Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Popovica (Sremska Kamenica) timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:10 05:42 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:10
arr. 05:11
dep. 05:11
0.6 km
arr. 05:13
dep. 05:13
1.3 km
arr. 05:14
dep. 05:14
1.7 km
arr. 05:16
dep. 05:16
2.2 km
arr. 05:17
dep. 05:17
2.4 km
arr. 05:18
dep. 05:18
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 05:21
dep. 05:21
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 05:23
dep. 05:23
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 05:27
dep. 05:27
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 05:28
dep. 05:28
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 05:31
dep. 05:31
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 05:32
dep. 05:32
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 05:33
dep. 05:33
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 05:34
dep. 05:34
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 05:35
dep. 05:35
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 05:36
dep. 05:36
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 05:37
dep. 05:37
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 05:38
dep. 05:38
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 05:39
dep. 05:39
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 05:40
dep. 05:40
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 05:41
dep. 05:41
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 05:42
15 km
05:50 06:23 (00:33)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:50
arr. 05:51
dep. 05:51
0.6 km
arr. 05:53
dep. 05:53
1.3 km
arr. 05:54
dep. 05:54
1.7 km
arr. 05:56
dep. 05:56
2.2 km
arr. 05:57
dep. 05:57
2.4 km
arr. 05:58
dep. 05:58
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 06:01
dep. 06:01
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 06:02
dep. 06:02
6.5 km
Sremska Kamenica, Institut
arr. 06:04
dep. 06:04
7.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 06:06
dep. 06:06
9.2 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
9.8 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 06:09
dep. 06:09
10.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 06:10
dep. 06:10
11.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 06:12
dep. 06:12
12.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 06:13
dep. 06:13
12.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 06:14
dep. 06:14
13.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 06:15
dep. 06:15
13.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 06:16
dep. 06:16
13.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 06:17
dep. 06:17
14.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 06:18
dep. 06:18
14.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 06:19
dep. 06:19
15.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 06:20
dep. 06:20
15.6 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 06:21
dep. 06:21
16.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 06:22
dep. 06:22
16.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 06:23
17.2 km
06:30 07:02 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:30
arr. 06:31
dep. 06:31
0.6 km
arr. 06:33
dep. 06:33
1.3 km
arr. 06:34
dep. 06:34
1.7 km
arr. 06:36
dep. 06:36
2.2 km
arr. 06:37
dep. 06:37
2.4 km
arr. 06:38
dep. 06:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 06:41
dep. 06:41
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 06:43
dep. 06:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 06:48
dep. 06:48
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 06:51
dep. 06:51
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 06:52
dep. 06:52
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 06:53
dep. 06:53
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 06:54
dep. 06:54
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 06:55
dep. 06:55
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 06:56
dep. 06:56
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 06:57
dep. 06:57
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 06:58
dep. 06:58
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 06:59
dep. 06:59
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 07:00
dep. 07:00
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 07:01
dep. 07:01
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 07:02
15 km
07:20 07:44 (00:24)
Zel. stanicaOkretnica - Mosina vila
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:20
arr. 07:21
dep. 07:21
0.6 km
arr. 07:23
dep. 07:23
1.3 km
arr. 07:24
dep. 07:24
1.7 km
arr. 07:26
dep. 07:26
2.2 km
arr. 07:27
dep. 07:27
2.4 km
arr. 07:28
dep. 07:28
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 07:31
dep. 07:31
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 07:33
dep. 07:33
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 07:34
dep. 07:34
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 07:37
dep. 07:37
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 07:38
dep. 07:38
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 07:41
dep. 07:41
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 07:42
dep. 07:42
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 07:43
dep. 07:43
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica - Mosina vila
arr. 07:44
11.3 km
07:55 08:27 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:55
arr. 07:56
dep. 07:56
0.6 km
arr. 07:58
dep. 07:58
1.3 km
arr. 07:59
dep. 07:59
1.7 km
arr. 08:01
dep. 08:01
2.2 km
arr. 08:02
dep. 08:02
2.4 km
arr. 08:03
dep. 08:03
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 08:06
dep. 08:06
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 08:08
dep. 08:08
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 08:09
dep. 08:09
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 08:12
dep. 08:12
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 08:13
