Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Novo Milosevo timetable

thursday, 20.02.2020.
09:00 10:27 (01:27)
MAS - Central bus stationJNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:10
dep. 09:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:15
dep. 09:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:20
dep. 09:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 09:27
dep. 09:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
30 km
arr. 10:01
dep. 10:01
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
arr. 10:05
dep. 10:05
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 10:23
dep. 10:23
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 10:24
dep. 10:24
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 10:25
dep. 10:25
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 10:27
79.7 km
11:30 12:57 (01:27)
MAS - Central bus stationJNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:40
dep. 11:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:45
dep. 11:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:50
dep. 11:50
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 11:57
dep. 11:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
30 km
arr. 12:31
dep. 12:31
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
58 km
arr. 12:35
dep. 12:35
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 12:53
dep. 12:53
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 12:54
dep. 12:54
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 12:55
dep. 12:55
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 12:57
79.7 km
14:00 15:27 (01:27)
MAS - Central bus stationJNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:10
dep. 14:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:15
dep. 14:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:20
dep. 14:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 14:27
dep. 14:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
30 km
arr. 15:01
dep. 15:01
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
58 km
arr. 15:05
dep. 15:05
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 15:23
dep. 15:23
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 15:24
dep. 15:24
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 15:25
dep. 15:25
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 15:27
79.7 km
17:00 18:27 (01:27)
MAS - Central bus stationJNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:10
dep. 17:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:15
dep. 17:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:20
dep. 17:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 17:27
dep. 17:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
30 km
arr. 18:01
dep. 18:01
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
58 km
arr. 18:05
dep. 18:05
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 18:23
dep. 18:23
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 18:24
dep. 18:24
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 18:25
dep. 18:25
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 18:27
79.7 km
19:30 20:57 (01:27)
MAS - Central bus stationJNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:40
dep. 19:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:45
dep. 19:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:50
dep. 19:50
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 19:57
dep. 19:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
30 km
arr. 20:31
dep. 20:31
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
58 km
arr. 20:35
dep. 20:35
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 20:53
dep. 20:53
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 20:54
dep. 20:54
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 20:55
dep. 20:55
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 20:57
79.7 km
Novi Sad - Novo Milosevo timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
09:00 10:27 (01:27)
MAS - Central bus stationJNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:10
dep. 09:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:15
dep. 09:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:20
dep. 09:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 09:27
dep. 09:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
30 km
arr. 10:01
dep. 10:01
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
arr. 10:05
dep. 10:05
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 10:23
dep. 10:23
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 10:24
dep. 10:24
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 10:25
dep. 10:25
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 10:27
79.7 km
11:30 12:57 (01:27)
MAS - Central bus stationJNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:40
dep. 11:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:45
dep. 11:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:50
dep. 11:50
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 11:57
dep. 11:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
30 km
arr. 12:31
dep. 12:31
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
58 km
arr. 12:35
dep. 12:35
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 12:53
dep. 12:53
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 12:54
dep. 12:54
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 12:55
dep. 12:55
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 12:57
79.7 km
14:00 15:27 (01:27)
MAS - Central bus stationJNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:10
dep. 14:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:15
dep. 14:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:20
dep. 14:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 14:27
dep. 14:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
30 km
arr. 15:01
dep. 15:01
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
58 km
arr. 15:05
dep. 15:05
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 15:23
dep. 15:23
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 15:24
dep. 15:24
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 15:25
dep. 15:25
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 15:27
79.7 km
17:00 18:27 (01:27)
MAS - Central bus stationJNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:10
dep. 17:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:15
dep. 17:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:20
dep. 17:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 17:27
dep. 17:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
30 km
arr. 18:01
dep. 18:01
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
58 km
arr. 18:05
dep. 18:05
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 18:23
dep. 18:23
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 18:24
dep. 18:24
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 18:25
dep. 18:25
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 18:27
79.7 km
19:30 20:57 (01:27)
MAS - Central bus stationJNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:40
dep. 19:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:45
dep. 19:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:50
dep. 19:50
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 19:57
dep. 19:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
30 km
arr. 20:31
dep. 20:31
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
58 km
arr. 20:35
dep. 20:35
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 20:53
dep. 20:53
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 20:54
dep. 20:54
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 20:55
dep. 20:55
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 20:57
79.7 km

Naselja Novi Sad i Novo Milosevo su međusobno udaljena ~80 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 27min., a najduže 01h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.