Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Obrenovac - Baljevac kod Obrenovca timetable

wednesday, 28.02.2024.
05:00 05:35 (00:35)
Bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
3.1 km
Mislodin, Ulaz
arr. 05:09
dep. 05:09
4.7 km
Mislodin, JNA
arr. 05:10
dep. 05:10
5.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Mislodin, Dom
arr. 05:13
dep. 05:13
6.6 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:17
dep. 05:17
7.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:19
dep. 05:19
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:21
dep. 05:21
11.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Put za Veliko Polje
arr. 05:22
dep. 05:22
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:23
dep. 05:23
13.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:25
dep. 05:25
14.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 05:26
dep. 05:26
15.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 05:27
dep. 05:27
15.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 05:28
dep. 05:28
16.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 05:29
dep. 05:29
16.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Mijatovica kraj
arr. 05:30
dep. 05:30
17.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:31
dep. 05:31
18.3 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 05:32
dep. 05:32
19.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 05:34
dep. 05:34
20.3 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 05:35
21.2 km
06:35 07:38 (01:03)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:35
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:37
dep. 06:37
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:39
dep. 06:39
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 06:45
dep. 06:45
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:47
dep. 06:47
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 06:48
dep. 06:48
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:49
dep. 06:49
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 06:53
dep. 06:53
10.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:55
dep. 06:55
12.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 06:56
dep. 06:56
12.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:58
dep. 06:58
13.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
14.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 07:10
dep. 07:10
20.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 07:12
dep. 07:12
21.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
23.3 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:16
dep. 07:16
24.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:18
dep. 07:18
25.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Put za Veliko Polje
arr. 07:21
dep. 07:21
26.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:23
dep. 07:23
28 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
29.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 07:27
dep. 07:27
30.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 07:28
dep. 07:28
30.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 07:29
dep. 07:29
31.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 07:31
dep. 07:31
32.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Mijatovica kraj
arr. 07:32
dep. 07:32
33.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:33
dep. 07:33
33.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 07:34
dep. 07:34
34.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 07:36
dep. 07:36
35.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:38
36.4 km
12:45 13:32 (00:47)
Bus stationOsredak
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 12:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:47
dep. 12:47
1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
3.1 km
Mislodin, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
4.7 km
Mislodin, JNA
arr. 12:55
dep. 12:55
5.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:56
dep. 12:56
6 km
Mislodin, Dom
arr. 12:57
dep. 12:57
6.6 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:59
dep. 12:59
7.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:02
dep. 13:02
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:04
dep. 13:04
11.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Put za Veliko Polje
arr. 13:06
dep. 13:06
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:08
dep. 13:08
13.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:10
dep. 13:10
14.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 13:11
dep. 13:11
15.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 13:12
dep. 13:12
15.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 13:13
dep. 13:13
16.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 13:14
dep. 13:14
16.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Mijatovica kraj
arr. 13:15
dep. 13:15
17.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:17
dep. 13:17
18.3 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 13:19
dep. 13:19
19.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 13:21
dep. 13:21
20.3 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 13:23
dep. 13:23
21.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 13:25
dep. 13:25
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 13:27
dep. 13:27
23.3 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
24 km
Baljevac kod Obrenovca, Mijatovica kraj
arr. 13:31
dep. 13:31
25 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 13:32
25.6 km
15:20 16:20 (01:00)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 25.06.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:20
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:22
dep. 15:22
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:23
dep. 15:23
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 15:28
dep. 15:28
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:29
dep. 15:29
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 15:32
dep. 15:32
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 15:37
dep. 15:37
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 15:47
dep. 15:47
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 15:51
dep. 15:51
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 15:53
dep. 15:53
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 15:55
dep. 15:55
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 15:57
dep. 15:57
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 15:58
dep. 15:58
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 15:59
dep. 15:59
22.4 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:00
dep. 16:00
23.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:01
dep. 16:01
24.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Put za Veliko Polje
arr. 16:05
dep. 16:05
26 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:07
dep. 16:07
27.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:09
dep. 16:09
28.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:10
dep. 16:10
29.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 16:12
dep. 16:12
30.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 16:14
dep. 16:14
31.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
32.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 16:17
dep. 16:17
33.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 16:19
dep. 16:19
34.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:20
35.5 km
17:00 18:03 (01:03)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:02
dep. 17:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:04
dep. 17:04
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 17:09
dep. 17:09
