Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Kopaonik timetable

thursday, 22.02.2024.
05:45 12:15 (06:30)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
276 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
288 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
295 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 10:27
dep. 10:27
299 km
arr. 10:39
dep. 10:39
308 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
311 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
327 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 11:30
dep. 11:30
346 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
365 km
Novi Sad - Kopaonik timetable
Departures on: friday, 23.02.2024.
05:45 12:15 (06:30)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
276 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
288 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
295 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 10:27
dep. 10:27
299 km
arr. 10:39
dep. 10:39
308 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
311 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
327 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 11:30
dep. 11:30
346 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
365 km
Novi Sad - Kopaonik timetable
Departures on: saturday, 24.02.2024.
05:45 12:15 (06:30)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
276 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
288 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
295 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 10:27
dep. 10:27
299 km
arr. 10:39
dep. 10:39
308 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
311 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
327 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 11:30
dep. 11:30
346 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
365 km
07:00 13:20 (06:20)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 15.03.2024.
Days of service: Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 13:20
379.2 km
Novi Sad - Kopaonik timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
05:45 12:15 (06:30)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
276 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
288 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
295 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 10:27
dep. 10:27
299 km
arr. 10:39
dep. 10:39
308 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
311 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
327 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 11:30
dep. 11:30
346 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
365 km
07:00 13:20 (06:20)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 15.03.2024.
Days of service: Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 13:20
379.2 km
Novi Sad - Kopaonik timetable
Departures on: monday, 26.02.2024.
05:45 12:15 (06:30)
MAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
262 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
275 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
276 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
288 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
295 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 10:27
dep. 10:27
299 km
arr. 10:39
dep. 10:39
308 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
311 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
327 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 11:30
dep. 11:30
346 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
365 km

Naselja Novi Sad i Kopaonik su međusobno udaljena ~370 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 20min., a najduže 06h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Kopaonik iznosi od 25,99 EUR do 25,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.