Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Loznica timetable

thursday, 16.08.2018.
06:05 09:00 (02:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
arr. 06:12
dep. 06:12
2.9 km
Ruma, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
36.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
57.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
86.9 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
131.4 km
13:15 16:10 (02:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:15
Ruma, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
41 km
Budanovci, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
54 km
Nikinci, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
67 km
Loznica, Bus station
arr. 16:10
134 km
14:30 17:30 (03:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:46
dep. 14:46
14 km
Irig, Hopovo
arr. 14:59
dep. 14:59
22 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:03
dep. 15:03
26 km
Irig, Novo doba
arr. 15:13
dep. 15:13
29 km
Ruma, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
41 km
Voganj, Pošta
arr. 15:30
dep. 15:30
58 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
59 km
Salas Nocajski, 5
arr. 15:53
dep. 15:53
65 km
Nocaj, 5
arr. 15:58
dep. 15:58
69 km
Glusci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
74 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
79 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
85 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
91 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
95 km
Badovinci, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
100 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 16:49
dep. 16:49
107 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
112 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 17:02
dep. 17:02
117 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
120 km
Jelav, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
126 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
130 km
Loznica, Bus station
arr. 17:30
137 km
15:00 18:00 (03:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
0 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
78.7 km
Slepcevic, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
87.5 km
Duvaniste, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
91.8 km
Petlovaca, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
98.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
101.5 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
104.8 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 17:23
dep. 17:23
109.8 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
113 km
Jelav, Dom
arr. 17:31
dep. 17:31
118.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
123 km
Loznica, Bus station
arr. 17:46
129.7 km
16:10 19:05 (02:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:10
arr. 16:18
dep. 16:18
0 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 16:47
dep. 16:47
25 km
Irig, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
26 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 17:01
dep. 17:01
36.9 km
Voganj, Pošta
arr. 17:07
dep. 17:07
42 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:18
dep. 17:18
52.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
55.7 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
63.8 km
Nocaj, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
68.8 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
74 km
Metkovic Macvanski
arr. 17:58
dep. 17:58
78.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
85.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
91 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
96.8 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 18:37
dep. 18:37
107.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 18:42
dep. 18:42
112.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
115.5 km
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
120.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
125.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
132.2 km
16:15 18:40 (02:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
129 km
17:00 19:20 (02:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Sabac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
77 km
Slepcevic, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
88 km
Duvaniste, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
92 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
102 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
105 km
Jelav, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
123 km
Loznica, Bus station
arr. 19:20
130 km
19:30 22:16 (02:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
arr. 19:37
dep. 19:37
2.9 km
Jarak, 4
arr. 20:36
dep. 20:36
49.7 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 20:41
dep. 20:41
53.5 km
Platicevo, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
60 km
Klenak, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
66.7 km
Sabac, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
71.7 km
Slepcevic, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
85.8 km
Duvaniste, Center
arr. 21:33
dep. 21:33
90.1 km
Petlovaca, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
96.9 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
99.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:48
dep. 21:48
103.1 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 21:53
dep. 21:53
108.1 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 21:56
dep. 21:56
111.3 km
Jelav, Dom
arr. 22:01
dep. 22:01
116.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 22:05
dep. 22:05
121.3 km
Loznica, Bus station
arr. 22:16
128 km

Naselja Novi Sad i Loznica su međusobno udaljena ~132 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.