Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Mosorin timetable

thursday, 22.11.2018.
06:45 07:28 (00:43)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Novi Sad, Hladnjača
arr. 06:51
dep. 06:51
1.9 km
Kac, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
12.8 km
Budisava, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 07:16
dep. 07:16
24.5 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 07:17
dep. 07:17
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 07:18
dep. 07:18
25.4 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 07:19
dep. 07:19
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 07:22
dep. 07:22
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 07:25
dep. 07:25
31.6 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 07:26
dep. 07:26
32.3 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 07:28
33.5 km
07:35 08:18 (00:43)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:35
Novi Sad, Hladnjača
arr. 07:41
dep. 07:41
1.9 km
Kac, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
12.8 km
Budisava, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 08:06
dep. 08:06
24.5 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 08:07
dep. 08:07
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 08:08
dep. 08:08
25.4 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 08:09
dep. 08:09
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 08:12
dep. 08:12
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 08:15
dep. 08:15
31.6 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 08:16
dep. 08:16
32.3 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 08:18
33.5 km
08:45 09:41 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:45
Novi Sad, Hladnjača
arr. 08:51
dep. 08:51
1.9 km
Zabalj, Bozej
arr. 09:10
dep. 09:10
24 km
Zabalj, Sindikat
arr. 09:11
dep. 09:11
24.8 km
Zabalj, Lovac
arr. 09:13
dep. 09:13
25.5 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 09:21
dep. 09:21
30.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
31.7 km
Djurdevo kod Zablja, Mašinski Park
arr. 09:24
dep. 09:24
32.5 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 09:29
dep. 09:29
37.7 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 09:30
dep. 09:30
38.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 09:31
dep. 09:31
38.6 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 09:32
dep. 09:32
39 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 09:35
dep. 09:35
42 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 09:38
dep. 09:38
44.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 09:39
dep. 09:39
45.5 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 09:41
46.7 km
10:00 10:43 (00:43)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 10:06
dep. 10:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 10:31
dep. 10:31
24.5 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 10:32
dep. 10:32
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 10:33
dep. 10:33
25.4 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 10:34
dep. 10:34
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 10:37
dep. 10:37
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 10:40
dep. 10:40
31.6 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 10:41
dep. 10:41
32.3 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 10:43
33.5 km
12:00 12:45 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Kac, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Budisava, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 12:28
dep. 12:28
24 km
Sajkas, N. Tesle 28
arr. 12:29
dep. 12:29
24.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 12:30
dep. 12:30
24.9 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 12:35
dep. 12:35
28 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 12:40
dep. 12:40
30.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 58
arr. 12:43
dep. 12:43
33 km
Mosorin, Center
arr. 12:45
34 km
13:15 13:58 (00:43)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:15
Novi Sad, Hladnjača
arr. 13:21
dep. 13:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 13:46
dep. 13:46
24.5 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 13:47
dep. 13:47
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 13:48
dep. 13:48
25.4 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 13:49
dep. 13:49
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 13:52
dep. 13:52
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 13:55
dep. 13:55
31.6 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 13:56
dep. 13:56
32.3 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 13:58
33.5 km
14:10 14:53 (00:43)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Novi Sad, Hladnjača
arr. 14:16
dep. 14:16
1.9 km
Kac, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
12.8 km
Budisava, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 14:41
dep. 14:41
24.5 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 14:42
dep. 14:42
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 14:43
dep. 14:43
25.4 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 14:44
dep. 14:44
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 14:47
dep. 14:47
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 14:50
dep. 14:50
31.6 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 14:51
dep. 14:51
32.3 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 14:53
33.5 km
14:30 15:16 (00:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 14:36
dep. 14:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 14:56
dep. 14:56
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Mašinski Park
arr. 14:59
dep. 14:59
27.5 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 15:04
dep. 15:04
32.7 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 15:05
dep. 15:05
33.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 15:06
dep. 15:06
33.6 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 15:07
dep. 15:07
34 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 15:10
dep. 15:10
37 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 15:13
dep. 15:13
39.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 15:14
dep. 15:14
40.5 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 15:16
41.7 km
14:30 15:16 (00:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 14:36
dep. 14:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 14:56
dep. 14:56
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Mašinski Park
arr. 14:59
dep. 14:59
27.5 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 15:04
dep. 15:04
32.7 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 15:05
dep. 15:05
33.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 15:06
dep. 15:06
33.6 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 15:07
dep. 15:07
34 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 15:10
dep. 15:10
37 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 15:13
dep. 15:13
39.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 58
arr. 15:14
dep. 15:14
40.5 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 15:16
41.7 km
15:00 15:46 (00:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 15:06
dep. 15:06
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 15:26
dep. 15:26
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Mašinski Park
arr. 15:29
dep. 15:29
27.5 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 15:34
dep. 15:34
32.7 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 15:35
dep. 15:35
33.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 15:36
dep. 15:36
33.6 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 15:37
dep. 15:37
34 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 15:40
