Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Rumenka timetable

monday, 18.11.2019.
01:15 01:31 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 01:15
arr. 01:17
dep. 01:17
1.3 km
arr. 01:18
dep. 01:18
1.7 km
arr. 01:19
dep. 01:19
2.5 km
arr. 01:21
dep. 01:21
3.4 km
arr. 01:22
dep. 01:22
4 km
arr. 01:23
dep. 01:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 01:25
dep. 01:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 01:27
dep. 01:27
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 01:28
dep. 01:28
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 01:29
dep. 01:29
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 01:30
dep. 01:30
9.5 km
arr. 01:31
10.4 km
04:50 05:06 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 04:50
arr. 04:52
dep. 04:52
1.3 km
arr. 04:53
dep. 04:53
1.7 km
arr. 04:54
dep. 04:54
2.5 km
arr. 04:56
dep. 04:56
3.4 km
arr. 04:57
dep. 04:57
4 km
arr. 04:58
dep. 04:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:00
dep. 05:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 05:04
dep. 05:04
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:05
dep. 05:05
9.5 km
arr. 05:06
10.4 km
05:20 05:36 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:20
arr. 05:22
dep. 05:22
1.3 km
arr. 05:23
dep. 05:23
1.7 km
arr. 05:24
dep. 05:24
2.5 km
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
arr. 05:27
dep. 05:27
4 km
arr. 05:28
dep. 05:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:30
dep. 05:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 05:32
dep. 05:32
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 05:34
dep. 05:34
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:35
dep. 05:35
9.5 km
arr. 05:36
10.4 km
05:45 05:57 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Rumenka, Center
arr. 05:57
8.1 km
05:55 06:11 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:55
arr. 05:57
dep. 05:57
1.3 km
arr. 05:58
dep. 05:58
1.7 km
arr. 05:59
dep. 05:59
2.5 km
arr. 06:01
dep. 06:01
3.4 km
arr. 06:02
dep. 06:02
4 km
arr. 06:03
dep. 06:03
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:05
dep. 06:05
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 06:09
dep. 06:09
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:10
dep. 06:10
9.5 km
arr. 06:11
10.4 km
06:05 06:24 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:05
arr. 06:07
dep. 06:07
1.3 km
arr. 06:08
dep. 06:08
1.7 km
arr. 06:09
dep. 06:09
2.5 km
arr. 06:11
dep. 06:11
3.4 km
arr. 06:12
dep. 06:12
4 km
arr. 06:13
dep. 06:13
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:15
dep. 06:15
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 06:18
dep. 06:18
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 06:19
dep. 06:19
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 06:20
dep. 06:20
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 06:21
dep. 06:21
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 06:22
dep. 06:22
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:23
dep. 06:23
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 06:24
11.3 km
06:10 06:22 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
Rumenka, Center
arr. 06:22
8.1 km
06:10 06:26 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:10
arr. 06:12
dep. 06:12
1.3 km
arr. 06:13
dep. 06:13
1.7 km
arr. 06:14
dep. 06:14
2.5 km
arr. 06:16
dep. 06:16
3.4 km
arr. 06:17
dep. 06:17
4 km
arr. 06:18
dep. 06:18
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:20
dep. 06:20
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
arr. 06:26
10.4 km
06:20 06:30 (00:10)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:20
Rumenka, Center
arr. 06:30
8 km
06:30 06:46 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:30
arr. 06:32
dep. 06:32
1.3 km
arr. 06:33
dep. 06:33
1.7 km
arr. 06:34
dep. 06:34
2.5 km
arr. 06:36
dep. 06:36
3.4 km
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
arr. 06:38
dep. 06:38
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:40
dep. 06:40
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 06:42
dep. 06:42
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:45
dep. 06:45
9.5 km
arr. 06:46
10.4 km
06:40 06:59 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:40
arr. 06:42
dep. 06:42
1.3 km
arr. 06:43
dep. 06:43
1.7 km
arr. 06:44
dep. 06:44
2.5 km
arr. 06:46
dep. 06:46
3.4 km
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
arr. 06:48
dep. 06:48
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:50
dep. 06:50
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 06:53
dep. 06:53
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 06:54
dep. 06:54
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 06:55
dep. 06:55
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 06:56
dep. 06:56
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 06:57
dep. 06:57
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:58
dep. 06:58
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 06:59
