Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Paragovo (Sremska Kamenica) timetable

wednesday, 16.10.2019.
05:30 05:54 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:30
arr. 05:31
dep. 05:31
0.6 km
arr. 05:33
dep. 05:33
1.3 km
arr. 05:34
dep. 05:34
1.7 km
arr. 05:36
dep. 05:36
2.2 km
arr. 05:37
dep. 05:37
2.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 05:41
dep. 05:41
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 05:43
dep. 05:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 05:44
dep. 05:44
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 05:47
dep. 05:47
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 05:48
dep. 05:48
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 05:49
dep. 05:49
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 05:50
dep. 05:50
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 05:52
dep. 05:52
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 05:54
11.5 km
06:00 06:28 (00:28)
Zel. stanicaVenac - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:00
arr. 06:01
dep. 06:01
0.6 km
arr. 06:03
dep. 06:03
1.3 km
arr. 06:04
dep. 06:04
1.7 km
arr. 06:06
dep. 06:06
2.2 km
arr. 06:07
dep. 06:07
2.4 km
arr. 06:08
dep. 06:08
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 06:11
dep. 06:11
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 06:13
dep. 06:13
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 06:17
dep. 06:17
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 06:18
dep. 06:18
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 06:19
dep. 06:19
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 06:20
dep. 06:20
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 06:22
dep. 06:22
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 06:24
dep. 06:24
11.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo - Iriski put 2
arr. 06:26
dep. 06:26
12.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
arr. 06:28
13.2 km
06:50 07:20 (00:30)
Zel. stanicaVenac - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:50
arr. 06:51
dep. 06:51
0.6 km
arr. 06:53
dep. 06:53
1.3 km
arr. 06:54
dep. 06:54
1.7 km
arr. 06:56
dep. 06:56
2.2 km
arr. 06:57
dep. 06:57
2.4 km
arr. 06:58
dep. 06:58
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 07:01
dep. 07:01
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 07:02
dep. 07:02
6.5 km
Sremska Kamenica, Institut
arr. 07:04
dep. 07:04
7.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 07:06
dep. 07:06
9.2 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
9.8 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 07:09
dep. 07:09
10.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 07:11
dep. 07:11
11.4 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 07:14
dep. 07:14
12.9 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 07:16
dep. 07:16
13.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo - Iriski put 2
arr. 07:18
dep. 07:18
14.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
arr. 07:20
15.4 km
07:40 08:04 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:40
arr. 07:41
dep. 07:41
0.6 km
arr. 07:43
dep. 07:43
1.3 km
arr. 07:44
dep. 07:44
1.7 km
arr. 07:46
dep. 07:46
2.2 km
arr. 07:47
dep. 07:47
2.4 km
arr. 07:48
dep. 07:48
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 07:51
dep. 07:51
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 07:53
dep. 07:53
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 07:54
dep. 07:54
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 07:57
dep. 07:57
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 07:58
dep. 07:58
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 07:59
dep. 07:59
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 08:00
dep. 08:00
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 08:02
dep. 08:02
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 08:04
11.5 km
08:30 08:54 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 08:30
arr. 08:31
dep. 08:31
0.6 km
arr. 08:33
dep. 08:33
1.3 km
arr. 08:34
dep. 08:34
1.7 km
arr. 08:36
dep. 08:36
2.2 km
arr. 08:37
dep. 08:37
2.4 km
arr. 08:38
dep. 08:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 08:41
dep. 08:41
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 08:43
dep. 08:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 08:44
dep. 08:44
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 08:47
dep. 08:47
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 08:48
dep. 08:48
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 08:49
dep. 08:49
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 08:50
dep. 08:50
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 08:52
dep. 08:52
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 08:54
11.5 km
09:30 09:54 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 09:30
arr. 09:31
dep. 09:31
0.6 km
arr. 09:33
dep. 09:33
1.3 km
arr. 09:34
dep. 09:34
1.7 km
arr. 09:36
dep. 09:36
2.2 km
arr. 09:37
dep. 09:37
2.4 km
arr. 09:38
dep. 09:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 09:41
dep. 09:41
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 09:43
dep. 09:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 09:44
dep. 09:44
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 09:47
dep. 09:47
