 17:41
dep. 17:41
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 17:43
dep. 17:43
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 17:45
dep. 17:45
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 17:47
dep. 17:47
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 17:48
dep. 17:48
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:50
24.5 km
17:38 18:04 (00:26)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 17:38
Obrenovac, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:43
dep. 17:43
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:49
dep. 17:49
10 km
Skela, Vrovi
arr. 17:52
dep. 17:52
13 km
Skela, Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
17 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 18:04
23 km
18:52 19:18 (00:26)
Topolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 18:52
Obrenovac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:57
dep. 18:57
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:03
dep. 19:03
10 km
Skela, Vrovi
arr. 19:06
dep. 19:06
13 km
Skela, Dom
arr. 19:11
dep. 19:11
17 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 19:18
23 km
19:45 20:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:46
dep. 19:46
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 19:47
dep. 19:47
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 19:49
dep. 19:49
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:51
dep. 19:51
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:52
dep. 19:52
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 19:53
dep. 19:53
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 19:54
dep. 19:54
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 19:56
dep. 19:56
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 19:57
dep. 19:57
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:58
dep. 19:58
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 20:00
dep. 20:00
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 20:02
dep. 20:02
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 20:03
dep. 20:03
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 20:06
dep. 20:06
12.8 km
Skela, Dom
arr. 20:08
dep. 20:08
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 20:10
dep. 20:10
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 20:11
dep. 20:11
16 km
Skela, Kanal
arr. 20:12
dep. 20:12
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 20:14
dep. 20:14
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 20:16
dep. 20:16
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 20:18
dep. 20:18
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 20:20
dep. 20:20
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 20:22
dep. 20:22
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 20:23
dep. 20:23
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:25
24.5 km
19:57 20:17 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:57
Zvecka, Rampa
arr. 20:00
dep. 20:00
2 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:06
dep. 20:06
8 km
Skela, Vrovi
arr. 20:09
dep. 20:09
11 km
Skela, Dom
arr. 20:12
dep. 20:12
15 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 20:17
21 km
21:30 22:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 21:31
dep. 21:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 21:32
dep. 21:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 21:34
dep. 21:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 21:36
dep. 21:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 21:37
dep. 21:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 21:38
dep. 21:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 21:39
dep. 21:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 21:41
dep. 21:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 21:42
dep. 21:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 21:43
dep. 21:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 21:45
dep. 21:45
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 21:47
dep. 21:47
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 21:48
dep. 21:48
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 21:51
dep. 21:51
12.8 km
Skela, Dom
arr. 21:53
dep. 21:53
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 21:55
dep. 21:55
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 21:56
dep. 21:56
16 km
Skela, Kanal
arr. 21:57
dep. 21:57
16.9 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 21:59
dep. 21:59
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:01
dep. 22:01
19.1 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 22:03
dep. 22:03
20.3 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 22:05
dep. 22:05
21.7 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 22:07
dep. 22:07
22.6 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 22:08
dep. 22:08
23.5 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 22:10
24.5 km
21:53 22:19 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:53
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
8 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
14 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
21 km

Naselja Obrenovac i Usce kod Obrenovca su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 03:30 h, dok je poslednji polazak u 21:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.