11.3 km
06:43 06:55 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:43
Rumenka, Center
arr. 06:55
8.1 km
06:50 07:06 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:50
arr. 06:52
dep. 06:52
1.3 km
arr. 06:53
dep. 06:53
1.7 km
arr. 06:54
dep. 06:54
2.5 km
arr. 06:56
dep. 06:56
3.4 km
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
arr. 06:58
dep. 06:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:00
dep. 07:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 07:02
dep. 07:02
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 07:04
dep. 07:04
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:05
dep. 07:05
9.5 km
arr. 07:06
10.4 km
07:00 07:12 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Rumenka, Center
arr. 07:12
8.1 km
07:00 07:16 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:00
arr. 07:02
dep. 07:02
1.3 km
arr. 07:03
dep. 07:03
1.7 km
arr. 07:04
dep. 07:04
2.5 km
arr. 07:06
dep. 07:06
3.4 km
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
arr. 07:08
dep. 07:08
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:10
dep. 07:10
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 07:12
dep. 07:12
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:15
dep. 07:15
9.5 km
arr. 07:16
10.4 km
07:30 07:49 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:30
arr. 07:32
dep. 07:32
1.3 km
arr. 07:33
dep. 07:33
1.7 km
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
arr. 07:36
dep. 07:36
3.4 km
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
arr. 07:38
dep. 07:38
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:40
dep. 07:40
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 07:43
dep. 07:43
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 07:44
dep. 07:44
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 07:45
dep. 07:45
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 07:46
dep. 07:46
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 07:47
dep. 07:47
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:48
dep. 07:48
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 07:49
11.3 km
07:45 07:53 (00:08)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:45
Rumenka, Center
arr. 07:53
8 km
07:50 08:06 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:50
arr. 07:52
dep. 07:52
1.3 km
arr. 07:53
dep. 07:53
1.7 km
arr. 07:54
dep. 07:54
2.5 km
arr. 07:56
dep. 07:56
3.4 km
arr. 07:57
dep. 07:57
4 km
arr. 07:58
dep. 07:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 08:00
dep. 08:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 08:02
dep. 08:02
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 08:04
dep. 08:04
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 08:05
dep. 08:05
9.5 km
arr. 08:06
10.4 km
08:00 08:12 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Rumenka, Center
arr. 08:12
8.1 km
08:20 08:39 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 08:20
arr. 08:22
dep. 08:22
1.3 km
arr. 08:23
dep. 08:23
1.7 km
arr. 08:24
dep. 08:24
2.5 km
arr. 08:26
dep. 08:26
3.4 km
arr. 08:27
dep. 08:27
4 km
arr. 08:28
dep. 08:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 08:30
dep. 08:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 08:33
dep. 08:33
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 08:34
dep. 08:34
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 08:35
dep. 08:35
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 08:36
dep. 08:36
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 08:37
dep. 08:37
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 08:38
dep. 08:38
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 08:39
11.3 km
08:30 08:42 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Rumenka, Center
arr. 08:42
8.1 km
08:55 09:07 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:55
Rumenka, Center
arr. 09:07
8.1 km
08:55 09:14 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 08:55
arr. 08:57
dep. 08:57
1.3 km
arr. 08:58
dep. 08:58
1.7 km
arr. 08:59
dep. 08:59
2.5 km
arr. 09:01
dep. 09:01
3.4 km
arr. 09:02
dep. 09:02
4 km
arr. 09:03
dep. 09:03
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:05
dep. 09:05
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 09:07
dep. 09:07
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 09:08
dep. 09:08
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 09:09
dep. 09:09
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 09:10
dep. 09:10
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 09:11
dep. 09:11
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 09:12
dep. 09:12
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:13
dep. 09:13
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 09:14
11.3 km
09:10 09:26 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 09:10
arr. 09:12
dep. 09:12
1.3 km
arr. 09:13
dep. 09:13
1.7 km
arr. 09:14
dep. 09:14
2.5 km
arr. 09:16
dep. 09:16
3.4 km
arr. 09:17
dep. 09:17
4 km