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 17:10
dep. 17:10
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:12
dep. 17:12
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 17:13
dep. 17:13
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:14
dep. 17:14
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 17:18
dep. 17:18
10.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:20
dep. 17:20
12.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:21
dep. 17:21
12.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:23
dep. 17:23
13.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 17:25
dep. 17:25
14.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 17:35
dep. 17:35
20.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 17:37
dep. 17:37
21.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
23.3 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:41
dep. 17:41
24.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:43
dep. 17:43
25.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Put za Veliko Polje
arr. 17:46
dep. 17:46
26.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 17:48
dep. 17:48
28 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:50
dep. 17:50
29.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 17:52
dep. 17:52
30.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 17:53
dep. 17:53
30.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 17:54
dep. 17:54
31.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 17:56
dep. 17:56
32.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Mijatovica kraj
arr. 17:57
dep. 17:57
33.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:58
dep. 17:58
33.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 17:59
dep. 17:59
34.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 18:01
dep. 18:01
35.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 18:03
36.4 km
19:45 20:45 (01:00)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:47
dep. 19:47
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 19:53
dep. 19:53
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:54
dep. 19:54
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 19:55
dep. 19:55
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:57
dep. 19:57
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 20:02
dep. 20:02
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 20:12
dep. 20:12
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:18
dep. 20:18
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 20:20
dep. 20:20
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 20:22
dep. 20:22
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 20:23
dep. 20:23
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 20:24
dep. 20:24
22.4 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 20:25
dep. 20:25
23.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:26
dep. 20:26
24.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Put za Veliko Polje
arr. 20:30
dep. 20:30
26 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:32
dep. 20:32
27.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:34
dep. 20:34
28.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
29.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 20:37
dep. 20:37
30.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 20:39
dep. 20:39
31.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
32.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 20:42
dep. 20:42
33.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 20:44
dep. 20:44
34.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:45
35.5 km
Obrenovac - Baljevac kod Obrenovca timetable
Departures on: thursday, 29.02.2024.
05:00 05:35 (00:35)
Bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 05:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
3.1 km
Mislodin, Ulaz
arr. 05:09
dep. 05:09
4.7 km
Mislodin, JNA
arr. 05:10
dep. 05:10
5.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Mislodin, Dom
arr. 05:13
dep. 05:13
6.6 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:17
dep. 05:17
7.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:19
dep. 05:19
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:21
dep. 05:21
11.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Put za Veliko Polje
arr. 05:22
dep. 05:22
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:23
dep. 05:23
13.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:25
dep. 05:25
14.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 05:26
dep. 05:26
15.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 05:27
dep. 05:27
15.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 05:28
dep. 05:28
16.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 05:29
dep. 05:29
16.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Mijatovica kraj
arr. 05:30
dep. 05:30
17.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:31
dep. 05:31
18.3 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 05:32
dep. 05:32
19.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 05:34
dep. 05:34
20.3 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 05:35
21.2 km
06:35 07:38 (01:03)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 06:35
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:37
dep. 06:37
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:39
dep. 06:39
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 06:45
dep. 06:45
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:47
dep. 06:47
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 06:48
dep. 06:48
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:49
dep. 06:49
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 06:53
dep. 06:53
10.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:55
dep. 06:55
12.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 06:56
dep. 06:56
12.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:58
dep. 06:58
13.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
14.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 07:10
dep. 07:10
20.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 07:12
dep. 07:12
21.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
23.3 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:16
dep. 07:16
24.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:18
dep. 07:18
25.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Put za Veliko Polje
arr. 07:21
dep. 07:21
26.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:23
dep. 07:23
28 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
29.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 07:27
dep. 07:27
30.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 07:28
dep. 07:28
30.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 07:29
dep. 07:29
31.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 07:31
dep. 07:31
32.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Mijatovica kraj
arr. 07:32
dep. 07:32
33.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:33
dep. 07:33
33.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 07:34
dep. 07:34
34.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 07:36
dep. 07:36
35.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:38
36.4 km
12:45 13:32 (00:47)
Bus stationOsredak
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 12:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:47
dep. 12:47
1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
3.1 km
Mislodin, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
4.7 km
Mislodin, JNA
arr. 12:55
dep. 12:55
5.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:56
dep. 12:56
6 km
Mislodin, Dom
