Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Mali Zvornik timetable

friday, 17.08.2018.
11:45 07:30 (-04:1)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
Mali Zvornik, Bus station
arr. 07:30
0 km
15:00 18:50 (03:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
0 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
78.7 km
Slepcevic, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
87.5 km
Duvaniste, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
91.8 km
Petlovaca, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
98.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
101.5 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
104.8 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 17:23
dep. 17:23
109.8 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
113 km
Jelav, Dom
arr. 17:31
dep. 17:31
118.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
123 km
Loznica, Bus station
arr. 17:46
dep. 18:00
129.7 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:16
dep. 18:16
137.7 km
Gornja Koviljaca, Kozluk navoz
arr. 18:19
dep. 18:19
139.7 km
Brasina, Auto kamp
arr. 18:23
dep. 18:23
142.7 km
Brasina, Dom
arr. 18:29
dep. 18:29
146.7 km
Donja Borina, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
148.2 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
152.2 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 18:42
dep. 18:42
153.7 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 18:48
dep. 18:48
156.7 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 18:50
157.7 km
16:15 19:15 (03:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
129 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
136 km
Brasina, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
143 km
Brasina, Dom
arr. 19:00
dep. 19:00
145 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
148 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
151 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:15
156 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
16:15 19:15 (03:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
129 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
136 km
Brasina, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
143 km
Brasina, Dom
arr. 19:00
dep. 19:00
145 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
148 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
151 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:15
156 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
16:15 19:15 (03:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
129 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
136 km
Brasina, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
143 km
Brasina, Dom
arr. 19:00
dep. 19:00
145 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
148 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
151 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:15
156 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
11:45 07:30 (-04:1)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
Mali Zvornik, Bus station
arr. 07:30
0 km
15:00 18:50 (03:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
0 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
78.7 km
Slepcevic, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
87.5 km
Duvaniste, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
91.8 km
Petlovaca, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
98.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
101.5 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
104.8 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 17:23
dep. 17:23
109.8 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
113 km
Jelav, Dom
arr. 17:31
dep. 17:31
118.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
123 km
Loznica, Bus station
arr. 17:46
dep. 18:00
129.7 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:16
dep. 18:16
137.7 km
Gornja Koviljaca, Kozluk navoz
arr. 18:19
dep. 18:19
139.7 km
Brasina, Auto kamp
arr. 18:23
dep. 18:23
142.7 km
Brasina, Dom
arr. 18:29
dep. 18:29
146.7 km
Donja Borina, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
148.2 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
152.2 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 18:42
dep. 18:42
153.7 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 18:48
dep. 18:48
156.7 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 18:50
157.7 km
16:15 19:15 (03:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
129 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
136 km
Brasina, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
143 km
Brasina, Dom
arr. 19:00
dep. 19:00
145 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
148 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
151 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:15
156 km

Naselja Novi Sad i Mali Zvornik su međusobno udaljena ~118 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće -04h i 1min., a najduže 03h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 11:45 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.