Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Ledinci timetable

saturday, 18.01.2020.
01:00 01:23 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 01:00
arr. 01:11
dep. 01:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 01:18
dep. 01:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 01:23
10 km
04:30 04:53 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:30
arr. 04:41
dep. 04:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 04:48
dep. 04:48
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 04:53
10 km
05:30 05:53 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
arr. 05:41
dep. 05:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:53
10 km
05:40 06:03 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:40
arr. 05:51
dep. 05:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:03
10 km
05:40 06:09 (00:29)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:40
arr. 05:41
dep. 05:41
0.6 km
arr. 05:43
dep. 05:43
1.3 km
arr. 05:44
dep. 05:44
1.7 km
arr. 05:46
dep. 05:46
2.2 km
arr. 05:47
dep. 05:47
2.4 km
arr. 05:48
dep. 05:48
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 05:51
dep. 05:51
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 05:53
dep. 05:53
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 05:55
dep. 05:55
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 05:56
dep. 05:56
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 05:58
dep. 05:58
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 05:59
dep. 05:59
9.5 km
arr. 06:00
dep. 06:00
10.2 km
arr. 06:01
dep. 06:01
10.8 km
arr. 06:02
dep. 06:02
11.1 km
arr. 06:03
dep. 06:03
11.5 km
arr. 06:04
dep. 06:04
11.8 km
arr. 06:05
dep. 06:05
12.2 km
arr. 06:06
dep. 06:06
12.6 km
arr. 06:07
dep. 06:07
12.9 km
arr. 06:09
13.5 km
05:40 06:09 (00:29)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:40
arr. 05:41
dep. 05:41
0.6 km
arr. 05:43
dep. 05:43
1.3 km
arr. 05:44
dep. 05:44
1.7 km
arr. 05:46
dep. 05:46
2.2 km
arr. 05:47
dep. 05:47
2.4 km
arr. 05:48
dep. 05:48
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 05:51
dep. 05:51
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 05:53
dep. 05:53
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 05:55
dep. 05:55
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 05:56
dep. 05:56
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 05:58
dep. 05:58
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 05:59
dep. 05:59
9.5 km
arr. 06:00
dep. 06:00
10.2 km
arr. 06:01
dep. 06:01
10.8 km
arr. 06:02
dep. 06:02
11.1 km
arr. 06:03
dep. 06:03
11.5 km
arr. 06:04
dep. 06:04
11.8 km
arr. 06:05
dep. 06:05
12.2 km
arr. 06:06
dep. 06:06
12.6 km
arr. 06:07
dep. 06:07
12.9 km
arr. 06:09
13.5 km
06:30 06:53 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:30
arr. 06:41
dep. 06:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:53
10 km
06:30 06:59 (00:29)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:30
arr. 06:31
dep. 06:31
0.6 km
arr. 06:33
dep. 06:33
1.3 km
arr. 06:34
dep. 06:34
1.7 km
arr. 06:36
dep. 06:36
2.2 km
arr. 06:37
dep. 06:37
2.4 km
arr. 06:38
dep. 06:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 06:41
dep. 06:41
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 06:43
dep. 06:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 06:45
dep. 06:45
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 06:46
dep. 06:46
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 06:48
dep. 06:48
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 06:49
dep. 06:49
9.5 km
arr. 06:50
dep. 06:50
10.2 km
arr. 06:51
dep. 06:51
10.8 km
arr. 06:52
dep. 06:52
11.1 km
arr. 06:53
dep. 06:53
11.5 km
arr. 06:54
dep. 06:54
11.8 km
arr. 06:55
dep. 06:55
12.2 km
arr. 06:56
dep. 06:56
12.6 km
arr. 06:57
dep. 06:57
12.9 km
arr. 06:59
13.5 km
06:30 06:59 (00:29)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:30
arr. 06:31
dep. 06:31
0.6 km
arr. 06:33
dep. 06:33
1.3 km
arr. 06:34
dep. 06:34
1.7 km
arr. 06:36
dep. 06:36
2.2 km
arr. 06:37
dep. 06:37
2.4 km
arr. 06:38
dep. 06:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 06:41
dep. 06:41
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 06:43
dep. 06:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 06:45
dep. 06:45
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 06:46
dep. 06:46
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 06:48
dep. 06:48
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 06:49
dep. 06:49
9.5 km
arr. 06:50
dep. 06:50
10.2 km
arr. 06:51
dep. 06:51
10.8 km
arr. 06:52
dep. 06:52
11.1 km
arr. 06:53
dep. 06:53
11.5 km
arr. 06:54
dep. 06:54
11.8 km
arr. 06:55
dep. 06:55
12.2 km
arr. 06:56
dep. 06:56
12.6 km
