Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Zrenjanin timetable

tuesday, 20.11.2018.
07:05 10:43 (03:38)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 07:05
Novi Sad, Rimski Sancevi
arr. 07:20
dep. 07:21
11 km
arr. 07:30
dep. 07:31
21 km
Budisava, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
27 km
Sajkas, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:45
34 km
arr. 07:51
dep. 07:52
41 km
arr. 07:57
dep. 07:58
47 km
Titel, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:04
53 km
Titel, Donji Titel ZS
arr. 08:07
dep. 08:08
56 km
Knicanin, Railway station
arr. 08:11
dep. 08:12
58 km
Perlez, Railway station
arr. 08:17
dep. 08:18
63 km
Farkazdin, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
71 km
Orlovat, Railway station
arr. 08:38
dep. 09:49
83 km
Lukicevo, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:14
97 km
Zrenjanin, Fabrika
arr. 10:33
dep. 10:34
107 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 10:43
111 km
08:00 08:59 (00:59)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Zabalj, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
23 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 08:41
dep. 08:41
48 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 08:57
dep. 08:57
53 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
51 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 08:58
dep. 08:58
54 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 08:59
55 km
08:10 08:57 (00:47)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina), subotom bez praznika.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:10
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 08:50
dep. 08:50
48 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
51 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 08:57
52 km
08:58 10:00 (01:02)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:58
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:54
dep. 09:55
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 10:00
54.3 km
09:30 10:30 (01:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
52.8 km
10:30 11:33 (01:03)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
55.5 km
11:10 12:06 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:10
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:06
52.8 km
11:50 12:50 (01:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:50
Zrenjanin, Bagljas
arr. 12:35
dep. 12:35
44 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:50
48 km
12:30 13:33 (01:03)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 13:17
dep. 13:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 13:31
dep. 13:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
55.5 km
13:25 14:24 (00:59)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:25
Novi Sad, Hladnjača
arr. 13:31
dep. 13:31
1.9 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 14:07
dep. 14:07
43.6 km
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 14:15
dep. 14:15
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:24
53.5 km
13:50 14:53 (01:03)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:50
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 14:37
dep. 14:37
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:46
dep. 14:46
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 14:51
dep. 14:51
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 14:53
55.5 km
14:40 15:43 (01:03)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
55.5 km
15:15 16:14 (00:59)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Novi Sad, Hladnjača
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Zabalj, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
23 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 15:56
dep. 15:56
48 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 16:12
dep. 16:12
53 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
51 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 16:13
dep. 16:13
54 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 16:14
55 km
15:50 16:40 (00:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
Zrenjanin, Bagljas
arr. 16:34
dep. 16:34
45 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:40
51 km
15:59 18:36 (02:37)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 15:59
Novi Sad, Rimski Sancevi
arr. 16:14
dep. 16:15
11 km
arr. 16:24
dep. 16:25
21 km
Budisava, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
27 km
Sajkas, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
34 km
arr. 16:45
dep. 16:46
41 km
arr. 16:51
dep. 16:52
47 km
Titel, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
53 km
Titel, Donji Titel ZS
arr. 17:01
dep. 17:02
56 km
Knicanin, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
58 km
Perlez, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
63 km
Farkazdin, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
71 km
Orlovat, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:42
83 km
Lukicevo, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
97 km
Zrenjanin, Fabrika
arr. 18:26
dep. 18:27
107 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 18:36
111 km
16:45 17:50 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:45
Novi Sad, Hladnjača
arr. 16:51
dep. 16:51
1.9 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 17:27
dep. 17:27
43.6 km
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 17:35
dep. 17:35
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:44
dep. 17:45
53.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 17:50
55 km
17:30 18:33 (01:03)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 18:17
dep. 18:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 18:31
dep. 18:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
55.5 km
18:00 19:15 (01:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:15
52.8 km
18:30 19:29 (00:59)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 18:36
dep. 18:36
1.9 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 19:12
dep. 19:12
43.6 km
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 19:20
dep. 19:20
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:29
53.5 km
19:00 20:01 (01:01)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 19:47
dep. 19:47
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:56
dep. 19:56
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 20:01
54.3 km
19:30 20:26 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:26
52.8 km
20:00 20:59 (00:59)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 20:06
dep. 20:06
1.9 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 20:42
dep. 20:42
43.6 km
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 20:50
dep. 20:50
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:59
53.5 km

Naselja Novi Sad i Zrenjanin su međusobno udaljena ~59 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 03h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 07:05 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Zrenjanin iznosi od 3,22 EUR do 3,22 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.