Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Stepanovicevo timetable

monday, 19.11.2018.
01:15 02:02 (00:47)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 01:15
arr. 01:17
dep. 01:17
1.3 km
arr. 01:18
dep. 01:18
1.7 km
arr. 01:19
dep. 01:19
2.5 km
arr. 01:21
dep. 01:21
3.4 km
arr. 01:22
dep. 01:22
4 km
arr. 01:23
dep. 01:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 01:25
dep. 01:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 01:27
dep. 01:27
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 01:28
dep. 01:28
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 01:29
dep. 01:29
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 01:30
dep. 01:30
9.5 km
arr. 01:31
dep. 01:31
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 01:36
dep. 01:36
14.6 km
arr. 01:37
dep. 01:37
15 km
arr. 01:39
dep. 01:39
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 01:41
dep. 01:41
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 01:42
dep. 01:42
17.5 km
arr. 01:43
dep. 01:43
17.8 km
arr. 01:44
dep. 01:44
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 01:45
dep. 01:45
18.9 km
arr. 01:46
dep. 01:46
19.4 km
arr. 01:47
dep. 01:47
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 01:48
dep. 01:48
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 01:49
dep. 01:49
20.8 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 01:51
dep. 01:51
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 01:53
dep. 01:53
22.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 02:00
dep. 02:00
29 km
Stepanovicevo, Center
arr. 02:01
dep. 02:01
29.8 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 02:02
30.6 km
04:40 05:01 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 04:40
Kisac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 05:01
23 km
05:45 06:10 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Rumenka, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 06:03
dep. 06:03
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 06:10
23.2 km
05:55 06:30 (00:35)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:55
arr. 05:57
dep. 05:57
1.3 km
arr. 05:58
dep. 05:58
1.7 km
arr. 05:59
dep. 05:59
2.5 km
arr. 06:01
dep. 06:01
3.4 km
arr. 06:02
dep. 06:02
4 km
arr. 06:03
dep. 06:03
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:05
dep. 06:05
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 06:09
dep. 06:09
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:10
dep. 06:10
9.5 km
arr. 06:11
dep. 06:11
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:16
dep. 06:16
14.6 km
arr. 06:17
dep. 06:17
15 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 06:19
dep. 06:19
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 06:21
dep. 06:21
16.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 06:28
dep. 06:28
22.9 km
Stepanovicevo, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
23.7 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 06:30
24.5 km
06:10 06:35 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
Rumenka, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 06:28
dep. 06:28
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 06:35
23.2 km
06:50 07:25 (00:35)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:50
arr. 06:52
dep. 06:52
1.3 km
arr. 06:53
dep. 06:53
1.7 km
arr. 06:54
dep. 06:54
2.5 km
arr. 06:56
dep. 06:56
3.4 km
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
arr. 06:58
dep. 06:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:00
dep. 07:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 07:02
dep. 07:02
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 07:04
dep. 07:04
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:05
dep. 07:05
9.5 km
arr. 07:06
dep. 07:06
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
14.6 km
arr. 07:12
dep. 07:12
15 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 07:14
dep. 07:14
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 07:16
dep. 07:16
16.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 07:23
dep. 07:23
22.9 km
Stepanovicevo, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
23.7 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 07:25
24.5 km
07:00 07:25 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Rumenka, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 07:18
dep. 07:18
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 07:24
dep. 07:24
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 07:25
23.2 km
07:34 07:55 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 07:34
Kisac, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 07:55
23 km
07:50 08:11 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 07:50
Kisac, Railway station
arr. 08:04
dep. 08:05
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 08:11
23 km
07:50 08:37 (00:47)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:50
arr. 07:52
dep. 07:52
1.3 km
arr. 07:53
dep. 07:53
1.7 km
arr. 07:54
dep. 07:54
2.5 km
arr. 07:56
dep. 07:56
3.4 km
arr. 07:57
dep. 07:57
4 km
arr. 07:58
dep. 07:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 08:00
dep. 08:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 08:02
