Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novo Milosevo - Novi Becej timetable

tuesday, 18.02.2020.
04:30 05:38 (01:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, Railway station
dep. 04:30
Novo Milosevo, Polje
arr. 04:45
dep. 04:46
4 km
Novi Becej, Railway station
arr. 05:38
21 km
05:19 05:43 (00:24)
Kafana - AstronomijaCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
dep. 05:19
Novo Milosevo, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
1 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 05:21
dep. 05:21
2 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 05:22
dep. 05:22
3 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 05:23
dep. 05:23
4 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 05:35
dep. 05:35
15 km
arr. 05:37
dep. 05:37
18 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 05:39
dep. 05:39
19 km
Novi Becej, Panonija
arr. 05:42
dep. 05:42
22 km
Novi Becej, Center
arr. 05:43
23 km
05:19 05:45 (00:26)
JNA 67Benzinska pumpa - Ive Lole Ribara 38
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 05:19
Novo Milosevo, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 05:21
dep. 05:21
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 05:22
dep. 05:22
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 05:23
dep. 05:23
2.7 km
arr. 05:41
dep. 05:41
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
21.7 km
arr. 05:45
23 km
06:10 06:30 (00:20)
CenterAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, Center
dep. 06:10
Novi Becej, AS
arr. 06:30
22 km
09:19 09:45 (00:26)
JNA 67Benzinska pumpa - Ive Lole Ribara 38
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 09:19
Novo Milosevo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 09:21
dep. 09:21
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 09:22
dep. 09:22
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 09:23
dep. 09:23
2.7 km
arr. 09:41
dep. 09:41
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
21.7 km
arr. 09:45
23 km
11:15 12:23 (01:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, Railway station
dep. 11:15
Novo Milosevo, Polje
arr. 11:30
dep. 11:31
4 km
Novi Becej, Railway station
arr. 12:23
21 km
11:49 12:15 (00:26)
JNA 67Benzinska pumpa - Ive Lole Ribara 38
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 11:49
Novo Milosevo, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 11:51
dep. 11:51
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 11:52
dep. 11:52
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 11:53
dep. 11:53
2.7 km
arr. 12:11
dep. 12:11
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
21.7 km
arr. 12:15
23 km
12:25 13:09 (00:44)
CenterKluz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, Center
dep. 12:25
Novi Becej, AS
arr. 13:05
dep. 13:05
22 km
Novi Becej, Kluz
arr. 13:09
24.6 km
13:24 14:05 (00:41)
Kafana - AstronomijaFOP
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
dep. 13:24
Novo Milosevo, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
1 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 13:27
dep. 13:27
3 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 13:28
dep. 13:28
4 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 13:44
dep. 13:44
15 km
arr. 13:47
dep. 13:47
18 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 13:49
dep. 13:49
19 km
Novi Becej, Polet
arr. 13:55
dep. 13:55
21 km
Novi Becej, Panonija
arr. 13:56
dep. 13:56
22 km
Novi Becej, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
23 km
Novi Becej, Novo naselje
arr. 14:02
dep. 14:02
24 km
Novi Becej, FOP
arr. 14:05
25 km
15:19 15:45 (00:26)
JNA 67Benzinska pumpa - Ive Lole Ribara 38
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 15:19
Novo Milosevo, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 15:21
dep. 15:21
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 15:22
dep. 15:22
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 15:23
dep. 15:23
2.7 km
arr. 15:41
dep. 15:41
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
21.7 km
arr. 15:45
23 km
17:19 17:45 (00:26)
JNA 67Benzinska pumpa - Ive Lole Ribara 38
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, JNA 67
dep. 17:19
Novo Milosevo, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
0.4 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 17:21
dep. 17:21
1.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 17:22
dep. 17:22
2.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 17:23
dep. 17:23
2.7 km
arr. 17:41
dep. 17:41
19.9 km
Novi Becej, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
21.7 km
arr. 17:45
23 km
17:45 18:53 (01:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, Railway station
dep. 17:45
Novo Milosevo, Polje
arr. 18:00
dep. 18:01
4 km
Novi Becej, Railway station
arr. 18:53
21 km
21:39 22:05 (00:26)
Kafana - AstronomijaCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
dep. 21:39
Novo Milosevo, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
1 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 21:41
dep. 21:41
2 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 21:42
dep. 21:42
3 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 21:43
dep. 21:43
4 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 21:47
dep. 21:47
7 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 21:54
dep. 21:54
15 km
arr. 21:57
dep. 21:57
18 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 21:59
dep. 21:59
19 km
Novi Becej, Polet
arr. 22:00
dep. 22:00
21 km
Novi Becej, Panonija
arr. 22:01
dep. 22:01
22 km
Novi Becej, Center
arr. 22:05
23 km

Naselja Novo Milosevo i Novi Becej su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novo Milosevo je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 21:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.