Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Obrenovac - Skela timetable

friday, 03.07.2020.
03:21 03:56 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 03:21
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 03:23
dep. 03:23
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 03:26
dep. 03:26
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 03:29
dep. 03:29
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 03:30
dep. 03:30
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 03:31
dep. 03:31
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 03:32
dep. 03:32
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 03:34
dep. 03:34
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 03:35
dep. 03:35
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 03:36
dep. 03:36
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 03:38
dep. 03:38
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 03:39
dep. 03:39
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 03:40
dep. 03:40
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 03:41
dep. 03:41
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 03:43
dep. 03:43
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 03:44
dep. 03:44
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 03:47
dep. 03:47
14.8 km
Skela, Dom
arr. 03:49
dep. 03:49
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 03:51
dep. 03:51
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 03:53
dep. 03:53
18 km
Skela, Kanal
arr. 03:56
18.9 km
03:30 03:57 (00:27)
Bus stationKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 03:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 03:31
dep. 03:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 03:32
dep. 03:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 03:34
dep. 03:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 03:36
dep. 03:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 03:37
dep. 03:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 03:38
dep. 03:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 03:39
dep. 03:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 03:41
dep. 03:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 03:42
dep. 03:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 03:43
dep. 03:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 03:45
dep. 03:45
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 03:47
dep. 03:47
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 03:48
dep. 03:48
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 03:51
dep. 03:51
12.8 km
Skela, Dom
arr. 03:53
dep. 03:53
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 03:55
dep. 03:55
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 03:56
dep. 03:56
16 km
Skela, Kanal
arr. 03:57
16.9 km
05:00 05:27 (00:27)
Bus stationKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:01
dep. 05:01
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:04
dep. 05:04
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:06
dep. 05:06
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:07
dep. 05:07
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 05:08
dep. 05:08
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 05:09
dep. 05:09
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 05:11
dep. 05:11
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 05:12
dep. 05:12
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:13
dep. 05:13
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 05:15
dep. 05:15
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 05:17
dep. 05:17
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 05:18
dep. 05:18
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 05:21
dep. 05:21
12.8 km
Skela, Dom
arr. 05:23
dep. 05:23
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 05:25
dep. 05:25
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 05:26
dep. 05:26
16 km
Skela, Kanal
arr. 05:27
16.9 km
05:34 05:55 (00:21)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 05:34
Obrenovac, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
1.6 km
Zvecka, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
5.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:49
dep. 05:49
9.4 km
Skela, Vrovi
arr. 05:52
dep. 05:52
12.2 km
Skela, Dom
arr. 05:55
14.7 km
05:46 06:21 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 05:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:54
dep. 05:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:55
dep. 05:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:56
dep. 05:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:57
dep. 05:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:59
dep. 05:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:00
dep. 06:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:01
dep. 06:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 06:03
dep. 06:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 06:04
dep. 06:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:05
dep. 06:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 06:06
dep. 06:06
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 06:08
dep. 06:08
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 06:09
dep. 06:09
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 06:12
dep. 06:12
14.8 km
Skela, Dom
arr. 06:14
dep. 06:14
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 06:16
dep. 06:16
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 06:18
dep. 06:18
18 km
Skela, Kanal
arr. 06:21
18.9 km
06:40 07:07 (00:27)
Bus stationKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:40
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:41
dep. 06:41
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:42
dep. 06:42
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:44
dep. 06:44
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:46
dep. 06:46
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:47
dep. 06:47
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:48
dep. 06:48
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:49
dep. 06:49
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 06:51
dep. 06:51
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 06:52
dep. 06:52
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 06:55
dep. 06:55
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 06:57
dep. 06:57
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 06:58
dep. 06:58
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 07:01
dep. 07:01
12.8 km
Skela, Dom
arr. 07:03
dep. 07:03
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 07:05
dep. 07:05
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 07:06
dep. 07:06
16 km
Skela, Kanal
arr. 07:07
16.9 km
06:46 07:21 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 06:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:54
dep. 06:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:56
dep. 06:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:57
dep. 06:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:59
