Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Mosorin timetable

thursday, 27.02.2020.
06:45 07:28 (00:43)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 06:51
dep. 06:51
1.9 km
Kac, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
12.8 km
Budisava, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
17.4 km
arr. 07:16
dep. 07:16
24.5 km
arr. 07:17
dep. 07:17
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 07:18
dep. 07:18
25.4 km
arr. 07:19
dep. 07:19
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 07:22
dep. 07:22
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 07:25
dep. 07:25
31.6 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 07:26
dep. 07:26
32.3 km
arr. 07:28
33.5 km
07:35 08:31 (00:56)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:35
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 07:41
dep. 07:41
1.9 km
Zabalj, Bozej
arr. 08:00
dep. 08:00
24 km
Zabalj, Sindikat
arr. 08:01
dep. 08:01
24.8 km
Zabalj, Lovac
arr. 08:03
dep. 08:03
25.5 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 08:11
dep. 08:11
30.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
31.7 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 08:14
dep. 08:14
32.5 km
arr. 08:19
dep. 08:19
37.7 km
arr. 08:20
dep. 08:20
38.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 08:21
dep. 08:21
38.6 km
arr. 08:22
dep. 08:22
39 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 08:25
dep. 08:25
42 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 08:28
dep. 08:28
44.8 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 08:29
dep. 08:29
45.5 km
arr. 08:31
46.7 km
08:45 09:41 (00:56)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 08:51
dep. 08:51
1.9 km
Zabalj, Bozej
arr. 09:10
dep. 09:10
24 km
Zabalj, Sindikat
arr. 09:11
dep. 09:11
24.8 km
Zabalj, Lovac
arr. 09:13
dep. 09:13
25.5 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 09:21
dep. 09:21
30.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
31.7 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 09:24
dep. 09:24
32.5 km
arr. 09:29
dep. 09:29
37.7 km
arr. 09:30
dep. 09:30
38.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 09:31
dep. 09:31
38.6 km
arr. 09:32
dep. 09:32
39 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 09:35
dep. 09:35
42 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 09:38
dep. 09:38
44.8 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 09:39
dep. 09:39
45.5 km
arr. 09:41
46.7 km
10:00 10:43 (00:43)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 10:06
dep. 10:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
17.4 km
arr. 10:31
dep. 10:31
24.5 km
arr. 10:32
dep. 10:32
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 10:33
dep. 10:33
25.4 km
arr. 10:34
dep. 10:34
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 10:37
dep. 10:37
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 10:40
dep. 10:40
31.6 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 10:41
dep. 10:41
32.3 km
arr. 10:43
33.5 km
12:00 12:43 (00:43)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 12:06
dep. 12:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
17.4 km
arr. 12:31
dep. 12:31
24.5 km
arr. 12:32
dep. 12:32
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 12:33
dep. 12:33
25.4 km
arr. 12:34
dep. 12:34
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 12:37
dep. 12:37
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 12:40
dep. 12:40
31.6 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 12:41
dep. 12:41
32.3 km
arr. 12:43
33.5 km
13:15 13:58 (00:43)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 13:21
dep. 13:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
17.4 km
arr. 13:46
dep. 13:46
24.5 km
arr. 13:47
dep. 13:47
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 13:48
dep. 13:48
25.4 km
arr. 13:49
dep. 13:49
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 13:52
dep. 13:52
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 13:55
dep. 13:55
31.6 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 13:56
dep. 13:56
32.3 km
arr. 13:58
33.5 km
14:05 14:51 (00:46)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:05
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 14:11
dep. 14:11
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 14:31
dep. 14:31
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 14:34
dep. 14:34
27.5 km
arr. 14:39
dep. 14:39
32.7 km
arr. 14:40
dep. 14:40
33.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 14:41
dep. 14:41
33.6 km
arr. 14:42
dep. 14:42
34 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 14:45
dep. 14:45
37 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 14:48
dep. 14:48
39.8 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 14:49
dep. 14:49
40.5 km
arr. 14:51
41.7 km
14:30 15:16 (00:46)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 14:36
dep. 14:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 14:56
dep. 14:56
