Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Vrnjacka Banja timetable

saturday, 24.02.2024.
10:15 15:15 (05:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
274 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
301 km
10:35 16:15 (05:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
204 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
229 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
252 km
Ratina, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
257 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
259 km
Podunavci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
268 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
269 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
273 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
278 km
12:00 18:20 (06:20)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:30
dep. 13:45
80 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
216 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
228 km
Paracin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
238 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
256 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:55
dep. 16:55
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:30
277 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:20
315.7 km
Novi Sad - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
10:15 15:15 (05:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
274 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
301 km
10:35 16:15 (05:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
204 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
229 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
252 km
Ratina, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
257 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
259 km
Podunavci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
268 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
269 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
273 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
278 km
Novi Sad - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: monday, 26.02.2024.
10:15 15:15 (05:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
274 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
301 km
10:35 16:15 (05:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
204 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
229 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
252 km
Ratina, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
257 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
259 km
Podunavci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
268 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
269 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
273 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
278 km
12:00 18:20 (06:20)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:30
dep. 13:45
80 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
216 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
228 km
Paracin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
238 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
256 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:55
dep. 16:55
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:30
277 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:20
315.7 km

Naselja Novi Sad i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~297 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 00min., a najduže 06h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 10:15 h, dok je poslednji polazak u 12:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Vrnjacka Banja iznosi od 12,24 EUR do 13,08 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.