dep. 08:13
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 08:16
dep. 08:16
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 08:17
dep. 08:17
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 08:18
dep. 08:18
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 08:19
dep. 08:19
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 08:20
dep. 08:20
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 08:21
dep. 08:21
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 08:22
dep. 08:22
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 08:23
dep. 08:23
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 08:24
dep. 08:24
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 08:25
dep. 08:25
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 08:26
dep. 08:26
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 08:27
15 km
08:50 09:22 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 08:50
arr. 08:51
dep. 08:51
0.6 km
arr. 08:53
dep. 08:53
1.3 km
arr. 08:54
dep. 08:54
1.7 km
arr. 08:56
dep. 08:56
2.2 km
arr. 08:57
dep. 08:57
2.4 km
arr. 08:58
dep. 08:58
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 09:01
dep. 09:01
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 09:03
dep. 09:03
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 09:04
dep. 09:04
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 09:07
dep. 09:07
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 09:08
dep. 09:08
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 09:11
dep. 09:11
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 09:12
dep. 09:12
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 09:13
dep. 09:13
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 09:14
dep. 09:14
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 09:15
dep. 09:15
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 09:16
dep. 09:16
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 09:17
dep. 09:17
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 09:18
dep. 09:18
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 09:19
dep. 09:19
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 09:20
dep. 09:20
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 09:21
dep. 09:21
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 09:22
15 km
09:40 10:04 (00:24)
Zel. stanicaOkretnica - Mosina vila
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 09:40
arr. 09:41
dep. 09:41
0.6 km
arr. 09:43
dep. 09:43
1.3 km
arr. 09:44
dep. 09:44
1.7 km
arr. 09:46
dep. 09:46
2.2 km
arr. 09:47
dep. 09:47
2.4 km
arr. 09:48
dep. 09:48
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 09:51
dep. 09:51
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 09:53
dep. 09:53
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 09:54
dep. 09:54
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 09:57
dep. 09:57
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 09:58
dep. 09:58
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 10:01
dep. 10:01
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 10:02
dep. 10:02
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 10:03
dep. 10:03
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica - Mosina vila
arr. 10:04
11.3 km
10:20 10:52 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 10:20
arr. 10:21
dep. 10:21
0.6 km
arr. 10:23
dep. 10:23
1.3 km
arr. 10:24
dep. 10:24
1.7 km
arr. 10:26
dep. 10:26
2.2 km
arr. 10:27
dep. 10:27
2.4 km
arr. 10:28
dep. 10:28
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 10:31
dep. 10:31
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 10:33
dep. 10:33
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 10:34
dep. 10:34
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 10:37
dep. 10:37
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 10:38
dep. 10:38
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 10:41
dep. 10:41
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 10:42
dep. 10:42
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 10:43
dep. 10:43
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 10:44
dep. 10:44
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 10:45
dep. 10:45
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 10:46
dep. 10:46
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 10:47
dep. 10:47
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 10:48
dep. 10:48
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 10:49
dep. 10:49
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 10:50
dep. 10:50
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 10:51
dep. 10:51
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 10:52
15 km
11:00 11:24 (00:24)
Zel. stanicaOkretnica - Mosina vila
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:00
arr. 11:01
dep. 11:01
0.6 km
arr. 11:03
dep. 11:03
1.3 km
arr. 11:04
dep. 11:04
1.7 km
arr. 11:06
dep. 11:06
2.2 km
arr. 11:07
dep. 11:07
2.4 km
arr. 11:08
dep. 11:08
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 11:11
dep. 11:11
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 11:17
dep. 11:17
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 11:18
dep. 11:18
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 11:21
dep. 11:21
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 11:22
dep. 11:22
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 11:23
dep. 11:23
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica - Mosina vila
arr. 11:24
11.3 km
11:20 11:52 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:20
arr. 11:21
dep. 11:21
0.6 km
arr. 11:23
dep. 11:23
1.3 km
arr. 11:24
dep. 11:24
1.7 km
arr. 11:26
dep. 11:26
2.2 km
arr. 11:27
dep. 11:27
2.4 km
arr. 11:28
dep. 11:28
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 11:31
dep. 11:31
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 11:33
dep. 11:33
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 11:34
dep. 11:34