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 14:59
dep. 14:59
27.5 km
arr. 15:04
dep. 15:04
32.7 km
arr. 15:05
dep. 15:05
33.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 15:06
dep. 15:06
33.6 km
arr. 15:07
dep. 15:07
34 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 15:10
dep. 15:10
37 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 15:13
dep. 15:13
39.8 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 15:14
dep. 15:14
40.5 km
arr. 15:16
41.7 km
15:10 15:56 (00:46)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:10
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 15:16
dep. 15:16
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 15:36
dep. 15:36
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 15:38
dep. 15:38
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 15:39
dep. 15:39
27.5 km
arr. 15:44
dep. 15:44
32.7 km
arr. 15:45
dep. 15:45
33.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 15:46
dep. 15:46
33.6 km
arr. 15:47
dep. 15:47
34 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 15:50
dep. 15:50
37 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 15:53
dep. 15:53
39.8 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 15:54
dep. 15:54
40.5 km
arr. 15:56
41.7 km
15:45 16:31 (00:46)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 15:51
dep. 15:51
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 16:11
dep. 16:11
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 16:14
dep. 16:14
27.5 km
arr. 16:19
dep. 16:19
32.7 km
arr. 16:20
dep. 16:20
33.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 16:21
dep. 16:21
33.6 km
arr. 16:22
dep. 16:22
34 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 16:25
dep. 16:25
37 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 16:28
dep. 16:28
39.8 km
Mosorin, Jovanoviceva 58
arr. 16:29
dep. 16:29
40.5 km
arr. 16:31
41.7 km
16:45 17:31 (00:46)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 16:51
dep. 16:51
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 17:11
dep. 17:11
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 17:14
dep. 17:14
27.5 km
arr. 17:19
dep. 17:19
32.7 km
arr. 17:20
dep. 17:20
33.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 17:21
dep. 17:21
33.6 km
arr. 17:22
dep. 17:22
34 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 17:28
dep. 17:28
39.8 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 17:29
dep. 17:29
40.5 km
arr. 17:31
41.7 km
17:30 18:16 (00:46)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 17:36
dep. 17:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 17:56
dep. 17:56
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 17:59
dep. 17:59
27.5 km
arr. 18:04
dep. 18:04
32.7 km
arr. 18:05
dep. 18:05
33.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 18:06
dep. 18:06
33.6 km
arr. 18:07
dep. 18:07
34 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 18:10
dep. 18:10
37 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 18:13
dep. 18:13
39.8 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 18:14
dep. 18:14
40.5 km
arr. 18:16
41.7 km
18:45 19:31 (00:46)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 18:51
dep. 18:51
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 19:11
dep. 19:11
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 19:14
dep. 19:14
27.5 km
arr. 19:19
dep. 19:19
32.7 km
arr. 19:20
dep. 19:20
33.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 19:21
dep. 19:21
33.6 km
arr. 19:22
dep. 19:22
34 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 19:25
dep. 19:25
37 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 19:28
dep. 19:28
39.8 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 19:29
dep. 19:29
40.5 km
arr. 19:31
41.7 km
19:30 20:13 (00:43)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom školskog danima u Vojvodini, nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 19:36
dep. 19:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
17.4 km
arr. 20:01
dep. 20:01
24.5 km
arr. 20:02
dep. 20:02
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 20:03
dep. 20:03
25.4 km
arr. 20:04
dep. 20:04
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 20:07
dep. 20:07
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 20:10
dep. 20:10
31.6 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 20:11
dep. 20:11
32.3 km
arr. 20:13
33.5 km
22:15 22:58 (00:43)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 22:21
dep. 22:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
17.4 km
arr. 22:46
dep. 22:46
24.5 km
arr. 22:47
dep. 22:47
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 22:48
dep. 22:48
25.4 km
arr. 22:49
dep. 22:49
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 22:52
dep. 22:52
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 22:55
dep. 22:55
31.6 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 22:56
dep. 22:56
32.3 km
arr. 22:58
33.5 km

Naselja Novi Sad i Mosorin su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.