Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Zajecar timetable

saturday, 23.03.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
 
Departures on: monday, 25.03.2019.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
 
Departures on: tuesday, 26.03.2019.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
 
Departures on: wednesday, 27.03.2019.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
 
Departures on: thursday, 28.03.2019.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
 
Departures on: friday, 29.03.2019.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
 
Departures on: monday, 01.04.2019.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
 
Departures on: tuesday, 02.04.2019.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km

Naselja Novi Sad i Zajecar su međusobno udaljena ~331 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 15min., a najduže 06h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 14:45 h, dok je poslednji polazak u 14:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.