Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Kikinda timetable

wednesday, 08.07.2020.
09:00 10:46 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:10
dep. 09:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:15
dep. 09:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:20
dep. 09:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 09:27
dep. 09:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
30 km
arr. 10:01
dep. 10:01
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
arr. 10:05
dep. 10:05
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 10:23
dep. 10:23
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 10:24
dep. 10:24
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 10:25
dep. 10:25
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 10:27
dep. 10:27
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 10:37
dep. 10:37
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 10:40
dep. 10:40
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 10:44
dep. 10:44
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 10:46
106 km
11:30 13:16 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:40
dep. 11:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:45
dep. 11:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:50
dep. 11:50
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 11:57
dep. 11:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
30 km
arr. 12:31
dep. 12:31
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
58 km
arr. 12:35
dep. 12:35
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 12:53
dep. 12:53
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 12:54
dep. 12:54
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 12:55
dep. 12:55
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 12:57
dep. 12:57
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 13:07
dep. 13:07
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 13:10
dep. 13:10
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 13:14
dep. 13:14
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 13:16
106 km
15:15 17:10 (01:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
arr. 15:38
dep. 15:38
23 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:56
dep. 15:56
48 km
arr. 16:12
dep. 16:12
53 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
51 km
arr. 16:13
dep. 16:13
54 km
arr. 16:14
dep. 16:14
55 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
arr. 16:46
dep. 16:46
87 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 17:08
dep. 17:08
109 km
Kikinda, Bus station
arr. 17:10
111 km
17:00 18:46 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:10
dep. 17:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:15
dep. 17:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:20
dep. 17:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 17:27
dep. 17:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
30 km
arr. 18:01
dep. 18:01
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
58 km
arr. 18:05
dep. 18:05
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 18:23
dep. 18:23
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 18:24
dep. 18:24
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 18:25
dep. 18:25
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 18:27
dep. 18:27
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 18:37
dep. 18:37
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 18:40
dep. 18:40
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 18:44
dep. 18:44
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 18:46
106 km
19:30 21:16 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:40
dep. 19:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:45
dep. 19:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:50
dep. 19:50
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 19:57
dep. 19:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
30 km
arr. 20:31
dep. 20:31
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
58 km
arr. 20:35
dep. 20:35
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 20:53
dep. 20:53
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 20:54
dep. 20:54
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 20:55
dep. 20:55
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 20:57
dep. 20:57
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 21:07
dep. 21:07
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 21:10
dep. 21:10
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 21:14
dep. 21:14
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 21:16
106 km
Novi Sad - Kikinda timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
09:00 10:46 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:10
dep. 09:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:15
dep. 09:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:20
dep. 09:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 09:27
dep. 09:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
30 km
arr. 10:01
dep. 10:01
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
arr. 10:05
dep. 10:05
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 10:23
dep. 10:23
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 10:24
dep. 10:24
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 10:25
dep. 10:25
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 10:27
dep. 10:27
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 10:37
dep. 10:37
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 10:40
dep. 10:40
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 10:44
dep. 10:44
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 10:46
106 km
11:30 13:16 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:40
dep. 11:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:45
dep. 11:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:50
dep. 11:50
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 11:57
dep. 11:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
30 km
arr. 12:31
dep. 12:31
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
58 km
arr. 12:35
dep. 12:35
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 12:53
dep. 12:53
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 12:54
dep. 12:54
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 12:55
dep. 12:55
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 12:57
dep. 12:57
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 13:07
dep. 13:07
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 13:10
dep. 13:10
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 13:14
dep. 13:14
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 13:16
106 km
15:15 17:10 (01:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
arr. 15:38
dep. 15:38
23 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:56
dep. 15:56
48 km
arr. 16:12
dep. 16:12
53 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
51 km
arr. 16:13
dep. 16:13
54 km
arr. 16:14
dep. 16:14
55 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
arr. 16:46
dep. 16:46
87 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 17:08
dep. 17:08
109 km
Kikinda, Bus station
arr. 17:10
111 km
17:00 18:46 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:10
dep. 17:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:15
dep. 17:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:20
dep. 17:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 17:27
dep. 17:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
30 km
arr. 18:01
dep. 18:01
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
58 km
arr. 18:05
dep. 18:05
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 18:23
dep. 18:23
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 18:24
dep. 18:24
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 18:25
dep. 18:25
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 18:27
dep. 18:27
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 18:37
dep. 18:37
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 18:40
dep. 18:40
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 18:44
dep. 18:44
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 18:46
106 km
19:30 21:16 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:40
dep. 19:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:45
dep. 19:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:50
dep. 19:50
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 19:57
dep. 19:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
30 km
arr. 20:31
dep. 20:31
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
58 km
arr. 20:35
dep. 20:35
59.8 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 20:53
dep. 20:53
77 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 20:54
dep. 20:54
77.6 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 20:55
dep. 20:55
78.4 km
Novo Milosevo, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
79.3 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 20:57
dep. 20:57
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 21:07
dep. 21:07
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 21:10
dep. 21:10
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 21:14
dep. 21:14
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 21:16
106 km

Naselja Novi Sad i Kikinda su međusobno udaljena ~107 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 46min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.