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 11:37
dep. 11:37
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 11:38
dep. 11:38
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 11:41
dep. 11:41
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 11:42
dep. 11:42
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 11:43
dep. 11:43
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 11:44
dep. 11:44
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 11:45
dep. 11:45
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 11:46
dep. 11:46
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 11:47
dep. 11:47
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 11:48
dep. 11:48
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 11:49
dep. 11:49
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 11:50
dep. 11:50
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 11:51
dep. 11:51
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 11:52
15 km
12:10 12:42 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:10
arr. 12:11
dep. 12:11
0.6 km
arr. 12:13
dep. 12:13
1.3 km
arr. 12:14
dep. 12:14
1.7 km
arr. 12:16
dep. 12:16
2.2 km
arr. 12:17
dep. 12:17
2.4 km
arr. 12:18
dep. 12:18
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 12:21
dep. 12:21
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 12:23
dep. 12:23
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 12:24
dep. 12:24
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 12:27
dep. 12:27
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 12:28
dep. 12:28
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 12:31
dep. 12:31
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 12:32
dep. 12:32
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 12:33
dep. 12:33
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 12:34
dep. 12:34
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 12:35
dep. 12:35
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 12:36
dep. 12:36
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 12:37
dep. 12:37
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 12:38
dep. 12:38
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 12:39
dep. 12:39
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 12:40
dep. 12:40
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 12:41
dep. 12:41
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 12:42
15 km
13:00 13:32 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:00
arr. 13:01
dep. 13:01
0.6 km
arr. 13:03
dep. 13:03
1.3 km
arr. 13:04
dep. 13:04
1.7 km
arr. 13:06
dep. 13:06
2.2 km
arr. 13:07
dep. 13:07
2.4 km
arr. 13:08
dep. 13:08
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 13:11
dep. 13:11
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 13:13
dep. 13:13
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 13:14
dep. 13:14
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 13:17
dep. 13:17
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 13:18
dep. 13:18
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 13:21
dep. 13:21
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 13:22
dep. 13:22
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 13:23
dep. 13:23
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 13:24
dep. 13:24
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 13:25
dep. 13:25
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 13:26
dep. 13:26
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 13:27
dep. 13:27
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 13:28
dep. 13:28
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 13:29
dep. 13:29
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 13:30
dep. 13:30
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 13:31
dep. 13:31
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 13:32
15 km
13:40 14:04 (00:24)
Zel. stanicaOkretnica - Mosina vila
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:40
arr. 13:41
dep. 13:41
0.6 km
arr. 13:43
dep. 13:43
1.3 km
arr. 13:44
dep. 13:44
1.7 km
arr. 13:46
dep. 13:46
2.2 km
arr. 13:47
dep. 13:47
2.4 km
arr. 13:48
dep. 13:48
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 13:51
dep. 13:51
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 13:57
dep. 13:57
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 13:58
dep. 13:58
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 14:01
dep. 14:01
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 14:02
dep. 14:02
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 14:03
dep. 14:03
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica - Mosina vila
arr. 14:04
11.3 km
14:30 15:02 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:30
arr. 14:31
dep. 14:31
0.6 km
arr. 14:33
dep. 14:33
1.3 km
arr. 14:34
dep. 14:34
1.7 km
arr. 14:36
dep. 14:36
2.2 km
arr. 14:37
dep. 14:37
2.4 km
arr. 14:38
dep. 14:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 14:41
dep. 14:41
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 14:43
dep. 14:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 14:47
dep. 14:47
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 14:48
dep. 14:48
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 14:51
dep. 14:51
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 14:52
dep. 14:52
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 14:53
dep. 14:53
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 14:54
dep. 14:54
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 14:55
dep. 14:55
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 14:56
dep. 14:56
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 14:57
dep. 14:57
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 14:58
dep. 14:58
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 14:59
dep. 14:59
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 15:00
dep. 15:00
