Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Prnjavor kod Sapca timetable

tuesday, 19.02.2019.
14:30 16:55 (02:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:46
dep. 14:46
14 km
Irig, Hopovo
arr. 14:59
dep. 14:59
22 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:03
dep. 15:03
26 km
Irig, Novo doba
arr. 15:13
dep. 15:13
29 km
Ruma, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
41 km
Voganj, Pošta
arr. 15:30
dep. 15:30
58 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
59 km
Salas Nocajski, 5
arr. 15:53
dep. 15:53
65 km
Nocaj, 5
arr. 15:58
dep. 15:58
69 km
Glusci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
74 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
79 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
85 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
91 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
95 km
Badovinci, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
100 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 16:49
dep. 16:49
107 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:55
112 km
15:00 17:18 (02:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
0 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
78.7 km
Slepcevic, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
87.5 km
Duvaniste, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
91.8 km
Petlovaca, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
98.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
101.5 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:18
104.8 km
16:10 18:37 (02:27)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:10
arr. 16:18
dep. 16:18
0 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 16:47
dep. 16:47
25 km
Irig, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
26 km
arr. 17:01
dep. 17:01
0 km
Voganj, Pošta
arr. 17:07
dep. 17:07
42 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:18
dep. 17:18
52.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
55.7 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
63.8 km
Nocaj, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
68.8 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
74 km
Metkovic Macvanski
arr. 17:58
dep. 17:58
78.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
85.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
91 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
96.8 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 18:37
107.3 km
16:15 18:11 (01:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
104 km
17:00 18:50 (01:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Sabac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
77 km
Slepcevic, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
88 km
Duvaniste, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
92 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
102 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:50
105 km
18:15 20:25 (02:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:15
Irig, Stambene zgrade
arr. 18:50
dep. 18:50
22.9 km
Irig, Bus station
arr. 18:52
dep. 18:52
24 km
arr. 19:03
dep. 19:03
34.9 km
Petlovaca, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
96.9 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
99.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:25
103.1 km
19:30 21:48 (02:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
arr. 19:37
dep. 19:37
2.9 km
Jarak, 4
arr. 20:36
dep. 20:36
49.7 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 20:41
dep. 20:41
53.5 km
Platicevo, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
60 km
Klenak, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
66.7 km
Sabac, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
71.7 km
Slepcevic, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
85.8 km
Duvaniste, Center
arr. 21:33
dep. 21:33
90.1 km
Petlovaca, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
96.9 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
99.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:48
103.1 km

Naselja Novi Sad i Prnjavor kod Sapca su međusobno udaljena ~106 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 02h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.