Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Prigrevica timetable

thursday, 02.07.2020.
07:15 09:19 (02:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 07:15
Futog, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
18 km
Backi Petrovac, ZS Backi Petrovac - Glozan
arr. 07:40
dep. 07:41
30 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
35 km
Gajdobra, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
42 km
Parage, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
51 km
Ratkovo, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
58 km
Odzaci, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
68 km
arr. 08:19
dep. 08:20
70 km
Karavukovo, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:32
76 km
Bogojevo, Selo
arr. 08:40
dep. 08:41
83 km
Bogojevo, Railway station
arr. 08:46
dep. 09:01
88 km
Sonta, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:10
95 km
Prigrevica, Railway station
arr. 09:19
105 km
10:10 12:14 (02:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 10:10
Futog, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
18 km
Backi Petrovac, ZS Backi Petrovac - Glozan
arr. 10:35
dep. 10:36
30 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
35 km
Gajdobra, Railway station
arr. 10:47
dep. 10:48
42 km
Parage, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
51 km
Ratkovo, Railway station
arr. 11:01
dep. 11:02
58 km
Odzaci, Railway station
arr. 11:09
dep. 11:10
68 km
arr. 11:14
dep. 11:15
70 km
Karavukovo, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:29
76 km
Bogojevo, Selo
arr. 11:37
dep. 11:38
83 km
Bogojevo, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:56
88 km
Sonta, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
95 km
Prigrevica, Railway station
arr. 12:14
105 km
12:00 14:03 (02:03)
MAS - Central bus stationPrigrevčanka
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Despotovo, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
40.8 km
Despotovo, Drapsin
arr. 12:49
dep. 12:49
41.6 km
Pivnice, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
46.9 km
arr. 13:12
dep. 13:12
57.1 km
Odzaci, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
65.3 km
Backi Gracac, II Bice Kesica 69
arr. 13:34
dep. 13:34
73.4 km
Backi Brestovac, Karadordeva 40
arr. 13:45
dep. 13:45
83 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 13:52
dep. 13:52
90.2 km
Prigrevica, Prigrevčanka
arr. 14:03
100.6 km
14:35 16:34 (01:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 14:35
Futog, Railway station
arr. 14:50
dep. 14:51
18 km
Backi Petrovac, ZS Backi Petrovac - Glozan
arr. 15:00
dep. 15:01
30 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
35 km
Gajdobra, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:13
42 km
Parage, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:21
51 km
Ratkovo, Railway station
arr. 15:26
dep. 15:27
58 km
Odzaci, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:35
68 km
arr. 15:39
dep. 15:40
70 km
Karavukovo, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:47
76 km
Bogojevo, Selo
arr. 15:55
dep. 15:56
83 km
Bogojevo, Railway station
arr. 16:01
dep. 16:16
88 km
Sonta, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:25
95 km
Prigrevica, Railway station
arr. 16:34
105 km
15:35 17:34 (01:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 15:35
Futog, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
18 km
Backi Petrovac, ZS Backi Petrovac - Glozan
arr. 16:00
dep. 16:01
30 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
35 km
Gajdobra, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
42 km
Parage, Railway station
arr. 16:20
dep. 16:21
51 km
Ratkovo, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
58 km
Odzaci, Railway station
arr. 16:34
dep. 16:35
68 km
arr. 16:39
dep. 16:40
70 km
Karavukovo, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:47
76 km
Bogojevo, Selo
arr. 16:56
dep. 16:57
83 km
Bogojevo, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:16
88 km
Sonta, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
95 km
Prigrevica, Railway station
arr. 17:34
105 km
18:15 20:18 (02:03)
MAS - Central bus stationPrigrevčanka
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:15
Backi Petrovac, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
23 km
Kulpin, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
27.7 km
Despotovo, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
40.8 km
Despotovo, Drapsin
arr. 19:04
dep. 19:04
41.6 km
Pivnice, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
46.9 km
arr. 19:27
dep. 19:27
57.1 km
Odzaci, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
65.3 km
Backi Gracac, II Bice Kesica 69
arr. 19:49
dep. 19:49
73.4 km
Backi Brestovac, Karadordeva 40
arr. 20:00
dep. 20:00
83 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 20:07
dep. 20:07
90.2 km
Prigrevica, Prigrevčanka
arr. 20:18
100.6 km
19:25 21:29 (02:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 19:25
Futog, Railway station
arr. 19:40
dep. 19:41
18 km
Backi Petrovac, ZS Backi Petrovac - Glozan
arr. 19:50
dep. 19:51
30 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
35 km
Gajdobra, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
42 km
Parage, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:11
51 km
Ratkovo, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:17
58 km
Odzaci, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:25
68 km
arr. 20:29
dep. 20:30
70 km
Karavukovo, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:37
76 km
Bogojevo, Selo
arr. 20:45
dep. 20:46
83 km
Bogojevo, Railway station
arr. 20:51
dep. 21:11
88 km
Sonta, Railway station
arr. 21:19
dep. 21:20
95 km
Prigrevica, Railway station
arr. 21:29
105 km
22:15 00:14 (01:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 22:15
Futog, Railway station
arr. 22:30
dep. 22:31
18 km
Backi Petrovac, ZS Backi Petrovac - Glozan
arr. 22:40
dep. 22:41
30 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 22:45
dep. 22:46
35 km
Gajdobra, Railway station
arr. 22:52
dep. 22:53
42 km
Parage, Railway station
arr. 23:00
dep. 23:01
51 km
Ratkovo, Railway station
arr. 23:06
dep. 23:07
58 km
Odzaci, Railway station
arr. 23:14
dep. 23:15
68 km
arr. 23:19
dep. 23:20
70 km
Karavukovo, Railway station
arr. 23:26
dep. 23:27
76 km
Bogojevo, Selo
arr. 23:35
dep. 23:36
83 km
Bogojevo, Railway station
arr. 23:41
dep. 23:56
88 km
Sonta, Railway station
arr. 00:04
dep. 00:05
95 km
Prigrevica, Railway station
arr. 00:14
105 km

Naselja Novi Sad i Prigrevica su međusobno udaljena ~104 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 59min., a najduže 02h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.