dep. 08:02
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 08:04
dep. 08:04
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 08:05
dep. 08:05
9.5 km
arr. 08:06
dep. 08:06
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 08:11
dep. 08:11
14.6 km
arr. 08:12
dep. 08:12
15 km
arr. 08:14
dep. 08:14
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 08:16
dep. 08:16
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 08:17
dep. 08:17
17.5 km
arr. 08:18
dep. 08:18
17.8 km
arr. 08:19
dep. 08:19
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 08:20
dep. 08:20
18.9 km
arr. 08:21
dep. 08:21
19.4 km
arr. 08:22
dep. 08:22
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 08:23
dep. 08:23
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 08:24
dep. 08:24
20.8 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 08:26
dep. 08:26
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 08:28
dep. 08:28
22.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 08:35
dep. 08:35
29 km
Stepanovicevo, Center
arr. 08:36
dep. 08:36
29.8 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 08:37
30.6 km
08:00 08:25 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Rumenka, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 08:18
dep. 08:18
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 08:24
dep. 08:24
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 08:25
23.2 km
08:30 08:55 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Rumenka, Center
arr. 08:42
dep. 08:42
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 08:48
dep. 08:48
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 08:54
dep. 08:54
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 08:55
23.2 km
08:55 09:20 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:55
Rumenka, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 09:13
dep. 09:13
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 09:19
dep. 09:19
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 09:20
23.2 km
09:35 10:10 (00:35)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 09:35
arr. 09:37
dep. 09:37
1.3 km
arr. 09:38
dep. 09:38
1.7 km
arr. 09:39
dep. 09:39
2.5 km
arr. 09:41
dep. 09:41
3.4 km
arr. 09:42
dep. 09:42
4 km
arr. 09:43
dep. 09:43
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:45
dep. 09:45
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 09:47
dep. 09:47
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 09:49
dep. 09:49
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:50
dep. 09:50
9.5 km
arr. 09:51
dep. 09:51
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 09:56
dep. 09:56
14.6 km
arr. 09:57
dep. 09:57
15 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 09:59
dep. 09:59
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 10:01
dep. 10:01
16.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 10:08
dep. 10:08
22.9 km
Stepanovicevo, Center
arr. 10:09
dep. 10:09
23.7 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 10:10
24.5 km
10:00 10:25 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Rumenka, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 10:18
dep. 10:18
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 10:24
dep. 10:24
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 10:25
23.2 km
10:03 10:29 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 10:03
Kisac, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:23
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 10:29
23 km
10:10 10:57 (00:47)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 10:10
arr. 10:12
dep. 10:12
1.3 km
arr. 10:13
dep. 10:13
1.7 km
arr. 10:14
dep. 10:14
2.5 km
arr. 10:16
dep. 10:16
3.4 km
arr. 10:17
dep. 10:17
4 km
arr. 10:18
dep. 10:18
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 10:20
dep. 10:20
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 10:22
dep. 10:22
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 10:23
dep. 10:23
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 10:25
dep. 10:25
9.5 km
arr. 10:26
dep. 10:26
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 10:31
dep. 10:31
14.6 km
arr. 10:32
dep. 10:32
15 km
arr. 10:34
dep. 10:34
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 10:36
dep. 10:36
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 10:37
dep. 10:37
17.5 km
arr. 10:38
dep. 10:38
17.8 km
arr. 10:39
dep. 10:39
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 10:40
dep. 10:40
18.9 km
arr. 10:41
dep. 10:41
19.4 km
arr. 10:42
dep. 10:42
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 10:43
dep. 10:43
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 10:44
dep. 10:44
20.8 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 10:46
dep. 10:46
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 10:48
dep. 10:48
22.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 10:55
dep. 10:55
29 km
Stepanovicevo, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
29.8 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 10:57
30.6 km
11:15 11:50 (00:35)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:15
arr. 11:17
dep. 11:17
1.3 km
