Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Sremski Karlovci timetable

saturday, 11.07.2020.
01:50 02:25 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 01:50
Novi Sad, Most
arr. 02:05
dep. 02:05
3.6 km
arr. 02:07
dep. 02:07
4.3 km
arr. 02:10
dep. 02:10
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 02:13
dep. 02:13
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 02:15
dep. 02:15
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 02:17
dep. 02:17
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 02:19
dep. 02:19
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 02:20
dep. 02:20
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 02:21
dep. 02:21
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 02:23
dep. 02:23
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 02:24
dep. 02:24
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 02:25
13.9 km
04:45 05:22 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:45
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 05:00
dep. 05:00
3.6 km
arr. 05:02
dep. 05:02
4.3 km
arr. 05:05
dep. 05:05
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
arr. 05:10
dep. 05:10
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 05:12
dep. 05:12
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 05:14
dep. 05:14
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 05:15
dep. 05:15
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:16
dep. 05:16
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 05:18
dep. 05:18
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 05:21
dep. 05:21
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 05:22
14.5 km
05:00 05:31 (00:31)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Novi Sad, Most
arr. 05:15
dep. 05:15
3.6 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 05:17
dep. 05:17
4.3 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:23
dep. 05:23
7 km
arr. 05:25
dep. 05:25
8.1 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 05:29
dep. 05:29
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 05:30
dep. 05:30
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:31
12.3 km
05:25 06:00 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:25
Novi Sad, Most
arr. 05:40
dep. 05:40
3.6 km
arr. 05:42
dep. 05:42
4.3 km
arr. 05:45
dep. 05:45
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:48
dep. 05:48
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 05:50
dep. 05:50
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 05:52
dep. 05:52
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 05:55
dep. 05:55
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:56
dep. 05:56
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 05:59
dep. 05:59
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 06:00
13.9 km
05:30 05:44 (00:14)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:36
dep. 05:36
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:44
13 km
06:00 06:35 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Novi Sad, Most
arr. 06:15
dep. 06:15
3.6 km
arr. 06:17
dep. 06:17
4.3 km
arr. 06:20
dep. 06:20
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 06:25
dep. 06:25
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 06:27
dep. 06:27
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 06:29
dep. 06:29
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 06:30
dep. 06:30
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 06:33
dep. 06:33
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 06:34
dep. 06:34
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 06:35
13.9 km
06:30 07:06 (00:36)
Decija bolnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Decija bolnica
dep. 06:30
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:58
dep. 06:58
9 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:06
16 km
06:40 07:17 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 06:55
dep. 06:55
3.6 km
arr. 06:57
dep. 06:57
4.3 km
arr. 07:00
dep. 07:00
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:03
dep. 07:03
7 km
arr. 07:05
dep. 07:05
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 07:07
dep. 07:07
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 07:10
dep. 07:10
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:11
dep. 07:11
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 07:13
dep. 07:13
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 07:16
dep. 07:16
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 07:17
14.5 km
07:20 07:55 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:20
Novi Sad, Most
arr. 07:35
dep. 07:35
3.6 km
arr. 07:37
dep. 07:37
4.3 km
arr. 07:40
dep. 07:40
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 07:45
dep. 07:45
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 07:47
dep. 07:47
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 07:50
dep. 07:50
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:51
dep. 07:51
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 07:54
dep. 07:54
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 07:55
13.9 km
07:55 08:30 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:55
Novi Sad, Most
arr. 08:10
dep. 08:10
3.6 km
arr. 08:12
dep. 08:12
4.3 km
arr. 08:15
dep. 08:15
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:18
dep. 08:18
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 08:20
dep. 08:20
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 08:22
dep. 08:22
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 08:24
dep. 08:24
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 08:25
dep. 08:25
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:26
dep. 08:26
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 08:28
dep. 08:28
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 08:29
dep. 08:29
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 08:30
13.9 km
08:35 08:49 (00:14)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
13 km
08:40 09:17 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:40
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 08:55
dep. 08:55
3.6 km
arr. 08:57
dep. 08:57
4.3 km
arr. 09:00
dep. 09:00
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:03
dep. 09:03
7 km
arr. 09:05
dep. 09:05
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 09:07
dep. 09:07
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 09:09
dep. 09:09
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 09:10
dep. 09:10
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:11
dep. 09:11
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 09:16
dep. 09:16
