Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Zlatibor timetable

thursday, 15.11.2018.
06:05 12:45 (06:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
arr. 06:12
dep. 06:12
2.9 km
Ruma, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
36.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
57.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
86.9 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
131.4 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:33
dep. 10:33
199.9 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 11:28
dep. 11:28
247.8 km
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 11:52
dep. 11:52
264.2 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 12:45
300 km
07:40 13:00 (05:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Ruma, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
40 km
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
75 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
110 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
145 km
Kosjeric, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
195 km
Uzice, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
235 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 13:00
260 km
09:00 15:00 (06:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Irig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
77 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
148 km
Kosjeric, AS
arr. 13:15
dep. 13:15
196 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
234 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 15:00
260 km
12:25 18:40 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
198 km
Cacak, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
223 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
283 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:40
310 km
13:40 20:00 (06:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
224 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
241 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
250 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
254 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
dep. 18:52
260 km
Sevojno, Portirnica
arr. 19:00
dep. 19:00
277 km
Uzice, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
284 km
Cajetina, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
307 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 20:00
311 km
15:45 21:41 (05:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Ruma, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:55
148 km
Kosjeric, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
197.7 km
Uzice, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
246.5 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 21:41
271.6 km
 
Departures on: friday, 16.11.2018.
06:05 12:45 (06:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
arr. 06:12
dep. 06:12
2.9 km
Ruma, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
36.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
57.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
86.9 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
131.4 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:33
dep. 10:33
199.9 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 11:28
dep. 11:28
247.8 km
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 11:52
dep. 11:52
264.2 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 12:45
300 km
07:40 13:00 (05:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Ruma, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
40 km
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
75 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
110 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
145 km
Kosjeric, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
195 km
Uzice, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
235 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 13:00
260 km
09:00 15:00 (06:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Irig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
77 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
148 km
Kosjeric, AS
arr. 13:15
dep. 13:15
196 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
234 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 15:00
260 km
12:25 18:40 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
198 km
Cacak, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
223 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
283 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:40
310 km
13:40 20:00 (06:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
224 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
241 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
250 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
254 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
dep. 18:52
260 km
Sevojno, Portirnica
arr. 19:00
dep. 19:00
277 km
Uzice, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
284 km
Cajetina, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
307 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 20:00
311 km
15:45 21:41 (05:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Ruma, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:55
148 km
Kosjeric, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
197.7 km
Uzice, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
246.5 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 21:41
271.6 km

Naselja Novi Sad i Zlatibor su međusobno udaljena ~286 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 20min., a najduže 06h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.