Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Mosorin timetable

friday, 17.08.2018.
06:45 07:30 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Novi Sad, Hladnjača
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Kac, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
12 km
Budisava, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 07:13
dep. 07:13
24 km
Sajkas, N. Tesle 28
arr. 07:14
dep. 07:14
24.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 07:15
dep. 07:15
24.9 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 07:20
dep. 07:20
28 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 07:25
dep. 07:25
30.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 58
arr. 07:28
dep. 07:28
33 km
Mosorin, Center
arr. 07:30
34 km
08:45 09:30 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:45
Novi Sad, Hladnjača
arr. 08:48
dep. 08:48
2 km
Kac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
12 km
Budisava, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 09:13
dep. 09:13
24 km
Sajkas, N. Tesle 28
arr. 09:14
dep. 09:14
24.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 09:15
dep. 09:15
24.9 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 09:20
dep. 09:20
28 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 09:25
dep. 09:25
30.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 58
arr. 09:28
dep. 09:28
33 km
Mosorin, Center
arr. 09:30
34 km
12:00 12:45 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Kac, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Budisava, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 12:28
dep. 12:28
24 km
Sajkas, N. Tesle 28
arr. 12:29
dep. 12:29
24.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 12:30
dep. 12:30
24.9 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 12:35
dep. 12:35
28 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 12:40
dep. 12:40
30.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 58
arr. 12:43
dep. 12:43
33 km
Mosorin, Center
arr. 12:45
34 km
14:10 14:55 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Novi Sad, Hladnjača
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kac, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
12 km
Budisava, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 14:38
dep. 14:38
24 km
Sajkas, N. Tesle 28
arr. 14:39
dep. 14:39
24.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 14:40
dep. 14:40
24.9 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 14:50
dep. 14:50
30.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 58
arr. 14:53
dep. 14:53
33 km
Mosorin, Center
arr. 14:55
34 km
16:55 17:40 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:55
Novi Sad, Hladnjača
arr. 16:58
dep. 16:58
2 km
Kac, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
12 km
Budisava, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 17:23
dep. 17:23
24 km
Sajkas, N. Tesle 28
arr. 17:24
dep. 17:24
24.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 17:25
dep. 17:25
24.9 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 17:30
dep. 17:30
28 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 17:35
dep. 17:35
30.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 58
arr. 17:38
dep. 17:38
33 km
Mosorin, Center
arr. 17:40
34 km
19:30 20:15 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in AP Vojvodina.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Kac, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
12 km
Budisava, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 19:58
dep. 19:58
24 km
Sajkas, N. Tesle 28
arr. 19:59
dep. 19:59
24.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 20:00
dep. 20:00
24.9 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 20:05
dep. 20:05
28 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 20:10
dep. 20:10
30.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 58
arr. 20:13
dep. 20:13
33 km
Mosorin, Center
arr. 20:15
34 km
22:05 22:50 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:05
Novi Sad, Hladnjača
arr. 22:08
dep. 22:08
2 km
Kac, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
12 km
Budisava, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 22:33
dep. 22:33
24 km
Sajkas, N. Tesle 28
arr. 22:34
dep. 22:34
24.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 22:35
dep. 22:35
24.9 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 22:40
dep. 22:40
28 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 22:45
dep. 22:45
30.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 58
arr. 22:48
dep. 22:48
33 km
Mosorin, Center
arr. 22:50
34 km

Naselja Novi Sad i Mosorin su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.