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 09:17
14.5 km
09:15 09:50 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:15
Novi Sad, Most
arr. 09:30
dep. 09:30
3.6 km
arr. 09:32
dep. 09:32
4.3 km
arr. 09:35
dep. 09:35
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:38
dep. 09:38
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 09:40
dep. 09:40
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 09:42
dep. 09:42
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 09:44
dep. 09:44
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 09:45
dep. 09:45
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:46
dep. 09:46
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 09:48
dep. 09:48
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 09:49
dep. 09:49
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 09:50
13.9 km
09:35 09:49 (00:14)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:41
dep. 09:41
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:49
13 km
10:00 10:15 (00:15)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Petrovaradin
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:15
13 km
10:00 10:37 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 10:15
dep. 10:15
3.6 km
arr. 10:17
dep. 10:17
4.3 km
arr. 10:20
dep. 10:20
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:23
dep. 10:23
7 km
arr. 10:25
dep. 10:25
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 10:27
dep. 10:27
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 10:29
dep. 10:29
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 10:30
dep. 10:30
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:31
dep. 10:31
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 10:33
dep. 10:33
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 10:36
dep. 10:36
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 10:37
14.5 km
10:35 10:49 (00:14)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
13 km
10:35 11:10 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Novi Sad, Most
arr. 10:50
dep. 10:50
3.6 km
arr. 10:52
dep. 10:52
4.3 km
arr. 10:55
dep. 10:55
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:58
dep. 10:58
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 11:00
dep. 11:00
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 11:02
dep. 11:02
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 11:04
dep. 11:04
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 11:05
dep. 11:05
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:06
dep. 11:06
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 11:08
dep. 11:08
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 11:09
dep. 11:09
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 11:10
13.9 km
10:50 11:04 (00:14)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:50
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:56
dep. 10:56
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:04
13 km
11:15 11:46 (00:31)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Novi Sad, Most
arr. 11:30
dep. 11:30
3.6 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 11:32
dep. 11:32
4.3 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:38
dep. 11:38
7 km
arr. 11:40
dep. 11:40
8.1 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 11:45
dep. 11:45
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:46
12.3 km
11:15 11:52 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 11:30
dep. 11:30
3.6 km
arr. 11:32
dep. 11:32
4.3 km
arr. 11:35
dep. 11:35
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:38
dep. 11:38
7 km
arr. 11:40
dep. 11:40
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 11:42
dep. 11:42
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 11:45
dep. 11:45
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:46
dep. 11:46
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 11:48
dep. 11:48
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 11:51
dep. 11:51
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 11:52
14.5 km
11:45 12:01 (00:16)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:53
dep. 11:53
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:01
13 km
11:55 12:30 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:55
Novi Sad, Most
arr. 12:10
dep. 12:10
3.6 km
arr. 12:12
dep. 12:12
4.3 km
arr. 12:15
dep. 12:15
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 12:20
dep. 12:20
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 12:22
dep. 12:22
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 12:25
dep. 12:25
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:26
dep. 12:26
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 12:29
dep. 12:29
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 12:30
13.9 km
12:30 13:07 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 12:45
dep. 12:45
3.6 km
arr. 12:47
dep. 12:47
4.3 km
arr. 12:50
dep. 12:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
arr. 12:55
dep. 12:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 12:57
dep. 12:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 12:59
dep. 12:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 13:00
dep. 13:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 13:03
dep. 13:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 13:06
dep. 13:06
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 13:07
14.5 km
12:45 13:05 (00:20)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
13 km
13:20 13:55 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:20
Novi Sad, Most
arr. 13:35
dep. 13:35
3.6 km
arr. 13:37
dep. 13:37
4.3 km
arr. 13:40
dep. 13:40
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:43
dep. 13:43
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 13:45
dep. 13:45
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 13:47
dep. 13:47
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 13:50
dep. 13:50
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:51
dep. 13:51
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 13:53
dep. 13:53
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 13:54
dep. 13:54
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 13:55
13.9 km
13:40 13:54 (00:14)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:54
13 km
14:10 14:47 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 14:25
dep. 14:25
3.6 km
arr. 14:27
dep. 14:27
4.3 km
arr. 14:30
dep. 14:30
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:33
dep. 14:33
7 km
arr. 14:35
dep. 14:35
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 14:37
dep. 14:37
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 14:39
