Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Vrnjacka Banja timetable

monday, 19.11.2018.
10:15 15:20 (05:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
274 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
301 km
10:35 16:15 (05:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-115.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-115.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-115.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
204 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
229 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
252 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
257 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
259 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
268 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
269 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
273 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
278 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
10:15 15:20 (05:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
274 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
301 km
10:35 16:15 (05:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-115.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-115.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-115.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
204 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
229 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
252 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
257 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
259 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
268 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
269 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
273 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
278 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
10:15 15:20 (05:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
274 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
301 km
10:35 16:15 (05:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-115.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-115.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-115.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
204 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
229 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
252 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
257 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
259 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
268 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
269 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
273 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
278 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
10:15 15:20 (05:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
274 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
301 km
10:35 16:15 (05:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
-115.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
-115.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
-115.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
204 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
229 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
252 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
257 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
259 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
268 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
269 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
273 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
278 km

Naselja Novi Sad i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~290 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 05min., a najduže 05h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 10:15 h, dok je poslednji polazak u 10:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.