Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Sremski Karlovci timetable

tuesday, 14.08.2018.
01:50 02:25 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 01:50
Novi Sad, Most
arr. 02:05
dep. 02:05
3.6 km
arr. 02:07
dep. 02:07
4.3 km
arr. 02:10
dep. 02:10
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 02:13
dep. 02:13
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 02:15
dep. 02:15
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 02:17
dep. 02:17
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 02:19
dep. 02:19
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 02:20
dep. 02:20
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 02:21
dep. 02:21
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 02:23
dep. 02:23
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 02:24
dep. 02:24
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 02:25
13.9 km
04:45 05:22 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:45
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 05:00
dep. 05:00
3.6 km
arr. 05:02
dep. 05:02
4.3 km
arr. 05:05
dep. 05:05
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
arr. 05:10
dep. 05:10
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 05:12
dep. 05:12
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 05:14
dep. 05:14
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 05:15
dep. 05:15
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:16
dep. 05:16
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 05:18
dep. 05:18
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 05:21
dep. 05:21
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 05:22
14.5 km
05:20 05:55 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:20
Novi Sad, Most
arr. 05:35
dep. 05:35
3.6 km
arr. 05:37
dep. 05:37
4.3 km
arr. 05:40
dep. 05:40
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:43
dep. 05:43
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 05:45
dep. 05:45
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 05:47
dep. 05:47
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 05:49
dep. 05:49
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 05:50
dep. 05:50
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 05:54
dep. 05:54
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 05:55
13.9 km
05:30 06:07 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 05:45
dep. 05:45
3.6 km
arr. 05:47
dep. 05:47
4.3 km
arr. 05:50
dep. 05:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
arr. 05:55
dep. 05:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 05:57
dep. 05:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 05:59
dep. 05:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 06:00
dep. 06:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:01
dep. 06:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 06:03
dep. 06:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 06:06
dep. 06:06
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 06:07
14.5 km
05:40 05:59 (00:19)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:49
dep. 05:49
6 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 05:59
13 km
06:01 06:20 (00:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 06:01
Petrovaradin, Railway station
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 06:20
18 km
06:01 06:20 (00:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 06:01
Petrovaradin, Railway station
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 06:20
18 km
06:05 06:42 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 06:20
dep. 06:20
3.6 km
arr. 06:22
dep. 06:22
4.3 km
arr. 06:25
dep. 06:25
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:28
dep. 06:28
7 km
arr. 06:30
dep. 06:30
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 06:32
dep. 06:32
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 06:35
dep. 06:35
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:36
dep. 06:36
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 06:38
dep. 06:38
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 06:41
dep. 06:41
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 06:42
14.5 km
06:10 06:45 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
Novi Sad, Most
arr. 06:25
dep. 06:25
3.6 km
arr. 06:27
dep. 06:27
4.3 km
arr. 06:30
dep. 06:30
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:33
dep. 06:33
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 06:35
dep. 06:35
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 06:37
dep. 06:37
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 06:40
dep. 06:40
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:41
dep. 06:41
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 06:43
dep. 06:43
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 06:44
dep. 06:44
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 06:45
13.9 km
06:45 07:20 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Novi Sad, Most
arr. 07:00
dep. 07:00
3.6 km
arr. 07:02
dep. 07:02
4.3 km
arr. 07:05
dep. 07:05
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:08
dep. 07:08
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 07:10
dep. 07:10
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 07:12
dep. 07:12
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 07:15
dep. 07:15
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:16
dep. 07:16
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 07:19
dep. 07:19
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 07:20
13.9 km
06:50 07:27 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:50
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 07:05
dep. 07:05
3.6 km
arr. 07:07
dep. 07:07
4.3 km
arr. 07:10
dep. 07:10
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 07:17
dep. 07:17
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 07:19
dep. 07:19
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 07:20
dep. 07:20
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 07:23
dep. 07:23
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 07:26
dep. 07:26
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 07:27
14.5 km
06:55 07:30 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:55
Novi Sad, Most
arr. 07:10
dep. 07:10
3.6 km
arr. 07:12
dep. 07:12
4.3 km
arr. 07:15
dep. 07:15
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 07:20
dep. 07:20
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 07:22
dep. 07:22
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 07:24
dep. 07:24
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 07:25
dep. 07:25
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:26
dep. 07:26
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 07:28
dep. 07:28