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 09:48
dep. 09:48
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 09:49
dep. 09:49
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 09:50
dep. 09:50
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 09:52
dep. 09:52
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 09:54
11.5 km
10:35 11:01 (00:26)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 10:35
arr. 10:36
dep. 10:36
0.6 km
arr. 10:38
dep. 10:38
1.3 km
arr. 10:39
dep. 10:39
1.7 km
arr. 10:41
dep. 10:41
2.2 km
arr. 10:42
dep. 10:42
2.4 km
arr. 10:43
dep. 10:43
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 10:46
dep. 10:46
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 10:47
dep. 10:47
6.5 km
Sremska Kamenica, Institut
arr. 10:49
dep. 10:49
7.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 10:51
dep. 10:51
9.2 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
9.8 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 10:54
dep. 10:54
10.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 10:55
dep. 10:55
11 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 10:56
dep. 10:56
11.4 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 10:57
dep. 10:57
12 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 10:59
dep. 10:59
12.9 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 11:01
13.7 km
11:30 11:56 (00:26)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:30
arr. 11:31
dep. 11:31
0.6 km
arr. 11:33
dep. 11:33
1.3 km
arr. 11:34
dep. 11:34
1.7 km
arr. 11:36
dep. 11:36
2.2 km
arr. 11:37
dep. 11:37
2.4 km
arr. 11:38
dep. 11:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 11:41
dep. 11:41
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 11:42
dep. 11:42
6.5 km
Sremska Kamenica, Institut
arr. 11:44
dep. 11:44
7.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 11:46
dep. 11:46
9.2 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
9.8 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 11:49
dep. 11:49
10.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 11:50
dep. 11:50
11 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 11:51
dep. 11:51
11.4 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 11:52
dep. 11:52
12 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 11:54
dep. 11:54
12.9 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 11:56
13.7 km
11:50 12:14 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:50
arr. 11:51
dep. 11:51
0.6 km
arr. 11:53
dep. 11:53
1.3 km
arr. 11:54
dep. 11:54
1.7 km
arr. 11:56
dep. 11:56
2.2 km
arr. 11:57
dep. 11:57
2.4 km
arr. 11:58
dep. 11:58
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 12:01
dep. 12:01
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 12:03
dep. 12:03
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 12:04
dep. 12:04
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 12:07
dep. 12:07
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 12:08
dep. 12:08
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 12:09
dep. 12:09
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 12:10
dep. 12:10
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 12:12
dep. 12:12
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 12:14
11.5 km
12:30 12:54 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:30
arr. 12:31
dep. 12:31
0.6 km
arr. 12:33
dep. 12:33
1.3 km
arr. 12:34
dep. 12:34
1.7 km
arr. 12:36
dep. 12:36
2.2 km
arr. 12:37
dep. 12:37
2.4 km
arr. 12:38
dep. 12:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 12:41
dep. 12:41
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 12:43
dep. 12:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 12:44
dep. 12:44
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 12:47
dep. 12:47
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 12:48
dep. 12:48
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 12:49
dep. 12:49
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 12:50
dep. 12:50
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 12:52
dep. 12:52
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 12:54
11.5 km
13:20 13:48 (00:28)
Zel. stanicaVenac - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:20
arr. 13:21
dep. 13:21
0.6 km
arr. 13:23
dep. 13:23
1.3 km
arr. 13:24
dep. 13:24
1.7 km
arr. 13:26
dep. 13:26
2.2 km
arr. 13:27
dep. 13:27
2.4 km
arr. 13:28
dep. 13:28
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 13:31
dep. 13:31
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 13:33
dep. 13:33
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 13:37
dep. 13:37
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 13:38
dep. 13:38
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 13:39
dep. 13:39
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 13:40
dep. 13:40
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 13:42
dep. 13:42
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 13:44
dep. 13:44
11.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo - Iriski put 2
arr. 13:46
dep. 13:46
12.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
arr. 13:48
13.2 km
14:20 14:48 (00:28)
Zel. stanicaVenac - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:20
arr. 14:21
dep. 14:21
0.6 km
arr. 14:23
dep. 14:23
1.3 km
arr. 14:24
dep. 14:24
1.7 km
arr. 14:26
