Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Sokobanja timetable

monday, 22.07.2019.
05:30 10:15 (04:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
Sokobanja, Bus station
arr. 10:15
333.8 km
06:38 14:05 (07:27)
Autovojvodina
The timetable is valid until: 30.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Autovojvodina
dep. 06:38
arr. 06:50
dep. 06:50
1 km
Indjija, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
48 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
56 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:02
dep. 08:02
63 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:17
dep. 08:17
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:30
dep. 09:00
81 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
dep. 11:40
186 km
Sokobanja, Bus station
arr. 14:05
342.7 km
07:00 12:55 (05:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:25
dep. 08:45
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
dep. 10:55
222 km
Paracin, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:08
230 km
Razanj, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
260 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:10
283 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
dep. 12:15
285 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:25
dep. 12:25
291 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:33
dep. 12:33
297 km
Trubarevac, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
303 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:55
313 km
Novi Sad - Sokobanja timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:30 10:15 (04:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
Sokobanja, Bus station
arr. 10:15
333.8 km
06:38 14:05 (07:27)
Autovojvodina
The timetable is valid until: 30.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Autovojvodina
dep. 06:38
arr. 06:50
dep. 06:50
1 km
Indjija, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
48 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
56 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:02
dep. 08:02
63 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:17
dep. 08:17
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:30
dep. 09:00
81 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
dep. 11:40
186 km
Sokobanja, Bus station
arr. 14:05
342.7 km
07:00 12:55 (05:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:25
dep. 08:45
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
dep. 10:55
222 km
Paracin, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:08
230 km
Razanj, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
260 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:10
283 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
dep. 12:15
285 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:25
dep. 12:25
291 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:33
dep. 12:33
297 km
Trubarevac, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
303 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:55
313 km
Novi Sad - Sokobanja timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:30 10:15 (04:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
Sokobanja, Bus station
arr. 10:15
333.8 km
06:38 14:05 (07:27)
Autovojvodina
The timetable is valid until: 30.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Autovojvodina
dep. 06:38
arr. 06:50
dep. 06:50
1 km
Indjija, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
48 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
56 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:02
dep. 08:02
63 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:17
dep. 08:17
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:30
dep. 09:00
81 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
dep. 11:40
186 km
Sokobanja, Bus station
arr. 14:05
342.7 km
07:00 12:55 (05:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:25
dep. 08:45
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
dep. 10:55
222 km
Paracin, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:08
230 km
Razanj, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
260 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:10
283 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
dep. 12:15
285 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:25
dep. 12:25
291 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:33
dep. 12:33
297 km
Trubarevac, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
303 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:55
313 km

Naselja Novi Sad i Sokobanja su međusobno udaljena ~330 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 45min., a najduže 07h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.