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 15:01
dep. 15:01
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 15:02
15 km
15:30 16:02 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:30
arr. 15:31
dep. 15:31
0.6 km
arr. 15:33
dep. 15:33
1.3 km
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
arr. 15:36
dep. 15:36
2.2 km
arr. 15:37
dep. 15:37
2.4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 15:41
dep. 15:41
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 15:43
dep. 15:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 15:44
dep. 15:44
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 15:47
dep. 15:47
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 15:48
dep. 15:48
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 15:51
dep. 15:51
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 15:52
dep. 15:52
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 15:53
dep. 15:53
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 15:54
dep. 15:54
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 15:55
dep. 15:55
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 15:56
dep. 15:56
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 15:57
dep. 15:57
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 15:58
dep. 15:58
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 15:59
dep. 15:59
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 16:00
dep. 16:00
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 16:01
dep. 16:01
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 16:02
15 km
16:35 17:07 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:35
arr. 16:36
dep. 16:36
0.6 km
arr. 16:38
dep. 16:38
1.3 km
arr. 16:39
dep. 16:39
1.7 km
arr. 16:41
dep. 16:41
2.2 km
arr. 16:42
dep. 16:42
2.4 km
arr. 16:43
dep. 16:43
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 16:46
dep. 16:46
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 16:48
dep. 16:48
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 16:49
dep. 16:49
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 16:52
dep. 16:52
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 16:53
dep. 16:53
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 16:56
dep. 16:56
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 16:57
dep. 16:57
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 16:58
dep. 16:58
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 16:59
dep. 16:59
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 17:00
dep. 17:00
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 17:01
dep. 17:01
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 17:02
dep. 17:02
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 17:03
dep. 17:03
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 17:04
dep. 17:04
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 17:05
dep. 17:05
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 17:06
dep. 17:06
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 17:07
15 km
17:30 18:02 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:30
arr. 17:31
dep. 17:31
0.6 km
arr. 17:33
dep. 17:33
1.3 km
arr. 17:34
dep. 17:34
1.7 km
arr. 17:36
dep. 17:36
2.2 km
arr. 17:37
dep. 17:37
2.4 km
arr. 17:38
dep. 17:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 17:41
dep. 17:41
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 17:43
dep. 17:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 17:44
dep. 17:44
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 17:47
dep. 17:47
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 17:48
dep. 17:48
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 17:51
dep. 17:51
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 17:52
dep. 17:52
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 17:53
dep. 17:53
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 17:54
dep. 17:54
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 17:55
dep. 17:55
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 17:56
dep. 17:56
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 17:57
dep. 17:57
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 17:58
dep. 17:58
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 17:59
dep. 17:59
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 18:00
dep. 18:00
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 18:01
dep. 18:01
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 18:02
15 km
18:35 19:07 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:35
arr. 18:36
dep. 18:36
0.6 km
arr. 18:38
dep. 18:38
1.3 km
arr. 18:39
dep. 18:39
1.7 km
arr. 18:41
dep. 18:41
2.2 km
arr. 18:42
dep. 18:42
2.4 km
arr. 18:43
dep. 18:43
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 18:46
dep. 18:46
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 18:48
dep. 18:48
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 18:49
dep. 18:49
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 18:52
dep. 18:52
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 18:53
dep. 18:53
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 18:56
dep. 18:56
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 18:57
dep. 18:57
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 18:58
dep. 18:58
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 18:59
dep. 18:59
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 19:00
dep. 19:00
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 19:01
dep. 19:01
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 19:02
dep. 19:02
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 19:03
dep. 19:03
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 19:04
dep. 19:04
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 19:05
dep. 19:05
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 19:06
dep. 19:06
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 19:07
15 km
19:15 19:47 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:15
