Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Valjevo timetable

monday, 17.01.2022.
07:40 10:15 (02:35)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Ruma, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
40 km
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
75 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
110 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
145 km
09:00 12:00 (03:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Irig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
77 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
148 km
14:00 16:55 (02:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
arr. 14:05
dep. 14:05
1 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 14:15
dep. 14:15
14 km
Ruma, Agroruma
arr. 14:45
dep. 14:45
41 km
Ruma, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
41 km
arr. 14:57
dep. 14:57
46 km
Jarak, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
49 km
arr. 15:08
dep. 15:08
57 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:15
dep. 15:15
64 km
Klenak, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
68 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
82 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 15:45
dep. 15:45
88 km
Ridjake, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
93 km
Draginje, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
107 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
117 km
Brankovina, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
137 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
148 km
15:45 18:40 (02:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Ruma, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
148 km
17:55 20:57 (03:02)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:55
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
arr. 18:31
dep. 18:31
25 km
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
26 km
arr. 18:44
dep. 18:44
36.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
73.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
76.9 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 19:42
dep. 19:42
82.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
84.1 km
Ridjake, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
86.7 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
89.4 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
92.9 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 19:56
dep. 19:56
95.9 km
Draginje, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
100.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
102.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
102.9 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
105.8 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
108.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
110 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
113.8 km
Gola Glava, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
118.6 km
Slatina kod Uba, Benzinska pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
123.3 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
124.4 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 20:35
dep. 20:35
126.3 km
Brankovina, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
129.5 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
131 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
132.6 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
134.2 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
138.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
141.3 km
Novi Sad - Valjevo timetable
Departures on: tuesday, 18.01.2022.
07:40 10:15 (02:35)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Ruma, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
40 km
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
75 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
110 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
145 km
09:00 12:00 (03:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Irig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
77 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
148 km
14:00 16:55 (02:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
arr. 14:05
dep. 14:05
1 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 14:15
dep. 14:15
14 km
Ruma, Agroruma
arr. 14:45
dep. 14:45
41 km
Ruma, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
41 km
arr. 14:57
dep. 14:57
46 km
Jarak, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
49 km
arr. 15:08
dep. 15:08
57 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:15
dep. 15:15
64 km
Klenak, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
68 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
82 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 15:45
dep. 15:45
88 km
Ridjake, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
93 km
Draginje, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
107 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
117 km
Brankovina, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
137 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
148 km
15:45 18:40 (02:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Ruma, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
148 km
17:55 20:57 (03:02)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:55
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
arr. 18:31
dep. 18:31
25 km
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
26 km
arr. 18:44
dep. 18:44
36.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
73.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
76.9 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 19:42
dep. 19:42
82.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
84.1 km
Ridjake, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
86.7 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
89.4 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
92.9 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 19:56
dep. 19:56
95.9 km
Draginje, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
100.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
102.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
102.9 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
105.8 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
108.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
110 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
113.8 km
Gola Glava, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
118.6 km
Slatina kod Uba, Benzinska pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
123.3 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
124.4 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 20:35
dep. 20:35
126.3 km
Brankovina, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
129.5 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
131 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
132.6 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
134.2 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
138.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
141.3 km

Naselja Novi Sad i Valjevo su međusobno udaljena ~147 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 35min., a najduže 03h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 07:40 h, dok je poslednji polazak u 17:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Valjevo iznosi od 7,50 EUR do 7,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.