Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Sid timetable

wednesday, 22.05.2019.
09:54 12:01 (02:07)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:54
arr. 10:01
dep. 10:01
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
7 km
Irig, Hopovo
arr. 10:27
dep. 10:27
20.7 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:30
dep. 10:30
23 km
Irig, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
24.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 10:43
dep. 10:43
35 km
Voganj, Pošta
arr. 10:49
dep. 10:49
40.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 11:00
dep. 11:00
50.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:08
dep. 11:08
53.8 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:17
dep. 11:17
57.3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 11:21
dep. 11:21
60.1 km
Martinci, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
68.7 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
73.2 km
Kukujevci, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
81.2 km
Bacinci, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
84.2 km
Gibarac, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
88.5 km
arr. 11:57
dep. 11:57
91 km
arr. 11:59
dep. 11:59
92.3 km
Sid, Bus station
arr. 12:01
93.6 km
12:00 14:07 (02:07)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
arr. 12:07
dep. 12:07
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Irig, Hopovo
arr. 12:33
dep. 12:33
20.7 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 12:36
dep. 12:36
23 km
Irig, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
24.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 12:49
dep. 12:49
35 km
Voganj, Pošta
arr. 12:55
dep. 12:55
40.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:06
dep. 13:06
50.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:14
dep. 13:14
53.8 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 13:23
dep. 13:23
57.3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:27
dep. 13:27
60.1 km
Martinci, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
68.7 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 13:41
dep. 13:41
73.2 km
Kukujevci, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
81.2 km
Bacinci, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
84.2 km
Gibarac, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
88.5 km
arr. 14:03
dep. 14:03
91 km
arr. 14:05
dep. 14:05
92.3 km
Sid, Bus station
arr. 14:07
93.6 km
15:00 17:12 (02:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2.9 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Irig, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
24.1 km
Voganj, Pošta
arr. 16:00
dep. 16:00
40.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 16:11
dep. 16:11
50.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:19
dep. 16:19
53.8 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:28
dep. 16:28
57.3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:32
dep. 16:32
60.1 km
Martinci, 2
arr. 16:41
dep. 16:41
68.7 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
73.2 km
Kukujevci, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
81.2 km
Bacinci, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
84.2 km
Gibarac, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
88.5 km
arr. 17:08
dep. 17:08
91 km
arr. 17:10
dep. 17:10
92.3 km
Sid, Bus station
arr. 17:12
93.6 km
16:45 19:04 (02:19)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:45
arr. 16:52
dep. 16:52
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
7 km
Irig, Hopovo
arr. 17:18
dep. 17:18
20.7 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 17:46
dep. 17:46
35 km
Voganj, Pošta
arr. 17:52
dep. 17:52
40.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:03
dep. 18:03
50.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:11
dep. 18:11
53.8 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 18:20
dep. 18:20
57.3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 18:24
dep. 18:24
60.1 km
Martinci, 2
arr. 18:33
dep. 18:33
68.7 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 18:38
dep. 18:38
73.2 km
Kukujevci, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
81.2 km
Bacinci, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
84.2 km
Gibarac, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
88.5 km
arr. 19:00
dep. 19:00
91 km
arr. 19:02
dep. 19:02
92.3 km
Sid, Bus station
arr. 19:04
93.6 km
20:30 22:41 (02:11)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
arr. 20:37
dep. 20:37
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
7 km
Irig, Hopovo
arr. 21:03
dep. 21:03
20.7 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 21:10
dep. 21:10
23 km
Irig, Bus station
arr. 21:12
dep. 21:12
24.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 21:23
dep. 21:23
35 km
Voganj, Pošta
arr. 21:29
dep. 21:29
45.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 21:40
dep. 21:40
50.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:48
dep. 21:48
53.8 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 21:57
dep. 21:57
57.3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 22:01
dep. 22:01
60.1 km
Martinci, 2
arr. 22:10
dep. 22:10
68.7 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 22:15
dep. 22:15
73.2 km
Kukujevci, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
81.2 km
Bacinci, Center
arr. 22:30
dep. 22:30
84.2 km
Gibarac, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
88.5 km
arr. 22:37
dep. 22:37
91 km
arr. 22:39
dep. 22:39
92.3 km
Sid, Bus station
arr. 22:41
93.6 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
09:54 12:01 (02:07)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:54
