Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Osijek timetable

tuesday, 14.08.2018.
12:00 14:55 (02:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Futog
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Begec
arr. 12:20
dep. 12:20
17 km
Glozan
arr. 12:25
dep. 12:25
24 km
Celarevo
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
40 km
Backa Palanka, Border crossing (RS)
arr. 12:45
dep. 12:45
47 km
Ilok, Border crossing (HR)
arr. 13:15
dep. 13:15
47 km
Vukovar, AK
arr. 14:00
dep. 14:15
86 km
Osijek, AK
arr. 14:55
125 km
19:30 22:20 (02:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:40
dep. 19:40
7 km
Futog
arr. 19:45
dep. 19:45
13 km
Begec
arr. 19:50
dep. 19:50
17 km
Glozan
arr. 19:55
dep. 19:55
24 km
Celarevo
arr. 20:00
dep. 20:00
28 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
40 km
Backa Palanka, Border crossing (RS)
arr. 20:15
dep. 20:15
47 km
Ilok, Border crossing (HR)
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Vukovar, AK
arr. 21:30
dep. 21:35
86 km
Osijek, AK
arr. 22:20
125 km
 
Departures on: wednesday, 15.08.2018.
12:00 14:55 (02:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Futog
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Begec
arr. 12:20
dep. 12:20
17 km
Glozan
arr. 12:25
dep. 12:25
24 km
Celarevo
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
40 km
Backa Palanka, Border crossing (RS)
arr. 12:45
dep. 12:45
47 km
Ilok, Border crossing (HR)
arr. 13:15
dep. 13:15
47 km
Vukovar, AK
arr. 14:00
dep. 14:15
86 km
Osijek, AK
arr. 14:55
125 km
19:30 22:20 (02:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:40
dep. 19:40
7 km
Futog
arr. 19:45
dep. 19:45
13 km
Begec
arr. 19:50
dep. 19:50
17 km
Glozan
arr. 19:55
dep. 19:55
24 km
Celarevo
arr. 20:00
dep. 20:00
28 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
40 km
Backa Palanka, Border crossing (RS)
arr. 20:15
dep. 20:15
47 km
Ilok, Border crossing (HR)
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Vukovar, AK
arr. 21:30
dep. 21:35
86 km
Osijek, AK
arr. 22:20
125 km
 
Departures on: thursday, 16.08.2018.
12:00 14:55 (02:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 910,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Futog
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Begec
arr. 12:20
dep. 12:20
17 km
Glozan
arr. 12:25
dep. 12:25
24 km
Celarevo
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
40 km
Backa Palanka, Border crossing (RS)
arr. 12:45
dep. 12:45
47 km
Ilok, Border crossing (HR)
arr. 13:15
dep. 13:15
47 km
Vukovar, AK
arr. 14:00
dep. 14:15
86 km
Osijek, AK
arr. 14:55
125 km
19:30 22:20 (02:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:40
dep. 19:40
7 km
Futog
arr. 19:45
dep. 19:45
13 km
Begec
arr. 19:50
dep. 19:50
17 km
Glozan
arr. 19:55
dep. 19:55
24 km
Celarevo
arr. 20:00
dep. 20:00
28 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
40 km
Backa Palanka, Border crossing (RS)
arr. 20:15
dep. 20:15
47 km
Ilok, Border crossing (HR)
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Vukovar, AK
arr. 21:30
dep. 21:35
86 km
Osijek, AK
arr. 22:20
125 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
12:00 14:55 (02:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 910,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Futog
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Begec
arr. 12:20
dep. 12:20
17 km
Glozan
arr. 12:25
dep. 12:25
24 km
Celarevo
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
40 km
Backa Palanka, Border crossing (RS)
arr. 12:45
dep. 12:45
47 km
Ilok, Border crossing (HR)
arr. 13:15
dep. 13:15
47 km
Vukovar, AK
arr. 14:00
dep. 14:15
86 km
Osijek, AK
arr. 14:55
125 km
19:30 22:20 (02:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:40
dep. 19:40
7 km
Futog
arr. 19:45
dep. 19:45
13 km
Begec
arr. 19:50
dep. 19:50
17 km
Glozan
arr. 19:55
dep. 19:55
24 km
Celarevo
arr. 20:00
dep. 20:00
28 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
40 km
Backa Palanka, Border crossing (RS)
arr. 20:15
dep. 20:15
47 km
Ilok, Border crossing (HR)
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Vukovar, AK
arr. 21:30
dep. 21:35
86 km
Osijek, AK
arr. 22:20
125 km

Naselja Novi Sad i Osijek su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 50min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 12:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Osijek iznosi od 910,00 RSD do 910,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.