dep. 06:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 07:00
dep. 07:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 07:03
dep. 07:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 07:04
dep. 07:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 07:06
dep. 07:06
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 07:08
dep. 07:08
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 07:09
dep. 07:09
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 07:12
dep. 07:12
14.8 km
Skela, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 07:16
dep. 07:16
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Skela, Kanal
arr. 07:21
18.9 km
08:06 08:41 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 08:06
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:08
dep. 08:08
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:11
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 08:14
dep. 08:14
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 08:15
dep. 08:15
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 08:16
dep. 08:16
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 08:17
dep. 08:17
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 08:19
dep. 08:19
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 08:20
dep. 08:20
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 08:21
dep. 08:21
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 08:23
dep. 08:23
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 08:24
dep. 08:24
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 08:26
dep. 08:26
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 08:28
dep. 08:28
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 08:29
dep. 08:29
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 08:32
dep. 08:32
14.8 km
Skela, Dom
arr. 08:34
dep. 08:34
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 08:36
dep. 08:36
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 08:38
dep. 08:38
18 km
Skela, Kanal
arr. 08:41
18.9 km
09:00 09:27 (00:27)
Bus stationKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Obrenovac, Crna tacka
arr. 09:01
dep. 09:01
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 09:02
dep. 09:02
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 09:04
dep. 09:04
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 09:07
dep. 09:07
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 09:08
dep. 09:08
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 09:11
dep. 09:11
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 09:12
dep. 09:12
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:13
dep. 09:13
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 09:15
dep. 09:15
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 09:17
dep. 09:17
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 09:18
dep. 09:18
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 09:21
dep. 09:21
12.8 km
Skela, Dom
arr. 09:23
dep. 09:23
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 09:25
dep. 09:25
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 09:26
dep. 09:26
16 km
Skela, Kanal
arr. 09:27
16.9 km
09:06 09:41 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 09:06
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:08
dep. 09:08
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 09:14
dep. 09:14
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 09:15
dep. 09:15
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 09:16
dep. 09:16
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 09:17
dep. 09:17
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 09:19
dep. 09:19
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 09:20
dep. 09:20
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 09:21
dep. 09:21
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 09:23
dep. 09:23
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 09:24
dep. 09:24
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:25
dep. 09:25
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 09:26
dep. 09:26
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 09:28
dep. 09:28
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 09:29
dep. 09:29
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 09:32
dep. 09:32
14.8 km
Skela, Dom
arr. 09:34
dep. 09:34
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 09:36
dep. 09:36
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 09:38
dep. 09:38
18 km
Skela, Kanal
arr. 09:41
18.9 km
10:08 10:27 (00:19)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 10:08
Obrenovac, Bus station
arr. 10:11
dep. 10:11
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:19
dep. 10:19
10 km
Skela, Vrovi
arr. 10:22
dep. 10:22
13 km
Skela, Dom
arr. 10:27
17 km
10:26 11:01 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 10:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:28
dep. 10:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 10:34
dep. 10:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 10:35
dep. 10:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 10:36
dep. 10:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 10:37
dep. 10:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 10:39
dep. 10:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 10:40
dep. 10:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 10:43
dep. 10:43
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 10:44
dep. 10:44
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 10:46
dep. 10:46
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 10:48
dep. 10:48
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 10:49
dep. 10:49
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 10:52
dep. 10:52
14.8 km
Skela, Dom
arr. 10:54
dep. 10:54
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 10:56
dep. 10:56
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 10:58
dep. 10:58
18 km
Skela, Kanal
arr. 11:01
18.9 km
10:59 11:20 (00:21)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 10:59
Obrenovac, Bus station
arr. 11:04
dep. 11:04
1.6 km
Zvecka, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
5.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:14
dep. 11:14
9.4 km
Skela, Vrovi
arr. 11:17
dep. 11:17
12.2 km
Skela, Dom
arr. 11:20
14.7 km
11:26 12:01 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 11:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:28
dep. 11:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 11:34
dep. 11:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 11:35
dep. 11:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 11:36
dep. 11:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 11:37
dep. 11:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 11:39
dep. 11:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 11:40
dep. 11:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 11:41
dep. 11:41
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 11:43
dep. 11:43
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 11:44
dep. 11:44