dep. 15:40
37 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 15:43
dep. 15:43
39.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 15:44
dep. 15:44
40.5 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 15:46
41.7 km
15:45 16:30 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Hladnjača
arr. 15:48
dep. 15:48
2 km
Kac, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
12 km
Budisava, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 16:13
dep. 16:13
24 km
Sajkas, N. Tesle 28
arr. 16:14
dep. 16:14
24.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 16:15
dep. 16:15
24.9 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 16:20
dep. 16:20
28 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 16:25
dep. 16:25
30.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 58
arr. 16:28
dep. 16:28
33 km
Mosorin, Center
arr. 16:30
34 km
15:45 16:41 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Hladnjača
arr. 15:51
dep. 15:51
1.9 km
Zabalj, Bozej
arr. 16:10
dep. 16:10
24 km
Zabalj, Sindikat
arr. 16:11
dep. 16:11
24.8 km
Zabalj, Lovac
arr. 16:13
dep. 16:13
25.5 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 16:21
dep. 16:21
30.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
31.7 km
Djurdevo kod Zablja, Mašinski Park
arr. 16:24
dep. 16:24
32.5 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 16:29
dep. 16:29
37.7 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 16:30
dep. 16:30
38.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 16:31
dep. 16:31
38.6 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 16:32
dep. 16:32
39 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 16:38
dep. 16:38
44.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 16:39
dep. 16:39
45.5 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 16:41
46.7 km
16:55 17:38 (00:43)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:55
Novi Sad, Hladnjača
arr. 17:01
dep. 17:01
1.9 km
Kac, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
12.8 km
Budisava, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 17:26
dep. 17:26
24.5 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 17:27
dep. 17:27
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 17:28
dep. 17:28
25.4 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 17:29
dep. 17:29
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 17:32
dep. 17:32
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 17:35
dep. 17:35
31.6 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 17:36
dep. 17:36
32.3 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 17:38
33.5 km
17:40 18:26 (00:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Novi Sad, Hladnjača
arr. 17:46
dep. 17:46
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 18:06
dep. 18:06
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Mašinski Park
arr. 18:09
dep. 18:09
27.5 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 18:14
dep. 18:14
32.7 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 18:15
dep. 18:15
33.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 18:16
dep. 18:16
33.6 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 18:17
dep. 18:17
34 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 18:20
dep. 18:20
37 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 18:23
dep. 18:23
39.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 58
arr. 18:24
dep. 18:24
40.5 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 18:26
41.7 km
17:45 18:41 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:45
Novi Sad, Hladnjača
arr. 17:51
dep. 17:51
1.9 km
Zabalj, Bozej
arr. 18:10
dep. 18:10
24 km
Zabalj, Sindikat
arr. 18:11
dep. 18:11
24.8 km
Zabalj, Lovac
arr. 18:13
dep. 18:13
25.5 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 18:21
dep. 18:21
30.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
31.7 km
Djurdevo kod Zablja, Mašinski Park
arr. 18:24
dep. 18:24
32.5 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 18:29
dep. 18:29
37.7 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 18:30
dep. 18:30
38.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 18:31
dep. 18:31
38.6 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 18:32
dep. 18:32
39 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 18:35
dep. 18:35
42 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 18:38
dep. 18:38
44.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 18:39
dep. 18:39
45.5 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 18:41
46.7 km
18:30 19:13 (00:43)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 18:36
dep. 18:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 19:01
dep. 19:01
24.5 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 19:02
dep. 19:02
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 19:03
dep. 19:03
25.4 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 19:04
dep. 19:04
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 19:07
dep. 19:07
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 19:10
dep. 19:10
31.6 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 19:11
dep. 19:11
32.3 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 19:13
33.5 km
19:30 20:13 (00:43)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom školskog danima u Vojvodini, nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 19:36
dep. 19:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 20:01
dep. 20:01
24.5 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 20:02
dep. 20:02
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 20:03
dep. 20:03
25.4 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 20:04
dep. 20:04
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 20:07
dep. 20:07
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 20:10
dep. 20:10
31.6 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 20:11
dep. 20:11
32.3 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 20:13
33.5 km
21:20 22:16 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:20
Novi Sad, Hladnjača
arr. 21:26
dep. 21:26
1.9 km
Zabalj, Bozej
arr. 21:45
dep. 21:45
24 km
Zabalj, Sindikat
arr. 21:46
dep. 21:46
24.8 km
Zabalj, Lovac
arr. 21:48
dep. 21:48
25.5 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 21:56
dep. 21:56
30.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 21:58
dep. 21:58
31.7 km
Djurdevo kod Zablja, Mašinski Park
arr. 21:59
dep. 21:59
32.5 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 22:04
dep. 22:04
37.7 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 22:05
dep. 22:05
38.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 22:06
dep. 22:06
38.6 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 22:07
dep. 22:07
39 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 22:10
dep. 22:10
42 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 22:13
dep. 22:13
44.8 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 22:14
dep. 22:14
45.5 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 22:16
46.7 km
22:15 22:58 (00:43)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:15
Novi Sad, Hladnjača
arr. 22:21
dep. 22:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 22:46
dep. 22:46
24.5 km
Sajkas, Pravoslavni hram
arr. 22:47
dep. 22:47
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 22:48
dep. 22:48
25.4 km
Sajkas, R – N. Tesle i Ivanjičke
arr. 22:49
dep. 22:49
25.8 km
Mosorin, Spomenik Ilije Nesina
arr. 22:52
dep. 22:52
28.8 km
Mosorin, Laze Kostica 16
arr. 22:55
dep. 22:55
31.6 km
Mosorin, Jovanovićeva 33
arr. 22:56
dep. 22:56
32.3 km
Mosorin, Ugao Kosovske i Svetozara Miletica
arr. 22:58
33.5 km

Naselja Novi Sad i Mosorin su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.