dep. 14:39
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 14:40
dep. 14:40
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:41
dep. 14:41
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 14:43
dep. 14:43
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 14:46
dep. 14:46
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 14:47
14.5 km
14:30 14:44 (00:14)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:44
13 km
14:30 14:48 (00:18)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:38
dep. 14:38
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:48
13 km
14:30 15:05 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Most
arr. 14:45
dep. 14:45
3.6 km
arr. 14:47
dep. 14:47
4.3 km
arr. 14:50
dep. 14:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:53
dep. 14:53
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 14:55
dep. 14:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 14:57
dep. 14:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 14:59
dep. 14:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 15:00
dep. 15:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:01
dep. 15:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 15:03
dep. 15:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 15:04
dep. 15:04
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 15:05
13.9 km
15:10 15:47 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:10
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 15:25
dep. 15:25
3.6 km
arr. 15:27
dep. 15:27
4.3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
arr. 15:35
dep. 15:35
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 15:37
dep. 15:37
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 15:40
dep. 15:40
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:41
dep. 15:41
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 15:46
dep. 15:46
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 15:47
14.5 km
15:20 15:34 (00:14)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:34
13 km
15:30 15:45 (00:15)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Petrovaradin
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:45
13 km
15:30 16:05 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Novi Sad, Most
arr. 15:45
dep. 15:45
3.6 km
arr. 15:47
dep. 15:47
4.3 km
arr. 15:50
dep. 15:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:53
dep. 15:53
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 15:55
dep. 15:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 15:57
dep. 15:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 15:59
dep. 15:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 16:00
dep. 16:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:01
dep. 16:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 16:03
dep. 16:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 16:04
dep. 16:04
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 16:05
13.9 km
16:00 16:37 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 16:15
dep. 16:15
3.6 km
arr. 16:17
dep. 16:17
4.3 km
arr. 16:20
dep. 16:20
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:23
dep. 16:23
7 km
arr. 16:25
dep. 16:25
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 16:27
dep. 16:27
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 16:29
dep. 16:29
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 16:30
dep. 16:30
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:31
dep. 16:31
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 16:33
dep. 16:33
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 16:36
dep. 16:36
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 16:37
14.5 km
16:30 16:44 (00:14)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:44
13 km
16:30 17:01 (00:31)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Novi Sad, Most
arr. 16:45
dep. 16:45
3.6 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 16:47
dep. 16:47
4.3 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:53
dep. 16:53
7 km
arr. 16:55
dep. 16:55
8.1 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 16:59
dep. 16:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 17:00
dep. 17:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
12.3 km
16:30 17:05 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Novi Sad, Most
arr. 16:45
dep. 16:45
3.6 km
arr. 16:47
dep. 16:47
4.3 km
arr. 16:50
dep. 16:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:53
dep. 16:53
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 16:55
dep. 16:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 16:57
dep. 16:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 16:59
dep. 16:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 17:00
dep. 17:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 17:03
dep. 17:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 17:04
dep. 17:04
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 17:05
13.9 km
16:50 17:06 (00:16)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:50
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:58
dep. 16:58
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:06
13 km
17:10 17:47 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:10
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 17:25
dep. 17:25
3.6 km
arr. 17:27
dep. 17:27
4.3 km
arr. 17:30
dep. 17:30
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:33
dep. 17:33
7 km
arr. 17:35
dep. 17:35
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 17:37
dep. 17:37
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 17:39
dep. 17:39
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 17:40
dep. 17:40
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:41
dep. 17:41
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 17:43
dep. 17:43
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 17:46
dep. 17:46
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 17:47
14.5 km
17:30 18:05 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Novi Sad, Most
arr. 17:45
dep. 17:45
3.6 km
arr. 17:47
dep. 17:47
4.3 km
arr. 17:50
dep. 17:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:53
dep. 17:53
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 17:55
dep. 17:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 17:57
dep. 17:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 17:59
dep. 17:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 18:00
dep. 18:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:01
dep. 18:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 18:03
dep. 18:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 18:04
