Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Ljubinic timetable

thursday, 20.02.2020.
03:57 04:36 (00:39)
Nasa skolaPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 03:57
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 03:58
dep. 03:58
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 03:59
dep. 03:59
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 04:00
dep. 04:00
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 04:02
dep. 04:02
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 04:04
dep. 04:04
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 04:08
dep. 04:08
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 04:10
dep. 04:10
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 04:12
dep. 04:12
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 04:13
dep. 04:13
9.5 km
Stubline, Center
arr. 04:14
dep. 04:14
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 04:16
dep. 04:16
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 04:18
dep. 04:18
12.5 km
Piroman, Center
arr. 04:20
dep. 04:20
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 04:21
dep. 04:21
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 04:30
dep. 04:30
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 04:32
dep. 04:32
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 04:33
dep. 04:33
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 04:34
dep. 04:34
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 04:36
25 km
05:42 06:21 (00:39)
Nasa skolaPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 05:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:43
dep. 05:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 05:44
dep. 05:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 05:45
dep. 05:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:47
dep. 05:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 05:49
dep. 05:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:53
dep. 05:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 05:55
dep. 05:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 05:57
dep. 05:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 05:58
dep. 05:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 06:01
dep. 06:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 06:03
dep. 06:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 06:06
dep. 06:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 06:15
dep. 06:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 06:17
dep. 06:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 06:18
dep. 06:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 06:19
dep. 06:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 06:21
25 km
06:42 07:21 (00:39)
Nasa skolaPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 06:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:43
dep. 06:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 06:44
dep. 06:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 06:45
dep. 06:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:47
dep. 06:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:49
dep. 06:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:53
dep. 06:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:55
dep. 06:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 06:57
dep. 06:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 06:58
dep. 06:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 07:03
dep. 07:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 07:06
dep. 07:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 07:17
dep. 07:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 07:19
dep. 07:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 07:21
25 km
07:42 08:21 (00:39)
Nasa skolaPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 07:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:43
dep. 07:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 07:44
dep. 07:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 07:45
dep. 07:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:47
dep. 07:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 07:49
dep. 07:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 07:53
dep. 07:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 07:55
dep. 07:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 07:57
dep. 07:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 07:58
dep. 07:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 08:01
dep. 08:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 08:03
dep. 08:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 08:06
dep. 08:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 08:15
dep. 08:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 08:17
dep. 08:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 08:18
dep. 08:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 08:19
dep. 08:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 08:21
25 km
08:42 09:21 (00:39)
Nasa skolaPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 08:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:43
dep. 08:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 08:44
dep. 08:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 08:45
dep. 08:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 08:49
dep. 08:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:53
dep. 08:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 08:55
dep. 08:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 08:57
dep. 08:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 08:58
dep. 08:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 09:01
dep. 09:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 09:03
dep. 09:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 09:06
dep. 09:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 09:15
dep. 09:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 09:17
dep. 09:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 09:18
dep. 09:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 09:19
dep. 09:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 09:21
25 km
09:42 10:21 (00:39)
Nasa skolaPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 09:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:43
dep. 09:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 09:44
dep. 09:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 09:45
dep. 09:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:47
dep. 09:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:49
dep. 09:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:53
dep. 09:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 09:55
dep. 09:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 09:57
dep. 09:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 09:58
dep. 09:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 10:01
dep. 10:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 10:03
dep. 10:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 10:06
dep. 10:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 10:15
dep. 10:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 10:17
dep. 10:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 10:18
dep. 10:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 10:19
dep. 10:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 10:21
25 km
11:42 12:21 (00:39)
Nasa skolaPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 11:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:43
dep. 11:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 11:44
dep. 11:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 11:45
dep. 11:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:47
dep. 11:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 11:49
dep. 11:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:53
dep. 11:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 11:55
dep. 11:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 11:57
dep. 11:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 11:58
dep. 11:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 12:03
dep. 12:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 12:06
dep. 12:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 12:15
dep. 12:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 12:17
dep. 12:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 12:18
dep. 12:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 12:19
dep. 12:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 12:21
25 km
14:42 15:21 (00:39)
Nasa skolaPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 14:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 14:43
dep. 14:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 14:44
dep. 14:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 14:45
dep. 14:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:47
dep. 14:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 14:49
dep. 14:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:53
dep. 14:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 14:55
dep. 14:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 14:57
dep. 14:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 14:58
dep. 14:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 15:01
dep. 15:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 15:03
dep. 15:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 15:06
dep. 15:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 15:15
dep. 15:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 15:17
dep. 15:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 15:18
dep. 15:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 15:19
dep. 15:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 15:21
25 km
15:30 16:06 (00:36)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:30
Zvecka, Rampa
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Stubline, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
6.5 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 16:03
dep. 16:03
21.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 16:05
dep. 16:05
22.6 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 16:06
23.7 km
15:30 16:08 (00:38)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 15:32