arr. 06:57
dep. 06:57
12.9 km
arr. 06:59
13.5 km
07:00 07:23 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:11
dep. 07:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:23
10 km
07:10 07:33 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:10
arr. 07:21
dep. 07:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:33
10 km
07:30 07:59 (00:29)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:30
arr. 07:31
dep. 07:31
0.6 km
arr. 07:33
dep. 07:33
1.3 km
arr. 07:34
dep. 07:34
1.7 km
arr. 07:36
dep. 07:36
2.2 km
arr. 07:37
dep. 07:37
2.4 km
arr. 07:38
dep. 07:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 07:41
dep. 07:41
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 07:43
dep. 07:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 07:45
dep. 07:45
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 07:46
dep. 07:46
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 07:48
dep. 07:48
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 07:49
dep. 07:49
9.5 km
arr. 07:50
dep. 07:50
10.2 km
arr. 07:51
dep. 07:51
10.8 km
arr. 07:52
dep. 07:52
11.1 km
arr. 07:53
dep. 07:53
11.5 km
arr. 07:54
dep. 07:54
11.8 km
arr. 07:55
dep. 07:55
12.2 km
arr. 07:56
dep. 07:56
12.6 km
arr. 07:57
dep. 07:57
12.9 km
arr. 07:59
13.5 km
07:30 07:59 (00:29)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:30
arr. 07:31
dep. 07:31
0.6 km
arr. 07:33
dep. 07:33
1.3 km
arr. 07:34
dep. 07:34
1.7 km
arr. 07:36
dep. 07:36
2.2 km
arr. 07:37
dep. 07:37
2.4 km
arr. 07:38
dep. 07:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 07:41
dep. 07:41
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 07:43
dep. 07:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 07:45
dep. 07:45
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 07:46
dep. 07:46
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 07:48
dep. 07:48
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 07:49
dep. 07:49
9.5 km
arr. 07:50
dep. 07:50
10.2 km
arr. 07:51
dep. 07:51
10.8 km
arr. 07:52
dep. 07:52
11.1 km
arr. 07:53
dep. 07:53
11.5 km
arr. 07:54
dep. 07:54
11.8 km
arr. 07:55
dep. 07:55
12.2 km
arr. 07:56
dep. 07:56
12.6 km
arr. 07:57
dep. 07:57
12.9 km
arr. 07:59
13.5 km
08:20 08:43 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:20
arr. 08:31
dep. 08:31
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:43
10 km
08:45 09:18 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 08:45
arr. 08:46
dep. 08:46
0.6 km
arr. 08:48
dep. 08:48
1.3 km
arr. 08:49
dep. 08:49
1.7 km
arr. 08:51
dep. 08:51
2.2 km
arr. 08:52
dep. 08:52
2.4 km
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 08:56
dep. 08:56
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 08:58
dep. 08:58
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 09:00
dep. 09:00
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 09:01
dep. 09:01
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 09:03
dep. 09:03
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 09:04
dep. 09:04
9.5 km
arr. 09:05
dep. 09:05
10.2 km
arr. 09:06
dep. 09:06
10.7 km
arr. 09:07
dep. 09:07
11.3 km
arr. 09:08
dep. 09:08
11.7 km
arr. 09:10
dep. 09:10
12.3 km
arr. 09:11
dep. 09:11
12.6 km
arr. 09:12
dep. 09:12
13.1 km
arr. 09:13
dep. 09:13
13.4 km
arr. 09:14
dep. 09:14
13.8 km
arr. 09:15
dep. 09:15
14.2 km
arr. 09:16
dep. 09:16
14.4 km
arr. 09:18
15 km
08:45 09:18 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 08:45
arr. 08:46
dep. 08:46
0.6 km
arr. 08:48
dep. 08:48
1.3 km
arr. 08:49
dep. 08:49
1.7 km
arr. 08:51
dep. 08:51
2.2 km
arr. 08:52
dep. 08:52
2.4 km
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 08:56
dep. 08:56
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 08:58
dep. 08:58
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 09:00
dep. 09:00
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 09:01
dep. 09:01
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 09:03
dep. 09:03
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 09:04
dep. 09:04
9.5 km
arr. 09:05
dep. 09:05
10.2 km
arr. 09:06
dep. 09:06
10.7 km
arr. 09:07
dep. 09:07
11.3 km
arr. 09:08
dep. 09:08
11.7 km
arr. 09:10
dep. 09:10
12.3 km
arr. 09:11
dep. 09:11
12.6 km
arr. 09:12
dep. 09:12
13.1 km
arr. 09:13
dep. 09:13
13.4 km
arr. 09:14
dep. 09:14
13.8 km
arr. 09:15
dep. 09:15
14.2 km
arr. 09:16
dep. 09:16
14.4 km
arr. 09:18
15 km
09:30 09:53 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
arr. 09:41
dep. 09:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 09:53
10 km
10:10 10:33 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:10
arr. 10:21
dep. 10:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 10:33
10 km