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 07:29
dep. 07:29
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 07:30
13.9 km
07:30 08:07 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 07:45
dep. 07:45
3.6 km
arr. 07:47
dep. 07:47
4.3 km
arr. 07:50
dep. 07:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:53
dep. 07:53
7 km
arr. 07:55
dep. 07:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 07:57
dep. 07:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 07:59
dep. 07:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 08:00
dep. 08:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:01
dep. 08:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 08:03
dep. 08:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 08:06
dep. 08:06
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 08:07
14.5 km
07:50 08:25 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:50
Novi Sad, Most
arr. 08:05
dep. 08:05
3.6 km
arr. 08:07
dep. 08:07
4.3 km
arr. 08:10
dep. 08:10
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:13
dep. 08:13
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 08:15
dep. 08:15
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 08:17
dep. 08:17
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 08:19
dep. 08:19
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 08:20
dep. 08:20
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:21
dep. 08:21
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 08:23
dep. 08:23
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 08:24
dep. 08:24
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 08:25
13.9 km
08:10 08:45 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:10
Novi Sad, Most
arr. 08:25
dep. 08:25
3.6 km
arr. 08:27
dep. 08:27
4.3 km
arr. 08:30
dep. 08:30
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:33
dep. 08:33
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 08:35
dep. 08:35
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 08:37
dep. 08:37
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 08:39
dep. 08:39
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 08:40
dep. 08:40
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:41
dep. 08:41
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 08:44
dep. 08:44
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 08:45
13.9 km
08:30 09:07 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 08:45
dep. 08:45
3.6 km
arr. 08:47
dep. 08:47
4.3 km
arr. 08:50
dep. 08:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:53
dep. 08:53
7 km
arr. 08:55
dep. 08:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 08:57
dep. 08:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 08:59
dep. 08:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 09:00
dep. 09:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:01
dep. 09:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 09:03
dep. 09:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 09:06
dep. 09:06
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 09:07
14.5 km
08:50 09:27 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:50
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 09:05
dep. 09:05
3.6 km
arr. 09:07
dep. 09:07
4.3 km
arr. 09:10
dep. 09:10
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:13
dep. 09:13
7 km
arr. 09:15
dep. 09:15
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 09:17
dep. 09:17
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 09:19
dep. 09:19
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 09:20
dep. 09:20
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:21
dep. 09:21
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 09:23
dep. 09:23
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 09:26
dep. 09:26
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 09:27
14.5 km
09:10 09:45 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:10
Novi Sad, Most
arr. 09:25
dep. 09:25
3.6 km
arr. 09:27
dep. 09:27
4.3 km
arr. 09:30
dep. 09:30
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:33
dep. 09:33
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 09:35
dep. 09:35
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 09:37
dep. 09:37
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 09:39
dep. 09:39
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 09:40
dep. 09:40
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:41
dep. 09:41
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 09:43
dep. 09:43
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 09:44
dep. 09:44
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 09:45
13.9 km
09:30 10:05 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Novi Sad, Most
arr. 09:45
dep. 09:45
3.6 km
arr. 09:47
dep. 09:47
4.3 km
arr. 09:50
dep. 09:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:53
dep. 09:53
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 09:55
dep. 09:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 09:57
dep. 09:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 09:59
dep. 09:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 10:00
dep. 10:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:01
dep. 10:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 10:03
dep. 10:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 10:04
dep. 10:04
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 10:05
13.9 km
09:36 10:00 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 09:36
Petrovaradin, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:50
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 10:00
18 km
10:30 11:05 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Novi Sad, Most
arr. 10:45
dep. 10:45
3.6 km
arr. 10:47
dep. 10:47
4.3 km
arr. 10:50
dep. 10:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:53
dep. 10:53
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 10:55
dep. 10:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 10:57
dep. 10:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 10:59
dep. 10:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 11:00
dep. 11:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:01
dep. 11:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 11:04
dep. 11:04
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 11:05
13.9 km
10:50 11:27 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:50
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 11:05
dep. 11:05
3.6 km
arr. 11:07
dep. 11:07
4.3 km
arr. 11:10
dep. 11:10
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:13
dep. 11:13
7 km
arr. 11:15
dep. 11:15
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 11:17
dep. 11:17
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 11:19
dep. 11:19
