Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Sokobanja timetable

thursday, 16.08.2018.
05:30 10:15 (04:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
Sokobanja, Bus station
arr. 10:15
333.8 km
07:00 12:55 (05:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:25
dep. 08:45
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
dep. 10:55
222 km
Paracin, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:08
230 km
Razanj, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
260 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:10
283 km
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 12:15
dep. 12:15
285 km
Subotinac
arr. 12:25
dep. 12:25
291 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 12:33
dep. 12:33
297 km
Trubarevac
arr. 12:41
dep. 12:41
303 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:55
313 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
05:30 10:15 (04:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
Sokobanja, Bus station
arr. 10:15
333.8 km
07:00 12:55 (05:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:25
dep. 08:45
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
dep. 10:55
222 km
Paracin, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:08
230 km
Razanj, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
260 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:10
283 km
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 12:15
dep. 12:15
285 km
Subotinac
arr. 12:25
dep. 12:25
291 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 12:33
dep. 12:33
297 km
Trubarevac
arr. 12:41
dep. 12:41
303 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:55
313 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
05:30 10:15 (04:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
Sokobanja, Bus station
arr. 10:15
333.8 km
07:00 12:55 (05:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:25
dep. 08:45
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
dep. 10:55
222 km
Paracin, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:08
230 km
Razanj, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
260 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:10
283 km
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 12:15
dep. 12:15
285 km
Subotinac
arr. 12:25
dep. 12:25
291 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 12:33
dep. 12:33
297 km
Trubarevac
arr. 12:41
dep. 12:41
303 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:55
313 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
05:30 10:15 (04:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
Sokobanja, Bus station
arr. 10:15
333.8 km
07:00 12:55 (05:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:25
dep. 08:45
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
dep. 10:55
222 km
Paracin, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:08
230 km
Razanj, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
260 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:10
283 km
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 12:15
dep. 12:15
285 km
Subotinac
arr. 12:25
dep. 12:25
291 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 12:33
dep. 12:33
297 km
Trubarevac
arr. 12:41
dep. 12:41
303 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:55
313 km

Naselja Novi Sad i Sokobanja su međusobno udaljena ~324 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 45min., a najduže 05h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.