10:15 10:48 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 10:15
arr. 10:16
dep. 10:16
0.6 km
arr. 10:18
dep. 10:18
1.3 km
arr. 10:19
dep. 10:19
1.7 km
arr. 10:21
dep. 10:21
2.2 km
arr. 10:22
dep. 10:22
2.4 km
arr. 10:23
dep. 10:23
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 10:26
dep. 10:26
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 10:28
dep. 10:28
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 10:30
dep. 10:30
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 10:31
dep. 10:31
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 10:33
dep. 10:33
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 10:34
dep. 10:34
9.5 km
arr. 10:35
dep. 10:35
10.2 km
arr. 10:36
dep. 10:36
10.7 km
arr. 10:37
dep. 10:37
11.3 km
arr. 10:38
dep. 10:38
11.7 km
arr. 10:40
dep. 10:40
12.3 km
arr. 10:41
dep. 10:41
12.6 km
arr. 10:42
dep. 10:42
13.1 km
arr. 10:43
dep. 10:43
13.4 km
arr. 10:44
dep. 10:44
13.8 km
arr. 10:45
dep. 10:45
14.2 km
arr. 10:46
dep. 10:46
14.4 km
arr. 10:48
15 km
10:15 10:48 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 10:15
arr. 10:16
dep. 10:16
0.6 km
arr. 10:18
dep. 10:18
1.3 km
arr. 10:19
dep. 10:19
1.7 km
arr. 10:21
dep. 10:21
2.2 km
arr. 10:22
dep. 10:22
2.4 km
arr. 10:23
dep. 10:23
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 10:26
dep. 10:26
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 10:28
dep. 10:28
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 10:30
dep. 10:30
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 10:31
dep. 10:31
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 10:33
dep. 10:33
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 10:34
dep. 10:34
9.5 km
arr. 10:35
dep. 10:35
10.2 km
arr. 10:36
dep. 10:36
10.7 km
arr. 10:37
dep. 10:37
11.3 km
arr. 10:38
dep. 10:38
11.7 km
arr. 10:40
dep. 10:40
12.3 km
arr. 10:41
dep. 10:41
12.6 km
arr. 10:42
dep. 10:42
13.1 km
arr. 10:43
dep. 10:43
13.4 km
arr. 10:44
dep. 10:44
13.8 km
arr. 10:45
dep. 10:45
14.2 km
arr. 10:46
dep. 10:46
14.4 km
arr. 10:48
15 km
10:40 11:03 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
arr. 10:51
dep. 10:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 11:03
10 km
11:15 11:38 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
arr. 11:26
dep. 11:26
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 11:38
10 km
11:25 11:58 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:25
arr. 11:26
dep. 11:26
0.6 km
arr. 11:28
dep. 11:28
1.3 km
arr. 11:29
dep. 11:29
1.7 km
arr. 11:31
dep. 11:31
2.2 km
arr. 11:32
dep. 11:32
2.4 km
arr. 11:33
dep. 11:33
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 11:36
dep. 11:36
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 11:38
dep. 11:38
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 11:40
dep. 11:40
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 11:41
dep. 11:41
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 11:43
dep. 11:43
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 11:44
dep. 11:44
9.5 km
arr. 11:45
dep. 11:45
10.2 km
arr. 11:46
dep. 11:46
10.7 km
arr. 11:47
dep. 11:47
11.3 km
arr. 11:48
dep. 11:48
11.7 km
arr. 11:50
dep. 11:50
12.3 km
arr. 11:51
dep. 11:51
12.6 km
arr. 11:52
dep. 11:52
13.1 km
arr. 11:53
dep. 11:53
13.4 km
arr. 11:54
dep. 11:54
13.8 km
arr. 11:55
dep. 11:55
14.2 km
arr. 11:56
dep. 11:56
14.4 km
arr. 11:58
15 km
11:25 11:58 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:25
arr. 11:26
dep. 11:26
0.6 km
arr. 11:28
dep. 11:28
1.3 km
arr. 11:29
dep. 11:29
1.7 km
arr. 11:31
dep. 11:31
2.2 km
arr. 11:32
dep. 11:32
2.4 km
arr. 11:33
dep. 11:33
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 11:36
dep. 11:36
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 11:38
dep. 11:38
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 11:40
dep. 11:40
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 11:41
dep. 11:41
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 11:43
dep. 11:43
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 11:44
dep. 11:44
9.5 km
arr. 11:45
dep. 11:45
10.2 km
arr. 11:46
dep. 11:46
10.7 km
arr. 11:47
dep. 11:47
11.3 km
arr. 11:48
dep. 11:48
11.7 km
arr. 11:50
dep. 11:50
12.3 km
arr. 11:51
dep. 11:51
12.6 km
arr. 11:52
dep. 11:52
13.1 km
arr. 11:53
dep. 11:53
13.4 km
arr. 11:54
dep. 11:54
13.8 km
arr. 11:55
dep. 11:55
14.2 km
arr. 11:56
dep. 11:56
14.4 km
arr. 11:58
15 km
11:40 12:03 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:40
arr. 11:51
dep. 11:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:03
10 km
11:45 12:08 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
arr. 11:56
dep. 11:56
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:08
10 km
