Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Ratari kod Obrenovca timetable

tuesday, 18.02.2020.
03:21 03:41 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 03:21
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 03:23
dep. 03:23
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 03:26
dep. 03:26
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 03:29
dep. 03:29
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 03:30
dep. 03:30
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 03:31
dep. 03:31
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 03:32
dep. 03:32
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 03:34
dep. 03:34
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 03:35
dep. 03:35
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 03:36
dep. 03:36
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 03:38
dep. 03:38
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 03:39
dep. 03:39
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 03:40
dep. 03:40
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 03:41
11.2 km
03:30 03:45 (00:15)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 03:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 03:31
dep. 03:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 03:32
dep. 03:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 03:34
dep. 03:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 03:36
dep. 03:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 03:37
dep. 03:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 03:38
dep. 03:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 03:39
dep. 03:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 03:41
dep. 03:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 03:42
dep. 03:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 03:43
dep. 03:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 03:45
9.2 km
05:00 05:15 (00:15)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:01
dep. 05:01
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:04
dep. 05:04
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:06
dep. 05:06
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:07
dep. 05:07
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 05:08
dep. 05:08
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 05:09
dep. 05:09
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 05:11
dep. 05:11
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 05:12
dep. 05:12
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:13
dep. 05:13
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 05:15
9.2 km
05:30 05:45 (00:15)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:31
dep. 05:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:34
dep. 05:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:36
dep. 05:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:37
dep. 05:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 05:38
dep. 05:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 05:39
dep. 05:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 05:41
dep. 05:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 05:42
dep. 05:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:43
dep. 05:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 05:45
9.2 km
05:34 05:49 (00:15)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 05:34
Obrenovac, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
1.6 km
Zvecka, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
5.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:49
9.4 km
05:46 06:06 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 05:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:54
dep. 05:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:55
dep. 05:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:56
dep. 05:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:57
dep. 05:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:59
dep. 05:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:00
dep. 06:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:01
dep. 06:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 06:03
dep. 06:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 06:04
dep. 06:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:05
dep. 06:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 06:06
11.2 km
06:40 06:55 (00:15)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:40
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:41
dep. 06:41
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:42
dep. 06:42
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:44
dep. 06:44
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:46
dep. 06:46
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:47
dep. 06:47
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:48
dep. 06:48
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:49
dep. 06:49
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 06:51
dep. 06:51
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 06:52
dep. 06:52
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 06:55
9.2 km
06:46 07:06 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 06:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:54
dep. 06:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:56
dep. 06:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:57
dep. 06:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:59
dep. 06:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 07:00
dep. 07:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 07:03
dep. 07:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 07:04
dep. 07:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 07:06
11.2 km
06:50 07:10 (00:20)
Bus stationRaskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:50
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:51
dep. 06:51
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:54
dep. 06:54
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:56
dep. 06:56
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:58
dep. 06:58
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:59
dep. 06:59
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 07:00
dep. 07:00
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 07:02
dep. 07:02
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 07:03
dep. 07:03
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
8.2 km
Ratari kod Obrenovca, Prodavnica - selo
arr. 07:07
dep. 07:07
8.5 km
Ratari kod Obrenovca, Raskrsnica - okretnica
arr. 07:10
9.3 km
08:06 08:26 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 08:06
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:08
dep. 08:08
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:11
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 08:14
dep. 08:14
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 08:15
dep. 08:15
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 08:16
dep. 08:16
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 08:17
dep. 08:17
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 08:19
dep. 08:19
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 08:20
dep. 08:20
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 08:21
dep. 08:21
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 08:23
dep. 08:23
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 08:24
dep. 08:24
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 08:26
11.2 km
09:00 09:08 (00:08)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Zvecka, Rampa
arr. 09:02
dep. 09:02
2 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:08
8 km
09:00 09:15 (00:15)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:00
Obrenovac, Crna tacka
arr. 09:01
dep. 09:01
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 09:02
