Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Zajecar timetable

tuesday, 04.10.2022.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje, Magistrala - selo
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
Novi Sad - Zajecar timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje, Magistrala - selo
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
Novi Sad - Zajecar timetable
Departures on: thursday, 06.10.2022.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje, Magistrala - selo
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
Novi Sad - Zajecar timetable
Departures on: friday, 07.10.2022.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje, Magistrala - selo
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
Novi Sad - Zajecar timetable
Departures on: monday, 10.10.2022.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje, Magistrala - selo
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
Novi Sad - Zajecar timetable
Departures on: tuesday, 11.10.2022.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje, Magistrala - selo
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km
Novi Sad - Zajecar timetable
Departures on: wednesday, 12.10.2022.
14:45 21:00 (06:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:05
dep. 16:05
76 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:15
dep. 17:00
82 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
216 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:33
dep. 19:33
253 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
273 km
arr. 20:05
dep. 20:05
280 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
285 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
292 km
Valakonje, Magistrala - selo
arr. 20:27
dep. 20:27
299 km
arr. 20:34
dep. 20:34
305 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
316 km
arr. 20:47
dep. 20:47
318 km
Zvezdan, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
323 km
arr. 20:58
dep. 20:58
329 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
331 km

Naselja Novi Sad i Zajecar su međusobno udaljena ~331 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 15min., a najduže 06h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 14:45 h, dok je poslednji polazak u 14:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.