arr. 09:18
dep. 09:18
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:20
dep. 09:20
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 09:22
dep. 09:22
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 09:24
dep. 09:24
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:25
dep. 09:25
9.5 km
arr. 09:26
10.4 km
09:15 09:25 (00:10)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:15
Rumenka, Center
arr. 09:25
8 km
09:35 09:51 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 09:35
arr. 09:37
dep. 09:37
1.3 km
arr. 09:38
dep. 09:38
1.7 km
arr. 09:39
dep. 09:39
2.5 km
arr. 09:41
dep. 09:41
3.4 km
arr. 09:42
dep. 09:42
4 km
arr. 09:43
dep. 09:43
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:45
dep. 09:45
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 09:47
dep. 09:47
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 09:49
dep. 09:49
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:50
dep. 09:50
9.5 km
arr. 09:51
10.4 km
10:00 10:12 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Rumenka, Center
arr. 10:12
8.1 km
10:10 10:26 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 10:10
arr. 10:12
dep. 10:12
1.3 km
arr. 10:13
dep. 10:13
1.7 km
arr. 10:14
dep. 10:14
2.5 km
arr. 10:16
dep. 10:16
3.4 km
arr. 10:17
dep. 10:17
4 km
arr. 10:18
dep. 10:18
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 10:20
dep. 10:20
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 10:22
dep. 10:22
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 10:23
dep. 10:23
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 10:25
dep. 10:25
9.5 km
arr. 10:26
10.4 km
10:40 10:48 (00:08)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
Rumenka, Center
arr. 10:48
8 km
10:55 11:14 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 10:55
arr. 10:57
dep. 10:57
1.3 km
arr. 10:58
dep. 10:58
1.7 km
arr. 10:59
dep. 10:59
2.5 km
arr. 11:01
dep. 11:01
3.4 km
arr. 11:02
dep. 11:02
4 km
arr. 11:03
dep. 11:03
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:05
dep. 11:05
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 11:07
dep. 11:07
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 11:08
dep. 11:08
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 11:09
dep. 11:09
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 11:10
dep. 11:10
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 11:11
dep. 11:11
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 11:12
dep. 11:12
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 11:13
dep. 11:13
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 11:14
11.3 km
11:15 11:31 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:15
arr. 11:17
dep. 11:17
1.3 km
arr. 11:18
dep. 11:18
1.7 km
arr. 11:19
dep. 11:19
2.5 km
arr. 11:21
dep. 11:21
3.4 km
arr. 11:22
dep. 11:22
4 km
arr. 11:23
dep. 11:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:25
dep. 11:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 11:27
dep. 11:27
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 11:29
dep. 11:29
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 11:30
dep. 11:30
9.5 km
arr. 11:31
10.4 km
11:30 11:46 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:30
arr. 11:32
dep. 11:32
1.3 km
arr. 11:33
dep. 11:33
1.7 km
arr. 11:34
dep. 11:34
2.5 km
arr. 11:36
dep. 11:36
3.4 km
arr. 11:37
dep. 11:37
4 km
arr. 11:38
dep. 11:38
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:40
dep. 11:40
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 11:42
dep. 11:42
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 11:45
dep. 11:45
9.5 km
arr. 11:46
10.4 km
11:45 11:53 (00:08)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
Rumenka, Center
arr. 11:53
8 km
11:55 12:14 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:55
arr. 11:57
dep. 11:57
1.3 km
arr. 11:58
dep. 11:58
1.7 km
arr. 11:59
dep. 11:59
2.5 km
arr. 12:01
dep. 12:01
3.4 km
arr. 12:02
dep. 12:02
4 km
arr. 12:03
dep. 12:03
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:05
dep. 12:05
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 12:08
dep. 12:08
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 12:09
dep. 12:09
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 12:10
dep. 12:10
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 12:11
dep. 12:11
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 12:12
dep. 12:12
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:13
dep. 12:13
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 12:14
11.3 km
12:00 12:12 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Rumenka, Center
arr. 12:12
8.1 km
12:00 12:16 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:00
arr. 12:02
dep. 12:02
1.3 km
arr. 12:03
dep. 12:03
1.7 km
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
arr. 12:06
dep. 12:06
3.4 km
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
arr. 12:08
dep. 12:08
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:10
dep. 12:10