dep. 09:02
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 09:04
dep. 09:04
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 09:07
dep. 09:07
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 09:08
dep. 09:08
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 09:11
dep. 09:11
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 09:12
dep. 09:12
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:13
dep. 09:13
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 09:15
9.2 km
09:06 09:26 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 09:06
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:08
dep. 09:08
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 09:14
dep. 09:14
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 09:15
dep. 09:15
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 09:16
dep. 09:16
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 09:17
dep. 09:17
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 09:19
dep. 09:19
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 09:20
dep. 09:20
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 09:21
dep. 09:21
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 09:23
dep. 09:23
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 09:24
dep. 09:24
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:25
dep. 09:25
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 09:26
11.2 km
09:35 09:55 (00:20)
Bus stationRaskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:35
Obrenovac, Crna tacka
arr. 09:36
dep. 09:36
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 09:38
dep. 09:38
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 09:39
dep. 09:39
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 09:41
dep. 09:41
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 09:43
dep. 09:43
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 09:44
dep. 09:44
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 09:45
dep. 09:45
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 09:47
dep. 09:47
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 09:48
dep. 09:48
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:50
dep. 09:50
8.2 km
Ratari kod Obrenovca, Prodavnica - selo
arr. 09:52
dep. 09:52
8.5 km
Ratari kod Obrenovca, Raskrsnica - okretnica
arr. 09:55
9.3 km
10:08 10:19 (00:11)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 10:08
Obrenovac, Bus station
arr. 10:11
dep. 10:11
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:19
10 km
10:15 10:31 (00:16)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 10:15
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 10:18
dep. 10:18
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 10:19
dep. 10:19
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 10:21
dep. 10:21
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 10:23
dep. 10:23
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 10:24
dep. 10:24
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 10:25
dep. 10:25
5.8 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 10:27
dep. 10:27
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 10:28
dep. 10:28
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:30
dep. 10:30
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 10:31
9.2 km
10:26 10:46 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 10:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:28
dep. 10:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 10:34
dep. 10:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 10:35
dep. 10:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 10:36
dep. 10:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 10:37
dep. 10:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 10:39
dep. 10:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 10:40
dep. 10:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 10:43
dep. 10:43
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 10:44
dep. 10:44
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 10:46
11.2 km
10:59 11:14 (00:15)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 10:59
Obrenovac, Bus station
arr. 11:04
dep. 11:04
1.6 km
Zvecka, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
5.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:14
9.4 km
11:26 11:46 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 11:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:28
dep. 11:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 11:34
dep. 11:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 11:35
dep. 11:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 11:36
dep. 11:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 11:37
dep. 11:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 11:39
dep. 11:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 11:40
dep. 11:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 11:41
dep. 11:41
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 11:43
dep. 11:43
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 11:44
dep. 11:44
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 11:46
11.2 km
11:40 11:55 (00:15)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:40
Obrenovac, Crna tacka
arr. 11:41
dep. 11:41
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 11:42
dep. 11:42
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 11:44
dep. 11:44
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 11:46
dep. 11:46
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 11:47
dep. 11:47
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 11:48
dep. 11:48
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 11:49
dep. 11:49
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 11:51
dep. 11:51
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 11:52
dep. 11:52
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:53
dep. 11:53
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 11:55
9.2 km
11:46 11:58 (00:12)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:46
Zvecka, Rampa
arr. 11:51
dep. 11:51
2 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:58
8 km
12:15 12:35 (00:20)
Bus stationRaskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 12:15
Obrenovac, Crna tacka
arr. 12:16
dep. 12:16
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 12:18
dep. 12:18
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 12:19
dep. 12:19
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 12:21
dep. 12:21
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 12:23
dep. 12:23
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 12:24
dep. 12:24
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 12:25
dep. 12:25
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 12:27
dep. 12:27
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 12:28
dep. 12:28
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
8.2 km
Ratari kod Obrenovca, Prodavnica - selo
arr. 12:32
dep. 12:32
8.5 km
Ratari kod Obrenovca, Raskrsnica - okretnica
arr. 12:35
9.3 km
12:23 12:34 (00:11)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 12:23
Obrenovac, Bus station
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:28
dep. 12:28
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:34
10 km
12:46 13:06 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 12:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:48
dep. 12:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 12:54
dep. 12:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 12:55
dep. 12:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 12:56
dep. 12:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 12:57
dep. 12:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 12:59
dep. 12:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 13:00