arr. 19:16
dep. 19:16
0.6 km
arr. 19:18
dep. 19:18
1.3 km
arr. 19:19
dep. 19:19
1.7 km
arr. 19:21
dep. 19:21
2.2 km
arr. 19:22
dep. 19:22
2.4 km
arr. 19:23
dep. 19:23
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 19:26
dep. 19:26
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 19:28
dep. 19:28
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 19:29
dep. 19:29
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 19:32
dep. 19:32
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 19:33
dep. 19:33
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 19:36
dep. 19:36
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 19:37
dep. 19:37
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 19:38
dep. 19:38
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 19:39
dep. 19:39
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 19:40
dep. 19:40
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 19:41
dep. 19:41
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 19:42
dep. 19:42
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 19:43
dep. 19:43
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 19:44
dep. 19:44
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 19:45
dep. 19:45
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 19:46
dep. 19:46
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 19:47
15 km
20:00 20:32 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:00
arr. 20:01
dep. 20:01
0.6 km
arr. 20:03
dep. 20:03
1.3 km
arr. 20:04
dep. 20:04
1.7 km
arr. 20:06
dep. 20:06
2.2 km
arr. 20:07
dep. 20:07
2.4 km
arr. 20:08
dep. 20:08
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 20:11
dep. 20:11
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 20:17
dep. 20:17
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 20:18
dep. 20:18
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 20:21
dep. 20:21
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 20:22
dep. 20:22
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 20:23
dep. 20:23
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 20:24
dep. 20:24
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 20:25
dep. 20:25
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 20:26
dep. 20:26
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 20:27
dep. 20:27
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 20:28
dep. 20:28
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 20:29
dep. 20:29
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 20:30
dep. 20:30
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 20:31
dep. 20:31
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 20:32
15 km
21:20 21:52 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 21:20
arr. 21:21
dep. 21:21
0.6 km
arr. 21:23
dep. 21:23
1.3 km
arr. 21:24
dep. 21:24
1.7 km
arr. 21:26
dep. 21:26
2.2 km
arr. 21:27
dep. 21:27
2.4 km
arr. 21:28
dep. 21:28
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 21:31
dep. 21:31
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 21:33
dep. 21:33
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 21:34
dep. 21:34
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 21:37
dep. 21:37
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 21:38
dep. 21:38
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 21:41
dep. 21:41
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 21:42
dep. 21:42
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 21:43
dep. 21:43
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 21:44
dep. 21:44
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 21:45
dep. 21:45
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 21:46
dep. 21:46
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 21:47
dep. 21:47
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 21:48
dep. 21:48
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 21:49
dep. 21:49
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 21:50
dep. 21:50
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 21:51
dep. 21:51
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 21:52
15 km
22:30 23:02 (00:32)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:30
arr. 22:31
dep. 22:31
0.6 km
arr. 22:33
dep. 22:33
1.3 km
arr. 22:34
dep. 22:34
1.7 km
arr. 22:36
dep. 22:36
2.2 km
arr. 22:37
dep. 22:37
2.4 km
arr. 22:38
dep. 22:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 22:41
dep. 22:41
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 22:43
dep. 22:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 22:44
dep. 22:44
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 22:45
dep. 22:45
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 22:47
dep. 22:47
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 22:48
dep. 22:48
8.8 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Jagoda
arr. 22:51
dep. 22:51
10.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Staroiriski put
arr. 22:52
dep. 22:52
10.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Sokolska ulica
arr. 22:53
dep. 22:53
10.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Mosina vila
arr. 22:54
dep. 22:54
11.3 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Panciceve omorike
arr. 22:55
dep. 22:55
11.7 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 130
arr. 22:56
dep. 22:56
12.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - lovacki dom
arr. 22:57
dep. 22:57
12.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 238
arr. 22:58
dep. 22:58
12.9 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Paragovo
arr. 22:59
dep. 22:59
13.4 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put - Budzak
arr. 23:00
dep. 23:00
14.1 km
Popovica (Sremska Kamenica), Fruskogorski put 368
arr. 23:01
dep. 23:01
14.5 km
Popovica (Sremska Kamenica), Okretnica
arr. 23:02
15 km

Naselja Novi Sad i Popovica (Sremska Kamenica) su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.