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 12:12
dep. 12:12
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 12:14
dep. 12:14
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:15
dep. 12:15
9.5 km
arr. 12:16
10.4 km
12:15 12:23 (00:08)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:15
Rumenka, Center
arr. 12:23
8 km
12:15 12:31 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:15
arr. 12:17
dep. 12:17
1.3 km
arr. 12:18
dep. 12:18
1.7 km
arr. 12:19
dep. 12:19
2.5 km
arr. 12:21
dep. 12:21
3.4 km
arr. 12:22
dep. 12:22
4 km
arr. 12:23
dep. 12:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:25
dep. 12:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 12:27
dep. 12:27
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:30
dep. 12:30
9.5 km
arr. 12:31
10.4 km
12:20 12:39 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:20
arr. 12:22
dep. 12:22
1.3 km
arr. 12:23
dep. 12:23
1.7 km
arr. 12:24
dep. 12:24
2.5 km
arr. 12:26
dep. 12:26
3.4 km
arr. 12:27
dep. 12:27
4 km
arr. 12:28
dep. 12:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:30
dep. 12:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 12:32
dep. 12:32
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 12:33
dep. 12:33
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 12:34
dep. 12:34
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 12:35
dep. 12:35
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 12:36
dep. 12:36
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 12:37
dep. 12:37
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:38
dep. 12:38
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 12:39
11.3 km
12:50 13:06 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:50
arr. 12:52
dep. 12:52
1.3 km
arr. 12:53
dep. 12:53
1.7 km
arr. 12:54
dep. 12:54
2.5 km
arr. 12:56
dep. 12:56
3.4 km
arr. 12:57
dep. 12:57
4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:00
dep. 13:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 13:04
dep. 13:04
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:05
dep. 13:05
9.5 km
arr. 13:06
10.4 km
13:05 13:16 (00:11)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Rumenka, Center
arr. 13:16
7.8 km
13:05 13:20 (00:15)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Novi Sad, Rumenacka-Stadion N.Sad
arr. 13:06
dep. 13:06
0.2 km
Rumenka, Center
arr. 13:20
8.1 km
13:15 13:34 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:15
arr. 13:17
dep. 13:17
1.3 km
arr. 13:18
dep. 13:18
1.7 km
arr. 13:19
dep. 13:19
2.5 km
arr. 13:21
dep. 13:21
3.4 km
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
arr. 13:23
dep. 13:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:25
dep. 13:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 13:27
dep. 13:27
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 13:28
dep. 13:28
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 13:29
dep. 13:29
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 13:30
dep. 13:30
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 13:31
dep. 13:31
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 13:32
dep. 13:32
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:33
dep. 13:33
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 13:34
11.3 km
13:20 13:32 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:20
Rumenka, Center
arr. 13:32
8.1 km
13:30 13:38 (00:08)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Rumenka, Center
arr. 13:38
8 km
13:30 13:49 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:30
arr. 13:32
dep. 13:32
1.3 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
arr. 13:34
dep. 13:34
2.5 km
arr. 13:36
dep. 13:36
3.4 km
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
arr. 13:38
dep. 13:38
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:40
dep. 13:40
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 13:42
dep. 13:42
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 13:43
dep. 13:43
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 13:44
dep. 13:44
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 13:45
dep. 13:45
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 13:46
dep. 13:46
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 13:47
dep. 13:47
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:48
dep. 13:48
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 13:49
11.3 km
13:35 13:51 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:35
arr. 13:37
dep. 13:37
1.3 km
arr. 13:38
dep. 13:38
1.7 km
arr. 13:39
dep. 13:39
2.5 km
arr. 13:41
dep. 13:41
3.4 km
arr. 13:42
dep. 13:42
4 km
arr. 13:43
dep. 13:43
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:45
dep. 13:45
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 13:47
dep. 13:47
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 13:49
dep. 13:49
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:50
dep. 13:50
9.5 km
arr. 13:51
10.4 km
13:40 13:56 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:40