12:40 13:03 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:40
arr. 12:51
dep. 12:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:03
10 km
13:10 13:43 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:10
arr. 13:11
dep. 13:11
0.6 km
arr. 13:13
dep. 13:13
1.3 km
arr. 13:14
dep. 13:14
1.7 km
arr. 13:16
dep. 13:16
2.2 km
arr. 13:17
dep. 13:17
2.4 km
arr. 13:18
dep. 13:18
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 13:21
dep. 13:21
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 13:23
dep. 13:23
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 13:25
dep. 13:25
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 13:26
dep. 13:26
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 13:28
dep. 13:28
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 13:29
dep. 13:29
9.5 km
arr. 13:30
dep. 13:30
10.2 km
arr. 13:31
dep. 13:31
10.7 km
arr. 13:32
dep. 13:32
11.3 km
arr. 13:33
dep. 13:33
11.7 km
arr. 13:35
dep. 13:35
12.3 km
arr. 13:36
dep. 13:36
12.6 km
arr. 13:37
dep. 13:37
13.1 km
arr. 13:38
dep. 13:38
13.4 km
arr. 13:39
dep. 13:39
13.8 km
arr. 13:40
dep. 13:40
14.2 km
arr. 13:41
dep. 13:41
14.4 km
arr. 13:43
15 km
13:10 13:43 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:10
arr. 13:11
dep. 13:11
0.6 km
arr. 13:13
dep. 13:13
1.3 km
arr. 13:14
dep. 13:14
1.7 km
arr. 13:16
dep. 13:16
2.2 km
arr. 13:17
dep. 13:17
2.4 km
arr. 13:18
dep. 13:18
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 13:21
dep. 13:21
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 13:23
dep. 13:23
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 13:25
dep. 13:25
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 13:26
dep. 13:26
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 13:28
dep. 13:28
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 13:29
dep. 13:29
9.5 km
arr. 13:30
dep. 13:30
10.2 km
arr. 13:31
dep. 13:31
10.7 km
arr. 13:32
dep. 13:32
11.3 km
arr. 13:33
dep. 13:33
11.7 km
arr. 13:35
dep. 13:35
12.3 km
arr. 13:36
dep. 13:36
12.6 km
arr. 13:37
dep. 13:37
13.1 km
arr. 13:38
dep. 13:38
13.4 km
arr. 13:39
dep. 13:39
13.8 km
arr. 13:40
dep. 13:40
14.2 km
arr. 13:41
dep. 13:41
14.4 km
arr. 13:43
15 km
13:30 13:53 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
arr. 13:41
dep. 13:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:53
10 km
14:10 14:33 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
arr. 14:21
dep. 14:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 14:33
10 km
14:40 15:03 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
arr. 14:51
dep. 14:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:03
10 km
14:45 15:18 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:45
arr. 14:46
dep. 14:46
0.6 km
arr. 14:48
dep. 14:48
1.3 km
arr. 14:49
dep. 14:49
1.7 km
arr. 14:51
dep. 14:51
2.2 km
arr. 14:52
dep. 14:52
2.4 km
arr. 14:53
dep. 14:53
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 14:56
dep. 14:56
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 14:58
dep. 14:58
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 15:00
dep. 15:00
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 15:01
dep. 15:01
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 15:03
dep. 15:03
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 15:04
dep. 15:04
9.5 km
arr. 15:05
dep. 15:05
10.2 km
arr. 15:06
dep. 15:06
10.7 km
arr. 15:07
dep. 15:07
11.3 km
arr. 15:08
dep. 15:08
11.7 km
arr. 15:10
dep. 15:10
12.3 km
arr. 15:11
dep. 15:11
12.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
13.1 km
arr. 15:13
dep. 15:13
13.4 km
arr. 15:14
dep. 15:14
13.8 km
arr. 15:15
dep. 15:15
14.2 km
arr. 15:16
dep. 15:16
14.4 km
arr. 15:18
15 km
14:45 15:18 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:45
arr. 14:46
dep. 14:46
0.6 km
arr. 14:48
dep. 14:48
1.3 km
arr. 14:49
dep. 14:49
1.7 km
arr. 14:51
dep. 14:51
2.2 km
arr. 14:52
dep. 14:52
2.4 km
arr. 14:53
dep. 14:53
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 14:56
dep. 14:56
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 14:58
dep. 14:58
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 15:00
dep. 15:00
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 15:01
dep. 15:01
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 15:03
dep. 15:03
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 15:04
dep. 15:04
9.5 km
arr. 15:05
dep. 15:05
10.2 km
arr. 15:06
dep. 15:06
10.7 km
arr. 15:07
dep. 15:07
11.3 km
arr. 15:08
dep. 15:08
11.7 km
arr. 15:10
dep. 15:10
12.3 km
arr. 15:11
dep. 15:11
12.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
13.1 km
arr. 15:13
dep. 15:13
13.4 km
arr. 15:14
dep. 15:14
13.8 km
arr. 15:15
dep. 15:15
14.2 km
arr. 15:16
dep. 15:16
