Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Obrenovac - Lazarevac timetable

saturday, 04.07.2020.
05:30 06:45 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:33
dep. 05:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:38
dep. 05:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:39
dep. 05:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:43
dep. 05:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:50
dep. 05:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:52
dep. 05:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:54
dep. 05:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:57
dep. 05:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 05:59
dep. 05:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 06:02
dep. 06:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 06:03
dep. 06:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 06:05
dep. 06:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 06:07
dep. 06:07
19.6 km
arr. 06:10
dep. 06:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 06:13
dep. 06:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:21
dep. 06:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:23
dep. 06:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:32
dep. 06:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:42
dep. 06:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:45
40 km
08:30 09:45 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 08:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:32
dep. 08:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:33
dep. 08:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 08:38
dep. 08:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:39
dep. 08:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 08:40
dep. 08:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:43
dep. 08:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 08:47
dep. 08:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 08:50
dep. 08:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 08:52
dep. 08:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 08:54
dep. 08:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 08:57
dep. 08:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 08:59
dep. 08:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 09:00
dep. 09:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 09:02
dep. 09:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 09:03
dep. 09:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 09:05
dep. 09:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 09:07
dep. 09:07
19.6 km
arr. 09:10
dep. 09:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 09:13
dep. 09:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:21
dep. 09:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:23
dep. 09:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 09:30
dep. 09:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:32
dep. 09:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 09:40
dep. 09:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:42
dep. 09:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:45
40 km
11:30 12:45 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:33
dep. 11:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 11:38
dep. 11:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:39
dep. 11:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 11:40
dep. 11:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:43
dep. 11:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 11:47
dep. 11:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 11:50
dep. 11:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 11:52
dep. 11:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 11:54
dep. 11:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 11:57
dep. 11:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 11:59
dep. 11:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 12:00
dep. 12:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 12:02
dep. 12:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 12:03
dep. 12:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 12:05
dep. 12:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 12:07
dep. 12:07
19.6 km
arr. 12:10
dep. 12:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 12:13
dep. 12:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:21
dep. 12:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:23
dep. 12:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:32
dep. 12:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:42
dep. 12:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:45
40 km
14:30 15:45 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 14:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:33
dep. 14:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 14:38
dep. 14:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:39
dep. 14:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:43
dep. 14:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:50
dep. 14:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:52
dep. 14:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:54
dep. 14:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:57
dep. 14:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 14:59
dep. 14:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 15:02
dep. 15:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 15:03
dep. 15:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 15:05
dep. 15:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 15:07
dep. 15:07
19.6 km
arr. 15:10
dep. 15:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 15:13
dep. 15:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:21
dep. 15:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:23
dep. 15:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:32
dep. 15:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 15:40
dep. 15:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:45
40 km
17:30 18:45 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:32
dep. 17:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:33
dep. 17:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 17:38
dep. 17:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:39
dep. 17:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 17:40
dep. 17:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:43
dep. 17:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:47
dep. 17:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:50
dep. 17:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 17:52
dep. 17:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 17:54
dep. 17:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 17:59
dep. 17:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 18:00
dep. 18:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 18:02
dep. 18:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 18:03
dep. 18:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 18:05
dep. 18:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 18:07
dep. 18:07
19.6 km
arr. 18:10
dep. 18:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 18:13
dep. 18:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:21
dep. 18:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:23
dep. 18:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:32
dep. 18:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 18:40
dep. 18:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:42
dep. 18:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:45
40 km
20:30 21:45 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 20:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:32
dep. 20:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:33
dep. 20:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 20:38
dep. 20:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:39
dep. 20:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:43
dep. 20:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 20:47
dep. 20:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:50
dep. 20:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 20:52
dep. 20:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:54
dep. 20:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:57
dep. 20:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:59
dep. 20:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 21:00
dep. 21:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 21:02
dep. 21:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 21:03
dep. 21:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 21:05
dep. 21:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 21:07
dep. 21:07
19.6 km
arr. 21:10
dep. 21:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 21:13
dep. 21:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:21
dep. 21:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:23
dep. 21:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 21:30
dep. 21:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:32
dep. 21:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 21:40
dep. 21:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:42
dep. 21:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:45
40 km