dep. 14:26
2.2 km
arr. 14:27
dep. 14:27
2.4 km
arr. 14:28
dep. 14:28
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 14:31
dep. 14:31
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 14:33
dep. 14:33
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 14:34
dep. 14:34
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 14:37
dep. 14:37
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 14:38
dep. 14:38
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 14:39
dep. 14:39
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 14:40
dep. 14:40
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 14:42
dep. 14:42
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 14:44
dep. 14:44
11.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo - Iriski put 2
arr. 14:46
dep. 14:46
12.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
arr. 14:48
13.2 km
15:15 15:39 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:15
arr. 15:16
dep. 15:16
0.6 km
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
arr. 15:19
dep. 15:19
1.7 km
arr. 15:21
dep. 15:21
2.2 km
arr. 15:22
dep. 15:22
2.4 km
arr. 15:23
dep. 15:23
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 15:26
dep. 15:26
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 15:32
dep. 15:32
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 15:33
dep. 15:33
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 15:34
dep. 15:34
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 15:35
dep. 15:35
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 15:37
dep. 15:37
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 15:39
11.5 km
16:10 16:34 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:10
arr. 16:11
dep. 16:11
0.6 km
arr. 16:13
dep. 16:13
1.3 km
arr. 16:14
dep. 16:14
1.7 km
arr. 16:16
dep. 16:16
2.2 km
arr. 16:17
dep. 16:17
2.4 km
arr. 16:18
dep. 16:18
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 16:21
dep. 16:21
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 16:23
dep. 16:23
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 16:24
dep. 16:24
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 16:27
dep. 16:27
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 16:28
dep. 16:28
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 16:29
dep. 16:29
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 16:30
dep. 16:30
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 16:32
dep. 16:32
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 16:34
11.5 km
17:00 17:24 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:00
arr. 17:01
dep. 17:01
0.6 km
arr. 17:03
dep. 17:03
1.3 km
arr. 17:04
dep. 17:04
1.7 km
arr. 17:06
dep. 17:06
2.2 km
arr. 17:07
dep. 17:07
2.4 km
arr. 17:08
dep. 17:08
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 17:11
dep. 17:11
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 17:13
dep. 17:13
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 17:14
dep. 17:14
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 17:17
dep. 17:17
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 17:18
dep. 17:18
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 17:19
dep. 17:19
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 17:20
dep. 17:20
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 17:22
dep. 17:22
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 17:24
11.5 km
17:40 18:04 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:40
arr. 17:41
dep. 17:41
0.6 km
arr. 17:43
dep. 17:43
1.3 km
arr. 17:44
dep. 17:44
1.7 km
arr. 17:46
dep. 17:46
2.2 km
arr. 17:47
dep. 17:47
2.4 km
arr. 17:48
dep. 17:48
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 17:51
dep. 17:51
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 17:53
dep. 17:53
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 17:54
dep. 17:54
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 17:57
dep. 17:57
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 17:58
dep. 17:58
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 17:59
dep. 17:59
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 18:00
dep. 18:00
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 18:02
dep. 18:02
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 18:04
11.5 km
18:10 18:34 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:10
arr. 18:11
dep. 18:11
0.6 km
arr. 18:13
dep. 18:13
1.3 km
arr. 18:14
dep. 18:14
1.7 km
arr. 18:16
dep. 18:16
2.2 km
arr. 18:17
dep. 18:17
2.4 km
arr. 18:18
dep. 18:18
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 18:21
dep. 18:21
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 18:23
dep. 18:23
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 18:24
dep. 18:24
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 18:28
dep. 18:28
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 18:29
dep. 18:29
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 18:30
dep. 18:30
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 18:32
dep. 18:32
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 18:34
11.5 km
19:00 19:24 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:00
arr. 19:01
dep. 19:01
0.6 km
arr. 19:03
dep. 19:03
1.3 km
arr. 19:04
dep. 19:04
1.7 km
arr. 19:06
dep. 19:06
2.2 km
arr. 19:07
dep. 19:07
2.4 km
arr. 19:08
dep. 19:08