dep. 18:04
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 18:05
13.9 km
17:40 17:54 (00:14)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
13 km
17:50 18:27 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:50
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 18:05
dep. 18:05
3.6 km
arr. 18:07
dep. 18:07
4.3 km
arr. 18:10
dep. 18:10
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:13
dep. 18:13
7 km
arr. 18:15
dep. 18:15
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 18:17
dep. 18:17
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 18:19
dep. 18:19
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 18:20
dep. 18:20
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:21
dep. 18:21
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 18:23
dep. 18:23
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 18:26
dep. 18:26
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 18:27
14.5 km
18:00 18:16 (00:16)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:08
dep. 18:08
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:16
13 km
18:50 19:27 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:50
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 19:05
dep. 19:05
3.6 km
arr. 19:07
dep. 19:07
4.3 km
arr. 19:10
dep. 19:10
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:13
dep. 19:13
7 km
arr. 19:15
dep. 19:15
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 19:17
dep. 19:17
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 19:19
dep. 19:19
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 19:20
dep. 19:20
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:21
dep. 19:21
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 19:23
dep. 19:23
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 19:26
dep. 19:26
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 19:27
14.5 km
19:10 19:26 (00:16)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:10
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:26
13 km
19:10 19:45 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:10
Novi Sad, Most
arr. 19:25
dep. 19:25
3.6 km
arr. 19:27
dep. 19:27
4.3 km
arr. 19:30
dep. 19:30
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:33
dep. 19:33
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 19:35
dep. 19:35
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 19:37
dep. 19:37
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 19:39
dep. 19:39
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 19:40
dep. 19:40
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:41
dep. 19:41
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 19:43
dep. 19:43
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 19:44
dep. 19:44
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 19:45
13.9 km
20:10 20:45 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:10
Novi Sad, Most
arr. 20:25
dep. 20:25
3.6 km
arr. 20:27
dep. 20:27
4.3 km
arr. 20:30
dep. 20:30
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 20:33
dep. 20:33
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 20:35
dep. 20:35
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 20:37
dep. 20:37
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 20:40
dep. 20:40
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:41
dep. 20:41
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 20:43
dep. 20:43
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 20:44
dep. 20:44
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 20:45
13.9 km
20:30 21:07 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 20:45
dep. 20:45
3.6 km
arr. 20:47
dep. 20:47
4.3 km
arr. 20:50
dep. 20:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 20:53
dep. 20:53
7 km
arr. 20:55
dep. 20:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 20:57
dep. 20:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 20:59
dep. 20:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 21:00
dep. 21:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 21:03
dep. 21:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 21:06
dep. 21:06
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 21:07
14.5 km
21:10 21:29 (00:19)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:10
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
13 km
21:30 22:05 (00:35)
MAS - Central bus stationVinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:30
Novi Sad, Most
arr. 21:45
dep. 21:45
3.6 km
arr. 21:47
dep. 21:47
4.3 km
arr. 21:50
dep. 21:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:53
dep. 21:53
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 21:55
dep. 21:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 21:57
dep. 21:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 21:59
dep. 21:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 22:00
dep. 22:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 22:01
dep. 22:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 22:03
dep. 22:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 22:04
dep. 22:04
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 22:05
13.9 km
21:55 22:26 (00:31)
MAS - Central bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:55
Novi Sad, Most
arr. 22:10
dep. 22:10
3.6 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 22:12
dep. 22:12
4.3 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 22:18
dep. 22:18
7 km
arr. 22:20
dep. 22:20
8.1 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 22:24
dep. 22:24
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 22:25
dep. 22:25
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 22:26
12.3 km
22:45 23:22 (00:37)
MAS - Central bus stationDudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:45
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 23:00
dep. 23:00
3.6 km
arr. 23:02
dep. 23:02
4.3 km
arr. 23:05
dep. 23:05
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 23:08
dep. 23:08
7 km
arr. 23:10
dep. 23:10
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 23:12
dep. 23:12
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 23:14
dep. 23:14
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 23:15
dep. 23:15
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 23:16
dep. 23:16
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 23:18
dep. 23:18
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 23:21
dep. 23:21
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 23:22
14.5 km

Naselja Novi Sad i Sremski Karlovci su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 01:50 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.