Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Kikinda timetable

tuesday, 25.06.2024.
07:30 09:30 (02:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 14.12.2026.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:50
dep. 07:50
16 km
Backo Gradiste, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
33 km
Becej, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
45 km
Novi Becej, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
58 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:30
95 km
09:00 10:46 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
arr. 09:10
dep. 09:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:15
dep. 09:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:20
dep. 09:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 09:27
dep. 09:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
30 km
arr. 10:01
dep. 10:01
56.7 km
Novi Becej, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
arr. 10:05
dep. 10:05
59.8 km
arr. 10:23
dep. 10:23
77 km
Novo Milosevo, Hinom - Marsala Tita 108
arr. 10:24
dep. 10:24
77.6 km
Novo Milosevo, B. pumpa - Marsala Tita 76
arr. 10:25
dep. 10:25
78.4 km
Novo Milosevo, Centar - Marsala Tita 4
arr. 10:26
dep. 10:26
79.3 km
arr. 10:27
dep. 10:27
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 10:37
dep. 10:37
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 10:40
dep. 10:40
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 10:44
dep. 10:44
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 10:46
106 km
11:30 13:16 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
arr. 11:40
dep. 11:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:45
dep. 11:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:50
dep. 11:50
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 11:57
dep. 11:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
30 km
arr. 12:31
dep. 12:31
56.7 km
Novi Becej, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:33
58 km
arr. 12:35
dep. 12:35
59.8 km
arr. 12:53
dep. 12:53
77 km
Novo Milosevo, Hinom - Marsala Tita 108
arr. 12:54
dep. 12:54
77.6 km
Novo Milosevo, B. pumpa - Marsala Tita 76
arr. 12:55
dep. 12:55
78.4 km
Novo Milosevo, Centar - Marsala Tita 4
arr. 12:56
dep. 12:56
79.3 km
arr. 12:57
dep. 12:57
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 13:07
dep. 13:07
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 13:10
dep. 13:10
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 13:14
dep. 13:14
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 13:16
106 km
14:00 15:46 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
arr. 14:10
dep. 14:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:15
dep. 14:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:20
dep. 14:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 14:27
dep. 14:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
30 km
arr. 15:01
dep. 15:01
56.7 km
Novi Becej, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:03
58 km
arr. 15:05
dep. 15:05
59.8 km
arr. 15:23
dep. 15:23
77 km
Novo Milosevo, Hinom - Marsala Tita 108
arr. 15:24
dep. 15:24
77.6 km
Novo Milosevo, B. pumpa - Marsala Tita 76
arr. 15:25
dep. 15:25
78.4 km
Novo Milosevo, Centar - Marsala Tita 4
arr. 15:26
dep. 15:26
79.3 km
arr. 15:27
dep. 15:27
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 15:37
dep. 15:37
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 15:40
dep. 15:40
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 15:44
dep. 15:44
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 15:46
106 km
17:00 18:46 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
arr. 17:10
dep. 17:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:15
dep. 17:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:20
dep. 17:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 17:27
dep. 17:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
30 km
arr. 18:01
dep. 18:01
56.7 km
Novi Becej, Bus station
arr. 18:03
dep. 18:03
58 km
arr. 18:05
dep. 18:05
59.8 km
arr. 18:23
dep. 18:23
77 km
Novo Milosevo, Hinom - Marsala Tita 108
arr. 18:24
dep. 18:24
77.6 km
Novo Milosevo, B. pumpa - Marsala Tita 76
arr. 18:25
dep. 18:25
78.4 km
Novo Milosevo, Centar - Marsala Tita 4
arr. 18:26
dep. 18:26
79.3 km
arr. 18:27
dep. 18:27
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 18:37
dep. 18:37
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 18:40
dep. 18:40
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 18:44
dep. 18:44
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 18:46
106 km
19:30 21:16 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
arr. 19:40
dep. 19:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:45
dep. 19:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:50
dep. 19:50
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 19:57
dep. 19:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
30 km
arr. 20:31
dep. 20:31
56.7 km
Novi Becej, Bus station
arr. 20:33
dep. 20:33
58 km
arr. 20:35
dep. 20:35
59.8 km
arr. 20:53
dep. 20:53
77 km
Novo Milosevo, Hinom - Marsala Tita 108
arr. 20:54
dep. 20:54
77.6 km
Novo Milosevo, B. pumpa - Marsala Tita 76
arr. 20:55
dep. 20:55
78.4 km
Novo Milosevo, Centar - Marsala Tita 4
arr. 20:56
dep. 20:56
79.3 km
arr. 20:57
dep. 20:57
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 21:07
dep. 21:07
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 21:10
dep. 21:10
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 21:14
dep. 21:14
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 21:16
106 km
Novi Sad - Kikinda timetable
Departures on: wednesday, 26.06.2024.