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 11:20
dep. 11:20
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:21
dep. 11:21
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 11:23
dep. 11:23
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 11:26
dep. 11:26
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 11:27
14.5 km
10:58 11:17 (00:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 10:58
Petrovaradin, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:07
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 11:17
18 km
11:30 12:05 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Novi Sad, Most
arr. 11:45
dep. 11:45
3.6 km
arr. 11:47
dep. 11:47
4.3 km
arr. 11:50
dep. 11:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:53
dep. 11:53
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 11:55
dep. 11:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 11:57
dep. 11:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 11:59
dep. 11:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 12:00
dep. 12:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 12:03
dep. 12:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 12:04
dep. 12:04
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 12:05
13.9 km
11:50 12:27 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:50
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 12:05
dep. 12:05
3.6 km
arr. 12:07
dep. 12:07
4.3 km
arr. 12:10
dep. 12:10
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
arr. 12:15
dep. 12:15
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 12:17
dep. 12:17
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 12:19
dep. 12:19
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 12:20
dep. 12:20
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:21
dep. 12:21
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 12:23
dep. 12:23
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 12:26
dep. 12:26
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 12:27
14.5 km
12:05 12:40 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:05
Novi Sad, Most
arr. 12:20
dep. 12:20
3.6 km
arr. 12:22
dep. 12:22
4.3 km
arr. 12:25
dep. 12:25
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:28
dep. 12:28
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 12:30
dep. 12:30
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 12:32
dep. 12:32
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 12:34
dep. 12:34
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 12:35
dep. 12:35
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:36
dep. 12:36
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 12:38
dep. 12:38
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 12:39
dep. 12:39
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 12:40
13.9 km
12:40 13:17 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:40
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 12:55
dep. 12:55
3.6 km
arr. 12:57
dep. 12:57
4.3 km
arr. 13:00
dep. 13:00
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:03
dep. 13:03
7 km
arr. 13:05
dep. 13:05
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 13:07
dep. 13:07
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 13:09
dep. 13:09
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 13:10
dep. 13:10
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:11
dep. 13:11
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 13:13
dep. 13:13
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 13:16
dep. 13:16
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 13:17
14.5 km
12:45 13:20 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Novi Sad, Most
arr. 13:00
dep. 13:00
3.6 km
arr. 13:02
dep. 13:02
4.3 km
arr. 13:05
dep. 13:05
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:08
dep. 13:08
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 13:10
dep. 13:10
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 13:12
dep. 13:12
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 13:14
dep. 13:14
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 13:15
dep. 13:15
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:16
dep. 13:16
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 13:18
dep. 13:18
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 13:19
dep. 13:19
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 13:20
13.9 km
12:55 13:30 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:55
Novi Sad, Most
arr. 13:10
dep. 13:10
3.6 km
arr. 13:12
dep. 13:12
4.3 km
arr. 13:15
dep. 13:15
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 13:20
dep. 13:20
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 13:22
dep. 13:22
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 13:25
dep. 13:25
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:26
dep. 13:26
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 13:28
dep. 13:28
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 13:29
dep. 13:29
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 13:30
13.9 km
13:05 13:42 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 13:20
dep. 13:20
3.6 km
arr. 13:22
dep. 13:22
4.3 km
arr. 13:25
dep. 13:25
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:28
dep. 13:28
7 km
arr. 13:30
dep. 13:30
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 13:32
dep. 13:32
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 13:35
dep. 13:35
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:36
dep. 13:36
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 13:38
dep. 13:38
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 13:41
dep. 13:41
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 13:42
14.5 km
13:20 13:57 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:20
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 13:35
dep. 13:35
3.6 km
arr. 13:37
dep. 13:37
4.3 km
arr. 13:40
dep. 13:40
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:43
dep. 13:43
7 km
arr. 13:45
dep. 13:45
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 13:47
dep. 13:47
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 13:50
dep. 13:50
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:51
dep. 13:51
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 13:53
dep. 13:53
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 13:56
dep. 13:56
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 13:57
14.5 km
13:30 14:05 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Novi Sad, Most
arr. 13:45
dep. 13:45
3.6 km
arr. 13:47
dep. 13:47
4.3 km
arr. 13:50
dep. 13:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:53
dep. 13:53
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 13:55
dep. 13:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 13:57