14.4 km
arr. 15:18
15 km
15:00 15:23 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
arr. 15:11
dep. 15:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:23
10 km
15:30 15:59 (00:29)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:30
arr. 15:31
dep. 15:31
0.6 km
arr. 15:33
dep. 15:33
1.3 km
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
arr. 15:36
dep. 15:36
2.2 km
arr. 15:37
dep. 15:37
2.4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 15:41
dep. 15:41
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 15:43
dep. 15:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 15:45
dep. 15:45
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 15:46
dep. 15:46
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 15:48
dep. 15:48
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 15:49
dep. 15:49
9.5 km
arr. 15:50
dep. 15:50
10.2 km
arr. 15:51
dep. 15:51
10.8 km
arr. 15:52
dep. 15:52
11.1 km
arr. 15:53
dep. 15:53
11.5 km
arr. 15:54
dep. 15:54
11.8 km
arr. 15:55
dep. 15:55
12.2 km
arr. 15:56
dep. 15:56
12.6 km
arr. 15:57
dep. 15:57
12.9 km
arr. 15:59
13.5 km
15:30 15:59 (00:29)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:30
arr. 15:31
dep. 15:31
0.6 km
arr. 15:33
dep. 15:33
1.3 km
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
arr. 15:36
dep. 15:36
2.2 km
arr. 15:37
dep. 15:37
2.4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 15:41
dep. 15:41
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 15:43
dep. 15:43
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 15:45
dep. 15:45
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 15:46
dep. 15:46
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 15:48
dep. 15:48
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 15:49
dep. 15:49
9.5 km
arr. 15:50
dep. 15:50
10.2 km
arr. 15:51
dep. 15:51
10.8 km
arr. 15:52
dep. 15:52
11.1 km
arr. 15:53
dep. 15:53
11.5 km
arr. 15:54
dep. 15:54
11.8 km
arr. 15:55
dep. 15:55
12.2 km
arr. 15:56
dep. 15:56
12.6 km
arr. 15:57
dep. 15:57
12.9 km
arr. 15:59
13.5 km
15:30 16:00 (00:30)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:30
arr. 15:31
dep. 15:31
0.6 km
arr. 15:33
dep. 15:33
1.3 km
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
arr. 15:36
dep. 15:36
2.2 km
arr. 15:37
dep. 15:37
2.4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 15:41
dep. 15:41
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
7.6 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 15:45
dep. 15:45
7.8 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 15:46
dep. 15:46
8.6 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 15:48
dep. 15:48
9.1 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 15:49
dep. 15:49
9.8 km
arr. 15:50
dep. 15:50
10.5 km
arr. 15:51
dep. 15:51
11 km
arr. 15:52
dep. 15:52
11.1 km
arr. 15:53
dep. 15:53
11.4 km
arr. 15:54
dep. 15:54
11.9 km
arr. 15:55
dep. 15:55
12.2 km
arr. 15:56
dep. 15:56
12.6 km
arr. 15:57
dep. 15:57
13 km
arr. 15:58
dep. 15:58
13.2 km
arr. 16:00
13.8 km
15:30 16:00 (00:30)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:30
arr. 15:31
dep. 15:31
0.6 km
arr. 15:33
dep. 15:33
1.3 km
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
arr. 15:36
dep. 15:36
2.2 km
arr. 15:37
dep. 15:37
2.4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk
arr. 15:41
dep. 15:41
5.8 km
Sremska Kamenica, Institutski put - Novosadska
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
7.6 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 15:45
dep. 15:45
7.8 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 15:46
dep. 15:46
8.6 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 15:48
dep. 15:48
9.1 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 15:49
dep. 15:49
9.8 km
arr. 15:50
dep. 15:50
10.5 km
arr. 15:51
dep. 15:51
11 km
arr. 15:52
dep. 15:52
11.1 km
arr. 15:53
dep. 15:53
11.4 km
arr. 15:54
dep. 15:54
11.9 km
arr. 15:55
dep. 15:55
12.2 km
arr. 15:56
dep. 15:56
12.6 km
arr. 15:57
dep. 15:57
13 km
arr. 15:58
dep. 15:58
13.2 km
arr. 16:00
13.8 km
16:15 16:38 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
arr. 16:26
dep. 16:26
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:33
dep. 16:33
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:38
10 km
16:20 16:43 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:20
arr. 16:31
dep. 16:31
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:43
10 km
16:40 17:13 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:40
arr. 16:41
dep. 16:41
0.6 km
arr. 16:43
dep. 16:43
1.3 km
arr. 16:44
dep. 16:44
1.7 km
arr. 16:46
dep. 16:46
2.2 km
arr. 16:47
dep. 16:47
2.4 km
arr. 16:48
dep. 16:48
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 16:51
