Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Obrenovac - Lazarevac timetable

tuesday, 21.08.2018.
04:00 05:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 04:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 04:02
dep. 04:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 04:03
dep. 04:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 04:05
dep. 04:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 04:08
dep. 04:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 04:09
dep. 04:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 04:10
dep. 04:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 04:13
dep. 04:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 04:15
dep. 04:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 04:17
dep. 04:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 04:20
dep. 04:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 04:22
dep. 04:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 04:24
dep. 04:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 04:27
dep. 04:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 04:29
dep. 04:29
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 04:30
dep. 04:30
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 04:32
dep. 04:32
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 04:33
dep. 04:33
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 04:35
dep. 04:35
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 04:37
dep. 04:37
19.6 km
arr. 04:40
dep. 04:40
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 04:43
dep. 04:43
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 04:45
dep. 04:45
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 04:51
dep. 04:51
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 04:53
dep. 04:53
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 05:00
dep. 05:00
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:02
dep. 05:02
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 05:10
dep. 05:10
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 05:12
dep. 05:12
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 05:15
40 km
05:30 06:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:33
dep. 05:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:38
dep. 05:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:39
dep. 05:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:43
dep. 05:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:50
dep. 05:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:52
dep. 05:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:54
dep. 05:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:57
dep. 05:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 05:59
dep. 05:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 06:02
dep. 06:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 06:03
dep. 06:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 06:05
dep. 06:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 06:07
dep. 06:07
19.6 km
arr. 06:10
dep. 06:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 06:13
dep. 06:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:21
dep. 06:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:23
dep. 06:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:32
dep. 06:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:42
dep. 06:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:45
40 km
06:00 08:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:00
Obrenovac, Stocna pijaca
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 06:02
dep. 06:02
0.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:04
dep. 06:04
1.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 06:06
dep. 06:06
2.3 km
Zvecka, Civija
arr. 06:08
dep. 06:08
3.4 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
4.2 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:17
dep. 06:17
5.7 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:20
dep. 06:20
7.7 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Stubline, Lazarevici
arr. 06:28
dep. 06:28
11.2 km
Stubline, Grcici
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Stubline, Simeunovici
arr. 06:32
dep. 06:32
13.9 km
Stubline, Dordino brdo
arr. 06:34
dep. 06:34
14.8 km
Stubline, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
15.8 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 06:44
dep. 06:44
19 km
Liso Polje, Tamnavski put
arr. 06:47
dep. 06:47
20.6 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 06:50
dep. 06:50
21.6 km
Brgule, Brgulice
arr. 06:53
dep. 06:53
22.6 km
Brgule, Brgule
arr. 07:19
dep. 07:19
31.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 06:56
dep. 06:56
24.6 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 06:58
dep. 06:58
25.7 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 07:16
dep. 07:16
29.7 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
27 km
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:07
dep. 07:07
27.7 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 07:10
dep. 07:10
28.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 07:13
dep. 07:13
29.1 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 07:18
dep. 07:18
30.8 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:34
dep. 07:34
40.3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:36
dep. 07:36
41.2 km
Vreoci, Dom
arr. 07:44
dep. 07:44
45.3 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:48
dep. 07:48
46.3 km
Sopic, Dom
arr. 07:54
dep. 07:54
50.3 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:56
dep. 07:56
51.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:00
54.2 km
07:00 08:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 07:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:03
dep. 07:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 07:08
dep. 07:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 07:09
dep. 07:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 07:10
dep. 07:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 07:13
dep. 07:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:20
dep. 07:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:22
dep. 07:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:24
dep. 07:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:27
dep. 07:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:29
dep. 07:29
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 07:32
dep. 07:32
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 07:33
dep. 07:33
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 07:35
dep. 07:35
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 07:37
dep. 07:37
19.6 km
arr. 07:40
dep. 07:40
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 07:43
dep. 07:43
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:51
dep. 07:51
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:53
dep. 07:53
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 08:00
dep. 08:00
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:02
dep. 08:02
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 08:10
dep. 08:10
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:12
dep. 08:12
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:15
40 km
08:30 09:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 08:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:32
dep. 08:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:33
dep. 08:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 08:38
dep. 08:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:39
dep. 08:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 08:40
dep. 08:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:43
dep. 08:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 08:47
dep. 08:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 08:50
dep. 08:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 08:52
dep. 08:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 08:54
dep. 08:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 08:57
dep. 08:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 08:59
dep. 08:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 09:00
dep. 09:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 09:02
dep. 09:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 09:03
dep. 09:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 09:05
dep. 09:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 09:07
dep. 09:07
19.6 km
arr. 09:10
dep. 09:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 09:13
dep. 09:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:21
dep. 09:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:23
dep. 09:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 09:30
dep. 09:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:32
dep. 09:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 09:40
dep. 09:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:42
dep. 09:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:45
40 km
10:00 11:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 10:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:02
dep. 10:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 10:03
dep. 10:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 10:08
dep. 10:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 10:09
dep. 10:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 10:10
dep. 10:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 10:13
dep. 10:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 10:17
dep. 10:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:20
dep. 10:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 10:22
dep. 10:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 10:24
dep. 10:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:27
dep. 10:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 10:29
dep. 10:29
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 10:30
dep. 10:30
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 10:32
dep. 10:32
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 10:33
dep. 10:33
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 10:35
dep. 10:35
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 10:37
dep. 10:37
19.6 km
arr. 10:40
dep. 10:40
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 10:43
dep. 10:43
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:51
dep. 10:51
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:53
dep. 10:53
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 11:00
dep. 11:00
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:02
dep. 11:02
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:12
dep. 11:12
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:15
40 km
11:30 12:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:33
dep. 11:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 11:38
dep. 11:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:39
dep. 11:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 11:40
