Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Mladost (Krtinska) timetable

tuesday, 18.02.2020.
04:30 04:55 (00:25)
Bus stationPKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 04:30
Obrenovac, Nemanjina
arr. 04:32
dep. 04:32
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 04:34
dep. 04:34
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 04:35
dep. 04:35
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 04:36
dep. 04:36
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 04:38
dep. 04:38
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 04:39
dep. 04:39
4 km
arr. 04:41
dep. 04:41
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 04:44
dep. 04:44
5.9 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 04:45
dep. 04:45
6.4 km
Krtinska, Intersection
arr. 04:46
dep. 04:46
6.9 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - krivina
arr. 04:49
dep. 04:49
7.8 km
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
9 km
Mladost (Krtinska), PKB farma
arr. 04:55
10 km
05:50 06:15 (00:25)
Bus stationPKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:50
Obrenovac, Nemanjina
arr. 05:52
dep. 05:52
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 05:54
dep. 05:54
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 05:55
dep. 05:55
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 05:56
dep. 05:56
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 05:58
dep. 05:58
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 05:59
dep. 05:59
4 km
arr. 06:01
dep. 06:01
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
5.9 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 06:05
dep. 06:05
6.4 km
Krtinska, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
6.9 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - krivina
arr. 06:09
dep. 06:09
7.8 km
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Mladost (Krtinska), PKB farma
arr. 06:15
10 km
09:45 10:20 (00:35)
Bus stationPKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 09:45
Obrenovac, Nemanjina
arr. 09:48
dep. 09:48
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 09:49
dep. 09:49
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 09:50
dep. 09:50
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 09:52
dep. 09:52
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 09:53
dep. 09:53
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 09:54
dep. 09:54
4 km
arr. 09:56
dep. 09:56
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 09:59
dep. 09:59
5.9 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 10:00
dep. 10:00
6.6 km
arr. 10:01
dep. 10:01
7.2 km
arr. 10:02
dep. 10:02
7.9 km
Urovci, Veljanski
arr. 10:04
dep. 10:04
8.8 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 10:05
dep. 10:05
9.5 km
Krtinska, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
10.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
10.9 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - krivina
arr. 10:14
dep. 10:14
11.8 km
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 10:17
dep. 10:17
13 km
Mladost (Krtinska), PKB farma
arr. 10:20
14 km
12:15 12:50 (00:35)
Bus stationPKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 12:15
Obrenovac, Nemanjina
arr. 12:18
dep. 12:18
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 12:19
dep. 12:19
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 12:20
dep. 12:20
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 12:22
dep. 12:22
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 12:23
dep. 12:23
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
arr. 12:26
dep. 12:26
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
5.9 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 12:30
dep. 12:30
6.6 km
arr. 12:31
dep. 12:31
7.2 km
arr. 12:32
dep. 12:32
7.9 km
Urovci, Veljanski
arr. 12:34
dep. 12:34
8.8 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 12:35
dep. 12:35
9.5 km
Krtinska, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
10.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
10.9 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - krivina
arr. 12:44
dep. 12:44
11.8 km
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 12:47
dep. 12:47
13 km
Mladost (Krtinska), PKB farma
arr. 12:50
14 km
13:40 14:15 (00:35)
Bus stationPKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:40
Obrenovac, Nemanjina
arr. 13:43
dep. 13:43
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 13:45
dep. 13:45
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 13:47
dep. 13:47
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 13:48
dep. 13:48
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 13:49
dep. 13:49
4 km
arr. 13:51
dep. 13:51
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
5.9 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 13:55
dep. 13:55
6.6 km
arr. 13:56
dep. 13:56
7.2 km
arr. 13:57
dep. 13:57
7.9 km
Urovci, Veljanski
arr. 13:59
dep. 13:59
8.8 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 14:00
dep. 14:00
9.5 km
Krtinska, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
10.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
10.9 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - krivina
