Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Poljane kod Obrenovca timetable

thursday, 27.02.2020.
05:00 05:40 (00:40)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 05:03
dep. 05:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:05
dep. 05:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 05:06
dep. 05:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 05:07
dep. 05:07
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 05:11
dep. 05:11
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:14
dep. 05:14
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 05:16
dep. 05:16
9.6 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 05:17
dep. 05:17
10.4 km
Stubline, Ekonomija
arr. 05:19
dep. 05:19
11.2 km
Stubline, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
12 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 05:26
dep. 05:26
15.2 km
Liso Polje, Tamnavski put
arr. 05:29
dep. 05:29
16.8 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 05:30
dep. 05:30
17.8 km
Brgule, Brgulice
arr. 05:32
dep. 05:32
18.8 km
Brgule, Brgule
arr. 05:34
dep. 05:34
20.2 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 05:35
dep. 05:35
20.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 05:37
dep. 05:37
21.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 05:38
dep. 05:38
22.1 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 05:39
dep. 05:39
22.8 km
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
arr. 05:40
23.5 km
06:00 07:18 (01:18)
Bus stationBrgule - Kolubara
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:00
Obrenovac, Stocna pijaca
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 06:02
dep. 06:02
0.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:04
dep. 06:04
1.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 06:06
dep. 06:06
2.3 km
Zvecka, Civija
arr. 06:08
dep. 06:08
3.4 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
4.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:17
dep. 06:17
5.7 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:20
dep. 06:20
7.7 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Stubline, Lazarevici
arr. 06:28
dep. 06:28
11.2 km
Stubline, Grcici
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Stubline, Simeunovici
arr. 06:32
dep. 06:32
13.9 km
Stubline, Dordino brdo
arr. 06:34
dep. 06:34
14.8 km
Stubline, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
15.8 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 06:44
dep. 06:44
19 km
Liso Polje, Tamnavski put
arr. 06:47
dep. 06:47
20.6 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 06:50
dep. 06:50
21.6 km
Brgule, Brgulice
arr. 06:53
dep. 06:53
22.6 km
Brgule, Brgule
arr. 07:19
dep. 07:19
31.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 06:56
dep. 06:56
24.6 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 06:58
dep. 06:58
25.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 07:16
dep. 07:16
29.7 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
27 km
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:07
dep. 07:07
27.7 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 07:10
dep. 07:10
28.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 07:13
dep. 07:13
29.1 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 07:18
30.8 km
11:00 11:40 (00:40)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 11:03
dep. 11:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:05
dep. 11:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 11:06
dep. 11:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 11:07
dep. 11:07
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 11:11
dep. 11:11
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:14
dep. 11:14
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 11:16
dep. 11:16
9.6 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 11:17
dep. 11:17
10.4 km
Stubline, Ekonomija
arr. 11:19
dep. 11:19
11.2 km
Stubline, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
12 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 11:26
dep. 11:26
15.2 km
Liso Polje, Tamnavski put
arr. 11:29
dep. 11:29
16.8 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 11:30
dep. 11:30
17.8 km
Brgule, Brgulice
arr. 11:32
dep. 11:32
18.8 km
Brgule, Brgule
arr. 11:34
dep. 11:34
20.2 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 11:35
dep. 11:35
20.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 11:37
dep. 11:37
21.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 11:38
dep. 11:38
22.1 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 11:39
dep. 11:39
22.8 km
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
arr. 11:40
23.5 km
13:25 14:15 (00:50)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:25
Obrenovac, Nasa skola
arr. 13:28
dep. 13:28
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 13:30
dep. 13:30
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 13:31
dep. 13:31
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 13:32
dep. 13:32
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:33
dep. 13:33
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 13:36
dep. 13:36
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:39
dep. 13:39
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 13:41