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 11:46
dep. 11:46
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 11:48
dep. 11:48
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 11:49
dep. 11:49
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 11:52
dep. 11:52
14.8 km
Skela, Dom
arr. 11:54
dep. 11:54
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 11:56
dep. 11:56
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 11:58
dep. 11:58
18 km
Skela, Kanal
arr. 12:01
18.9 km
11:40 12:07 (00:27)
Bus stationKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:40
Obrenovac, Crna tacka
arr. 11:41
dep. 11:41
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 11:42
dep. 11:42
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 11:44
dep. 11:44
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 11:46
dep. 11:46
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 11:47
dep. 11:47
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 11:48
dep. 11:48
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 11:49
dep. 11:49
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 11:51
dep. 11:51
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 11:52
dep. 11:52
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:53
dep. 11:53
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 11:55
dep. 11:55
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 11:57
dep. 11:57
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 11:58
dep. 11:58
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 12:01
dep. 12:01
12.8 km
Skela, Dom
arr. 12:03
dep. 12:03
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 12:05
dep. 12:05
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 12:06
dep. 12:06
16 km
Skela, Kanal
arr. 12:07
16.9 km
12:23 12:42 (00:19)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 12:23
Obrenovac, Bus station
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:28
dep. 12:28
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
10 km
Skela, Vrovi
arr. 12:37
dep. 12:37
13 km
Skela, Dom
arr. 12:42
17 km
12:46 13:21 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 12:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:48
dep. 12:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 12:54
dep. 12:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 12:55
dep. 12:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 12:56
dep. 12:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 12:57
dep. 12:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 12:59
dep. 12:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 13:00
dep. 13:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 13:03
dep. 13:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 13:04
dep. 13:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 13:06
dep. 13:06
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 13:08
dep. 13:08
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 13:09
dep. 13:09
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 13:12
dep. 13:12
14.8 km
Skela, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 13:16
dep. 13:16
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 13:18
dep. 13:18
18 km
Skela, Kanal
arr. 13:21
18.9 km
13:30 13:57 (00:27)
Bus stationKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 13:31
dep. 13:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 13:32
dep. 13:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 13:34
dep. 13:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 13:36
dep. 13:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 13:37
dep. 13:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 13:38
dep. 13:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 13:39
dep. 13:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 13:41
dep. 13:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 13:42
dep. 13:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 13:45
dep. 13:45
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 13:47
dep. 13:47
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 13:48
dep. 13:48
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 13:51
dep. 13:51
12.8 km
Skela, Dom
arr. 13:53
dep. 13:53
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 13:55
dep. 13:55
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 13:56
dep. 13:56
16 km
Skela, Kanal
arr. 13:57
16.9 km
13:46 14:21 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 13:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:48
dep. 13:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:51
dep. 13:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 13:54
dep. 13:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 13:55
dep. 13:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 13:56
dep. 13:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 13:57
dep. 13:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 13:59
dep. 13:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 14:00
dep. 14:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 14:03
dep. 14:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 14:04
dep. 14:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:05
dep. 14:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 14:06
dep. 14:06
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 14:08
dep. 14:08
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 14:09
dep. 14:09
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 14:12
dep. 14:12
14.8 km
Skela, Dom
arr. 14:14
dep. 14:14
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 14:16
dep. 14:16
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 14:18
dep. 14:18
18 km
Skela, Kanal
arr. 14:21
18.9 km
14:53 15:12 (00:19)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 14:53
Obrenovac, Bus station
arr. 14:56
dep. 14:56
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:58
dep. 14:58
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Skela, Vrovi
arr. 15:08
dep. 15:08
13 km
Skela, Dom
arr. 15:12
17 km
14:54 15:15 (00:21)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 14:54
Obrenovac, Bus station
arr. 14:59
dep. 14:59
1.6 km
Zvecka, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
5.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:09
dep. 15:09
9.4 km
Skela, Vrovi
arr. 15:12
dep. 15:12
12.2 km
Skela, Dom
arr. 15:15
14.7 km
15:12 15:47 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 15:12
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:14
dep. 15:14
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 15:20
dep. 15:20
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 15:21
dep. 15:21
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 15:22
dep. 15:22
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 15:23
dep. 15:23
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 15:25
dep. 15:25
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 15:26
dep. 15:26
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 15:29
dep. 15:29
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 15:32
dep. 15:32
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 15:34