arr. 11:18
dep. 11:18
1.7 km
arr. 11:19
dep. 11:19
2.5 km
arr. 11:21
dep. 11:21
3.4 km
arr. 11:22
dep. 11:22
4 km
arr. 11:23
dep. 11:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:25
dep. 11:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 11:27
dep. 11:27
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 11:29
dep. 11:29
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 11:30
dep. 11:30
9.5 km
arr. 11:31
dep. 11:31
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 11:36
dep. 11:36
14.6 km
arr. 11:37
dep. 11:37
15 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 11:39
dep. 11:39
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 11:41
dep. 11:41
16.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 11:48
dep. 11:48
22.9 km
Stepanovicevo, Center
arr. 11:49
dep. 11:49
23.7 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 11:50
24.5 km
12:00 12:25 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Rumenka, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 12:18
dep. 12:18
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 12:25
23.2 km
12:00 12:35 (00:35)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:00
arr. 12:02
dep. 12:02
1.3 km
arr. 12:03
dep. 12:03
1.7 km
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
arr. 12:06
dep. 12:06
3.4 km
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
arr. 12:08
dep. 12:08
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:10
dep. 12:10
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 12:12
dep. 12:12
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 12:14
dep. 12:14
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:15
dep. 12:15
9.5 km
arr. 12:16
dep. 12:16
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
14.6 km
arr. 12:22
dep. 12:22
15 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 12:24
dep. 12:24
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 12:26
dep. 12:26
16.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 12:33
dep. 12:33
22.9 km
Stepanovicevo, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
23.7 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 12:35
24.5 km
12:50 13:37 (00:47)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:50
arr. 12:52
dep. 12:52
1.3 km
arr. 12:53
dep. 12:53
1.7 km
arr. 12:54
dep. 12:54
2.5 km
arr. 12:56
dep. 12:56
3.4 km
arr. 12:57
dep. 12:57
4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:00
dep. 13:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 13:04
dep. 13:04
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:05
dep. 13:05
9.5 km
arr. 13:06
dep. 13:06
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 13:11
dep. 13:11
14.6 km
arr. 13:12
dep. 13:12
15 km
arr. 13:14
dep. 13:14
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 13:16
dep. 13:16
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 13:17
dep. 13:17
17.5 km
arr. 13:18
dep. 13:18
17.8 km
arr. 13:19
dep. 13:19
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 13:20
dep. 13:20
18.9 km
arr. 13:21
dep. 13:21
19.4 km
arr. 13:22
dep. 13:22
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 13:23
dep. 13:23
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 13:24
dep. 13:24
20.8 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 13:26
dep. 13:26
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 13:28
dep. 13:28
22.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 13:35
dep. 13:35
29 km
Stepanovicevo, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
29.8 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 13:37
30.6 km
13:05 13:39 (00:34)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Novi Sad, Rumenačka-Stadion˝N.Sad˝
arr. 13:06
dep. 13:06
0.2 km
Rumenka, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 13:30
dep. 13:30
14.9 km
Stepanovicevo, Center
arr. 13:39
23.2 km
13:20 13:45 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:20
Rumenka, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 13:38
dep. 13:38
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 13:44
dep. 13:44
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 13:45
23.2 km
13:40 14:15 (00:35)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:40
arr. 13:42
dep. 13:42
1.3 km
arr. 13:43
dep. 13:43
1.7 km
arr. 13:44
dep. 13:44
2.5 km
arr. 13:46
dep. 13:46
3.4 km
arr. 13:47
dep. 13:47
4 km
arr. 13:48
dep. 13:48
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:50
dep. 13:50
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 13:54
dep. 13:54
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:55
dep. 13:55
9.5 km
arr. 13:56
dep. 13:56
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 14:01
dep. 14:01
14.6 km
arr. 14:02
dep. 14:02
15 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 14:04
dep. 14:04
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 14:06
dep. 14:06
16.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:13
dep. 14:13
22.9 km
Stepanovicevo, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
23.7 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 14:15
24.5 km
13:56 14:17 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 13:56
