Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Valjevo timetable

monday, 06.07.2020.
07:40 10:15 (02:35)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Ruma, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
40 km
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
75 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
110 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
145 km
09:00 12:00 (03:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Irig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
77 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
148 km
14:00 16:55 (02:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
arr. 14:05
dep. 14:05
1 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 14:15
dep. 14:15
14 km
Ruma, Agroruma
arr. 14:45
dep. 14:45
41 km
Ruma, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
41 km
arr. 14:57
dep. 14:57
46 km
Jarak, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
49 km
arr. 15:08
dep. 15:08
57 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:15
dep. 15:15
64 km
Klenak, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
68 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
82 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 15:45
dep. 15:45
88 km
Ridjake, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
93 km
Draginje, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
107 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
117 km
Brankovina, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
137 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
148 km
15:45 18:40 (02:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Ruma, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
148 km
17:55 20:57 (03:02)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:55
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
arr. 18:31
dep. 18:31
25 km
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
26 km
arr. 18:44
dep. 18:44
36.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
73.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
76.9 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 19:42
dep. 19:42
82.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
84.1 km
Ridjake, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
86.7 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
89.4 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
92.9 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 19:56
dep. 19:56
95.9 km
Draginje, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
100.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
102.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
102.9 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
105.8 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
108.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
110 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
113.8 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
118.6 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
123.3 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
124.4 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 20:35
dep. 20:35
126.3 km
Brankovina, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
129.5 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
131 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
132.6 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
134.2 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
138.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
141.3 km
Novi Sad - Valjevo timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
07:40 10:15 (02:35)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Ruma, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
40 km
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
75 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
110 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
145 km
09:00 12:00 (03:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Irig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
77 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
148 km
14:00 16:55 (02:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
arr. 14:05
dep. 14:05
1 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 14:15
dep. 14:15
14 km
Ruma, Agroruma
arr. 14:45
dep. 14:45
41 km
Ruma, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
41 km
arr. 14:57
dep. 14:57
46 km
Jarak, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
49 km
arr. 15:08
dep. 15:08
57 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:15
dep. 15:15
64 km
Klenak, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
68 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
82 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 15:45
dep. 15:45
88 km
Ridjake, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
93 km
Draginje, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
107 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
117 km
Brankovina, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
137 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
148 km
15:45 18:40 (02:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Ruma, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
148 km
17:55 20:57 (03:02)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:55
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
arr. 18:31
dep. 18:31
25 km
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
26 km
arr. 18:44
dep. 18:44
36.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
73.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
76.9 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 19:42
dep. 19:42
82.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
84.1 km
Ridjake, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
86.7 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
89.4 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
92.9 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 19:56
dep. 19:56
95.9 km
Draginje, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
100.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
102.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
102.9 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
105.8 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
108.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
110 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
113.8 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
118.6 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
123.3 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
124.4 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 20:35
dep. 20:35
126.3 km
Brankovina, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
129.5 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
131 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
132.6 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
134.2 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
138.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
141.3 km

Naselja Novi Sad i Valjevo su međusobno udaljena ~147 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 35min., a najduže 03h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 07:40 h, dok je poslednji polazak u 17:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.