arr. 12:57
dep. 12:57
6.6 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:59
dep. 12:59
7.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:02
dep. 13:02
9.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:04
dep. 13:04
11.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Put za Veliko Polje
arr. 13:06
dep. 13:06
12.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:08
dep. 13:08
13.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:10
dep. 13:10
14.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 13:11
dep. 13:11
15.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 13:12
dep. 13:12
15.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 13:13
dep. 13:13
16.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 13:14
dep. 13:14
16.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Mijatovica kraj
arr. 13:15
dep. 13:15
17.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:17
dep. 13:17
18.3 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 13:19
dep. 13:19
19.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 13:21
dep. 13:21
20.3 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 13:23
dep. 13:23
21.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 13:25
dep. 13:25
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 13:27
dep. 13:27
23.3 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
24 km
Baljevac kod Obrenovca, Mijatovica kraj
arr. 13:31
dep. 13:31
25 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 13:32
25.6 km
15:20 16:20 (01:00)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 25.06.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 15:20
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:22
dep. 15:22
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:23
dep. 15:23
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 15:28
dep. 15:28
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:29
dep. 15:29
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 15:32
dep. 15:32
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 15:37
dep. 15:37
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 15:47
dep. 15:47
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 15:51
dep. 15:51
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 15:53
dep. 15:53
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 15:55
dep. 15:55
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 15:57
dep. 15:57
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 15:58
dep. 15:58
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 15:59
dep. 15:59
22.4 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:00
dep. 16:00
23.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:01
dep. 16:01
24.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Put za Veliko Polje
arr. 16:05
dep. 16:05
26 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:07
dep. 16:07
27.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:09
dep. 16:09
28.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:10
dep. 16:10
29.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 16:12
dep. 16:12
30.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 16:14
dep. 16:14
31.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
32.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 16:17
dep. 16:17
33.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 16:19
dep. 16:19
34.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:20
35.5 km
17:00 18:03 (01:03)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 17:00
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:02
dep. 17:02
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:04
dep. 17:04
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
2.8 km
Mislodin, Ulaz
arr. 17:09
dep. 17:09
4.4 km
Mislodin, JNA
arr. 17:10
dep. 17:10
5.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:12
dep. 17:12
5.8 km
Mislodin, Dom
arr. 17:13
dep. 17:13
6.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:14
dep. 17:14
7.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 17:18
dep. 17:18
10.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:20
dep. 17:20
12.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:21
dep. 17:21
12.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:23
dep. 17:23
13.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 17:25
dep. 17:25
14.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 17:35
dep. 17:35
20.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 17:37
dep. 17:37
21.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
23.3 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:41
dep. 17:41
24.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:43
dep. 17:43
25.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Put za Veliko Polje
arr. 17:46
dep. 17:46
26.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 17:48
dep. 17:48
28 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:50
dep. 17:50
29.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 17:52
dep. 17:52
30.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 17:53
dep. 17:53
30.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 17:54
dep. 17:54
31.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 17:56
dep. 17:56
32.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Mijatovica kraj
arr. 17:57
dep. 17:57
33.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:58
dep. 17:58
33.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 17:59
dep. 17:59
34.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 18:01
dep. 18:01
35.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 18:03
36.4 km
19:45 20:45 (01:00)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Obrenovac, Bus station
dep. 19:45
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:47
dep. 19:47
0.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
2.8 km
Mislodin, JNA
arr. 19:53
dep. 19:53
4.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:54
dep. 19:54
4.9 km
Mislodin, Dom
arr. 19:55
dep. 19:55
5.5 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:57
dep. 19:57
6.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 20:02
dep. 20:02
9.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 20:12
dep. 20:12
10 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
11.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:18
dep. 20:18
12.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 20:20
dep. 20:20
13.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 20:22
dep. 20:22
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 20:23
dep. 20:23
20.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 20:24
dep. 20:24
22.4 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 20:25
dep. 20:25
23.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:26
dep. 20:26
24.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Put za Veliko Polje
arr. 20:30
dep. 20:30
26 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:32
dep. 20:32
27.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:34
dep. 20:34
28.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
29.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 20:37
dep. 20:37
30.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 20:39
dep. 20:39
31.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
32.7 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 20:42
dep. 20:42
33.5 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 20:44
dep. 20:44
34.6 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:45
35.5 km

Naselja Obrenovac i Baljevac kod Obrenovca su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Obrenovac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.