Kisac, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:11
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 14:17
23 km
14:00 14:25 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Rumenka, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 14:18
dep. 14:18
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:24
dep. 14:24
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 14:25
23.2 km
14:25 14:50 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:25
Rumenka, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 14:43
dep. 14:43
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:49
dep. 14:49
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 14:50
23.2 km
14:45 15:32 (00:47)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:45
arr. 14:47
dep. 14:47
1.3 km
arr. 14:48
dep. 14:48
1.7 km
arr. 14:49
dep. 14:49
2.5 km
arr. 14:51
dep. 14:51
3.4 km
arr. 14:52
dep. 14:52
4 km
arr. 14:53
dep. 14:53
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:55
dep. 14:55
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 14:57
dep. 14:57
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 14:59
dep. 14:59
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:00
dep. 15:00
9.5 km
arr. 15:01
dep. 15:01
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 15:06
dep. 15:06
14.6 km
arr. 15:07
dep. 15:07
15 km
arr. 15:09
dep. 15:09
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 15:11
dep. 15:11
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 15:12
dep. 15:12
17.5 km
arr. 15:13
dep. 15:13
17.8 km
arr. 15:14
dep. 15:14
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 15:15
dep. 15:15
18.9 km
arr. 15:16
dep. 15:16
19.4 km
arr. 15:17
dep. 15:17
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 15:18
dep. 15:18
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 15:19
dep. 15:19
20.8 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 15:21
dep. 15:21
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 15:23
dep. 15:23
22.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 15:30
dep. 15:30
29 km
Stepanovicevo, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
29.8 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 15:32
30.6 km
15:00 15:25 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Rumenka, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 15:18
dep. 15:18
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 15:24
dep. 15:24
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 15:25
23.2 km
15:30 16:05 (00:35)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:30
arr. 15:32
dep. 15:32
1.3 km
arr. 15:33
dep. 15:33
1.7 km
arr. 15:34
dep. 15:34
2.5 km
arr. 15:36
dep. 15:36
3.4 km
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:40
dep. 15:40
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 15:42
dep. 15:42
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:45
dep. 15:45
9.5 km
arr. 15:46
dep. 15:46
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 15:51
dep. 15:51
14.6 km
arr. 15:52
dep. 15:52
15 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 15:54
dep. 15:54
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 15:56
dep. 15:56
16.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 16:03
dep. 16:03
22.9 km
Stepanovicevo, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
23.7 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 16:05
24.5 km
15:50 16:15 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
Rumenka, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 16:08
dep. 16:08
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 16:15
23.2 km
15:51 16:11 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 15:51
Kisac, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 16:11
23 km
16:30 16:55 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Rumenka, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 16:48
dep. 16:48
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 16:54
dep. 16:54
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 16:55
23.2 km
16:30 17:17 (00:47)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:30
arr. 16:32
dep. 16:32
1.3 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.7 km
arr. 16:34
dep. 16:34
2.5 km
arr. 16:36
dep. 16:36
3.4 km
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
arr. 16:38
dep. 16:38
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:40
dep. 16:40
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 16:44
dep. 16:44
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:45
dep. 16:45
9.5 km
arr. 16:46
dep. 16:46
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:51
dep. 16:51
14.6 km
arr. 16:52
dep. 16:52
15 km
arr. 16:54
dep. 16:54
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 16:56
dep. 16:56
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 16:57
dep. 16:57
17.5 km
arr. 16:58
dep. 16:58
17.8 km
arr. 16:59
dep. 16:59
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 17:00
dep. 17:00
18.9 km
arr. 17:01
dep. 17:01
19.4 km
arr. 17:02
dep. 17:02
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 17:03
dep. 17:03
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 17:04
dep. 17:04
