Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Krusevac timetable

tuesday, 14.08.2018.
05:45 09:45 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
276 km
06:45 10:58 (04:13)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
78 km
Pojate
arr. 10:19
dep. 10:19
247 km
Stalac
arr. 10:30
dep. 10:30
254 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:55
270 km
Krusevac, K. P. Dom
arr. 10:58
273 km
10:00 14:45 (04:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Indjija, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:20
dep. 11:20
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:15
80 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
262 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
280 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
281 km
12:00 17:00 (05:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:30
dep. 13:45
80 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
216 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
228 km
Paracin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
238 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
256 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 16:55
dep. 16:55
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
277 km
15:30 20:00 (04:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:35
dep. 16:35
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:50
dep. 16:50
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
80 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
262 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 19:58
dep. 19:58
280 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:00
281 km
 
Departures on: wednesday, 15.08.2018.
05:45 09:45 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
276 km
06:45 10:58 (04:13)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
78 km
Pojate
arr. 10:19
dep. 10:19
247 km
Stalac
arr. 10:30
dep. 10:30
254 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:55
270 km
Krusevac, K. P. Dom
arr. 10:58
273 km
10:00 14:45 (04:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Indjija, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:20
dep. 11:20
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:15
80 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
262 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
280 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
281 km
12:00 17:00 (05:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:30
dep. 13:45
80 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
216 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
228 km
Paracin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
238 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
256 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 16:55
dep. 16:55
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
277 km
15:30 20:00 (04:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:35
dep. 16:35
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:50
dep. 16:50
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
80 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
262 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 19:58
dep. 19:58
280 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:00
281 km

Naselja Novi Sad i Krusevac su međusobno udaljena ~278 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 05h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.