Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Mosorin timetable

tuesday, 07.07.2020.
06:45 07:28 (00:43)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 06:51
dep. 06:51
1.9 km
Kac, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
12.8 km
Budisava, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
17.4 km
arr. 07:16
dep. 07:16
24.5 km
arr. 07:17
dep. 07:17
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 07:18
dep. 07:18
25.4 km
arr. 07:19
dep. 07:19
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 07:22
dep. 07:22
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 07:25
dep. 07:25
31.6 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 07:26
dep. 07:26
32.3 km
arr. 07:28
33.5 km
08:45 09:30 (00:45)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in AP Vojvodina.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 08:48
dep. 08:48
2 km
Kac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
12 km
Budisava, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 09:13
dep. 09:13
24 km
arr. 09:14
dep. 09:14
24.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 09:15
dep. 09:15
24.9 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 09:20
dep. 09:20
28 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 09:25
dep. 09:25
30.8 km
Mosorin, Jovanoviceva 58
arr. 09:28
dep. 09:28
33 km
arr. 09:30
34 km
14:45 15:28 (00:43)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 14:51
dep. 14:51
1.9 km
Kac, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
12.8 km
Budisava, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
17.4 km
arr. 15:16
dep. 15:16
24.5 km
arr. 15:17
dep. 15:17
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 15:18
dep. 15:18
25.4 km
arr. 15:19
dep. 15:19
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 15:22
dep. 15:22
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 15:25
dep. 15:25
31.6 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 15:26
dep. 15:26
32.3 km
arr. 15:28
33.5 km
15:45 16:28 (00:43)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 15:51
dep. 15:51
1.9 km
Kac, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
12.8 km
Budisava, Center
arr. 16:09
dep. 16:09
17.4 km
arr. 16:16
dep. 16:16
24.5 km
arr. 16:17
dep. 16:17
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 16:18
dep. 16:18
25.4 km
arr. 16:19
dep. 16:19
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 16:22
dep. 16:22
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 16:25
dep. 16:25
31.6 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 16:26
dep. 16:26
32.3 km
arr. 16:28
33.5 km
17:30 18:16 (00:46)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 17:36
dep. 17:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 17:56
dep. 17:56
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 17:59
dep. 17:59
27.5 km
arr. 18:04
dep. 18:04
32.7 km
arr. 18:05
dep. 18:05
33.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 18:06
dep. 18:06
33.6 km
arr. 18:07
dep. 18:07
34 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 18:10
dep. 18:10
37 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 18:13
dep. 18:13
39.8 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 18:14
dep. 18:14
40.5 km
arr. 18:16
41.7 km
19:30 20:13 (00:43)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom školskog danima u Vojvodini, nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 19:36
dep. 19:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
17.4 km
arr. 20:01
dep. 20:01
24.5 km
arr. 20:02
dep. 20:02
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 20:03
dep. 20:03
25.4 km
arr. 20:04
dep. 20:04
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 20:07
dep. 20:07
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 20:10
dep. 20:10
31.6 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 20:11
dep. 20:11
32.3 km
arr. 20:13
33.5 km
22:15 22:58 (00:43)
MAS - Central bus stationCentar - Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 22:21
dep. 22:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
17.4 km
arr. 22:46
dep. 22:46
24.5 km
arr. 22:47
dep. 22:47
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 22:48
dep. 22:48
25.4 km
arr. 22:49
dep. 22:49
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 22:52
dep. 22:52
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 22:55
dep. 22:55
31.6 km
Mosorin, Jovanoviceva 33
arr. 22:56
dep. 22:56
32.3 km
arr. 22:58
33.5 km

Naselja Novi Sad i Mosorin su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.