dep. 16:51
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 16:53
dep. 16:53
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 16:55
dep. 16:55
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 16:56
dep. 16:56
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 16:58
dep. 16:58
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 16:59
dep. 16:59
9.5 km
arr. 17:00
dep. 17:00
10.2 km
arr. 17:01
dep. 17:01
10.7 km
arr. 17:02
dep. 17:02
11.3 km
arr. 17:03
dep. 17:03
11.7 km
arr. 17:05
dep. 17:05
12.3 km
arr. 17:06
dep. 17:06
12.6 km
arr. 17:07
dep. 17:07
13.1 km
arr. 17:08
dep. 17:08
13.4 km
arr. 17:09
dep. 17:09
13.8 km
arr. 17:10
dep. 17:10
14.2 km
arr. 17:11
dep. 17:11
14.4 km
arr. 17:13
15 km
16:40 17:13 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:40
arr. 16:41
dep. 16:41
0.6 km
arr. 16:43
dep. 16:43
1.3 km
arr. 16:44
dep. 16:44
1.7 km
arr. 16:46
dep. 16:46
2.2 km
arr. 16:47
dep. 16:47
2.4 km
arr. 16:48
dep. 16:48
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 16:51
dep. 16:51
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 16:53
dep. 16:53
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 16:55
dep. 16:55
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 16:56
dep. 16:56
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 16:58
dep. 16:58
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 16:59
dep. 16:59
9.5 km
arr. 17:00
dep. 17:00
10.2 km
arr. 17:01
dep. 17:01
10.7 km
arr. 17:02
dep. 17:02
11.3 km
arr. 17:03
dep. 17:03
11.7 km
arr. 17:05
dep. 17:05
12.3 km
arr. 17:06
dep. 17:06
12.6 km
arr. 17:07
dep. 17:07
13.1 km
arr. 17:08
dep. 17:08
13.4 km
arr. 17:09
dep. 17:09
13.8 km
arr. 17:10
dep. 17:10
14.2 km
arr. 17:11
dep. 17:11
14.4 km
arr. 17:13
15 km
17:00 17:23 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
arr. 17:11
dep. 17:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:23
10 km
17:35 17:58 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:35
arr. 17:46
dep. 17:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:58
10 km
18:00 18:23 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
arr. 18:11
dep. 18:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 18:23
10 km
18:00 18:33 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:00
arr. 18:01
dep. 18:01
0.6 km
arr. 18:03
dep. 18:03
1.3 km
arr. 18:04
dep. 18:04
1.7 km
arr. 18:06
dep. 18:06
2.2 km
arr. 18:07
dep. 18:07
2.4 km
arr. 18:08
dep. 18:08
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 18:11
dep. 18:11
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 18:13
dep. 18:13
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:14
dep. 18:14
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 18:15
dep. 18:15
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 18:16
dep. 18:16
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 18:18
dep. 18:18
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 18:19
dep. 18:19
9.5 km
arr. 18:20
dep. 18:20
10.2 km
arr. 18:21
dep. 18:21
10.7 km
arr. 18:22
dep. 18:22
11.3 km
arr. 18:23
dep. 18:23
11.7 km
arr. 18:25
dep. 18:25
12.3 km
arr. 18:26
dep. 18:26
12.6 km
arr. 18:27
dep. 18:27
13.1 km
arr. 18:28
dep. 18:28
13.4 km
arr. 18:29
dep. 18:29
13.8 km
arr. 18:30
dep. 18:30
14.2 km
arr. 18:31
dep. 18:31
14.4 km
arr. 18:33
15 km
18:00 18:33 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:00
arr. 18:01
dep. 18:01
0.6 km
arr. 18:03
dep. 18:03
1.3 km
arr. 18:04
dep. 18:04
1.7 km
arr. 18:06
dep. 18:06
2.2 km
arr. 18:07
dep. 18:07
2.4 km
arr. 18:08
dep. 18:08
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 18:11
dep. 18:11
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 18:13
dep. 18:13
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:14
dep. 18:14
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 18:15
dep. 18:15
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 18:16
dep. 18:16
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 18:18
dep. 18:18
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 18:19
dep. 18:19
9.5 km
arr. 18:20
dep. 18:20
10.2 km
arr. 18:21
dep. 18:21
10.7 km
arr. 18:22
dep. 18:22
11.3 km
arr. 18:23
dep. 18:23
11.7 km
arr. 18:25
dep. 18:25
12.3 km
arr. 18:26
dep. 18:26
12.6 km
arr. 18:27
dep. 18:27
13.1 km
arr. 18:28
dep. 18:28
13.4 km
arr. 18:29
dep. 18:29
13.8 km
arr. 18:30
dep. 18:30
14.2 km
arr. 18:31
dep. 18:31
14.4 km
arr. 18:33
15 km
18:30 18:53 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
arr. 18:41
dep. 18:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 18:53
10 km
19:00 19:33 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:00
arr. 19:01
dep. 19:01
0.6 km
arr. 19:03
dep. 19:03
1.3 km
arr. 19:04
dep. 19:04
1.7 km
arr. 19:06