dep. 13:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 13:59
dep. 13:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 14:00
dep. 14:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 14:03
dep. 14:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 14:04
dep. 14:04
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 14:05
13.9 km
13:51 14:12 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 13:51
Petrovaradin, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:01
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:07
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 14:12
18 km
14:05 14:42 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:05
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 14:20
dep. 14:20
3.6 km
arr. 14:22
dep. 14:22
4.3 km
arr. 14:25
dep. 14:25
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:28
dep. 14:28
7 km
arr. 14:30
dep. 14:30
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 14:32
dep. 14:32
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 14:34
dep. 14:34
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 14:35
dep. 14:35
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:36
dep. 14:36
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 14:38
dep. 14:38
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 14:41
dep. 14:41
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 14:42
14.5 km
14:15 14:52 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:15
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 14:30
dep. 14:30
3.6 km
arr. 14:32
dep. 14:32
4.3 km
arr. 14:35
dep. 14:35
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:38
dep. 14:38
7 km
arr. 14:40
dep. 14:40
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 14:42
dep. 14:42
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 14:44
dep. 14:44
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 14:45
dep. 14:45
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:46
dep. 14:46
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 14:48
dep. 14:48
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 14:51
dep. 14:51
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 14:52
14.5 km
14:25 15:00 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:25
Novi Sad, Most
arr. 14:40
dep. 14:40
3.6 km
arr. 14:42
dep. 14:42
4.3 km
arr. 14:45
dep. 14:45
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 14:50
dep. 14:50
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 14:52
dep. 14:52
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 14:54
dep. 14:54
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 14:55
dep. 14:55
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:56
dep. 14:56
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 14:59
dep. 14:59
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 15:00
13.9 km
14:30 14:48 (00:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:38
dep. 14:38
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:48
13 km
14:40 15:17 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 14:55
dep. 14:55
3.6 km
arr. 14:57
dep. 14:57
4.3 km
arr. 15:00
dep. 15:00
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:03
dep. 15:03
7 km
arr. 15:05
dep. 15:05
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 15:07
dep. 15:07
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 15:09
dep. 15:09
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 15:10
dep. 15:10
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:11
dep. 15:11
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 15:13
dep. 15:13
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 15:16
dep. 15:16
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 15:17
14.5 km
15:10 15:45 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:10
Novi Sad, Most
arr. 15:25
dep. 15:25
3.6 km
arr. 15:27
dep. 15:27
4.3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 15:35
dep. 15:35
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 15:37
dep. 15:37
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 15:40
dep. 15:40
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:41
dep. 15:41
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 15:44
dep. 15:44
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 15:45
13.9 km
15:30 15:48 (00:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:48
13 km
15:30 16:07 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 15:45
dep. 15:45
3.6 km
arr. 15:47
dep. 15:47
4.3 km
arr. 15:50
dep. 15:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:53
dep. 15:53
7 km
arr. 15:55
dep. 15:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 15:57
dep. 15:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 15:59
dep. 15:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 16:00
dep. 16:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:01
dep. 16:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 16:03
dep. 16:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 16:06
dep. 16:06
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 16:07
14.5 km
15:45 16:22 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 16:00
dep. 16:00
3.6 km
arr. 16:02
dep. 16:02
4.3 km
arr. 16:05
dep. 16:05
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:08
dep. 16:08
7 km
arr. 16:10
dep. 16:10
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 16:12
dep. 16:12
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 16:15
dep. 16:15
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:16
dep. 16:16
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 16:18
dep. 16:18
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 16:21
dep. 16:21
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 16:22
14.5 km
16:10 16:45 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:10
Novi Sad, Most
arr. 16:25
dep. 16:25
3.6 km
arr. 16:27
dep. 16:27
4.3 km
arr. 16:30
dep. 16:30
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:33
dep. 16:33
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 16:35
dep. 16:35
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 16:37
dep. 16:37
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 16:39
dep. 16:39
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 16:40
dep. 16:40
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:41
dep. 16:41
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 16:43
dep. 16:43
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 16:44
dep. 16:44
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 16:45
13.9 km
16:16 16:36 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 16:16
Petrovaradin, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 16:36
18 km
16:30 17:05 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Novi Sad, Most
