Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Obrenovac - Iveric (Dren) timetable

monday, 20.05.2019.
05:00 05:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 05:03
dep. 05:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:05
dep. 05:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 05:06
dep. 05:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 05:08
dep. 05:08
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 05:12
dep. 05:12
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 05:14
dep. 05:14
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 05:16
dep. 05:16
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 05:18
dep. 05:18
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 05:20
dep. 05:20
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 05:22
dep. 05:22
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 05:23
dep. 05:23
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 05:25
dep. 05:25
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 05:26
dep. 05:26
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 05:27
dep. 05:27
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 05:29
dep. 05:29
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 05:31
dep. 05:31
17 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 05:33
dep. 05:33
18.3 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 05:35
dep. 05:35
19.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:36
dep. 05:36
19.8 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 05:37
dep. 05:37
20.7 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 05:39
dep. 05:39
22 km
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 05:41
dep. 05:41
23 km
Iveric (Dren), Okretnica
arr. 05:45
25 km
07:20 08:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 07:20
Obrenovac, Nasa skola
arr. 07:23
dep. 07:23
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:25
dep. 07:25
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 07:26
dep. 07:26
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 07:28
dep. 07:28
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:29
dep. 07:29
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 07:34
dep. 07:34
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 07:36
dep. 07:36
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 07:38
dep. 07:38
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 07:40
dep. 07:40
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 07:42
dep. 07:42
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 07:45
dep. 07:45
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 07:46
dep. 07:46
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 07:47
dep. 07:47
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 07:49
dep. 07:49
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 07:51
dep. 07:51
17 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 07:53
dep. 07:53
18.3 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 07:55
dep. 07:55
19.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:56
dep. 07:56
19.8 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 07:57
dep. 07:57
20.7 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 07:59
dep. 07:59
22 km
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 08:01
dep. 08:01
23 km
Iveric (Dren), Okretnica
arr. 08:05
25 km
11:05 11:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 11:05
Obrenovac, Nasa skola
arr. 11:08
dep. 11:08
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:10
dep. 11:10
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 11:11
dep. 11:11
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 11:13
dep. 11:13
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:14
dep. 11:14
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 11:17
dep. 11:17
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 11:19
dep. 11:19
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 11:21
dep. 11:21
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 11:23
dep. 11:23
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 11:25
dep. 11:25
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 11:27
dep. 11:27
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 11:28
dep. 11:28
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 11:30
dep. 11:30
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 11:31
dep. 11:31
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 11:32
dep. 11:32
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 11:34
dep. 11:34
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 11:36
dep. 11:36
17 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 11:38
dep. 11:38
18.3 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 11:40
dep. 11:40
19.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 11:41
dep. 11:41
19.8 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 11:42
dep. 11:42
20.7 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 11:44
dep. 11:44
22 km
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 11:46
dep. 11:46
23 km
Iveric (Dren), Okretnica
arr. 11:50
25 km
13:25 14:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 13:25
Obrenovac, Nasa skola
arr. 13:28
dep. 13:28
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 13:30
dep. 13:30
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 13:31
dep. 13:31
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 13:33
dep. 13:33
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:34
dep. 13:34
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 13:37
dep. 13:37
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 13:39
dep. 13:39
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 13:41
dep. 13:41
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 13:43
dep. 13:43
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 13:45
dep. 13:45
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 13:47
dep. 13:47
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 13:48
dep. 13:48
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 13:50
dep. 13:50
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 13:51
dep. 13:51
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 13:52
dep. 13:52
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 13:54
dep. 13:54
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 13:56
dep. 13:56
17 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 13:58
dep. 13:58
18.3 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 14:00
dep. 14:00
19.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:01
dep. 14:01
19.8 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 14:02
dep. 14:02
20.7 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 14:04
dep. 14:04
22 km
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Iveric (Dren), Okretnica
arr. 14:10
25 km
15:35 16:20 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:35
Obrenovac, Nasa skola
arr. 15:38
dep. 15:38
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 15:40
dep. 15:40
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 15:41
dep. 15:41
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 15:43
dep. 15:43
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:44
dep. 15:44
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 15:47
dep. 15:47
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 15:49
dep. 15:49
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 15:53
dep. 15:53
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 15:55
dep. 15:55
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 15:57
dep. 15:57
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 15:58
dep. 15:58
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 16:00
dep. 16:00
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 16:01
dep. 16:01
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 16:02
dep. 16:02
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 16:04
dep. 16:04
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
17 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 16:08
dep. 16:08
18.3 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 16:10
dep. 16:10
19.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:11
dep. 16:11
19.8 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 16:12
dep. 16:12
20.7 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 16:14
dep. 16:14
22 km
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 16:16
dep. 16:16
23 km
Iveric (Dren), Okretnica
arr. 16:20
25 km
18:00 18:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 18:00
Obrenovac, Nasa skola
arr. 18:03
dep. 18:03
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:05
dep. 18:05
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 18:06
dep. 18:06
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 18:08
dep. 18:08
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 18:12
dep. 18:12
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 18:14
dep. 18:14
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 18:16
dep. 18:16
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 18:18
dep. 18:18
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 18:20
dep. 18:20
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 18:22
dep. 18:22
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 18:23
dep. 18:23
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 18:25
dep. 18:25
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 18:26
dep. 18:26
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 18:27
dep. 18:27
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 18:29
dep. 18:29
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
17 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 18:33
dep. 18:33
18.3 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 18:35
dep. 18:35
19.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 18:36
dep. 18:36
19.8 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 18:37
dep. 18:37
20.7 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 18:39
dep. 18:39
22 km
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 18:41
dep. 18:41
23 km
Iveric (Dren), Okretnica
arr. 18:45
25 km
19:35 20:20 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:35
Obrenovac, Nasa skola
arr. 19:38
dep. 19:38
1.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 19:40
dep. 19:40
2.4 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 19:41
dep. 19:41
3.3 km
Zvecka, Civija
arr. 19:43
dep. 19:43
4.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:44
dep. 19:44
5 km
Stubline, Мagacin
arr. 19:47
dep. 19:47
6.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 19:49
dep. 19:49
7.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Voćnjak
arr. 19:51
dep. 19:51
9 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 19:53
dep. 19:53
10.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Micurina kuca
arr. 19:55
dep. 19:55
11.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 19:57
dep. 19:57
12 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 19:58
dep. 19:58
12.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 20:00
dep. 20:00
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 20:01
dep. 20:01
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Sevar
arr. 20:02
dep. 20:02
14.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovića put
arr. 20:04
dep. 20:04
15.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 20:06
dep. 20:06
17 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 20:08
dep. 20:08
18.3 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 20:10
dep. 20:10
19.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:11
dep. 20:11
19.8 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 20:12
dep. 20:12
20.7 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 20:14
dep. 20:14
22 km
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 20:16
dep. 20:16
23 km
Iveric (Dren), Okretnica
arr. 20:20
25 km

Naselja Obrenovac i Iveric (Dren) su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.