dep. 15:32
1.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 15:34
dep. 15:34
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 15:35
dep. 15:35
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 15:36
dep. 15:36
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 15:40
dep. 15:40
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 15:42
dep. 15:42
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 15:45
dep. 15:45
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 15:47
dep. 15:47
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 15:49
dep. 15:49
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 15:50
dep. 15:50
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 15:51
dep. 15:51
14.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 15:52
dep. 15:52
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 15:54
dep. 15:54
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
17 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina Kuća
arr. 15:57
dep. 15:57
18.2 km
Orasac kod Obrenovca, Mikići
arr. 15:59
dep. 15:59
19.1 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 16:03
dep. 16:03
21.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 16:05
dep. 16:05
22.6 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 16:06
dep. 16:06
23.7 km
Ljubinic, Groblje
arr. 16:08
24.7 km
16:42 17:21 (00:39)
Nasa skolaPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 16:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:43
dep. 16:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 16:44
dep. 16:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 16:45
dep. 16:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:47
dep. 16:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:49
dep. 16:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:53
dep. 16:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:55
dep. 16:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:57
dep. 16:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 16:58
dep. 16:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 17:03
dep. 17:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 17:06
dep. 17:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 17:15
dep. 17:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 17:17
dep. 17:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 17:18
dep. 17:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 17:19
dep. 17:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 17:21
25 km
17:15 17:57 (00:42)
Bus stationPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:15
Obrenovac, Nasa skola
arr. 17:17
dep. 17:17
1.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 17:19
dep. 17:19
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 17:20
dep. 17:20
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 17:21
dep. 17:21
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:23
dep. 17:23
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 17:25
dep. 17:25
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 17:27
dep. 17:27
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 17:29
dep. 17:29
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 17:31
dep. 17:31
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 17:33
dep. 17:33
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 17:34
dep. 17:34
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 17:35
dep. 17:35
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 17:37
dep. 17:37
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 17:38
dep. 17:38
14.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 17:39
dep. 17:39
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 17:40
dep. 17:40
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 17:42
dep. 17:42
17 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina Kuća
arr. 17:44
dep. 17:44
18.2 km
Orasac kod Obrenovca, Mikići
arr. 17:46
dep. 17:46
19.1 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 17:47
dep. 17:47
20 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 17:49
dep. 17:49
21.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 17:51
dep. 17:51
22.6 km
Ljubinic, Dom
arr. 17:52
dep. 17:52
23.2 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 17:53
dep. 17:53
23.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 17:54
dep. 17:54
24.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 17:55
dep. 17:55
24.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 17:57
26 km
18:42 19:21 (00:39)
Nasa skolaPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 18:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:43
dep. 18:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 18:44
dep. 18:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 18:45
dep. 18:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:47
dep. 18:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 18:49
dep. 18:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:53
dep. 18:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 18:55
dep. 18:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 18:57
dep. 18:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 18:58
dep. 18:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 19:01
dep. 19:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 19:03
dep. 19:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 19:06
dep. 19:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 19:15
dep. 19:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 19:17
dep. 19:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 19:18
dep. 19:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 19:19
dep. 19:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 19:21
25 km
20:42 21:21 (00:39)
Nasa skolaPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 20:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:43
dep. 20:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 20:44
dep. 20:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 20:45
dep. 20:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:47
dep. 20:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 20:49
dep. 20:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 20:53
dep. 20:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:55
dep. 20:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:57
dep. 20:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 20:58
dep. 20:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 21:03
dep. 21:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 21:06
dep. 21:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 21:15
dep. 21:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 21:17
dep. 21:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 21:18
dep. 21:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 21:19
dep. 21:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 21:21
25 km
21:30 22:12 (00:42)
Bus stationPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 21:30
Obrenovac, Nasa skola
arr. 21:32
dep. 21:32
1.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 21:34
dep. 21:34
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 21:35
dep. 21:35
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 21:36
dep. 21:36
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:38
dep. 21:38
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 21:40
dep. 21:40
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 21:42
dep. 21:42
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 21:44
dep. 21:44
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 21:46
dep. 21:46
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 21:48
dep. 21:48
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 21:49
dep. 21:49
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 21:50
dep. 21:50
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 21:52
dep. 21:52
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 21:53
dep. 21:53
14.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 21:54
dep. 21:54
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 21:55
dep. 21:55
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 21:57
dep. 21:57
17 km
Orasac kod Obrenovca, Vukina Kuća
arr. 21:59
dep. 21:59
18.2 km
Orasac kod Obrenovca, Mikići
arr. 22:01
dep. 22:01
19.1 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 22:02
dep. 22:02
20 km
Ljubinic, Pasnjak
arr. 22:04
dep. 22:04
21.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 22:06
dep. 22:06
22.6 km
Ljubinic, Dom
arr. 22:07
dep. 22:07
23.2 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 22:08
dep. 22:08
23.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 22:09
dep. 22:09
24.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 22:10
dep. 22:10
24.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 22:12
26 km
22:42 23:21 (00:39)
Nasa skolaPašnjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Nasa skola
dep. 22:42
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 22:43
dep. 22:43
0.7 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 22:44
dep. 22:44
1.6 km
Zvecka, Civija
arr. 22:45
dep. 22:45
2.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 22:47
dep. 22:47
3.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 22:49
dep. 22:49
4.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 22:53
dep. 22:53
6.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 22:55
dep. 22:55
7.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 22:57
dep. 22:57
8.7 km
Stubline, Ekonomija
arr. 22:58
dep. 22:58
9.5 km
Stubline, Center
arr. 22:59
dep. 22:59
10.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 23:01
dep. 23:01
11.5 km
Piroman, Keserovici
arr. 23:03
dep. 23:03
12.5 km
Piroman, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
13.5 km
Brovic, Misica brdo
arr. 23:06
dep. 23:06
14.5 km
Ljubinic, Groblje
arr. 23:15
dep. 23:15
21.7 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 23:17
dep. 23:17
22.7 km
Ljubinic, Dom
arr. 23:18
dep. 23:18
23.2 km
Ljubinic, Romi
arr. 23:19
dep. 23:19
23.8 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 23:21
25 km

Naselja Obrenovac i Ljubinic su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 03:57 h, dok je poslednji polazak u 22:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.