arr. 16:45
dep. 16:45
3.6 km
arr. 16:47
dep. 16:47
4.3 km
arr. 16:50
dep. 16:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:53
dep. 16:53
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 16:55
dep. 16:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 16:57
dep. 16:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 16:59
dep. 16:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 17:00
dep. 17:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 17:03
dep. 17:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 17:04
dep. 17:04
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 17:05
13.9 km
16:35 17:12 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:35
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 16:50
dep. 16:50
3.6 km
arr. 16:52
dep. 16:52
4.3 km
arr. 16:55
dep. 16:55
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:58
dep. 16:58
7 km
arr. 17:00
dep. 17:00
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 17:02
dep. 17:02
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 17:04
dep. 17:04
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 17:05
dep. 17:05
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:06
dep. 17:06
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 17:08
dep. 17:08
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 17:11
dep. 17:11
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 17:12
14.5 km
16:50 17:27 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:50
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 17:05
dep. 17:05
3.6 km
arr. 17:07
dep. 17:07
4.3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
arr. 17:15
dep. 17:15
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 17:17
dep. 17:17
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 17:20
dep. 17:20
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:21
dep. 17:21
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 17:26
dep. 17:26
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 17:27
14.5 km
17:15 17:35 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 17:15
Petrovaradin, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 17:35
18 km
17:15 17:50 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:15
Novi Sad, Most
arr. 17:30
dep. 17:30
3.6 km
arr. 17:32
dep. 17:32
4.3 km
arr. 17:35
dep. 17:35
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:38
dep. 17:38
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 17:40
dep. 17:40
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 17:42
dep. 17:42
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 17:44
dep. 17:44
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 17:45
dep. 17:45
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 17:48
dep. 17:48
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 17:49
dep. 17:49
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 17:50
13.9 km
17:30 18:07 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 17:45
dep. 17:45
3.6 km
arr. 17:47
dep. 17:47
4.3 km
arr. 17:50
dep. 17:50
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:53
dep. 17:53
7 km
arr. 17:55
dep. 17:55
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 17:57
dep. 17:57
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 17:59
dep. 17:59
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 18:00
dep. 18:00
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:01
dep. 18:01
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 18:03
dep. 18:03
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 18:06
dep. 18:06
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 18:07
14.5 km
17:50 18:25 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:50
Novi Sad, Most
arr. 18:05
dep. 18:05
3.6 km
arr. 18:07
dep. 18:07
4.3 km
arr. 18:10
dep. 18:10
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:13
dep. 18:13
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 18:15
dep. 18:15
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 18:17
dep. 18:17
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 18:19
dep. 18:19
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 18:20
dep. 18:20
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:21
dep. 18:21
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 18:23
dep. 18:23
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 18:24
dep. 18:24
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 18:25
13.9 km
18:15 18:50 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:15
Novi Sad, Most
arr. 18:30
dep. 18:30
3.6 km
arr. 18:32
dep. 18:32
4.3 km
arr. 18:35
dep. 18:35
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:38
dep. 18:38
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 18:40
dep. 18:40
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 18:42
dep. 18:42
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 18:44
dep. 18:44
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 18:45
dep. 18:45
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:46
dep. 18:46
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 18:48
dep. 18:48
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 18:49
dep. 18:49
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 18:50
13.9 km
18:25 19:02 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:25
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 18:40
dep. 18:40
3.6 km
arr. 18:42
dep. 18:42
4.3 km
arr. 18:45
dep. 18:45
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:48
dep. 18:48
7 km
arr. 18:50
dep. 18:50
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 18:52
dep. 18:52
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 18:54
dep. 18:54
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 18:55
dep. 18:55
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:56
dep. 18:56
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 19:01
dep. 19:01
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 19:02
14.5 km
18:43 19:20 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:43
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 18:58
dep. 18:58
3.6 km
arr. 19:00
dep. 19:00
4.3 km
arr. 19:03
dep. 19:03
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
7 km
arr. 19:08
dep. 19:08
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 19:10
dep. 19:10
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 19:12
dep. 19:12
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 19:13
dep. 19:13
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:14
dep. 19:14
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 19:16
dep. 19:16
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 19:19
dep. 19:19
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 19:20
14.5 km
18:55 19:30 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:55