dep. 15:34
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 15:35
dep. 15:35
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 15:38
dep. 15:38
14.8 km
Skela, Dom
arr. 15:40
dep. 15:40
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 15:42
dep. 15:42
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 15:44
dep. 15:44
18 km
Skela, Kanal
arr. 15:47
18.9 km
15:30 15:57 (00:27)
Bus stationKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 15:31
dep. 15:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 15:34
dep. 15:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 15:36
dep. 15:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 15:37
dep. 15:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 15:38
dep. 15:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 15:39
dep. 15:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 15:41
dep. 15:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 15:42
dep. 15:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:43
dep. 15:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 15:45
dep. 15:45
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 15:48
dep. 15:48
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 15:51
dep. 15:51
12.8 km
Skela, Dom
arr. 15:53
dep. 15:53
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 15:55
dep. 15:55
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 15:56
dep. 15:56
16 km
Skela, Kanal
arr. 15:57
16.9 km
16:12 16:47 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 16:12
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:14
dep. 16:14
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 16:20
dep. 16:20
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 16:21
dep. 16:21
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 16:22
dep. 16:22
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 16:23
dep. 16:23
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 16:25
dep. 16:25
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 16:26
dep. 16:26
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 16:27
dep. 16:27
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 16:29
dep. 16:29
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 16:30
dep. 16:30
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:31
dep. 16:31
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 16:32
dep. 16:32
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 16:34
dep. 16:34
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 16:35
dep. 16:35
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 16:38
dep. 16:38
14.8 km
Skela, Dom
arr. 16:40
dep. 16:40
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 16:42
dep. 16:42
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 16:44
dep. 16:44
18 km
Skela, Kanal
arr. 16:47
18.9 km
16:20 16:35 (00:15)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:20
Zvecka, Rampa
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:29
dep. 16:29
8 km
Skela, Vrovi
arr. 16:32
dep. 16:32
11 km
Skela, Dom
arr. 16:35
15 km
17:10 17:37 (00:27)
Bus stationKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:10
Obrenovac, Crna tacka
arr. 17:11
dep. 17:11
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 17:12
dep. 17:12
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 17:14
dep. 17:14
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 17:16
dep. 17:16
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 17:17
dep. 17:17
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 17:18
dep. 17:18
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 17:19
dep. 17:19
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 17:21
dep. 17:21
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 17:22
dep. 17:22
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:23
dep. 17:23
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 17:25
dep. 17:25
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 17:27
dep. 17:27
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 17:28
dep. 17:28
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 17:31
dep. 17:31
12.8 km
Skela, Dom
arr. 17:33
dep. 17:33
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 17:35
dep. 17:35
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 17:36
dep. 17:36
16 km
Skela, Kanal
arr. 17:37
16.9 km
17:26 18:01 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 17:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:28
dep. 17:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 17:34
dep. 17:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 17:35
dep. 17:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 17:36
dep. 17:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 17:37
dep. 17:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 17:39
dep. 17:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 17:40
dep. 17:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 17:41
dep. 17:41
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 17:43
dep. 17:43
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 17:44
dep. 17:44
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 17:46
dep. 17:46
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 17:48
dep. 17:48
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 17:49
dep. 17:49
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 17:52
dep. 17:52
14.8 km
Skela, Dom
arr. 17:54
dep. 17:54
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 17:56
dep. 17:56
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 17:58
dep. 17:58
18 km
Skela, Kanal
arr. 18:01
18.9 km
17:38 17:57 (00:19)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 17:38
Obrenovac, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:43
dep. 17:43
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:49
dep. 17:49
10 km
Skela, Vrovi
arr. 17:52
dep. 17:52
13 km
Skela, Dom
arr. 17:57
17 km
18:26 19:01 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 18:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:28
dep. 18:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:31
dep. 18:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 18:34
dep. 18:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 18:35
dep. 18:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 18:36
dep. 18:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 18:37
dep. 18:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 18:39
dep. 18:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 18:40
dep. 18:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 18:41
dep. 18:41
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 18:43
dep. 18:43
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 18:44
dep. 18:44
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 18:45
dep. 18:45
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 18:46
dep. 18:46
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 18:48
dep. 18:48
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 18:49
dep. 18:49
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 18:52
dep. 18:52
