Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Vrnjacka Banja timetable

monday, 22.07.2019.
07:10 13:10 (06:00)
Rimski sancevi - zel. stanica
The timetable is valid until: 29.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:10
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:18
dep. 07:18
8 km
arr. 07:20
dep. 07:30
9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
89 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:22
dep. 10:22
151 km
arr. 10:32
dep. 10:32
161 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
211 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:47
dep. 11:47
218 km
Preljina
arr. 11:55
dep. 11:55
226 km
Ladevci
arr. 12:16
dep. 12:16
247 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
261 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:41
dep. 12:41
268 km
Podunavci
arr. 12:53
dep. 12:53
277 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
287 km
07:30 13:10 (05:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 29.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:22
dep. 10:22
142 km
arr. 10:32
dep. 10:32
152 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:47
dep. 11:47
209 km
Preljina
arr. 11:55
dep. 11:55
217 km
Ladevci
arr. 12:16
dep. 12:16
238 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
252 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:41
dep. 12:41
259 km
Podunavci
arr. 12:53
dep. 12:53
268 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
278 km
10:15 15:15 (05:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
274 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
301 km
10:35 16:15 (05:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
204 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
229 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
252 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
257 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
259 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
268 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
269 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
273 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
278 km
Novi Sad - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
07:10 13:10 (06:00)
Rimski sancevi - zel. stanica
The timetable is valid until: 29.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:10
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:18
dep. 07:18
8 km
arr. 07:20
dep. 07:30
9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
89 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:22
dep. 10:22
151 km
arr. 10:32
dep. 10:32
161 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
211 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:47
dep. 11:47
218 km
Preljina
arr. 11:55
dep. 11:55
226 km
Ladevci
arr. 12:16
dep. 12:16
247 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
261 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:41
dep. 12:41
268 km
Podunavci
arr. 12:53
dep. 12:53
277 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
287 km
07:30 13:10 (05:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 29.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:22
dep. 10:22
142 km
arr. 10:32
dep. 10:32
152 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:47
dep. 11:47
209 km
Preljina
arr. 11:55
dep. 11:55
217 km
Ladevci
arr. 12:16
dep. 12:16
238 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
252 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:41
dep. 12:41
259 km
Podunavci
arr. 12:53
dep. 12:53
268 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
278 km
10:15 15:15 (05:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
274 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
301 km
10:35 16:15 (05:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
204 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
229 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
252 km
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
257 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
259 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
268 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
269 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
273 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
278 km

Naselja Novi Sad i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~286 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 00min., a najduže 06h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 10:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.