Novi Sad, Most
arr. 19:10
dep. 19:10
3.6 km
arr. 19:12
dep. 19:12
4.3 km
arr. 19:15
dep. 19:15
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 19:20
dep. 19:20
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 19:22
dep. 19:22
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 19:24
dep. 19:24
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 19:25
dep. 19:25
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 19:28
dep. 19:28
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 19:29
dep. 19:29
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 19:30
13.9 km
19:15 19:52 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:15
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 19:30
dep. 19:30
3.6 km
arr. 19:32
dep. 19:32
4.3 km
arr. 19:35
dep. 19:35
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:38
dep. 19:38
7 km
arr. 19:40
dep. 19:40
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 19:42
dep. 19:42
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 19:44
dep. 19:44
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 19:45
dep. 19:45
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:46
dep. 19:46
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 19:48
dep. 19:48
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 19:51
dep. 19:51
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 19:52
14.5 km
19:35 19:54 (00:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 19:35
Petrovaradin, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:44
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:49
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 19:54
18 km
19:40 20:15 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:40
Novi Sad, Most
arr. 19:55
dep. 19:55
3.6 km
arr. 19:57
dep. 19:57
4.3 km
arr. 20:00
dep. 20:00
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 20:03
dep. 20:03
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 20:05
dep. 20:05
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 20:07
dep. 20:07
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 20:10
dep. 20:10
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:11
dep. 20:11
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 20:13
dep. 20:13
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 20:14
dep. 20:14
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 20:15
13.9 km
20:15 20:52 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:15
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 20:30
dep. 20:30
3.6 km
arr. 20:32
dep. 20:32
4.3 km
arr. 20:35
dep. 20:35
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 20:38
dep. 20:38
7 km
arr. 20:40
dep. 20:40
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 20:42
dep. 20:42
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 20:44
dep. 20:44
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 20:45
dep. 20:45
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:46
dep. 20:46
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 20:48
dep. 20:48
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 20:51
dep. 20:51
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 20:52
14.5 km
20:35 21:10 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:35
Novi Sad, Most
arr. 20:50
dep. 20:50
3.6 km
arr. 20:52
dep. 20:52
4.3 km
arr. 20:55
dep. 20:55
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 20:58
dep. 20:58
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 21:00
dep. 21:00
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 21:02
dep. 21:02
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 21:04
dep. 21:04
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 21:05
dep. 21:05
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:06
dep. 21:06
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 21:08
dep. 21:08
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 21:09
dep. 21:09
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 21:10
13.9 km
21:00 21:37 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 21:15
dep. 21:15
3.6 km
arr. 21:17
dep. 21:17
4.3 km
arr. 21:20
dep. 21:20
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:23
dep. 21:23
7 km
arr. 21:25
dep. 21:25
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 21:27
dep. 21:27
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 21:29
dep. 21:29
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 21:30
dep. 21:30
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:31
dep. 21:31
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 21:33
dep. 21:33
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 21:36
dep. 21:36
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 21:37
14.5 km
21:40 22:15 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:40
Novi Sad, Most
arr. 21:55
dep. 21:55
3.6 km
arr. 21:57
dep. 21:57
4.3 km
arr. 22:00
dep. 22:00
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 22:03
dep. 22:03
7 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 22:05
dep. 22:05
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 22:07
dep. 22:07
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 22:09
dep. 22:09
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 22:10
dep. 22:10
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 22:11
dep. 22:11
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 22:13
dep. 22:13
13 km
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 22:14
dep. 22:14
13.5 km
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
arr. 22:15
13.9 km
22:00 22:20 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 22:00
Petrovaradin, Railway station
arr. 22:09
dep. 22:10
7 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 22:15
dep. 22:15
12 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 22:20
18 km
22:45 23:22 (00:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:45
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 23:00
dep. 23:00
3.6 km
arr. 23:02
dep. 23:02
4.3 km
arr. 23:05
dep. 23:05
5.7 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 23:08
dep. 23:08
7 km
arr. 23:10
dep. 23:10
8.1 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 23:12
dep. 23:12
9.2 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 23:14
dep. 23:14
10.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 23:15
dep. 23:15
11.4 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 23:16
dep. 23:16
12.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 23:18
dep. 23:18
13 km
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 23:21
dep. 23:21
14 km
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
arr. 23:22
14.5 km

Naselja Novi Sad i Sremski Karlovci su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 01:50 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.