Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Baljevac kod Obrenovca timetable

monday, 24.02.2020.
05:00 05:35 (00:35)
Bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:01
dep. 05:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:03
dep. 05:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:07
dep. 05:07
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:08
dep. 05:08
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:09
dep. 05:09
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:11
dep. 05:11
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:17
dep. 05:17
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:19
dep. 05:19
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:21
dep. 05:21
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:23
dep. 05:23
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 05:25
dep. 05:25
15.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 05:27
dep. 05:27
16.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 05:29
dep. 05:29
17.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
18.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 05:32
dep. 05:32
18.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 05:34
dep. 05:34
20 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 05:35
20.9 km
06:35 07:38 (01:03)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:35
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:36
dep. 06:36
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:38
dep. 06:38
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 06:43
dep. 06:43
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:44
dep. 06:44
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:47
dep. 06:47
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 06:51
dep. 06:51
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:55
dep. 06:55
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 06:56
dep. 06:56
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:58
dep. 06:58
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 07:10
dep. 07:10
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 07:12
dep. 07:12
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
22.4 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:16
dep. 07:16
23.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:18
dep. 07:18
24.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:21
dep. 07:21
26 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:23
dep. 07:23
27.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
28.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 07:27
dep. 07:27
29.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 07:29
dep. 07:29
30.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 07:31
dep. 07:31
31.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:33
dep. 07:33
32.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 07:34
dep. 07:34
33.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 07:36
dep. 07:36
34.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:38
35.5 km
17:00 18:03 (01:03)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:01
dep. 17:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:03
dep. 17:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 17:08
dep. 17:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:09
dep. 17:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:12
dep. 17:12
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 17:16
dep. 17:16
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:20
dep. 17:20
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:23
dep. 17:23
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 17:25
dep. 17:25
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 17:35
dep. 17:35
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 17:37
dep. 17:37
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
22.4 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:41
dep. 17:41
23.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:43
dep. 17:43
24.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 17:46
dep. 17:46
26 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 17:48
dep. 17:48
27.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:50
dep. 17:50
28.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 17:52
dep. 17:52
29.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 17:54
dep. 17:54
30.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 17:56
dep. 17:56
31.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:58
dep. 17:58
32.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 17:59
dep. 17:59
33.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 18:01
dep. 18:01
34.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 18:03
35.5 km
19:45 20:45 (01:00)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:47
dep. 19:47
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 19:53
dep. 19:53
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:54
dep. 19:54
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 19:55
dep. 19:55
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:57
dep. 19:57
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 20:02
dep. 20:02
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 20:12
dep. 20:12
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:18
dep. 20:18
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 20:20
dep. 20:20
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 20:22
dep. 20:22
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 20:23
dep. 20:23
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 20:24
dep. 20:24
22.4 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 20:25
dep. 20:25
23.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:26
dep. 20:26
24.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 20:30
dep. 20:30
26 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:32
dep. 20:32
27.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:34
dep. 20:34
28.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
29.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 20:37
dep. 20:37
30.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 20:39
dep. 20:39
31.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
32.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 20:42
dep. 20:42
33.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 20:44
dep. 20:44
34.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:45
35.5 km
Obrenovac - Baljevac kod Obrenovca timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
05:00 05:35 (00:35)
Bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:01
dep. 05:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:03
dep. 05:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 05:07
dep. 05:07
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:08
dep. 05:08
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 05:09
dep. 05:09
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:11
dep. 05:11
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
8.1 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:17
dep. 05:17
10.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:19
dep. 05:19
11.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:21
dep. 05:21
12.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:23
dep. 05:23
14.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 05:25
dep. 05:25
15.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 05:27
dep. 05:27
16.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 05:29
dep. 05:29
17.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
18.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 05:32
dep. 05:32
18.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 05:34
dep. 05:34
20 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 05:35
20.9 km
06:35 07:38 (01:03)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:35
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:36
dep. 06:36
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:38
dep. 06:38
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 06:43
dep. 06:43
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:44
dep. 06:44
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:47
dep. 06:47
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 06:51
dep. 06:51
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:55
dep. 06:55
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 06:56
dep. 06:56
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:58
dep. 06:58
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 07:10
dep. 07:10
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 07:12
dep. 07:12
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
22.4 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:16
dep. 07:16
23.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:18
dep. 07:18
24.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:21
dep. 07:21
26 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:23
dep. 07:23
27.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
28.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 07:27
dep. 07:27
29.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 07:29
dep. 07:29
30.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 07:31
dep. 07:31
31.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:33
dep. 07:33
32.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 07:34
dep. 07:34
33.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 07:36
dep. 07:36
34.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:38
35.5 km
17:00 18:03 (01:03)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:01
dep. 17:01
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:03
dep. 17:03
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 17:08
dep. 17:08
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:09
dep. 17:09
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:12
dep. 17:12
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 17:16
dep. 17:16
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:20
dep. 17:20
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:23
dep. 17:23
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 17:25
dep. 17:25
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 17:35
dep. 17:35
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 17:37
dep. 17:37
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
22.4 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:41
dep. 17:41
23.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:43
dep. 17:43
24.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 17:46
dep. 17:46
26 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 17:48
dep. 17:48
27.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:50
dep. 17:50
28.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 17:52
dep. 17:52
29.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 17:54
dep. 17:54
30.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 17:56
dep. 17:56
31.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:58
dep. 17:58
32.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 17:59
dep. 17:59
33.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 18:01
dep. 18:01
34.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 18:03
35.5 km
19:45 20:45 (01:00)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:47
dep. 19:47
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 19:53
dep. 19:53
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:54
dep. 19:54
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 19:55
dep. 19:55
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:57
dep. 19:57
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 20:02
dep. 20:02
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 20:12
dep. 20:12
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:18
dep. 20:18
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 20:20
dep. 20:20
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 20:22
dep. 20:22
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 20:23
dep. 20:23
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 20:24
dep. 20:24
22.4 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 20:25
dep. 20:25
23.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:26
dep. 20:26
24.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 20:30
dep. 20:30
26 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:32
dep. 20:32
27.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:34
dep. 20:34
28.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
29.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 20:37
dep. 20:37
30.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 20:39
dep. 20:39
31.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
32.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 20:42
dep. 20:42
33.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 20:44
dep. 20:44
34.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:45
35.5 km

Naselja Obrenovac i Baljevac kod Obrenovca su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.