Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Krusevac timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:45 09:45 (04:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
276 km
10:00 14:45 (04:45)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Petrovaradin
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:15
dep. 10:15
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
23 km
arr. 10:32
dep. 10:32
27 km
Indjija, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:20
dep. 11:20
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:15
80 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
280 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
281 km
12:00 17:00 (05:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:30
dep. 13:45
80 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
216 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
228 km
Paracin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
238 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
256 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:55
dep. 16:55
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
277 km
15:30 20:00 (04:30)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Petrovaradin
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
23 km
arr. 16:02
dep. 16:02
27 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:35
dep. 16:35
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:50
dep. 16:50
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
80 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:58
dep. 19:58
280 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:00
281 km
Novi Sad - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
05:45 09:45 (04:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
276 km
10:00 14:45 (04:45)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Petrovaradin
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:15
dep. 10:15
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
23 km
arr. 10:32
dep. 10:32
27 km
Indjija, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:20
dep. 11:20
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:15
80 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
280 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
281 km
12:00 17:00 (05:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:30
dep. 13:45
80 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
216 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
228 km
Paracin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
238 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
256 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:55
dep. 16:55
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
277 km
15:30 20:00 (04:30)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Petrovaradin
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
23 km
arr. 16:02
dep. 16:02
27 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:35
dep. 16:35
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:50
dep. 16:50
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
80 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:58
dep. 19:58
280 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:00
281 km

Naselja Novi Sad i Krusevac su međusobno udaljena ~279 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 05h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Krusevac iznosi od 9,42 EUR do 9,42 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.