20.8 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 17:06
dep. 17:06
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 17:08
dep. 17:08
22.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 17:15
dep. 17:15
29 km
Stepanovicevo, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
29.8 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 17:17
30.6 km
17:10 17:57 (00:47)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:10
arr. 17:12
dep. 17:12
1.3 km
arr. 17:13
dep. 17:13
1.7 km
arr. 17:14
dep. 17:14
2.5 km
arr. 17:16
dep. 17:16
3.4 km
arr. 17:17
dep. 17:17
4 km
arr. 17:18
dep. 17:18
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 17:20
dep. 17:20
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 17:24
dep. 17:24
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 17:25
dep. 17:25
9.5 km
arr. 17:26
dep. 17:26
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 17:31
dep. 17:31
14.6 km
arr. 17:32
dep. 17:32
15 km
arr. 17:34
dep. 17:34
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 17:36
dep. 17:36
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 17:37
dep. 17:37
17.5 km
arr. 17:38
dep. 17:38
17.8 km
arr. 17:39
dep. 17:39
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 17:40
dep. 17:40
18.9 km
arr. 17:41
dep. 17:41
19.4 km
arr. 17:42
dep. 17:42
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 17:43
dep. 17:43
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 17:44
dep. 17:44
20.8 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 17:46
dep. 17:46
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 17:48
dep. 17:48
22.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 17:55
dep. 17:55
29 km
Stepanovicevo, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
29.8 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 17:57
30.6 km
17:16 17:36 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 17:16
Kisac, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 17:36
23 km
17:30 17:55 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Rumenka, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 17:48
dep. 17:48
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 17:54
dep. 17:54
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 17:55
23.2 km
18:20 19:07 (00:47)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:20
arr. 18:22
dep. 18:22
1.3 km
arr. 18:23
dep. 18:23
1.7 km
arr. 18:24
dep. 18:24
2.5 km
arr. 18:26
dep. 18:26
3.4 km
arr. 18:27
dep. 18:27
4 km
arr. 18:28
dep. 18:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:30
dep. 18:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 18:34
dep. 18:34
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:35
dep. 18:35
9.5 km
arr. 18:36
dep. 18:36
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 18:41
dep. 18:41
14.6 km
arr. 18:42
dep. 18:42
15 km
arr. 18:44
dep. 18:44
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 18:46
dep. 18:46
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 18:47
dep. 18:47
17.5 km
arr. 18:48
dep. 18:48
17.8 km
arr. 18:49
dep. 18:49
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 18:50
dep. 18:50
18.9 km
arr. 18:51
dep. 18:51
19.4 km
arr. 18:52
dep. 18:52
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 18:53
dep. 18:53
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 18:54
dep. 18:54
20.8 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 18:56
dep. 18:56
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 18:58
dep. 18:58
22.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 19:05
dep. 19:05
29 km
Stepanovicevo, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
29.8 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 19:07
30.6 km
19:00 19:25 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Rumenka, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 19:18
dep. 19:18
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 19:24
dep. 19:24
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 19:25
23.2 km
19:35 20:10 (00:35)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:35
arr. 19:37
dep. 19:37
1.3 km
arr. 19:38
dep. 19:38
1.7 km
arr. 19:39
dep. 19:39
2.5 km
arr. 19:41
dep. 19:41
3.4 km
arr. 19:42
dep. 19:42
4 km
arr. 19:43
dep. 19:43
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:45
dep. 19:45
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 19:47
dep. 19:47
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 19:49
dep. 19:49
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 19:50
dep. 19:50
9.5 km
arr. 19:51
dep. 19:51
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 19:56
dep. 19:56
14.6 km
arr. 19:57
dep. 19:57
15 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 19:59
dep. 19:59
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 20:01
dep. 20:01
16.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:08
dep. 20:08
22.9 km
Stepanovicevo, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
23.7 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 20:10
24.5 km
19:45 20:05 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 19:45
Kisac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 20:05
23 km