arr. 13:42
dep. 13:42
1.3 km
arr. 13:43
dep. 13:43
1.7 km
arr. 13:44
dep. 13:44
2.5 km
arr. 13:46
dep. 13:46
3.4 km
arr. 13:47
dep. 13:47
4 km
arr. 13:48
dep. 13:48
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:50
dep. 13:50
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 13:54
dep. 13:54
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:55
dep. 13:55
9.5 km
arr. 13:56
10.4 km
14:00 14:12 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Rumenka, Center
arr. 14:12
8.1 km
14:10 14:48 (00:38)
Koteksprodukt - okretnicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
arr. 14:12
dep. 14:12
1.2 km
Novi Sad, Primorska 88
arr. 14:13
dep. 14:13
1.8 km
Novi Sad, Primorska - Hins
arr. 14:16
dep. 14:16
2.4 km
Novi Sad, Primorska - Idea
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
arr. 14:18
dep. 14:18
3.4 km
Novi Sad, Primorska 7
arr. 14:19
dep. 14:19
3.7 km
arr. 14:21
dep. 14:21
4.6 km
arr. 14:24
dep. 14:24
6.5 km
arr. 14:26
dep. 14:26
7.1 km
arr. 14:27
dep. 14:27
7.7 km
arr. 14:28
dep. 14:28
8.1 km
arr. 14:29
dep. 14:29
8.8 km
arr. 14:30
dep. 14:30
9.3 km
arr. 14:31
dep. 14:31
9.8 km
arr. 14:32
dep. 14:32
10.1 km
arr. 14:33
dep. 14:33
10.5 km
arr. 14:34
dep. 14:34
10.9 km
arr. 14:35
dep. 14:35
11.9 km
arr. 14:36
dep. 14:36
12.7 km
arr. 14:38
dep. 14:38
13.6 km
arr. 14:39
dep. 14:39
14.2 km
arr. 14:40
dep. 14:40
15 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:42
dep. 14:42
16.1 km
Rumenka, Ulaz
arr. 14:44
dep. 14:44
17.9 km
Rumenka, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
18.4 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 14:46
dep. 14:46
19.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 14:47
dep. 14:47
19.7 km
arr. 14:48
20.6 km
14:15 14:23 (00:08)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:15
Rumenka, Center
arr. 14:23
8 km
14:20 14:39 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:20
arr. 14:22
dep. 14:22
1.3 km
arr. 14:23
dep. 14:23
1.7 km
arr. 14:24
dep. 14:24
2.5 km
arr. 14:26
dep. 14:26
3.4 km
arr. 14:27
dep. 14:27
4 km
arr. 14:28
dep. 14:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:30
dep. 14:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 14:33
dep. 14:33
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 14:34
dep. 14:34
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 14:35
dep. 14:35
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 14:36
dep. 14:36
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 14:37
dep. 14:37
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 14:38
dep. 14:38
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 14:39
11.3 km
14:25 14:37 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:25
Rumenka, Center
arr. 14:37
8.1 km
14:25 14:41 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:25
arr. 14:27
dep. 14:27
1.3 km
arr. 14:28
dep. 14:28
1.7 km
arr. 14:29
dep. 14:29
2.5 km
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
arr. 14:32
dep. 14:32
4 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:35
dep. 14:35
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 14:37
dep. 14:37
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 14:40
dep. 14:40
9.5 km
arr. 14:41
10.4 km
14:30 14:41 (00:11)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Rumenka, Center
arr. 14:41
7.8 km
14:40 14:59 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:40
arr. 14:42
dep. 14:42
1.3 km
arr. 14:43
dep. 14:43
1.7 km
arr. 14:44
dep. 14:44
2.5 km
arr. 14:46
dep. 14:46
3.4 km
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
arr. 14:48
dep. 14:48
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:50
dep. 14:50
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 14:52
dep. 14:52
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 14:53
dep. 14:53
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 14:54
dep. 14:54
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 14:55
dep. 14:55
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 14:56
dep. 14:56
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 14:57
dep. 14:57
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 14:58
dep. 14:58
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 14:59
11.3 km
14:45 15:01 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:45
arr. 14:47
dep. 14:47
1.3 km
arr. 14:48
dep. 14:48
1.7 km
arr. 14:49
dep. 14:49
2.5 km
arr. 14:51
dep. 14:51
3.4 km
arr. 14:52
dep. 14:52
4 km
arr. 14:53
dep. 14:53
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:55
dep. 14:55
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 14:57
dep. 14:57
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 14:59
dep. 14:59
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:00
dep. 15:00
9.5 km
arr. 15:01
10.4 km
15:00 15:12 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Rumenka, Center
arr. 15:12
8.1 km
15:15 15:23 (00:08)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Rumenka, Center
arr. 15:23
8 km