14.8 km
Skela, Dom
arr. 18:54
dep. 18:54
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 18:56
dep. 18:56
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 18:58
dep. 18:58
18 km
Skela, Kanal
arr. 19:01
18.9 km
19:45 20:12 (00:27)
Bus stationKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:46
dep. 19:46
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 19:47
dep. 19:47
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 19:49
dep. 19:49
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:51
dep. 19:51
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:52
dep. 19:52
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 19:53
dep. 19:53
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 19:54
dep. 19:54
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 19:56
dep. 19:56
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 19:57
dep. 19:57
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:58
dep. 19:58
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 20:00
dep. 20:00
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 20:02
dep. 20:02
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 20:03
dep. 20:03
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 20:06
dep. 20:06
12.8 km
Skela, Dom
arr. 20:08
dep. 20:08
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 20:10
dep. 20:10
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 20:11
dep. 20:11
16 km
Skela, Kanal
arr. 20:12
16.9 km
19:46 20:21 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 19:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:51
dep. 19:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:54
dep. 19:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 19:55
dep. 19:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 19:56
dep. 19:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:57
dep. 19:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:59
dep. 19:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 20:00
dep. 20:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 20:01
dep. 20:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 20:03
dep. 20:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 20:04
dep. 20:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 20:06
dep. 20:06
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 20:08
dep. 20:08
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 20:09
dep. 20:09
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 20:12
dep. 20:12
14.8 km
Skela, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 20:16
dep. 20:16
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 20:18
dep. 20:18
18 km
Skela, Kanal
arr. 20:21
18.9 km
19:57 20:12 (00:15)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:57
Zvecka, Rampa
arr. 20:00
dep. 20:00
2 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:06
dep. 20:06
8 km
Skela, Vrovi
arr. 20:09
dep. 20:09
11 km
Skela, Dom
arr. 20:12
15 km
20:46 21:21 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 20:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:48
dep. 20:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:51
dep. 20:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 20:54
dep. 20:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 20:55
dep. 20:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 20:56
dep. 20:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 20:57
dep. 20:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 20:59
dep. 20:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 21:00
dep. 21:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 21:03
dep. 21:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 21:04
dep. 21:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 21:05
dep. 21:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 21:06
dep. 21:06
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 21:08
dep. 21:08
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 21:09
dep. 21:09
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 21:12
dep. 21:12
14.8 km
Skela, Dom
arr. 21:14
dep. 21:14
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 21:16
dep. 21:16
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 21:18
dep. 21:18
18 km
Skela, Kanal
arr. 21:21
18.9 km
21:30 21:57 (00:27)
Bus stationKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 21:31
dep. 21:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 21:32
dep. 21:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 21:34
dep. 21:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 21:36
dep. 21:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 21:37
dep. 21:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 21:38
dep. 21:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 21:39
dep. 21:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 21:41
dep. 21:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 21:42
dep. 21:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 21:43
dep. 21:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 21:45
dep. 21:45
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 21:47
dep. 21:47
10.3 km
Skela, Vrovi
arr. 21:48
dep. 21:48
11.3 km
Skela, Markovici
arr. 21:51
dep. 21:51
12.8 km
Skela, Dom
arr. 21:53
dep. 21:53
14.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 21:55
dep. 21:55
15.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 21:56
dep. 21:56
16 km
Skela, Kanal
arr. 21:57
16.9 km
21:53 22:10 (00:17)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:53
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
8 km
Skela, Dom
arr. 22:10
14 km
23:06 23:41 (00:35)
BazeniKanal
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 23:06
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:08
dep. 23:08
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:11
dep. 23:11
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 23:14
dep. 23:14
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 23:15
dep. 23:15
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 23:16
dep. 23:16
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 23:17
dep. 23:17
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 23:19
dep. 23:19
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 23:20
dep. 23:20
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 23:21
dep. 23:21
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 23:23
dep. 23:23
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 23:24
dep. 23:24
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 23:25
dep. 23:25
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 23:26
dep. 23:26
11.2 km
Skela, Spomenik
arr. 23:28
dep. 23:28
12.3 km
Skela, Vrovi
arr. 23:29
dep. 23:29
13.3 km
Skela, Markovici
arr. 23:32
dep. 23:32
14.8 km
Skela, Dom
arr. 23:34
dep. 23:34
16.1 km
Skela, Palezpromet
arr. 23:36
dep. 23:36
17.2 km
Skela, Savski cvet
arr. 23:38
dep. 23:38
18 km
Skela, Kanal
arr. 23:41
18.9 km

Naselja Obrenovac i Skela su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 03:21 h, dok je poslednji polazak u 23:06 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.