19:45 20:10 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Rumenka, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 20:03
dep. 20:03
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 20:10
23.2 km
20:35 21:10 (00:35)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:35
arr. 20:37
dep. 20:37
1.3 km
arr. 20:38
dep. 20:38
1.7 km
arr. 20:39
dep. 20:39
2.5 km
arr. 20:41
dep. 20:41
3.4 km
arr. 20:42
dep. 20:42
4 km
arr. 20:43
dep. 20:43
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:45
dep. 20:45
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 20:47
dep. 20:47
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 20:49
dep. 20:49
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:50
dep. 20:50
9.5 km
arr. 20:51
dep. 20:51
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:56
dep. 20:56
14.6 km
arr. 20:57
dep. 20:57
15 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 20:59
dep. 20:59
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 21:01
dep. 21:01
16.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 21:08
dep. 21:08
22.9 km
Stepanovicevo, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
23.7 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 21:10
24.5 km
21:00 21:25 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Rumenka, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 21:18
dep. 21:18
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 21:24
dep. 21:24
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 21:25
23.2 km
21:25 22:12 (00:47)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 21:25
arr. 21:27
dep. 21:27
1.3 km
arr. 21:28
dep. 21:28
1.7 km
arr. 21:29
dep. 21:29
2.5 km
arr. 21:31
dep. 21:31
3.4 km
arr. 21:32
dep. 21:32
4 km
arr. 21:33
dep. 21:33
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 21:35
dep. 21:35
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 21:37
dep. 21:37
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 21:39
dep. 21:39
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 21:40
dep. 21:40
9.5 km
arr. 21:41
dep. 21:41
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 21:46
dep. 21:46
14.6 km
arr. 21:47
dep. 21:47
15 km
arr. 21:49
dep. 21:49
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 21:51
dep. 21:51
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 21:52
dep. 21:52
17.5 km
arr. 21:53
dep. 21:53
17.8 km
arr. 21:54
dep. 21:54
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 21:55
dep. 21:55
18.9 km
arr. 21:56
dep. 21:56
19.4 km
arr. 21:57
dep. 21:57
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 21:58
dep. 21:58
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 21:59
dep. 21:59
20.8 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 22:01
dep. 22:01
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 22:03
dep. 22:03
22.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 22:10
dep. 22:10
29 km
Stepanovicevo, Center
arr. 22:11
dep. 22:11
29.8 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 22:12
30.6 km
22:12 22:32 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 22:12
Kisac, Railway station
arr. 22:26
dep. 22:26
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 22:32
23 km
22:30 22:55 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:30
Rumenka, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 22:48
dep. 22:48
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 22:54
dep. 22:54
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 22:55
23.2 km
22:45 23:32 (00:47)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:45
arr. 22:47
dep. 22:47
1.3 km
arr. 22:48
dep. 22:48
1.7 km
arr. 22:49
dep. 22:49
2.5 km
arr. 22:51
dep. 22:51
3.4 km
arr. 22:52
dep. 22:52
4 km
arr. 22:53
dep. 22:53
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 22:55
dep. 22:55
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 22:57
dep. 22:57
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 22:58
dep. 22:58
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 22:59
dep. 22:59
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 23:00
dep. 23:00
9.5 km
arr. 23:01
dep. 23:01
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 23:06
dep. 23:06
14.6 km
arr. 23:07
dep. 23:07
15 km
arr. 23:09
dep. 23:09
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 23:11
dep. 23:11
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 23:12
dep. 23:12
17.5 km
arr. 23:13
dep. 23:13
17.8 km
arr. 23:14
dep. 23:14
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 23:15
dep. 23:15
18.9 km
arr. 23:16
dep. 23:16
19.4 km
arr. 23:17
dep. 23:17
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 23:18
dep. 23:18
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 23:19
dep. 23:19
20.8 km
Kisac, Dom zdravlja
arr. 23:21
dep. 23:21
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 23:23
dep. 23:23
22.7 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 23:30
dep. 23:30
29 km
Stepanovicevo, Center
arr. 23:31
dep. 23:31
29.8 km
Stepanovicevo, Okretnica
arr. 23:32
30.6 km

Naselja Novi Sad i Stepanovicevo su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 01:15 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.