15:20 15:39 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:20
arr. 15:22
dep. 15:22
1.3 km
arr. 15:23
dep. 15:23
1.7 km
arr. 15:24
dep. 15:24
2.5 km
arr. 15:26
dep. 15:26
3.4 km
arr. 15:27
dep. 15:27
4 km
arr. 15:28
dep. 15:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:30
dep. 15:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 15:33
dep. 15:33
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 15:34
dep. 15:34
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 15:36
dep. 15:36
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 15:37
dep. 15:37
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:38
dep. 15:38
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 15:39
11.3 km
15:25 15:41 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:25
arr. 15:27
dep. 15:27
1.3 km
arr. 15:28
dep. 15:28
1.7 km
arr. 15:29
dep. 15:29
2.5 km
arr. 15:31
dep. 15:31
3.4 km
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
arr. 15:33
dep. 15:33
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:35
dep. 15:35
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 15:38
dep. 15:38
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 15:39
dep. 15:39
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:40
dep. 15:40
9.5 km
arr. 15:41
10.4 km
15:30 15:46 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:30
arr. 15:32
dep. 15:32
1.3 km
arr. 15:33
dep. 15:33
1.7 km
arr. 15:34
dep. 15:34
2.5 km
arr. 15:36
dep. 15:36
3.4 km
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:40
dep. 15:40
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 15:42
dep. 15:42
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:45
dep. 15:45
9.5 km
arr. 15:46
10.4 km
15:50 16:02 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
Rumenka, Center
arr. 16:02
8.1 km
15:50 16:06 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:50
arr. 15:52
dep. 15:52
1.3 km
arr. 15:53
dep. 15:53
1.7 km
arr. 15:54
dep. 15:54
2.5 km
arr. 15:56
dep. 15:56
3.4 km
arr. 15:57
dep. 15:57
4 km
arr. 15:58
dep. 15:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:00
dep. 16:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 16:02
dep. 16:02
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:05
dep. 16:05
9.5 km
arr. 16:06
10.4 km
16:00 16:08 (00:08)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Rumenka, Center
arr. 16:08
8 km
16:15 16:34 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:15
arr. 16:17
dep. 16:17
1.3 km
arr. 16:18
dep. 16:18
1.7 km
arr. 16:19
dep. 16:19
2.5 km
arr. 16:21
dep. 16:21
3.4 km
arr. 16:22
dep. 16:22
4 km
arr. 16:23
dep. 16:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:25
dep. 16:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 16:27
dep. 16:27
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 16:28
dep. 16:28
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 16:29
dep. 16:29
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 16:30
dep. 16:30
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 16:31
dep. 16:31
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 16:32
dep. 16:32
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:33
dep. 16:33
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 16:34
11.3 km
16:30 16:42 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Rumenka, Center
arr. 16:42
8.1 km
16:30 16:46 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:30
arr. 16:32
dep. 16:32
1.3 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.7 km
arr. 16:34
dep. 16:34
2.5 km
arr. 16:36
dep. 16:36
3.4 km
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
arr. 16:38
dep. 16:38
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:40
dep. 16:40
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 16:44
dep. 16:44
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:45
dep. 16:45
9.5 km
arr. 16:46
10.4 km
16:40 16:50 (00:10)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:40
Novi Sad, Rumenacka-Stadion N.Sad
arr. 16:45
dep. 16:45
4 km
Rumenka, Center
arr. 16:50
10 km
17:00 17:19 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:00
arr. 17:02
dep. 17:02
1.3 km
arr. 17:03
dep. 17:03
1.7 km
arr. 17:04
dep. 17:04
2.5 km
arr. 17:06
dep. 17:06
3.4 km
arr. 17:07
dep. 17:07
4 km
arr. 17:08
dep. 17:08
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 17:10
dep. 17:10
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 17:12
dep. 17:12
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 17:13
dep. 17:13
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 17:14
dep. 17:14
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 17:15
dep. 17:15
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 17:16
dep. 17:16
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 17:17
dep. 17:17
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 17:18
dep. 17:18
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 17:19
11.3 km
17:10 17:26 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:10