dep. 19:06
2.2 km
arr. 19:07
dep. 19:07
2.4 km
arr. 19:08
dep. 19:08
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 19:11
dep. 19:11
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 19:13
dep. 19:13
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 19:15
dep. 19:15
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 19:16
dep. 19:16
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 19:18
dep. 19:18
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 19:19
dep. 19:19
9.5 km
arr. 19:20
dep. 19:20
10.2 km
arr. 19:21
dep. 19:21
10.7 km
arr. 19:22
dep. 19:22
11.3 km
arr. 19:23
dep. 19:23
11.7 km
arr. 19:25
dep. 19:25
12.3 km
arr. 19:26
dep. 19:26
12.6 km
arr. 19:27
dep. 19:27
13.1 km
arr. 19:28
dep. 19:28
13.4 km
arr. 19:29
dep. 19:29
13.8 km
arr. 19:30
dep. 19:30
14.2 km
arr. 19:31
dep. 19:31
14.4 km
arr. 19:33
15 km
19:00 19:33 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:00
arr. 19:01
dep. 19:01
0.6 km
arr. 19:03
dep. 19:03
1.3 km
arr. 19:04
dep. 19:04
1.7 km
arr. 19:06
dep. 19:06
2.2 km
arr. 19:07
dep. 19:07
2.4 km
arr. 19:08
dep. 19:08
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 19:11
dep. 19:11
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 19:13
dep. 19:13
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 19:15
dep. 19:15
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 19:16
dep. 19:16
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 19:18
dep. 19:18
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 19:19
dep. 19:19
9.5 km
arr. 19:20
dep. 19:20
10.2 km
arr. 19:21
dep. 19:21
10.7 km
arr. 19:22
dep. 19:22
11.3 km
arr. 19:23
dep. 19:23
11.7 km
arr. 19:25
dep. 19:25
12.3 km
arr. 19:26
dep. 19:26
12.6 km
arr. 19:27
dep. 19:27
13.1 km
arr. 19:28
dep. 19:28
13.4 km
arr. 19:29
dep. 19:29
13.8 km
arr. 19:30
dep. 19:30
14.2 km
arr. 19:31
dep. 19:31
14.4 km
arr. 19:33
15 km
19:20 19:43 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:20
arr. 19:31
dep. 19:31
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:43
10 km
20:00 20:23 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
arr. 20:11
dep. 20:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:23
10 km
20:20 20:53 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:20
arr. 20:21
dep. 20:21
0.6 km
arr. 20:23
dep. 20:23
1.3 km
arr. 20:24
dep. 20:24
1.7 km
arr. 20:26
dep. 20:26
2.2 km
arr. 20:27
dep. 20:27
2.4 km
arr. 20:28
dep. 20:28
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 20:31
dep. 20:31
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 20:33
dep. 20:33
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 20:35
dep. 20:35
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 20:36
dep. 20:36
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 20:38
dep. 20:38
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 20:39
dep. 20:39
9.5 km
arr. 20:40
dep. 20:40
10.2 km
arr. 20:41
dep. 20:41
10.7 km
arr. 20:42
dep. 20:42
11.3 km
arr. 20:43
dep. 20:43
11.7 km
arr. 20:45
dep. 20:45
12.3 km
arr. 20:46
dep. 20:46
12.6 km
arr. 20:47
dep. 20:47
13.1 km
arr. 20:48
dep. 20:48
13.4 km
arr. 20:49
dep. 20:49
13.8 km
arr. 20:50
dep. 20:50
14.2 km
arr. 20:51
dep. 20:51
14.4 km
arr. 20:53
15 km
20:20 20:53 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:20
arr. 20:21
dep. 20:21
0.6 km
arr. 20:23
dep. 20:23
1.3 km
arr. 20:24
dep. 20:24
1.7 km
arr. 20:26
dep. 20:26
2.2 km
arr. 20:27
dep. 20:27
2.4 km
arr. 20:28
dep. 20:28
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 20:31
dep. 20:31
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 20:33
dep. 20:33
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 20:35
dep. 20:35
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 20:36
dep. 20:36
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 20:38
dep. 20:38
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 20:39
dep. 20:39
9.5 km
arr. 20:40
dep. 20:40
10.2 km
arr. 20:41
dep. 20:41
10.7 km
arr. 20:42
dep. 20:42
11.3 km
arr. 20:43
dep. 20:43
11.7 km
arr. 20:45
dep. 20:45
12.3 km
arr. 20:46
dep. 20:46
12.6 km
arr. 20:47
dep. 20:47
13.1 km
arr. 20:48
dep. 20:48
13.4 km
arr. 20:49
dep. 20:49
13.8 km
arr. 20:50
dep. 20:50
14.2 km
arr. 20:51
dep. 20:51
14.4 km
arr. 20:53
15 km
20:25 20:48 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:25
arr. 20:36
dep. 20:36
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:48
10 km
21:25 21:58 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 21:25
arr. 21:26
dep. 21:26
0.6 km
arr. 21:28
dep. 21:28
1.3 km
arr. 21:29
dep. 21:29
1.7 km
arr. 21:31
dep. 21:31
2.2 km
arr. 21:32
dep. 21:32
2.4 km
arr. 21:33
dep. 21:33
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 21:36
dep. 21:36
