Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Mala Mostanica timetable

thursday, 20.02.2020.
05:02 05:42 (00:40)
Bus stationDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:02
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:03
dep. 05:03
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:05
dep. 05:05
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
2.9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 05:10
dep. 05:10
3.9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 05:12
dep. 05:12
4.9 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:14
dep. 05:14
5.9 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 05:16
dep. 05:16
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 05:20
dep. 05:20
7.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za Groblje
arr. 05:26
dep. 05:26
7.7 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 05:28
dep. 05:28
8.4 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 05:31
dep. 05:31
9.8 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 05:34
dep. 05:34
10.3 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 05:36
dep. 05:36
10.9 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 05:38
dep. 05:38
12.2 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 05:40
dep. 05:40
12.9 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 05:41
dep. 05:41
13.4 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 05:42
14.9 km
06:05 06:45 (00:40)
Bus stationDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:05
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:06
dep. 06:06
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:08
dep. 06:08
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
2.9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:13
dep. 06:13
3.9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
4.9 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:17
dep. 06:17
5.9 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 06:19
dep. 06:19
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 06:23
dep. 06:23
7.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za Groblje
arr. 06:29
dep. 06:29
7.7 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 06:31
dep. 06:31
8.4 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 06:34
dep. 06:34
9.8 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 06:37
dep. 06:37
10.3 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 06:39
dep. 06:39
10.9 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 06:41
dep. 06:41
12.2 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 06:43
dep. 06:43
12.9 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 06:44
dep. 06:44
13.4 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 06:45
14.9 km
Obrenovac - Mala Mostanica timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:02 05:42 (00:40)
Bus stationDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:02
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:03
dep. 05:03
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:05
dep. 05:05
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
2.9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 05:10
dep. 05:10
3.9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 05:12
dep. 05:12
4.9 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:14
dep. 05:14
5.9 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 05:16
dep. 05:16
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 05:20
dep. 05:20
7.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za Groblje
arr. 05:26
dep. 05:26
7.7 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 05:28
dep. 05:28
8.4 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 05:31
dep. 05:31
9.8 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 05:34
dep. 05:34
10.3 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 05:36
dep. 05:36
10.9 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 05:38
dep. 05:38
12.2 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 05:40
dep. 05:40
12.9 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 05:41
dep. 05:41
13.4 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 05:42
14.9 km
06:05 06:45 (00:40)
Bus stationDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:05
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:06
dep. 06:06
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:08
dep. 06:08
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
2.9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:13
dep. 06:13
3.9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
4.9 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:17
dep. 06:17
5.9 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 06:19
dep. 06:19
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 06:23
dep. 06:23
7.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za Groblje
arr. 06:29
dep. 06:29
7.7 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 06:31
dep. 06:31
8.4 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 06:34
dep. 06:34
9.8 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 06:37
dep. 06:37
10.3 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 06:39
dep. 06:39
10.9 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 06:41
dep. 06:41
12.2 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 06:43
dep. 06:43
12.9 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 06:44
dep. 06:44
13.4 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 06:45
14.9 km
Obrenovac - Mala Mostanica timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
05:05 05:45 (00:40)
Bus stationDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:05
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:06
dep. 05:06
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:08
dep. 05:08
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
2.9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 05:13
dep. 05:13
3.9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 05:15
dep. 05:15
4.9 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:17
dep. 05:17
5.9 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 05:19
dep. 05:19
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 05:23
dep. 05:23
7.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za Groblje
arr. 05:29
dep. 05:29
7.7 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 05:31
dep. 05:31
8.4 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 05:34
dep. 05:34
9.8 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 05:37
dep. 05:37
10.3 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 05:39
dep. 05:39
10.9 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 05:41
dep. 05:41
12.2 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 05:43
dep. 05:43
12.9 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 05:44
dep. 05:44
13.4 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 05:45
14.9 km
06:15 06:55 (00:40)
Bus stationDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:15
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:16
dep. 06:16
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:18
dep. 06:18
1.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
2.9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:23
dep. 06:23
3.9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 06:25
dep. 06:25
4.9 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:27
dep. 06:27
5.9 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 06:29
dep. 06:29
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 06:33
dep. 06:33
7.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za Groblje
arr. 06:39
dep. 06:39
7.7 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 06:41
dep. 06:41
8.4 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
9.8 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 06:47
dep. 06:47
10.3 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 06:49
dep. 06:49
10.9 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 06:51
dep. 06:51
12.2 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 06:53
dep. 06:53
12.9 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 06:54
dep. 06:54
13.4 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 06:55
14.9 km
10:00 10:40 (00:40)
Bus stationDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 10:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:01
dep. 10:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 10:03
dep. 10:03
1.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
2.9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 10:08
dep. 10:08
3.9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 10:10
dep. 10:10
4.9 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:12
dep. 10:12
5.9 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 10:14
dep. 10:14
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 10:18
dep. 10:18
7.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za Groblje
arr. 10:24
dep. 10:24
7.7 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 10:26
dep. 10:26
8.4 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
9.8 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 10:32
dep. 10:32
10.3 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 10:34
dep. 10:34
10.9 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 10:36
dep. 10:36
12.2 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 10:38
dep. 10:38
12.9 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 10:39
dep. 10:39
13.4 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 10:40
14.9 km
12:45 13:25 (00:40)
Bus stationDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 12:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:46
dep. 12:46
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:48
dep. 12:48
1.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
2.9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 12:53
dep. 12:53
3.9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 12:55
dep. 12:55
4.9 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:57
dep. 12:57
5.9 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 12:59
dep. 12:59
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 13:03
dep. 13:03
7.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za Groblje
arr. 13:09
dep. 13:09
7.7 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 13:11
dep. 13:11
8.4 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 13:14
dep. 13:14
9.8 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 13:17
dep. 13:17
10.3 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 13:19
dep. 13:19
10.9 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 13:21
dep. 13:21
12.2 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 13:23
dep. 13:23
12.9 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 13:24
dep. 13:24
13.4 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 13:25
14.9 km
15:45 16:25 (00:40)
Bus stationDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:46
dep. 15:46
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:48
dep. 15:48
1.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
2.9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 15:53
dep. 15:53
3.9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 15:55
dep. 15:55
4.9 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
5.9 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 15:59
dep. 15:59
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 16:03
dep. 16:03
7.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za Groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
7.7 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 16:11
dep. 16:11
8.4 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 16:14
dep. 16:14
9.8 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 16:17
dep. 16:17
10.3 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 16:19
dep. 16:19
10.9 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 16:21
dep. 16:21
12.2 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 16:23
dep. 16:23
12.9 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 16:24
dep. 16:24
13.4 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 16:25
14.9 km
18:45 19:25 (00:40)
Bus stationDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 18:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:46
dep. 18:46
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:48
dep. 18:48
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
2.9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 18:53
dep. 18:53
3.9 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 18:55
dep. 18:55
4.9 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:57
dep. 18:57
5.9 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 18:59
dep. 18:59
6.5 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 19:03
dep. 19:03
7.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za Groblje
arr. 19:09
dep. 19:09
7.7 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 19:11
dep. 19:11
8.4 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 19:14
dep. 19:14
9.8 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 19:17
dep. 19:17
10.3 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 19:19
dep. 19:19
10.9 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 19:21
dep. 19:21
12.2 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 19:23
dep. 19:23
12.9 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 19:24
dep. 19:24
13.4 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 19:25
14.9 km

Naselja Obrenovac i Mala Mostanica su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 05:02 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.