Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Kopaonik timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:45 12:15 (06:30)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
276 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
288 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
295 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
299 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
308 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
311 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
327 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
346 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
365 km
Novi Sad - Kopaonik timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:45 12:15 (06:30)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
276 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
288 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
295 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
299 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
308 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
311 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
327 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
346 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
365 km
Novi Sad - Kopaonik timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
05:45 12:15 (06:30)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
276 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
288 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
295 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
299 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
308 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
311 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
327 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
346 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
365 km
Novi Sad - Kopaonik timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
05:45 12:15 (06:30)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
276 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
288 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
295 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
299 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
308 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
311 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
327 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
346 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
365 km
Novi Sad - Kopaonik timetable
Departures on: sunday, 27.10.2019.
05:45 12:15 (06:30)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
276 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
288 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
295 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
299 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
308 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
311 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
327 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
346 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
365 km
Novi Sad - Kopaonik timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
05:45 12:15 (06:30)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
276 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
288 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
295 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
299 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
308 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
311 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
327 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
346 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
365 km
Novi Sad - Kopaonik timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
05:45 12:15 (06:30)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
276 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
288 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
295 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
299 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
308 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
311 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
327 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
346 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
365 km

Naselja Novi Sad i Kopaonik su međusobno udaljena ~365 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 30min., a najduže 06h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 05:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.