arr. 17:12
dep. 17:12
1.3 km
arr. 17:13
dep. 17:13
1.7 km
arr. 17:14
dep. 17:14
2.5 km
arr. 17:16
dep. 17:16
3.4 km
arr. 17:17
dep. 17:17
4 km
arr. 17:18
dep. 17:18
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 17:20
dep. 17:20
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 17:24
dep. 17:24
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 17:25
dep. 17:25
9.5 km
arr. 17:26
10.4 km
17:20 17:30 (00:10)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Novi Sad, Rumenacka-Stadion N.Sad
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Rumenka, Center
arr. 17:30
10 km
17:25 17:44 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:25
arr. 17:27
dep. 17:27
1.3 km
arr. 17:28
dep. 17:28
1.7 km
arr. 17:29
dep. 17:29
2.5 km
arr. 17:31
dep. 17:31
3.4 km
arr. 17:32
dep. 17:32
4 km
arr. 17:33
dep. 17:33
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 17:35
dep. 17:35
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 17:37
dep. 17:37
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 17:38
dep. 17:38
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 17:39
dep. 17:39
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 17:40
dep. 17:40
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 17:41
dep. 17:41
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 17:42
dep. 17:42
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 17:43
dep. 17:43
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 17:44
11.3 km
17:30 17:42 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Rumenka, Center
arr. 17:42
8.1 km
17:45 18:01 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:45
arr. 17:47
dep. 17:47
1.3 km
arr. 17:48
dep. 17:48
1.7 km
arr. 17:49
dep. 17:49
2.5 km
arr. 17:51
dep. 17:51
3.4 km
arr. 17:52
dep. 17:52
4 km
arr. 17:53
dep. 17:53
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 17:55
dep. 17:55
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 17:59
dep. 17:59
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:00
dep. 18:00
9.5 km
arr. 18:01
10.4 km
18:10 18:29 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:10
arr. 18:12
dep. 18:12
1.3 km
arr. 18:13
dep. 18:13
1.7 km
arr. 18:14
dep. 18:14
2.5 km
arr. 18:16
dep. 18:16
3.4 km
arr. 18:17
dep. 18:17
4 km
arr. 18:18
dep. 18:18
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:20
dep. 18:20
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 18:22
dep. 18:22
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 18:23
dep. 18:23
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 18:24
dep. 18:24
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 18:25
dep. 18:25
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 18:26
dep. 18:26
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 18:27
dep. 18:27
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:28
dep. 18:28
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 18:29
11.3 km
18:20 18:36 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:20
arr. 18:22
dep. 18:22
1.3 km
arr. 18:23
dep. 18:23
1.7 km
arr. 18:24
dep. 18:24
2.5 km
arr. 18:26
dep. 18:26
3.4 km
arr. 18:27
dep. 18:27
4 km
arr. 18:28
dep. 18:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:30
dep. 18:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 18:34
dep. 18:34
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:35
dep. 18:35
9.5 km
arr. 18:36
10.4 km
18:30 18:40 (00:10)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Rumenka, Center
arr. 18:40
8 km
19:00 19:12 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Rumenka, Center
arr. 19:12
8.1 km
19:10 19:29 (00:19)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:10
arr. 19:12
dep. 19:12
1.3 km
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
arr. 19:14
dep. 19:14
2.5 km
arr. 19:16
dep. 19:16
3.4 km
arr. 19:17
dep. 19:17
4 km
arr. 19:18
dep. 19:18
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:20
dep. 19:20
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 19:22
dep. 19:22
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 19:23
dep. 19:23
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 19:24
dep. 19:24
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 19:25
dep. 19:25
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 19:26
dep. 19:26
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 19:27
dep. 19:27
10.4 km
Rumenka, Kanal
arr. 19:28
dep. 19:28
10.9 km
Rumenka, Okretnica
arr. 19:29
11.3 km
19:15 19:31 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:15
arr. 19:17
dep. 19:17
1.3 km
arr. 19:18
dep. 19:18
1.7 km
arr. 19:19
dep. 19:19
2.5 km
arr. 19:21
dep. 19:21
3.4 km
arr. 19:22
dep. 19:22
4 km
arr. 19:23
dep. 19:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:25
dep. 19:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 19:27
dep. 19:27
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 19:29
dep. 19:29
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 19:30
dep. 19:30
9.5 km
arr. 19:31
10.4 km
