Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novo Selo kod Loznice - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.02.2020.
04:10 06:30 (02:20)
II - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
dep. 04:10
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 04:16
dep. 04:16
4.9 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 04:19
dep. 04:19
7.9 km
Petlovaca, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
11 km
Slepcevic, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
21.9 km
Sabac, Bus station
arr. 04:50
dep. 05:00
36.7 km
Klenak, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
45.7 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 05:14
dep. 05:14
49.7 km
arr. 05:21
dep. 05:21
56.7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 05:26
dep. 05:26
60.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 05:35
dep. 05:35
65.7 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 05:45
dep. 05:45
81.7 km
Prhovo, Sremska 1
arr. 05:50
dep. 05:50
86.7 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 05:55
dep. 05:55
92.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
126.7 km
06:23 08:50 (02:27)
II - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
dep. 06:23
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
arr. 08:44
dep. 08:44
128 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
131 km
06:54 09:00 (02:06)
II - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
dep. 06:54
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
8 km
Petlovaca, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
11 km
Duvaniste, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
18 km
Slepcevic, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
22 km
Sabac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
34 km
Klenak, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
40 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 07:55
dep. 07:55
46 km
arr. 08:04
dep. 08:04
52 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:13
dep. 08:13
58 km
arr. 08:54
dep. 08:54
120 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
123 km
07:15 09:30 (02:15)
II - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
dep. 07:15
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
4.9 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
7.9 km
Petlovaca, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
11 km
Duvaniste, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
17.7 km
Slepcevic, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
21.9 km
Sabac, Bus station
arr. 07:53
dep. 08:00
36.7 km
Klenak, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
45.7 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:14
dep. 08:14
49.7 km
arr. 08:21
dep. 08:21
56.7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:26
dep. 08:26
60.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:35
dep. 08:35
65.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
126.7 km
07:24 09:20 (01:56)
II - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
dep. 07:24
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
8 km
Petlovaca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Duvaniste, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
18 km
Slepcevic, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
22 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
33 km
Klenak, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
39 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:13
dep. 08:13
46 km
arr. 08:20
dep. 08:20
53 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:24
dep. 08:24
57 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:31
dep. 08:31
64 km
arr. 09:12
dep. 09:12
117 km
arr. 09:14
dep. 09:14
120 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
123 km
07:48 09:55 (02:07)
II - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
dep. 07:48
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
8 km
Petlovaca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
10 km
Duvaniste, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
18 km
Slepcevic, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
22 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
34 km
Klenak, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
40 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:50
dep. 08:50
46 km
arr. 08:59
dep. 08:59
52 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 09:08
dep. 09:08
58 km
arr. 09:49
dep. 09:49
120 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:55
123 km
08:19 11:46 (03:27)
Podrinsko Novo SeloCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
dep. 08:19
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 08:24
dep. 08:25
3 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
9 km
Petlovaca, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
11 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 08:42
dep. 08:43
20 km
Stitar, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
28 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
32 km
Sabac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:19
35 km
Klenak, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
40 km
Platicevo, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
49 km
Nikinci, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
54 km
Budanovci, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
60 km
arr. 09:57
dep. 10:12
72 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
105 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:51
114 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:01
dep. 11:11
120 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:34
dep. 11:39
146 km
arr. 11:46
146 km
10:24 12:30 (02:06)
II - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
dep. 10:24
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
8 km
Petlovaca, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
11 km
Duvaniste, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
18 km
Slepcevic, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
22 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
34 km
Klenak, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
40 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:25
dep. 11:25
46 km
arr. 11:34
dep. 11:34
52 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 11:43
dep. 11:43
58 km
arr. 12:24
dep. 12:24
120 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
123 km
12:53 14:45 (01:52)
II - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
dep. 12:53
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
123 km
14:54 16:50 (01:56)
II - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
dep. 14:54
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Petlovaca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
18 km
Slepcevic, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
22 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
33 km
Klenak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
39 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:43
dep. 15:43
46 km
arr. 15:50
dep. 15:50
53 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 15:54
dep. 15:54
57 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 16:01
dep. 16:01
64 km
arr. 16:42
dep. 16:42
117 km
arr. 16:44
dep. 16:44
120 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:50
123 km
15:54 18:00 (02:06)
II - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
dep. 15:54
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
8 km
Petlovaca, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
11 km
Duvaniste, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
18 km
Slepcevic, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
22 km
Sabac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
34 km
Klenak, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
40 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 16:55
dep. 16:55
46 km
arr. 17:04
dep. 17:04
52 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:13
dep. 17:13
58 km
arr. 17:54
dep. 17:54
120 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
123 km
16:54 18:50 (01:56)
II - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
dep. 16:54
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
8 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
18 km
Slepcevic, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
22 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
33 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
39 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:43
dep. 17:43
46 km
arr. 17:50
dep. 17:50
53 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:54
dep. 17:54
57 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:01
dep. 18:01
64 km
arr. 18:42
dep. 18:42
117 km
arr. 18:44
dep. 18:44
120 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
123 km
17:39 19:50 (02:11)
II - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
dep. 17:39
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
7 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
35 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:20
dep. 18:20
39 km
Misar, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
43 km
arr. 18:27
dep. 18:27
46 km
Trbusac, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
49 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 18:33
dep. 18:33
51 km
Skupljen, Baraka
arr. 18:34
dep. 18:34
52 km
Debrc, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
58 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 18:45
dep. 18:45
62 km
Beljin, Baraka
arr. 18:47
dep. 18:47
64 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 18:52
dep. 18:52
68 km
Skela, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
75 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:06
dep. 19:06
81 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
89 km
Umka, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
99 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:44
dep. 19:44
116 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:50
121 km
19:10 21:06 (01:56)
II - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
dep. 19:10
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
7.9 km
arr. 20:56
dep. 20:56
117.3 km
arr. 20:59
dep. 20:59
120.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:06
123.9 km

Naselja Novo Selo kod Loznice i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~126 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 52min., a najduže 03h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novo Selo kod Loznice je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.