dep. 11:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:43
dep. 11:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 11:47
dep. 11:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 11:50
dep. 11:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 11:52
dep. 11:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 11:54
dep. 11:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 11:57
dep. 11:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 11:59
dep. 11:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 12:00
dep. 12:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 12:02
dep. 12:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 12:03
dep. 12:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 12:05
dep. 12:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 12:07
dep. 12:07
19.6 km
arr. 12:10
dep. 12:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 12:13
dep. 12:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:21
dep. 12:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:23
dep. 12:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:32
dep. 12:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:42
dep. 12:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:45
40 km
13:00 14:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 13:08
dep. 13:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:09
dep. 13:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 13:10
dep. 13:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 13:13
dep. 13:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:17
dep. 13:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:20
dep. 13:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 13:22
dep. 13:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:24
dep. 13:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:27
dep. 13:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 13:29
dep. 13:29
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 13:30
dep. 13:30
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 13:32
dep. 13:32
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 13:33
dep. 13:33
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 13:35
dep. 13:35
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 13:37
dep. 13:37
19.6 km
arr. 13:40
dep. 13:40
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 13:43
dep. 13:43
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:51
dep. 13:51
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:53
dep. 13:53
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 14:00
dep. 14:00
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:02
dep. 14:02
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 14:10
dep. 14:10
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:12
dep. 14:12
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:15
40 km
14:30 15:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 14:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:33
dep. 14:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 14:38
dep. 14:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:39
dep. 14:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:43
dep. 14:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:50
dep. 14:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:52
dep. 14:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:54
dep. 14:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:57
dep. 14:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 14:59
dep. 14:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 15:02
dep. 15:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 15:03
dep. 15:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 15:05
dep. 15:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 15:07
dep. 15:07
19.6 km
arr. 15:10
dep. 15:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 15:13
dep. 15:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:21
dep. 15:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:23
dep. 15:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:32
dep. 15:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 15:40
dep. 15:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:45
40 km
16:00 17:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 16:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 16:03
dep. 16:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 16:08
dep. 16:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 16:09
dep. 16:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 16:10
dep. 16:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 16:13
dep. 16:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:17
dep. 16:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:20
dep. 16:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:22
dep. 16:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:24
dep. 16:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:27
dep. 16:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:29
dep. 16:29
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:30
dep. 16:30
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 16:32
dep. 16:32
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:33
dep. 16:33
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 16:35
dep. 16:35
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 16:37
dep. 16:37
19.6 km
arr. 16:40
dep. 16:40
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 16:43
dep. 16:43
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:51
dep. 16:51
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:53
dep. 16:53
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 17:00
dep. 17:00
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:02
dep. 17:02
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:12
dep. 17:12
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:15
40 km
17:30 18:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:32
dep. 17:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:33
dep. 17:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 17:38
dep. 17:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:39
dep. 17:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 17:40
dep. 17:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:43
dep. 17:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:47
dep. 17:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:50
dep. 17:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 17:52
dep. 17:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 17:54
dep. 17:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 17:59
dep. 17:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 18:00
dep. 18:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 18:02
dep. 18:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 18:03
dep. 18:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 18:05
dep. 18:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 18:07
dep. 18:07
19.6 km
arr. 18:10
dep. 18:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 18:13
dep. 18:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:21
dep. 18:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:23
dep. 18:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:32
dep. 18:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 18:40
dep. 18:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:42
dep. 18:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:45
40 km
19:00 20:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:02
dep. 19:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:03
dep. 19:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 19:08
dep. 19:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:09
dep. 19:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 19:10
dep. 19:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:13
dep. 19:13
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 19:17
dep. 19:17
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:20
dep. 19:20
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 19:22
dep. 19:22
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 19:24
dep. 19:24
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 19:27
dep. 19:27
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 19:29
dep. 19:29
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 19:30
dep. 19:30
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 19:32
dep. 19:32
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 19:33
dep. 19:33
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 19:35
dep. 19:35
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 19:37
dep. 19:37
19.6 km
arr. 19:40
dep. 19:40
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 19:43
dep. 19:43
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:45
dep. 19:45
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:51
dep. 19:51
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:53
dep. 19:53
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 20:00
dep. 20:00
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:02
dep. 20:02
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 20:10
dep. 20:10
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:12
dep. 20:12
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:15
40 km
20:30 21:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 20:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:32
dep. 20:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:33
dep. 20:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 20:38
dep. 20:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:39
dep. 20:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:43
dep. 20:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 20:47
dep. 20:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:50
dep. 20:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 20:52
dep. 20:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:54
dep. 20:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:57
dep. 20:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:59
dep. 20:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 21:00
dep. 21:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 21:02
dep. 21:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 21:03
dep. 21:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 21:05
dep. 21:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 21:07
dep. 21:07
19.6 km
arr. 21:10
dep. 21:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 21:13
dep. 21:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:21
dep. 21:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:23
dep. 21:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 21:30
dep. 21:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:32
dep. 21:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 21:40
dep. 21:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:42
dep. 21:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:45
40 km

Naselja Obrenovac i Lazarevac su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.