19:30 19:40 (00:10)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Rumenacka-Stadion N.Sad
arr. 19:34
dep. 19:34
4 km
Rumenka, Center
arr. 19:40
10 km
19:35 19:51 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:35
arr. 19:37
dep. 19:37
1.3 km
arr. 19:38
dep. 19:38
1.7 km
arr. 19:39
dep. 19:39
2.5 km
arr. 19:41
dep. 19:41
3.4 km
arr. 19:42
dep. 19:42
4 km
arr. 19:43
dep. 19:43
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:45
dep. 19:45
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 19:47
dep. 19:47
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 19:49
dep. 19:49
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 19:50
dep. 19:50
9.5 km
arr. 19:51
10.4 km
19:45 19:57 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Rumenka, Center
arr. 19:57
8.1 km
20:00 20:08 (00:08)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Rumenka, Center
arr. 20:08
8 km
20:15 20:31 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
1.3 km
arr. 20:18
dep. 20:18
1.7 km
arr. 20:19
dep. 20:19
2.5 km
arr. 20:21
dep. 20:21
3.4 km
arr. 20:22
dep. 20:22
4 km
arr. 20:23
dep. 20:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:25
dep. 20:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 20:27
dep. 20:27
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 20:29
dep. 20:29
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:30
dep. 20:30
9.5 km
arr. 20:31
10.4 km
20:35 20:51 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:35
arr. 20:37
dep. 20:37
1.3 km
arr. 20:38
dep. 20:38
1.7 km
arr. 20:39
dep. 20:39
2.5 km
arr. 20:41
dep. 20:41
3.4 km
arr. 20:42
dep. 20:42
4 km
arr. 20:43
dep. 20:43
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:45
dep. 20:45
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 20:47
dep. 20:47
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 20:49
dep. 20:49
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:50
dep. 20:50
9.5 km
arr. 20:51
10.4 km
21:00 21:12 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Rumenka, Center
arr. 21:12
8.1 km
21:25 21:44 (00:19)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 21:25
arr. 21:27
dep. 21:27
1.3 km
arr. 21:28
dep. 21:28
1.7 km
arr. 21:29
dep. 21:29
2.5 km
arr. 21:31
dep. 21:31
3.4 km
arr. 21:32
dep. 21:32
4 km
arr. 21:33
dep. 21:33
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 21:35
dep. 21:35
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 21:37
dep. 21:37
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 21:38
dep. 21:38
8.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 21:39
dep. 21:39
9.2 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 21:40
dep. 21:40
10 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 21:41
dep. 21:41
10.5 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 21:42
dep. 21:42
11 km
Rumenka, Kanal
arr. 21:43
dep. 21:43
11.5 km
arr. 21:44
12.4 km
22:20 22:35 (00:15)
MAS - Central bus stationIrmovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:20
Rumenka, Center
arr. 22:30
dep. 22:30
8 km
Rumenka, Irmovo
arr. 22:35
14 km
22:20 22:39 (00:19)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:20
arr. 22:22
dep. 22:22
1.3 km
arr. 22:23
dep. 22:23
1.7 km
arr. 22:24
dep. 22:24
2.5 km
arr. 22:26
dep. 22:26
3.4 km
arr. 22:27
dep. 22:27
4 km
arr. 22:28
dep. 22:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 22:30
dep. 22:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 22:32
dep. 22:32
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 22:33
dep. 22:33
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 22:34
dep. 22:34
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 22:35
dep. 22:35
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 22:36
dep. 22:36
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 22:37
dep. 22:37
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 22:38
dep. 22:38
11.1 km
arr. 22:39
12 km
22:30 22:42 (00:12)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:30
Rumenka, Center
arr. 22:42
8.1 km
22:45 23:01 (00:16)
Zel. stanicaKisacki put - asfaltna baza
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:45
arr. 22:47
dep. 22:47
1.3 km
arr. 22:48
dep. 22:48
1.7 km
arr. 22:49
dep. 22:49
2.5 km
arr. 22:51
dep. 22:51
3.4 km
arr. 22:52
dep. 22:52
4 km
arr. 22:53
dep. 22:53
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 22:55
dep. 22:55
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 22:57
dep. 22:57
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 22:58
dep. 22:58
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 22:59
dep. 22:59
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 23:00
dep. 23:00
9.5 km
arr. 23:01
10.4 km
Novi Sad - Rumenka timetable
Departures on: monday, 19.11.2019.
06:45 07:00 (00:15)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Rumenka, Center
arr. 07:00
11 km

Naselja Novi Sad i Rumenka su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 01:15 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.