Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Ravno Selo timetable

friday, 23.11.2018.
08:30 09:09 (00:39)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Rumenka, Center
arr. 08:42
dep. 08:42
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 08:48
dep. 08:48
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 08:54
dep. 08:54
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
23.2 km
Zmajevo, Vojvođ. 105
arr. 09:00
dep. 09:00
27.2 km
Zmajevo, I.L.Ribara 1
arr. 09:01
dep. 09:01
28 km
Zmajevo, Igraliste
arr. 09:03
dep. 09:03
29.2 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 09:07
dep. 09:07
33.3 km
Ravno Selo, M. Tita 107
arr. 09:08
dep. 09:08
33.8 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 09:09
34.8 km
13:20 13:59 (00:39)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:20
Rumenka, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 13:38
dep. 13:38
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 13:44
dep. 13:44
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
23.2 km
Zmajevo, Vojvođ. 105
arr. 13:50
dep. 13:50
27.2 km
Zmajevo, I.L.Ribara 1
arr. 13:51
dep. 13:51
28 km
Zmajevo, Igraliste
arr. 13:53
dep. 13:53
29.2 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 13:57
dep. 13:57
33.3 km
Ravno Selo, M. Tita 107
arr. 13:58
dep. 13:58
33.8 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 13:59
34.8 km
14:25 15:04 (00:39)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:25
Rumenka, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 14:43
dep. 14:43
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:49
dep. 14:49
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
23.2 km
Zmajevo, Vojvođ. 105
arr. 14:55
dep. 14:55
27.2 km
Zmajevo, I.L.Ribara 1
arr. 14:56
dep. 14:56
28 km
Zmajevo, Igraliste
arr. 14:58
dep. 14:58
29.2 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 15:02
dep. 15:02
33.3 km
Ravno Selo, M. Tita 107
arr. 15:03
dep. 15:03
33.8 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 15:04
34.8 km
19:45 20:24 (00:39)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Rumenka, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 20:03
dep. 20:03
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
23.2 km
Zmajevo, Vojvođ. 105
arr. 20:15
dep. 20:15
27.2 km
Zmajevo, I.L.Ribara 1
arr. 20:16
dep. 20:16
28 km
Zmajevo, Igraliste
arr. 20:18
dep. 20:18
29.2 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 20:22
dep. 20:22
33.3 km
Ravno Selo, M. Tita 107
arr. 20:23
dep. 20:23
33.8 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 20:24
34.8 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
08:30 09:09 (00:39)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Rumenka, Center
arr. 08:42
dep. 08:42
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 08:48
dep. 08:48
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 08:54
dep. 08:54
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
23.2 km
Zmajevo, Vojvođ. 105
arr. 09:00
dep. 09:00
27.2 km
Zmajevo, I.L.Ribara 1
arr. 09:01
dep. 09:01
28 km
Zmajevo, Igraliste
arr. 09:03
dep. 09:03
29.2 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 09:07
dep. 09:07
33.3 km
Ravno Selo, M. Tita 107
arr. 09:08
dep. 09:08
33.8 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 09:09
34.8 km
19:45 20:24 (00:39)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Rumenka, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 20:03
dep. 20:03
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
23.2 km
Zmajevo, Vojvođ. 105
arr. 20:15
dep. 20:15
27.2 km
Zmajevo, I.L.Ribara 1
arr. 20:16
dep. 20:16
28 km
Zmajevo, Igraliste
arr. 20:18
dep. 20:18
29.2 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 20:22
dep. 20:22
33.3 km
Ravno Selo, M. Tita 107
arr. 20:23
dep. 20:23
33.8 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 20:24
34.8 km
 
Departures on: sunday, 25.11.2018.
19:45 20:24 (00:39)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Rumenka, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
8.1 km
Kisac, R za Stepanovićevo
arr. 20:03
dep. 20:03
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
23.2 km
Zmajevo, Vojvođ. 105
arr. 20:15
dep. 20:15
27.2 km
Zmajevo, I.L.Ribara 1
arr. 20:16
dep. 20:16
28 km
Zmajevo, Igraliste
arr. 20:18
dep. 20:18
29.2 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 20:22
dep. 20:22
33.3 km
Ravno Selo, M. Tita 107
arr. 20:23
dep. 20:23
33.8 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 20:24
34.8 km

Naselja Novi Sad i Ravno Selo su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 08:30 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.