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 19:11
dep. 19:11
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 19:13
dep. 19:13
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 19:14
dep. 19:14
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 19:17
dep. 19:17
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 19:18
dep. 19:18
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 19:19
dep. 19:19
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 19:20
dep. 19:20
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 19:22
dep. 19:22
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 19:24
11.5 km
19:30 19:54 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:30
arr. 19:31
dep. 19:31
0.6 km
arr. 19:33
dep. 19:33
1.3 km
arr. 19:34
dep. 19:34
1.7 km
arr. 19:36
dep. 19:36
2.2 km
arr. 19:37
dep. 19:37
2.4 km
arr. 19:38
dep. 19:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 19:41
dep. 19:41
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 19:43
dep. 19:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 19:44
dep. 19:44
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 19:47
dep. 19:47
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 19:48
dep. 19:48
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 19:49
dep. 19:49
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 19:50
dep. 19:50
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 19:52
dep. 19:52
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 19:54
11.5 km
20:10 20:34 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:10
arr. 20:11
dep. 20:11
0.6 km
arr. 20:13
dep. 20:13
1.3 km
arr. 20:14
dep. 20:14
1.7 km
arr. 20:16
dep. 20:16
2.2 km
arr. 20:17
dep. 20:17
2.4 km
arr. 20:18
dep. 20:18
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 20:21
dep. 20:21
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 20:23
dep. 20:23
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 20:24
dep. 20:24
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 20:27
dep. 20:27
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 20:28
dep. 20:28
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 20:29
dep. 20:29
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 20:30
dep. 20:30
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 20:32
dep. 20:32
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 20:34
11.5 km
20:50 21:14 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:50
arr. 20:51
dep. 20:51
0.6 km
arr. 20:53
dep. 20:53
1.3 km
arr. 20:54
dep. 20:54
1.7 km
arr. 20:56
dep. 20:56
2.2 km
arr. 20:57
dep. 20:57
2.4 km
arr. 20:58
dep. 20:58
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 21:01
dep. 21:01
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 21:03
dep. 21:03
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 21:04
dep. 21:04
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 21:07
dep. 21:07
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 21:08
dep. 21:08
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 21:09
dep. 21:09
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 21:10
dep. 21:10
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 21:12
dep. 21:12
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 21:14
11.5 km
21:35 21:59 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 21:35
arr. 21:36
dep. 21:36
0.6 km
arr. 21:38
dep. 21:38
1.3 km
arr. 21:39
dep. 21:39
1.7 km
arr. 21:41
dep. 21:41
2.2 km
arr. 21:42
dep. 21:42
2.4 km
arr. 21:43
dep. 21:43
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 21:46
dep. 21:46
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 21:48
dep. 21:48
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 21:49
dep. 21:49
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:50
dep. 21:50
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 21:52
dep. 21:52
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 21:53
dep. 21:53
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 21:54
dep. 21:54
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 21:55
dep. 21:55
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 21:57
dep. 21:57
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 21:59
11.5 km
22:40 23:04 (00:24)
Zel. stanicaIriski put 1
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:40
arr. 22:41
dep. 22:41
0.6 km
arr. 22:43
dep. 22:43
1.3 km
arr. 22:44
dep. 22:44
1.7 km
arr. 22:46
dep. 22:46
2.2 km
arr. 22:47
dep. 22:47
2.4 km
arr. 22:48
dep. 22:48
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 22:51
dep. 22:51
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 22:53
dep. 22:53
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 22:54
dep. 22:54
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 22:55
dep. 22:55
7.6 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 22:57
dep. 22:57
8.4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - Zeleni breg
arr. 22:58
dep. 22:58
8.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 22:59
dep. 22:59
9.2 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 23:00
dep. 23:00
9.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 23:02
dep. 23:02
10.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
arr. 23:04
11.5 km

Naselja Novi Sad i Paragovo (Sremska Kamenica) su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.