Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Zajecar timetable

thursday, 22.11.2018.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
13:00 18:08 (05:08)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Boljevac, Bus station
arr. 16:57
dep. 16:57
302 km
Bor, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
340.2 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:08
371.3 km
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
 
Departures on: monday, 26.11.2018.
13:00 18:08 (05:08)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Boljevac, Bus station
arr. 16:57
dep. 16:57
302 km
Bor, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
340.2 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:08
371.3 km
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
 
Departures on: tuesday, 27.11.2018.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
 
Departures on: wednesday, 28.11.2018.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km

Naselja Novi Sad i Zajecar su međusobno udaljena ~343 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 08min., a najduže 06h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 13:00 h, dok je poslednji polazak u 14:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.