dep. 13:41
9.6 km
Stubline, Lazarevici
arr. 13:45
dep. 13:45
12.2 km
Stubline, Grcici
arr. 13:46
dep. 13:46
14 km
Stubline, Simeunovici
arr. 13:47
dep. 13:47
14.9 km
Stubline, Dordino brdo
arr. 13:48
dep. 13:48
15.8 km
Stubline, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
16.8 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 13:55
dep. 13:55
20 km
Liso Polje, Tamnavski put
arr. 13:58
dep. 13:58
21.6 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 13:59
dep. 13:59
22.6 km
Brgule, Brgulice
arr. 14:02
dep. 14:02
23.6 km
Brgule, Brgule
arr. 14:04
dep. 14:04
25 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 14:05
dep. 14:05
25.6 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 14:07
dep. 14:07
26.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 14:10
dep. 14:10
27.3 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
27.7 km
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
arr. 14:15
28.4 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 15:33
dep. 15:33
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 15:35
dep. 15:35
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 15:36
dep. 15:36
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 15:37
dep. 15:37
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 15:41
dep. 15:41
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:44
dep. 15:44
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 15:46
dep. 15:46
9.6 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 15:47
dep. 15:47
10.4 km
Stubline, Ekonomija
arr. 15:49
dep. 15:49
11.2 km
Stubline, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 15:56
dep. 15:56
15.2 km
Liso Polje, Tamnavski put
arr. 15:59
dep. 15:59
16.8 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 16:00
dep. 16:00
17.8 km
Brgule, Brgulice
arr. 16:02
dep. 16:02
18.8 km
Brgule, Brgule
arr. 16:04
dep. 16:04
20.2 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 16:05
dep. 16:05
20.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 16:07
dep. 16:07
21.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 16:08
dep. 16:08
22.1 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 16:09
dep. 16:09
22.8 km
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:10
23.5 km
16:45 17:25 (00:40)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:45
Obrenovac, Nasa skola
arr. 16:48
dep. 16:48
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:50
dep. 16:50
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 16:51
dep. 16:51
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 16:52
dep. 16:52
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:54
dep. 16:54
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:56
dep. 16:56
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:59
dep. 16:59
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 17:01
dep. 17:01
9.6 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 17:02
dep. 17:02
10.4 km
Stubline, Ekonomija
arr. 17:04
dep. 17:04
11.2 km
Stubline, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
12 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 17:11
dep. 17:11
15.2 km
Liso Polje, Tamnavski put
arr. 17:14
dep. 17:14
16.8 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 17:15
dep. 17:15
17.8 km
Brgule, Brgulice
arr. 17:17
dep. 17:17
18.8 km
Brgule, Brgule
arr. 17:19
dep. 17:19
20.2 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 17:20
dep. 17:20
20.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 17:22
dep. 17:22
21.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 17:23
dep. 17:23
22.1 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 17:24
dep. 17:24
22.8 km
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:25
23.5 km
19:35 20:15 (00:40)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:35
Obrenovac, Nasa skola
arr. 19:38
dep. 19:38
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 19:40
dep. 19:40
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 19:41
dep. 19:41
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 19:42
dep. 19:42
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:44
dep. 19:44
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 19:46
dep. 19:46
6.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 19:49
dep. 19:49
8.5 km
Stubline, Jadrani
arr. 19:51
dep. 19:51
9.6 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 19:52
dep. 19:52
10.4 km
Stubline, Ekonomija
arr. 19:54
dep. 19:54
11.2 km
Stubline, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
12 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 20:01
dep. 20:01
15.2 km
Liso Polje, Tamnavski put
arr. 20:04
dep. 20:04
16.8 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 20:05
dep. 20:05
17.8 km
Brgule, Brgulice
arr. 20:07
dep. 20:07
18.8 km
Brgule, Brgule
arr. 20:09
dep. 20:09
20.2 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 20:10
dep. 20:10
20.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 20:12
dep. 20:12
21.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 20:13
dep. 20:13
22.1 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 20:14
dep. 20:14
22.8 km
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:15
23.5 km

Naselja Obrenovac i Poljane kod Obrenovca su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.