Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Loznica timetable

saturday, 30.09.2023.
06:05 09:00 (02:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
arr. 06:12
dep. 06:12
2.9 km
Ruma, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
36.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
57.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
86.9 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
131.4 km
11:10 14:09 (02:59)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:10
arr. 11:17
dep. 11:17
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
arr. 11:46
dep. 11:46
23 km
Irig, Bus station
arr. 11:48
dep. 11:48
24.1 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 11:59
dep. 11:59
35 km
Voganj, Centar - Posta
arr. 12:05
dep. 12:05
40.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 12:16
dep. 12:16
50.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:30
53.8 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 12:45
dep. 12:45
61.9 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 12:51
dep. 12:51
66.9 km
Glusci, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
72.1 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
76.3 km
Bogatic, Bus station
arr. 13:13
dep. 13:13
83.5 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
89.1 km
Badovinci, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
94.9 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
105.4 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 13:46
dep. 13:46
110.4 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
113.6 km
Jelav, Dom
arr. 13:54
dep. 13:54
118.8 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
123.6 km
Loznica, Bus station
arr. 14:09
130.3 km
12:30 15:31 (03:01)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Sabac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
71.7 km
Slepcevic, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
85.8 km
Duvaniste, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
90.1 km
Petlovaca, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
96.9 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
99.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
103.1 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
108.1 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
111.3 km
Jelav, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
116.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
121.3 km
Loznica, Bus station
arr. 15:31
128 km
13:15 16:10 (02:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:15
arr. 13:22
dep. 13:22
2.9 km
Ruma, Agroruma
arr. 14:04
dep. 14:04
35 km
Ruma, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:08
37 km
Budanovci, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
51.5 km
Nikinci, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
58.4 km
Slepcevic, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
89.4 km
Duvaniste, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
93.7 km
Petlovaca, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
100.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
103.4 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
106.7 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:45
dep. 15:45
111.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
114.9 km
Jelav, Dom
arr. 15:55
dep. 15:55
120.1 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
124.9 km
Loznica, Bus station
arr. 16:10
131.6 km
15:00 17:46 (02:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
78.7 km
Slepcevic, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
87.5 km
Duvaniste, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
91.8 km
Petlovaca, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
98.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
101.5 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
104.8 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:23
dep. 17:23
109.8 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
113 km
Jelav, Dom
arr. 17:31
dep. 17:31
118.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
123 km
Loznica, Bus station
arr. 17:46
129.7 km
16:10 19:05 (02:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:10
arr. 16:18
dep. 16:18
3 km
arr. 16:47
dep. 16:47
25 km
Irig, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
26 km
arr. 17:01
dep. 17:01
36.9 km
Voganj, Centar - Posta
arr. 17:07
dep. 17:07
42 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:18
dep. 17:18
52.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
55.7 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 17:41
dep. 17:41
63.8 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 17:47
dep. 17:47
68.8 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
74 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
78.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
85.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
91 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
96.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
107.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
112.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
115.5 km
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
120.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
125.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
132.2 km
16:15 18:40 (02:25)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
129 km
17:00 19:20 (02:20)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Sabac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
77 km
Slepcevic, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
88 km
Duvaniste, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
92 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
102 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
105 km
Jelav, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
123 km
Loznica, Bus station
arr. 19:20
130 km
18:15 20:53 (02:38)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:15
arr. 18:50
dep. 18:50
22.9 km
Irig, Bus station
arr. 18:52
dep. 18:52
24 km
arr. 19:03
dep. 19:03
34.9 km
Petlovaca, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
96.9 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
99.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
103.1 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 20:30
dep. 20:30
108.1 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
111.3 km
Jelav, Dom
arr. 20:38
dep. 20:38
116.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
121.3 km
Loznica, Bus station
arr. 20:53
128 km
19:30 22:16 (02:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
arr. 19:37
dep. 19:37
2.9 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 20:36
dep. 20:36
49.7 km
arr. 20:41
dep. 20:41
53.5 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 20:50
dep. 20:50
60 km
Klenak, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
66.7 km
Sabac, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
71.7 km
Slepcevic, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
85.8 km
Duvaniste, Center
arr. 21:33
dep. 21:33
90.1 km
Petlovaca, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
96.9 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
99.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:48
dep. 21:48
103.1 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 21:53
dep. 21:53
108.1 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 21:56
dep. 21:56
111.3 km
Jelav, Dom
arr. 22:01
dep. 22:01
116.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 22:05
dep. 22:05
121.3 km
Loznica, Bus station
arr. 22:16
128 km

Naselja Novi Sad i Loznica su međusobno udaljena ~130 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 03h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Loznica iznosi od 7,05 EUR do 7,05 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.