arr. 14:09
dep. 14:09
11.8 km
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 14:12
dep. 14:12
13 km
Mladost (Krtinska), PKB farma
arr. 14:15
14 km
15:40 16:15 (00:35)
Bus stationPKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:40
Obrenovac, Nemanjina
arr. 15:43
dep. 15:43
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 15:44
dep. 15:44
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 15:45
dep. 15:45
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 15:47
dep. 15:47
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 15:48
dep. 15:48
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 15:49
dep. 15:49
4 km
arr. 15:51
dep. 15:51
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
5.9 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 15:55
dep. 15:55
6.6 km
arr. 15:56
dep. 15:56
7.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
7.9 km
Urovci, Veljanski
arr. 15:59
dep. 15:59
8.8 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 16:00
dep. 16:00
9.5 km
Krtinska, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
10.9 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - krivina
arr. 16:09
dep. 16:09
11.8 km
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 16:12
dep. 16:12
13 km
Mladost (Krtinska), PKB farma
arr. 16:15
14 km
16:45 17:20 (00:35)
Bus stationPKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:45
Obrenovac, Nemanjina
arr. 16:48
dep. 16:48
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 16:49
dep. 16:49
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 16:50
dep. 16:50
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 16:52
dep. 16:52
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 16:53
dep. 16:53
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 16:54
dep. 16:54
4 km
arr. 16:56
dep. 16:56
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
5.9 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 17:00
dep. 17:00
6.6 km
arr. 17:01
dep. 17:01
7.2 km
arr. 17:02
dep. 17:02
7.9 km
Urovci, Veljanski
arr. 17:04
dep. 17:04
8.8 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 17:05
dep. 17:05
9.5 km
Krtinska, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
10.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
10.9 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - krivina
arr. 17:14
dep. 17:14
11.8 km
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 17:17
dep. 17:17
13 km
Mladost (Krtinska), PKB farma
arr. 17:20
14 km
19:35 20:10 (00:35)
Bus stationPKB farma
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:35
Obrenovac, Nemanjina
arr. 19:38
dep. 19:38
1.1 km
Obrenovac, Groblje
arr. 19:39
dep. 19:39
1.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 19:40
dep. 19:40
2.2 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 19:42
dep. 19:42
2.9 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 19:43
dep. 19:43
3.5 km
Obrenovac, Barake
arr. 19:44
dep. 19:44
4 km
arr. 19:46
dep. 19:46
4.8 km
Urovci, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
5.9 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 19:50
dep. 19:50
6.6 km
arr. 19:51
dep. 19:51
7.2 km
arr. 19:52
dep. 19:52
7.9 km
Urovci, Veljanski
arr. 19:54
dep. 19:54
8.8 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 19:55
dep. 19:55
9.5 km
Krtinska, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
10.2 km
Krtinska, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
10.9 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - krivina
arr. 20:04
dep. 20:04
11.8 km
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 20:07
dep. 20:07
13 km
Mladost (Krtinska), PKB farma
arr. 20:10
14 km
21:30 22:07 (00:37)
Bus stationKrtinska - Krivina
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:30
arr. 21:35
dep. 21:35
1 km
Obrenovac, Gimnazija
arr. 21:36
dep. 21:36
1.4 km
Obrenovac, Jugodrvo
arr. 21:37
dep. 21:37
1.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 21:39
dep. 21:39
2.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 21:40
dep. 21:40
3.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 21:42
dep. 21:42
4 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 21:44
dep. 21:44
4.7 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 21:46
dep. 21:46
5.3 km
Obrenovac, Barake
arr. 21:48
dep. 21:48
5.8 km
arr. 21:50
dep. 21:50
6.6 km
Urovci, Intersection
arr. 22:10
dep. 22:10
20.2 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 21:52
dep. 21:52
8.4 km
arr. 21:53
dep. 21:53
9 km
arr. 21:54
dep. 21:54
9.7 km
Urovci, Veljanski
arr. 21:56
dep. 21:56
10.4 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 21:57
dep. 21:57
11.3 km
Krtinska, Center
arr. 22:01
dep. 22:01
12 km
Krtinska, Intersection
arr. 22:02
dep. 22:02
13 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - krivina
arr. 22:03
dep. 22:03
13.9 km
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 22:04
dep. 22:04
15.1 km
Mladost (Krtinska), PKB farma
arr. 22:05
dep. 22:05
16.1 km
Mladost (Krtinska), Okretnica
arr. 22:06
dep. 22:06
17.1 km
Mladost (Krtinska), Krtinska - Krivina
arr. 22:07
18.3 km

Naselja Obrenovac i Mladost (Krtinska) su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.