dep. 13:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 13:03
dep. 13:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 13:04
dep. 13:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 13:06
11.2 km
13:30 13:45 (00:15)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 13:31
dep. 13:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 13:32
dep. 13:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 13:34
dep. 13:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 13:36
dep. 13:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 13:37
dep. 13:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 13:38
dep. 13:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 13:39
dep. 13:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 13:41
dep. 13:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 13:42
dep. 13:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 13:45
9.2 km
13:30 13:46 (00:16)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:30
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 13:33
dep. 13:33
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 13:34
dep. 13:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 13:36
dep. 13:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 13:38
dep. 13:38
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 13:39
dep. 13:39
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 13:40
dep. 13:40
5.8 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 13:42
dep. 13:42
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 13:43
dep. 13:43
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 13:46
9.2 km
13:46 14:06 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 13:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:48
dep. 13:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:51
dep. 13:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 13:54
dep. 13:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 13:55
dep. 13:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 13:56
dep. 13:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 13:57
dep. 13:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 13:59
dep. 13:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 14:00
dep. 14:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 14:03
dep. 14:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 14:04
dep. 14:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:05
dep. 14:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 14:06
11.2 km
14:20 14:35 (00:15)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 14:20
Obrenovac, Crna tacka
arr. 14:21
dep. 14:21
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 14:22
dep. 14:22
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 14:24
dep. 14:24
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 14:26
dep. 14:26
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 14:27
dep. 14:27
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 14:28
dep. 14:28
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 14:29
dep. 14:29
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 14:31
dep. 14:31
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 14:32
dep. 14:32
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 14:35
9.2 km
14:36 14:42 (00:06)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 14:36
Zvecka, Rampa
arr. 14:39
dep. 14:39
1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:42
3 km
14:52 15:07 (00:15)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 14:52
Obrenovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
1.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:07
9.4 km
14:54 15:09 (00:15)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 14:54
Obrenovac, Bus station
arr. 14:59
dep. 14:59
1.6 km
Zvecka, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
5.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:09
9.4 km
15:12 15:32 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 15:12
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:14
dep. 15:14
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 15:20
dep. 15:20
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 15:21
dep. 15:21
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 15:22
dep. 15:22
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 15:23
dep. 15:23
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 15:25
dep. 15:25
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 15:26
dep. 15:26
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 15:29
dep. 15:29
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 15:32
11.2 km
15:28 15:39 (00:11)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 15:28
Obrenovac, Bus station
arr. 15:31
dep. 15:31
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:39
10 km
15:30 15:45 (00:15)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 15:31
dep. 15:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 15:34
dep. 15:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 15:36
dep. 15:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 15:37
dep. 15:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 15:38
dep. 15:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 15:39
dep. 15:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 15:41
dep. 15:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 15:42
dep. 15:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:43
dep. 15:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 15:45
9.2 km
16:12 16:32 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 16:12
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:14
dep. 16:14
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 16:20
dep. 16:20
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 16:21
dep. 16:21
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 16:22
dep. 16:22
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 16:23
dep. 16:23
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 16:25
dep. 16:25
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 16:26
dep. 16:26
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 16:27
dep. 16:27
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 16:29
dep. 16:29
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 16:30
dep. 16:30
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:31
dep. 16:31
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 16:32
11.2 km
16:20 16:29 (00:09)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:20
Zvecka, Rampa
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:29
8 km
17:00 17:03 (00:03)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:00
Zvecka, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:03
3 km
17:10 17:25 (00:15)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:10
Obrenovac, Crna tacka
arr. 17:11
dep. 17:11
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 17:12
dep. 17:12
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 17:14
dep. 17:14
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 17:16
dep. 17:16
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 17:17
dep. 17:17
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 17:18
dep. 17:18
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 17:19
dep. 17:19
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 17:21
dep. 17:21
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 17:22
dep. 17:22
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:23
dep. 17:23
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 17:25
9.2 km
17:26 17:46 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 17:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:28
dep. 17:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 17:34
dep. 17:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 17:35
dep. 17:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 17:36
