Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Zlatibor timetable

monday, 20.05.2024.
06:05 12:45 (06:40)
MAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
arr. 06:12
dep. 06:12
2.9 km
Ruma, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
36.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
57.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
86.9 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
131.4 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:33
dep. 10:33
199.9 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 11:28
dep. 11:28
247.8 km
Tara (Mala Reka), Kaluderske bare - Hotel Omorika
arr. 11:52
dep. 11:52
264.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 12:45
300 km
07:40 13:00 (05:20)
MAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Ruma, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
40 km
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
75 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
110 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
145 km
Kosjeric, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
195 km
Uzice, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
235 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:00
260 km
09:00 15:00 (06:00)
MAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Irig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
77 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
148 km
Kosjeric, AS
arr. 13:15
dep. 13:15
196 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
234 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 15:00
260 km
12:25 18:40 (06:15)
MAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
198 km
Cacak, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
223 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
283 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:40
310 km
13:40 20:00 (06:20)
MAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina, Pasarela
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
224 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 18:27
dep. 18:27
241 km
Jelen Do, Most
arr. 18:40
dep. 18:40
250 km
Jelen Do, Kratovska stena
arr. 18:46
dep. 18:46
254 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
dep. 18:52
260 km
Sevojno, Portirnica
arr. 19:00
dep. 19:00
277 km
Uzice, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
284 km
Cajetina, Centar - zgrada stare poste
arr. 19:45
dep. 19:45
307 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 20:00
311 km
15:45 21:41 (05:56)
MAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Ruma, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:55
148 km
Kosjeric, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
197.7 km
Uzice, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
246.5 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 21:41
271.6 km
Novi Sad - Zlatibor timetable
Departures on: tuesday, 21.05.2024.
06:05 12:45 (06:40)
MAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
arr. 06:12
dep. 06:12
2.9 km
Ruma, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
36.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
57.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
86.9 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
131.4 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:33
dep. 10:33
199.9 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 11:28
dep. 11:28
247.8 km
Tara (Mala Reka), Kaluderske bare - Hotel Omorika
arr. 11:52
dep. 11:52
264.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 12:45
300 km
07:40 13:00 (05:20)
MAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Ruma, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
40 km
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
75 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
110 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
145 km
Kosjeric, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
195 km
Uzice, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
235 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:00
260 km
09:00 15:00 (06:00)
MAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Irig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
77 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
148 km
Kosjeric, AS
arr. 13:15
dep. 13:15
196 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
234 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 15:00
260 km
12:25 18:40 (06:15)
MAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
198 km
Cacak, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
223 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
283 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:40
310 km
13:40 20:00 (06:20)
MAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina, Pasarela
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
224 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 18:27
dep. 18:27
241 km
Jelen Do, Most
arr. 18:40
dep. 18:40
250 km
Jelen Do, Kratovska stena
arr. 18:46
dep. 18:46
254 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
dep. 18:52
260 km
Sevojno, Portirnica
arr. 19:00
dep. 19:00
277 km
Uzice, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
284 km
Cajetina, Centar - zgrada stare poste
arr. 19:45
dep. 19:45
307 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 20:00
311 km
15:45 21:41 (05:56)
MAS - Central bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Ruma, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:55
148 km
Kosjeric, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
197.7 km
Uzice, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
246.5 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 21:41
271.6 km

Naselja Novi Sad i Zlatibor su međusobno udaljena ~286 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 20min., a najduže 06h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Zlatibor iznosi od 14,99 EUR do 14,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.