Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Zrenjanin timetable

tuesday, 14.08.2018.
06:00 06:59 (00:59)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 06:06
dep. 06:06
1.9 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 06:42
dep. 06:42
43.6 km
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 06:50
dep. 06:50
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:59
53.5 km
08:00 08:59 (00:59)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Zabalj, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
23 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 08:41
dep. 08:41
48 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 08:57
dep. 08:57
53 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
51 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 08:58
dep. 08:58
54 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 08:59
55 km
09:00 09:59 (00:59)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 09:06
dep. 09:06
1.9 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 09:42
dep. 09:42
43.6 km
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 09:50
dep. 09:50
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:59
53.5 km
09:30 10:30 (01:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
52.8 km
10:30 11:33 (01:03)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
55.5 km
11:50 12:50 (01:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:50
Zrenjanin, Bagljas
arr. 12:35
dep. 12:35
44 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:50
48 km
12:30 13:33 (01:03)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 13:17
dep. 13:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 13:31
dep. 13:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
55.5 km
13:25 14:24 (00:59)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:25
Novi Sad, Hladnjača
arr. 13:31
dep. 13:31
1.9 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 14:07
dep. 14:07
43.6 km
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 14:15
dep. 14:15
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:24
53.5 km
13:50 14:53 (01:03)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:50
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 14:37
dep. 14:37
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:46
dep. 14:46
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 14:51
dep. 14:51
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 14:53
55.5 km
14:40 15:43 (01:03)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
55.5 km
15:15 16:14 (00:59)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Novi Sad, Hladnjača
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Zabalj, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
23 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 15:56
dep. 15:56
48 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 16:12
dep. 16:12
53 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
51 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 16:13
dep. 16:13
54 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 16:14
55 km
15:50 16:40 (00:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
Zrenjanin, Bagljas
arr. 16:34
dep. 16:34
45 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:40
51 km
16:45 17:50 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:45
Novi Sad, Hladnjača
arr. 16:51
dep. 16:51
1.9 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 17:27
dep. 17:27
43.6 km
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 17:35
dep. 17:35
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:44
dep. 17:45
53.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 17:50
55 km
17:30 18:33 (01:03)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 18:17
dep. 18:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 18:31
dep. 18:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
55.5 km
18:00 19:15 (01:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:15
52.8 km
18:30 19:29 (00:59)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 18:36
dep. 18:36
1.9 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 19:12
dep. 19:12
43.6 km
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 19:20
dep. 19:20
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:29
53.5 km
20:00 20:59 (00:59)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 20:06
dep. 20:06
1.9 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 20:42
dep. 20:42
43.6 km
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 20:50
dep. 20:50
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:59
53.5 km

Naselja Novi Sad i Zrenjanin su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.