Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novo Milosevo - Novi Sad timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:19 06:46 (01:27)
JNA 67MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 05:19
Novo Milosevo, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 05:21
dep. 05:21
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 05:22
dep. 05:22
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 05:23
dep. 05:23
2.7 km
arr. 05:41
dep. 05:41
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
21.7 km
arr. 05:45
dep. 05:45
23 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
49.7 km
Nadalj, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
57 km
Temerin, Carda
arr. 06:19
dep. 06:19
61.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:26
dep. 06:26
67.8 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:31
dep. 06:31
72.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:36
dep. 06:36
78.6 km
arr. 06:46
87.7 km
09:19 10:46 (01:27)
JNA 67MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 09:19
Novo Milosevo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 09:21
dep. 09:21
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 09:22
dep. 09:22
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 09:23
dep. 09:23
2.7 km
arr. 09:41
dep. 09:41
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
21.7 km
arr. 09:45
dep. 09:45
23 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
49.7 km
Nadalj, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
57 km
Temerin, Carda
arr. 10:19
dep. 10:19
61.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:26
dep. 10:26
67.8 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:31
dep. 10:31
72.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:36
dep. 10:36
78.6 km
arr. 10:46
87.7 km
11:49 13:16 (01:27)
JNA 67MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 11:49
Novo Milosevo, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 11:51
dep. 11:51
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 11:52
dep. 11:52
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 11:53
dep. 11:53
2.7 km
arr. 12:11
dep. 12:11
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
21.7 km
arr. 12:15
dep. 12:15
23 km
Backo Gradiste, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
49.7 km
Nadalj, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
57 km
Temerin, Carda
arr. 12:49
dep. 12:49
61.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:56
dep. 12:56
67.8 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:01
dep. 13:01
72.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:06
dep. 13:06
78.6 km
arr. 13:16
87.7 km
15:19 16:46 (01:27)
JNA 67MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 15:19
Novo Milosevo, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 15:21
dep. 15:21
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 15:22
dep. 15:22
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 15:23
dep. 15:23
2.7 km
arr. 15:41
dep. 15:41
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
21.7 km
arr. 15:45
dep. 15:45
23 km
Backo Gradiste, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
49.7 km
Nadalj, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
57 km
Temerin, Carda
arr. 16:19
dep. 16:19
61.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:26
dep. 16:26
67.8 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:31
dep. 16:31
72.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:36
dep. 16:36
78.6 km
arr. 16:46
87.7 km
17:19 18:46 (01:27)
JNA 67MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 17:19
Novo Milosevo, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 17:21
dep. 17:21
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 17:22
dep. 17:22
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 17:23
dep. 17:23
2.7 km
arr. 17:41
dep. 17:41
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
21.7 km
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
49.7 km
Nadalj, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
57 km
Temerin, Carda
arr. 18:19
dep. 18:19
61.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:26
dep. 18:26
67.8 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:31
dep. 18:31
72.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:36
dep. 18:36
78.6 km
arr. 18:46
87.7 km
Novo Milosevo - Novi Sad timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:19 06:46 (01:27)
JNA 67MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 05:19
Novo Milosevo, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 05:21
dep. 05:21
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 05:22
dep. 05:22
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 05:23
dep. 05:23
2.7 km
arr. 05:41
dep. 05:41
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
21.7 km
arr. 05:45
dep. 05:45
23 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
49.7 km
Nadalj, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
57 km
Temerin, Carda
arr. 06:19
dep. 06:19
61.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:26
dep. 06:26
67.8 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:31
dep. 06:31
72.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:36
dep. 06:36
78.6 km
arr. 06:46
87.7 km
09:19 10:46 (01:27)
JNA 67MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 09:19
Novo Milosevo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 09:21
dep. 09:21
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 09:22
dep. 09:22
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 09:23
dep. 09:23
2.7 km
arr. 09:41
dep. 09:41
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
21.7 km
arr. 09:45
dep. 09:45
23 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
49.7 km
Nadalj, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
57 km
Temerin, Carda
arr. 10:19
dep. 10:19
61.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:26
dep. 10:26
67.8 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:31
dep. 10:31
72.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:36
dep. 10:36
78.6 km
arr. 10:46
87.7 km
11:49 13:16 (01:27)
JNA 67MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 11:49
Novo Milosevo, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 11:51
dep. 11:51
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 11:52
dep. 11:52
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 11:53
dep. 11:53
2.7 km
arr. 12:11
dep. 12:11
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
21.7 km
arr. 12:15
dep. 12:15
23 km
Backo Gradiste, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
49.7 km
Nadalj, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
57 km
Temerin, Carda
arr. 12:49
dep. 12:49
61.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:56
dep. 12:56
67.8 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:01
dep. 13:01
72.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:06
dep. 13:06
78.6 km
arr. 13:16
87.7 km
15:19 16:46 (01:27)
JNA 67MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 15:19
Novo Milosevo, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 15:21
dep. 15:21
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 15:22
dep. 15:22
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 15:23
dep. 15:23
2.7 km
arr. 15:41
dep. 15:41
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
21.7 km
arr. 15:45
dep. 15:45
23 km
Backo Gradiste, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
49.7 km
Nadalj, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
57 km
Temerin, Carda
arr. 16:19
dep. 16:19
61.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:26
dep. 16:26
67.8 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:31
dep. 16:31
72.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:36
dep. 16:36
78.6 km
arr. 16:46
87.7 km
17:19 18:46 (01:27)
JNA 67MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 17:19
Novo Milosevo, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 17:21
dep. 17:21
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 17:22
dep. 17:22
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 17:23
dep. 17:23
2.7 km
arr. 17:41
dep. 17:41
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
21.7 km
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
49.7 km
Nadalj, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
57 km
Temerin, Carda
arr. 18:19
dep. 18:19
61.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:26
dep. 18:26
67.8 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:31
dep. 18:31
72.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:36
dep. 18:36
78.6 km
arr. 18:46
87.7 km

Naselja Novo Milosevo i Novi Sad su međusobno udaljena ~88 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 27min., a najduže 01h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novo Milosevo je u 05:19 h, dok je poslednji polazak u 17:19 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.