Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Valjevo timetable

friday, 23.11.2018.
07:40 10:15 (02:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Ruma, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
40 km
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
75 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
110 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
145 km
09:00 12:00 (03:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Irig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
77 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
148 km
14:00 16:55 (02:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
arr. 14:05
dep. 14:05
1 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:15
dep. 14:15
14 km
Ruma, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
41 km
Ruma, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
41 km
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 14:57
dep. 14:57
46 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 15:00
dep. 15:00
49 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 15:08
dep. 15:08
57 km
Platicevo, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
64 km
Klenak, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
68 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
82 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
88 km
Ridjake
arr. 15:52
dep. 15:52
93 km
Vladimirci, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
99 km
Draginje
arr. 16:06
dep. 16:06
107 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
117 km
Brankovina
arr. 16:40
dep. 16:40
137 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
148 km
14:30 18:10 (03:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:13
dep. 15:13
27 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 15:26
dep. 15:26
39 km
Ruma, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
41 km
Jarak, 4
arr. 15:42
dep. 15:42
53 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 15:48
dep. 15:48
57 km
Platicevo, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
64 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
82 km
Misar, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
85 km
Orid
arr. 16:24
dep. 16:24
89 km
Trbusac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
92 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
96 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:32
dep. 16:32
97 km
Debrc, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
103 km
Mesarci, II
arr. 16:42
dep. 16:42
108 km
Suvo Selo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
111 km
Vukona
arr. 16:52
dep. 16:52
113 km
Kozuar
arr. 16:55
dep. 16:55
115 km
Donji Banjani
arr. 17:00
dep. 17:00
119 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:07
dep. 17:07
124 km
Takovo kod Uba
arr. 17:14
dep. 17:14
127 km
arr. 17:30
dep. 17:30
131 km
Murgas
arr. 17:36
dep. 17:36
136 km
Bajevac, Skola
arr. 17:39
dep. 17:39
138 km
Stepanje
arr. 17:43
dep. 17:43
142 km
arr. 17:46
dep. 17:46
144 km
Loznica kod Valjeva
arr. 17:51
dep. 17:51
148 km
Divci kod Valjeva
arr. 17:55
dep. 17:55
152 km
Popucke, Iverak
arr. 18:02
dep. 18:02
158 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:10
164 km
15:45 18:55 (03:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Ruma, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
148 km
17:55 20:57 (03:02)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:55
arr. 18:05
dep. 18:05
0 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 18:31
dep. 18:31
25 km
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
26 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 18:44
dep. 18:44
36.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
73.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
76.9 km
Cerovac kod Sapca, Z
arr. 19:42
dep. 19:42
82.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
84.1 km
Ridjake
arr. 19:47
dep. 19:47
86.7 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
89.4 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
92.9 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 19:56
dep. 19:56
95.9 km
Draginje
arr. 20:00
dep. 20:00
100.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
102.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
102.9 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
105.8 km
Koceljeva, Ilin Krst
arr. 20:10
dep. 20:10
108.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
110 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
113.8 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
118.6 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
123.3 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
124.4 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 20:35
dep. 20:35
126.3 km
Brankovina
arr. 20:38
dep. 20:38
129.5 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
131 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
132.6 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
134.2 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
138.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
141.3 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
07:40 10:15 (02:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Ruma, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
40 km
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
75 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
110 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
145 km
09:00 12:00 (03:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Irig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
77 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
148 km
14:00 16:55 (02:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
arr. 14:05
dep. 14:05
1 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:15
dep. 14:15
14 km
Ruma, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
41 km
Ruma, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
41 km
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 14:57
dep. 14:57
46 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 15:00
dep. 15:00
49 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 15:08
dep. 15:08
57 km
Platicevo, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
64 km
Klenak, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
68 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
82 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
88 km
Ridjake
arr. 15:52
dep. 15:52
93 km
Vladimirci, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
99 km
Draginje
arr. 16:06
dep. 16:06
107 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
117 km
Brankovina
arr. 16:40
dep. 16:40
137 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
148 km
14:30 18:10 (03:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:13
dep. 15:13
27 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 15:26
dep. 15:26
39 km
Ruma, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
41 km
Jarak, 4
arr. 15:42
dep. 15:42
53 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 15:48
dep. 15:48
57 km
Platicevo, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
64 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
82 km
Misar, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
85 km
Orid
arr. 16:24
dep. 16:24
89 km
Trbusac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
92 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
96 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:32
dep. 16:32
97 km
Debrc, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
103 km
Mesarci, II
arr. 16:42
dep. 16:42
108 km
Suvo Selo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
111 km
Vukona
arr. 16:52
dep. 16:52
113 km
Kozuar
arr. 16:55
dep. 16:55
115 km
Donji Banjani
arr. 17:00
dep. 17:00
119 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:07
dep. 17:07
124 km
Takovo kod Uba
arr. 17:14
dep. 17:14
127 km
arr. 17:30
dep. 17:30
131 km
Murgas
arr. 17:36
dep. 17:36
136 km
Bajevac, Skola
arr. 17:39
dep. 17:39
138 km
Stepanje
arr. 17:43
dep. 17:43
142 km
arr. 17:46
dep. 17:46
144 km
Loznica kod Valjeva
arr. 17:51
dep. 17:51
148 km
Divci kod Valjeva
arr. 17:55
dep. 17:55
152 km
Popucke, Iverak
arr. 18:02
dep. 18:02
158 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:10
164 km
15:45 18:55 (03:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Ruma, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
148 km
17:55 20:57 (03:02)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:55
arr. 18:05
dep. 18:05
0 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 18:31
dep. 18:31
25 km
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
26 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 18:44
dep. 18:44
36.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
73.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
76.9 km
Cerovac kod Sapca, Z
arr. 19:42
dep. 19:42
82.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
84.1 km
Ridjake
arr. 19:47
dep. 19:47
86.7 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
89.4 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
92.9 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 19:56
dep. 19:56
95.9 km
Draginje
arr. 20:00
dep. 20:00
100.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
102.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
102.9 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
105.8 km
Koceljeva, Ilin Krst
arr. 20:10
dep. 20:10
108.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
110 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
113.8 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
118.6 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
123.3 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
124.4 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 20:35
dep. 20:35
126.3 km
Brankovina
arr. 20:38
dep. 20:38
129.5 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
131 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
132.6 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
134.2 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
138.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
141.3 km

Naselja Novi Sad i Valjevo su međusobno udaljena ~150 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 35min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 07:40 h, dok je poslednji polazak u 17:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.