Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Stari Lec timetable

monday, 13.07.2020.
10:30 12:20 (01:50)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
84.9 km
Boka
arr. 12:08
dep. 12:08
92 km
Konak
arr. 12:15
dep. 12:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 12:20
105.5 km
12:30 14:20 (01:50)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 13:17
dep. 13:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:31
dep. 13:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:47
dep. 13:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 14:01
dep. 14:01
84.9 km
Boka
arr. 14:08
dep. 14:08
92 km
Konak
arr. 14:15
dep. 14:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 14:20
105.5 km
14:40 16:30 (01:50)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
84.9 km
Boka
arr. 16:18
dep. 16:18
92 km
Konak
arr. 16:25
dep. 16:25
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 16:30
105.5 km
17:30 19:20 (01:50)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 18:17
dep. 18:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 19:01
dep. 19:01
84.9 km
Boka
arr. 19:08
dep. 19:08
92 km
Konak
arr. 19:15
dep. 19:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 19:20
105.5 km
Novi Sad - Stari Lec timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
10:30 12:20 (01:50)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
84.9 km
Boka
arr. 12:08
dep. 12:08
92 km
Konak
arr. 12:15
dep. 12:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 12:20
105.5 km
12:30 14:20 (01:50)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 13:17
dep. 13:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:31
dep. 13:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:47
dep. 13:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 14:01
dep. 14:01
84.9 km
Boka
arr. 14:08
dep. 14:08
92 km
Konak
arr. 14:15
dep. 14:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 14:20
105.5 km
14:40 16:30 (01:50)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
84.9 km
Boka
arr. 16:18
dep. 16:18
92 km
Konak
arr. 16:25
dep. 16:25
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 16:30
105.5 km
17:30 19:20 (01:50)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 18:17
dep. 18:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 19:01
dep. 19:01
84.9 km
Boka
arr. 19:08
dep. 19:08
92 km
Konak
arr. 19:15
dep. 19:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 19:20
105.5 km

Naselja Novi Sad i Stari Lec su međusobno udaljena ~106 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 10:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Stari Lec iznosi od 9,05 EUR do 9,05 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.