09:00 10:46 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
arr. 09:10
dep. 09:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:15
dep. 09:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:20
dep. 09:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 09:27
dep. 09:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
30 km
arr. 10:01
dep. 10:01
56.7 km
Novi Becej, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
arr. 10:05
dep. 10:05
59.8 km
arr. 10:23
dep. 10:23
77 km
Novo Milosevo, Hinom - Marsala Tita 108
arr. 10:24
dep. 10:24
77.6 km
Novo Milosevo, B. pumpa - Marsala Tita 76
arr. 10:25
dep. 10:25
78.4 km
Novo Milosevo, Centar - Marsala Tita 4
arr. 10:26
dep. 10:26
79.3 km
arr. 10:27
dep. 10:27
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 10:37
dep. 10:37
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 10:40
dep. 10:40
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 10:44
dep. 10:44
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 10:46
106 km
11:30 13:16 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
arr. 11:40
dep. 11:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:45
dep. 11:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:50
dep. 11:50
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 11:57
dep. 11:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
30 km
arr. 12:31
dep. 12:31
56.7 km
Novi Becej, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:33
58 km
arr. 12:35
dep. 12:35
59.8 km
arr. 12:53
dep. 12:53
77 km
Novo Milosevo, Hinom - Marsala Tita 108
arr. 12:54
dep. 12:54
77.6 km
Novo Milosevo, B. pumpa - Marsala Tita 76
arr. 12:55
dep. 12:55
78.4 km
Novo Milosevo, Centar - Marsala Tita 4
arr. 12:56
dep. 12:56
79.3 km
arr. 12:57
dep. 12:57
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 13:07
dep. 13:07
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 13:10
dep. 13:10
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 13:14
dep. 13:14
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 13:16
106 km
14:00 15:46 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
arr. 14:10
dep. 14:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:15
dep. 14:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:20
dep. 14:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 14:27
dep. 14:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
30 km
arr. 15:01
dep. 15:01
56.7 km
Novi Becej, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:03
58 km
arr. 15:05
dep. 15:05
59.8 km
arr. 15:23
dep. 15:23
77 km
Novo Milosevo, Hinom - Marsala Tita 108
arr. 15:24
dep. 15:24
77.6 km
Novo Milosevo, B. pumpa - Marsala Tita 76
arr. 15:25
dep. 15:25
78.4 km
Novo Milosevo, Centar - Marsala Tita 4
arr. 15:26
dep. 15:26
79.3 km
arr. 15:27
dep. 15:27
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 15:37
dep. 15:37
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 15:40
dep. 15:40
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 15:44
dep. 15:44
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 15:46
106 km
17:00 18:46 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
arr. 17:10
dep. 17:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:15
dep. 17:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:20
dep. 17:20
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 17:27
dep. 17:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
30 km
arr. 18:01
dep. 18:01
56.7 km
Novi Becej, Bus station
arr. 18:03
dep. 18:03
58 km
arr. 18:05
dep. 18:05
59.8 km
arr. 18:23
dep. 18:23
77 km
Novo Milosevo, Hinom - Marsala Tita 108
arr. 18:24
dep. 18:24
77.6 km
Novo Milosevo, B. pumpa - Marsala Tita 76
arr. 18:25
dep. 18:25
78.4 km
Novo Milosevo, Centar - Marsala Tita 4
arr. 18:26
dep. 18:26
79.3 km
arr. 18:27
dep. 18:27
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 18:37
dep. 18:37
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 18:40
dep. 18:40
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 18:44
dep. 18:44
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 18:46
106 km
19:30 21:16 (01:46)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
arr. 19:40
dep. 19:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:45
dep. 19:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:50
dep. 19:50
11.9 km
Temerin, Carda
arr. 19:57
dep. 19:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
30 km
arr. 20:31
dep. 20:31
56.7 km
Novi Becej, Bus station
arr. 20:33
dep. 20:33
58 km
arr. 20:35
dep. 20:35
59.8 km
arr. 20:53
dep. 20:53
77 km
Novo Milosevo, Hinom - Marsala Tita 108
arr. 20:54
dep. 20:54
77.6 km
Novo Milosevo, B. pumpa - Marsala Tita 76
arr. 20:55
dep. 20:55
78.4 km
Novo Milosevo, Centar - Marsala Tita 4
arr. 20:56
dep. 20:56
79.3 km
arr. 20:57
dep. 20:57
79.7 km
Kikinda, Salaši
arr. 21:07
dep. 21:07
88.7 km
Kikinda, MSK
arr. 21:10
dep. 21:10
92 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 21:14
dep. 21:14
96 km
Kikinda, Bus station
arr. 21:16
106 km

Naselja Novi Sad i Kikinda su međusobno udaljena ~105 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 46min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Kikinda iznosi od 8,25 EUR do 8,25 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.