dep. 17:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 17:37
dep. 17:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 17:39
dep. 17:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 17:40
dep. 17:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 17:41
dep. 17:41
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 17:43
dep. 17:43
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 17:44
dep. 17:44
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 17:46
11.2 km
17:38 17:49 (00:11)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 17:38
Obrenovac, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:43
dep. 17:43
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:49
10 km
18:26 18:46 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 18:26
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:28
dep. 18:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:31
dep. 18:31
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 18:34
dep. 18:34
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 18:35
dep. 18:35
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 18:36
dep. 18:36
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 18:37
dep. 18:37
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 18:39
dep. 18:39
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 18:40
dep. 18:40
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 18:41
dep. 18:41
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 18:43
dep. 18:43
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 18:44
dep. 18:44
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 18:45
dep. 18:45
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 18:46
11.2 km
18:52 19:03 (00:11)
TopoliceDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Topolice
dep. 18:52
Obrenovac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
2 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:57
dep. 18:57
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:03
10 km
19:05 19:25 (00:20)
Bus stationRaskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:05
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:06
dep. 19:06
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 19:08
dep. 19:08
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 19:09
dep. 19:09
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:11
dep. 19:11
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:13
dep. 19:13
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 19:14
dep. 19:14
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 19:15
dep. 19:15
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 19:17
dep. 19:17
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 19:18
dep. 19:18
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:20
dep. 19:20
8.2 km
Ratari kod Obrenovca, Prodavnica - selo
arr. 19:22
dep. 19:22
8.5 km
Ratari kod Obrenovca, Raskrsnica - okretnica
arr. 19:25
9.3 km
19:45 20:00 (00:15)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:46
dep. 19:46
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 19:47
dep. 19:47
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 19:49
dep. 19:49
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:51
dep. 19:51
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:52
dep. 19:52
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 19:53
dep. 19:53
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 19:54
dep. 19:54
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 19:56
dep. 19:56
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 19:57
dep. 19:57
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:58
dep. 19:58
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 20:00
9.2 km
19:46 20:06 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 19:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:51
dep. 19:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:54
dep. 19:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 19:55
dep. 19:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 19:56
dep. 19:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:57
dep. 19:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:59
dep. 19:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 20:00
dep. 20:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 20:01
dep. 20:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 20:03
dep. 20:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 20:04
dep. 20:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 20:06
11.2 km
19:57 20:06 (00:09)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:57
Zvecka, Rampa
arr. 20:00
dep. 20:00
2 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:06
8 km
20:46 21:06 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 20:46
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:48
dep. 20:48
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:51
dep. 20:51
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 20:54
dep. 20:54
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 20:55
dep. 20:55
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 20:56
dep. 20:56
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 20:57
dep. 20:57
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 20:59
dep. 20:59
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 21:00
dep. 21:00
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 21:03
dep. 21:03
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 21:04
dep. 21:04
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 21:05
dep. 21:05
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 21:06
11.2 km
21:30 21:45 (00:15)
Bus stationCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:30
Obrenovac, Crna tacka
arr. 21:31
dep. 21:31
0.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 21:32
dep. 21:32
1.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 21:34
dep. 21:34
2.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 21:36
dep. 21:36
3.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 21:37
dep. 21:37
4.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 21:38
dep. 21:38
5.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 21:39
dep. 21:39
5.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 21:41
dep. 21:41
6.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 21:42
dep. 21:42
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 21:43
dep. 21:43
8.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 21:45
9.2 km
21:53 22:03 (00:10)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:53
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
8 km
23:06 23:26 (00:20)
BazeniCivija
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bazeni
dep. 23:06
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:08
dep. 23:08
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:11
dep. 23:11
2 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 23:14
dep. 23:14
2.8 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 23:15
dep. 23:15
3.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 23:16
dep. 23:16
4.3 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 23:17
dep. 23:17
5.4 km
Zvecka, Isailovici
arr. 23:19
dep. 23:19
6.4 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 23:20
dep. 23:20
7.1 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 23:21
dep. 23:21
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 23:23
dep. 23:23
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 23:24
dep. 23:24
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 23:25
dep. 23:25
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 23:26
11.2 km

Naselja Obrenovac i Ratari kod Obrenovca su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 03:21 h, dok je poslednji polazak u 23:06 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.