Obrenovac - Lazarevac timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
05:30 06:45 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:33
dep. 05:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:38
dep. 05:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:39
dep. 05:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:43
dep. 05:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:50
dep. 05:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:52
dep. 05:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:54
dep. 05:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:57
dep. 05:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 05:59
dep. 05:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 06:02
dep. 06:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 06:03
dep. 06:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 06:05
dep. 06:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 06:07
dep. 06:07
19.6 km
arr. 06:10
dep. 06:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 06:13
dep. 06:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:21
dep. 06:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:23
dep. 06:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:32
dep. 06:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:42
dep. 06:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:45
40 km
08:30 09:45 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 08:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:32
dep. 08:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:33
dep. 08:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 08:38
dep. 08:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:39
dep. 08:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 08:40
dep. 08:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:43
dep. 08:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 08:47
dep. 08:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 08:50
dep. 08:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 08:52
dep. 08:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 08:54
dep. 08:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 08:57
dep. 08:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 08:59
dep. 08:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 09:00
dep. 09:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 09:02
dep. 09:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 09:03
dep. 09:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 09:05
dep. 09:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 09:07
dep. 09:07
19.6 km
arr. 09:10
dep. 09:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 09:13
dep. 09:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:21
dep. 09:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:23
dep. 09:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 09:30
dep. 09:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:32
dep. 09:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 09:40
dep. 09:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:42
dep. 09:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:45
40 km
11:30 12:45 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:33
dep. 11:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 11:38
dep. 11:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:39
dep. 11:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 11:40
dep. 11:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:43
dep. 11:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 11:47
dep. 11:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 11:50
dep. 11:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 11:52
dep. 11:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 11:54
dep. 11:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 11:57
dep. 11:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 11:59
dep. 11:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 12:00
dep. 12:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 12:02
dep. 12:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 12:03
dep. 12:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 12:05
dep. 12:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 12:07
dep. 12:07
19.6 km
arr. 12:10
dep. 12:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 12:13
dep. 12:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:21
dep. 12:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:23
dep. 12:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:32
dep. 12:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:42
dep. 12:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:45
40 km
14:30 15:45 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 14:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:33
dep. 14:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 14:38
dep. 14:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:39
dep. 14:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:43
dep. 14:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:50
dep. 14:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:52
dep. 14:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:54
dep. 14:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:57
dep. 14:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 14:59
dep. 14:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 15:02
dep. 15:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 15:03
dep. 15:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 15:05
dep. 15:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 15:07
dep. 15:07
19.6 km
arr. 15:10
dep. 15:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 15:13
dep. 15:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:21
dep. 15:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:23
dep. 15:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:32
dep. 15:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 15:40
dep. 15:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:45
40 km
17:30 18:45 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:32
dep. 17:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:33
dep. 17:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 17:38
dep. 17:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:39
dep. 17:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 17:40
dep. 17:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:43
dep. 17:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:47
dep. 17:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:50
dep. 17:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 17:52
dep. 17:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 17:54
dep. 17:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 17:59
dep. 17:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 18:00
dep. 18:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 18:02
dep. 18:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 18:03
dep. 18:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 18:05
dep. 18:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 18:07
dep. 18:07
19.6 km
arr. 18:10
dep. 18:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 18:13
dep. 18:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:21
dep. 18:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:23
dep. 18:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:32
dep. 18:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 18:40
dep. 18:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:42
dep. 18:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:45
40 km
20:30 21:45 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 20:30
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:32
dep. 20:32
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:33
dep. 20:33
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 20:38
dep. 20:38
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:39
dep. 20:39
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:43
dep. 20:43
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 20:47
dep. 20:47
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:50
dep. 20:50
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 20:52
dep. 20:52
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:54
dep. 20:54
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:57
dep. 20:57
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:59
dep. 20:59
15.2 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 21:00
dep. 21:00
16.2 km
Konatice, Dom
arr. 21:02
dep. 21:02
17.1 km
Konatice, Zivanovici
arr. 21:03
dep. 21:03
17.7 km
Konatice, Romi
arr. 21:05
dep. 21:05
18.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 21:07
dep. 21:07
19.6 km
arr. 21:10
dep. 21:10
20.6 km
Stepojevac, Romi
arr. 21:13
dep. 21:13
21.6 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
24.1 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:21
dep. 21:21
27.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:23
dep. 21:23
28.1 km
Vreoci, Dom
arr. 21:30
dep. 21:30
32.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:32
dep. 21:32
33.1 km
Sopic, Dom
arr. 21:40
dep. 21:40
37.1 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:42
dep. 21:42
38.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:45
40 km

Naselja Obrenovac i Lazarevac su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.