arr. 10:01
dep. 10:01
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
7 km
Irig, Hopovo
arr. 10:27
dep. 10:27
20.7 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:30
dep. 10:30
23 km
Irig, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
24.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 10:43
dep. 10:43
35 km
Voganj, Pošta
arr. 10:49
dep. 10:49
40.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 11:00
dep. 11:00
50.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:08
dep. 11:08
53.8 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:17
dep. 11:17
57.3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 11:21
dep. 11:21
60.1 km
Martinci, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
68.7 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
73.2 km
Kukujevci, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
81.2 km
Bacinci, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
84.2 km
Gibarac, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
88.5 km
arr. 11:57
dep. 11:57
91 km
arr. 11:59
dep. 11:59
92.3 km
Sid, Bus station
arr. 12:01
93.6 km
12:00 14:07 (02:07)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
arr. 12:07
dep. 12:07
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Irig, Hopovo
arr. 12:33
dep. 12:33
20.7 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 12:36
dep. 12:36
23 km
Irig, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
24.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 12:49
dep. 12:49
35 km
Voganj, Pošta
arr. 12:55
dep. 12:55
40.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:06
dep. 13:06
50.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:14
dep. 13:14
53.8 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 13:23
dep. 13:23
57.3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:27
dep. 13:27
60.1 km
Martinci, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
68.7 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 13:41
dep. 13:41
73.2 km
Kukujevci, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
81.2 km
Bacinci, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
84.2 km
Gibarac, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
88.5 km
arr. 14:03
dep. 14:03
91 km
arr. 14:05
dep. 14:05
92.3 km
Sid, Bus station
arr. 14:07
93.6 km
15:00 17:12 (02:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2.9 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Irig, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
24.1 km
Voganj, Pošta
arr. 16:00
dep. 16:00
40.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 16:11
dep. 16:11
50.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:19
dep. 16:19
53.8 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:28
dep. 16:28
57.3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:32
dep. 16:32
60.1 km
Martinci, 2
arr. 16:41
dep. 16:41
68.7 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
73.2 km
Kukujevci, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
81.2 km
Bacinci, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
84.2 km
Gibarac, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
88.5 km
arr. 17:08
dep. 17:08
91 km
arr. 17:10
dep. 17:10
92.3 km
Sid, Bus station
arr. 17:12
93.6 km
16:45 19:04 (02:19)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:45
arr. 16:52
dep. 16:52
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
7 km
Irig, Hopovo
arr. 17:18
dep. 17:18
20.7 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 17:46
dep. 17:46
35 km
Voganj, Pošta
arr. 17:52
dep. 17:52
40.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:03
dep. 18:03
50.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:11
dep. 18:11
53.8 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 18:20
dep. 18:20
57.3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 18:24
dep. 18:24
60.1 km
Martinci, 2
arr. 18:33
dep. 18:33
68.7 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 18:38
dep. 18:38
73.2 km
Kukujevci, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
81.2 km
Bacinci, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
84.2 km
Gibarac, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
88.5 km
arr. 19:00
dep. 19:00
91 km
arr. 19:02
dep. 19:02
92.3 km
Sid, Bus station
arr. 19:04
93.6 km
20:30 22:41 (02:11)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
arr. 20:37
dep. 20:37
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
7 km
Irig, Hopovo
arr. 21:03
dep. 21:03
20.7 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 21:10
dep. 21:10
23 km
Irig, Bus station
arr. 21:12
dep. 21:12
24.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 21:23
dep. 21:23
35 km
Voganj, Pošta
arr. 21:29
dep. 21:29
45.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 21:40
dep. 21:40
50.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:48
dep. 21:48
53.8 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 21:57
dep. 21:57
57.3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 22:01
dep. 22:01
60.1 km
Martinci, 2
arr. 22:10
dep. 22:10
68.7 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 22:15
dep. 22:15
73.2 km
Kukujevci, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
81.2 km
Bacinci, Center
arr. 22:30
dep. 22:30
84.2 km
Gibarac, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
88.5 km
arr. 22:37
dep. 22:37
91 km
arr. 22:39
dep. 22:39
92.3 km
Sid, Bus station
arr. 22:41
93.6 km

Naselja Novi Sad i Sid su međusobno udaljena ~94 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 07min., a najduže 02h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 09:54 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.