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 21:38
dep. 21:38
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:39
dep. 21:39
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 21:40
dep. 21:40
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 21:41
dep. 21:41
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 21:43
dep. 21:43
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 21:44
dep. 21:44
9.5 km
arr. 21:45
dep. 21:45
10.2 km
arr. 21:46
dep. 21:46
10.7 km
arr. 21:47
dep. 21:47
11.3 km
arr. 21:48
dep. 21:48
11.7 km
arr. 21:50
dep. 21:50
12.3 km
arr. 21:51
dep. 21:51
12.6 km
arr. 21:52
dep. 21:52
13.1 km
arr. 21:53
dep. 21:53
13.4 km
arr. 21:54
dep. 21:54
13.8 km
arr. 21:55
dep. 21:55
14.2 km
arr. 21:56
dep. 21:56
14.4 km
arr. 21:58
15 km
21:25 21:58 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 21:25
arr. 21:26
dep. 21:26
0.6 km
arr. 21:28
dep. 21:28
1.3 km
arr. 21:29
dep. 21:29
1.7 km
arr. 21:31
dep. 21:31
2.2 km
arr. 21:32
dep. 21:32
2.4 km
arr. 21:33
dep. 21:33
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 21:36
dep. 21:36
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 21:38
dep. 21:38
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:39
dep. 21:39
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 21:40
dep. 21:40
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 21:41
dep. 21:41
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 21:43
dep. 21:43
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 21:44
dep. 21:44
9.5 km
arr. 21:45
dep. 21:45
10.2 km
arr. 21:46
dep. 21:46
10.7 km
arr. 21:47
dep. 21:47
11.3 km
arr. 21:48
dep. 21:48
11.7 km
arr. 21:50
dep. 21:50
12.3 km
arr. 21:51
dep. 21:51
12.6 km
arr. 21:52
dep. 21:52
13.1 km
arr. 21:53
dep. 21:53
13.4 km
arr. 21:54
dep. 21:54
13.8 km
arr. 21:55
dep. 21:55
14.2 km
arr. 21:56
dep. 21:56
14.4 km
arr. 21:58
15 km
21:40 22:03 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:40
arr. 21:51
dep. 21:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:58
dep. 21:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 22:03
10 km
22:45 23:08 (00:23)
MAS - Central bus stationIII - Srebro
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:45
arr. 22:56
dep. 22:56
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 23:03
dep. 23:03
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 23:08
10 km
22:45 23:18 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:45
arr. 22:46
dep. 22:46
0.6 km
arr. 22:48
dep. 22:48
1.3 km
arr. 22:49
dep. 22:49
1.7 km
arr. 22:51
dep. 22:51
2.2 km
arr. 22:52
dep. 22:52
2.4 km
arr. 22:53
dep. 22:53
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 22:56
dep. 22:56
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 22:58
dep. 22:58
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 22:59
dep. 22:59
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 23:00
dep. 23:00
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 23:01
dep. 23:01
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 23:03
dep. 23:03
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 23:04
dep. 23:04
9.5 km
arr. 23:05
dep. 23:05
10.2 km
arr. 23:06
dep. 23:06
10.7 km
arr. 23:07
dep. 23:07
11.3 km
arr. 23:08
dep. 23:08
11.7 km
arr. 23:10
dep. 23:10
12.3 km
arr. 23:11
dep. 23:11
12.6 km
arr. 23:12
dep. 23:12
13.1 km
arr. 23:13
dep. 23:13
13.4 km
arr. 23:14
dep. 23:14
13.8 km
arr. 23:15
dep. 23:15
14.2 km
arr. 23:16
dep. 23:16
14.4 km
arr. 23:18
15 km
22:45 23:18 (00:33)
Zel. stanicaStari Ledinci - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:45
arr. 22:46
dep. 22:46
0.6 km
arr. 22:48
dep. 22:48
1.3 km
arr. 22:49
dep. 22:49
1.7 km
arr. 22:51
dep. 22:51
2.2 km
arr. 22:52
dep. 22:52
2.4 km
arr. 22:53
dep. 22:53
3.1 km
Sremska Kamenica, Univerzitet
arr. 22:56
dep. 22:56
6.1 km
Sremska Kamenica, Petra Kocica
arr. 22:58
dep. 22:58
6.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 22:59
dep. 22:59
7 km
Sremska Kamenica, Okretnica kod Dunava
arr. 23:00
dep. 23:00
7.2 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Simsirova
arr. 23:01
dep. 23:01
8.3 km
Sremska Kamenica, Ledinacki put - Bocke
arr. 23:03
dep. 23:03
8.8 km
Ledinci, Trafostanica
arr. 23:04
dep. 23:04
9.5 km
arr. 23:05
dep. 23:05
10.2 km
arr. 23:06
dep. 23:06
10.7 km
arr. 23:07
dep. 23:07
11.3 km
arr. 23:08
dep. 23:08
11.7 km
arr. 23:10
dep. 23:10
12.3 km
arr. 23:11
dep. 23:11
12.6 km
arr. 23:12
dep. 23:12
13.1 km
arr. 23:13
dep. 23:13
13.4 km
arr. 23:14
dep. 23:14
13.8 km
arr. 23:15
dep. 23:15
14.2 km
arr. 23:16
dep. 23:16
14.4 km
arr. 23:18
15 km

Naselja Novi Sad i Ledinci su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 01:00 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.