Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Mali Zvornik timetable

wednesday, 15.07.2020.
12:30 16:50 (04:20)
MAS - Central bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Sabac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
71.7 km
Slepcevic, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
85.8 km
Duvaniste, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
90.1 km
Petlovaca, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
96.9 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
99.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
103.1 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
108.1 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
111.3 km
Jelav, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
116.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
121.3 km
Loznica, Bus station
arr. 15:31
dep. 16:00
128 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:14
dep. 16:14
134.2 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:35
dep. 16:35
143 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
145.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 16:42
dep. 16:42
148.6 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 16:50
154.7 km
16:15 19:15 (03:00)
MAS - Central bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
129 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
136 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
143 km
Brasina, Dom - centar
arr. 19:00
dep. 19:00
145 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
148 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 19:08
dep. 19:08
151 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 19:15
156 km
Novi Sad - Mali Zvornik timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
12:30 16:50 (04:20)
MAS - Central bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Sabac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
71.7 km
Slepcevic, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
85.8 km
Duvaniste, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
90.1 km
Petlovaca, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
96.9 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
99.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
103.1 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
108.1 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
111.3 km
Jelav, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
116.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
121.3 km
Loznica, Bus station
arr. 15:31
dep. 16:00
128 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:14
dep. 16:14
134.2 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:35
dep. 16:35
143 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
145.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 16:42
dep. 16:42
148.6 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 16:50
154.7 km
16:15 19:15 (03:00)
MAS - Central bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
129 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
136 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
143 km
Brasina, Dom - centar
arr. 19:00
dep. 19:00
145 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
148 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 19:08
dep. 19:08
151 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 19:15
156 km
Novi Sad - Mali Zvornik timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
12:30 16:50 (04:20)
MAS - Central bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Sabac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
71.7 km
Slepcevic, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
85.8 km
Duvaniste, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
90.1 km
Petlovaca, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
96.9 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
99.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
103.1 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
108.1 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
111.3 km
Jelav, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
116.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
121.3 km
Loznica, Bus station
arr. 15:31
dep. 16:00
128 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:14
dep. 16:14
134.2 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:35
dep. 16:35
143 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
145.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 16:42
dep. 16:42
148.6 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 16:50
154.7 km
16:15 19:15 (03:00)
MAS - Central bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
129 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
136 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
143 km
Brasina, Dom - centar
arr. 19:00
dep. 19:00
145 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
148 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 19:08
dep. 19:08
151 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 19:15
156 km
Novi Sad - Mali Zvornik timetable
Departures on: saturday, 18.07.2020.
16:15 19:15 (03:00)
MAS - Central bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
129 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
136 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
143 km
Brasina, Dom - centar
arr. 19:00
dep. 19:00
145 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
148 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 19:08
dep. 19:08
151 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 19:15
156 km

Naselja Novi Sad i Mali Zvornik su međusobno udaljena ~156 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 04h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 12:30 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.