Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Pozarevac timetable

thursday, 27.02.2020.
09:50 13:20 (03:30)
MAS - Central bus stationKruska 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:50
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:04
dep. 10:04
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
23 km
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Indjija, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:55
dep. 10:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:13
dep. 11:13
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:25
dep. 11:45
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:57
dep. 11:57
84 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 12:56
dep. 12:56
163 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:58
dep. 12:58
164 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:00
dep. 13:00
165 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:15
166 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:18
dep. 13:18
168 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:20
169 km
17:40 20:47 (03:07)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
83.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
159.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
160.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
161.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
161.7 km
Novi Sad - Pozarevac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
09:50 13:20 (03:30)
MAS - Central bus stationKruska 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:50
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:04
dep. 10:04
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
23 km
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Indjija, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:55
dep. 10:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:13
dep. 11:13
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:25
dep. 11:45
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:57
dep. 11:57
84 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 12:56
dep. 12:56
163 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:58
dep. 12:58
164 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:00
dep. 13:00
165 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:15
166 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:18
dep. 13:18
168 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:20
169 km
17:40 20:47 (03:07)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
83.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
159.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
160.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
161.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
161.7 km
Novi Sad - Pozarevac timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
17:40 20:47 (03:07)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
83.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
159.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
160.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
161.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
161.7 km
Novi Sad - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
09:50 13:20 (03:30)
MAS - Central bus stationKruska 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:50
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:04
dep. 10:04
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
23 km
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Indjija, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:55
dep. 10:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:13
dep. 11:13
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:25
dep. 11:45
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:57
dep. 11:57
84 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 12:56
dep. 12:56
163 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:58
dep. 12:58
164 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:00
dep. 13:00
165 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:15
166 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:18
dep. 13:18
168 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:20
169 km
17:40 20:47 (03:07)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
83.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
159.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
160.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
161.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
161.7 km

Naselja Novi Sad i Pozarevac su međusobno udaljena ~165 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 07min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 09:50 h, dok je poslednji polazak u 17:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.