Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Gospodinci timetable

sunday, 21.07.2019.
04:50 05:36 (00:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:50
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 04:58
dep. 04:58
1.9 km
arr. 05:01
dep. 05:01
3.4 km
arr. 05:08
dep. 05:08
7.7 km
arr. 05:09
dep. 05:09
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:14
dep. 05:14
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:15
dep. 05:15
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 05:16
dep. 05:16
15 km
arr. 05:17
dep. 05:17
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:18
dep. 05:18
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 05:19
dep. 05:19
17.3 km
arr. 05:20
dep. 05:20
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:22
dep. 05:22
18.4 km
arr. 05:24
dep. 05:24
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 05:25
dep. 05:25
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 05:26
dep. 05:26
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 05:33
dep. 05:33
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 05:34
dep. 05:34
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 05:35
dep. 05:35
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 05:36
28.1 km
06:10 06:56 (00:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:18
dep. 06:18
1.9 km
arr. 06:21
dep. 06:21
3.4 km
arr. 06:28
dep. 06:28
7.7 km
arr. 06:29
dep. 06:29
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:34
dep. 06:34
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:35
dep. 06:35
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 06:36
dep. 06:36
15 km
arr. 06:37
dep. 06:37
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:38
dep. 06:38
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 06:39
dep. 06:39
17.3 km
arr. 06:40
dep. 06:40
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:42
dep. 06:42
18.4 km
arr. 06:44
dep. 06:44
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 06:45
dep. 06:45
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 06:46
dep. 06:46
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 06:53
dep. 06:53
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 06:54
dep. 06:54
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 06:55
dep. 06:55
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 06:56
28.1 km
07:10 07:56 (00:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:10
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:18
dep. 07:18
1.9 km
arr. 07:21
dep. 07:21
3.4 km
arr. 07:28
dep. 07:28
7.7 km
arr. 07:29
dep. 07:29
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:34
dep. 07:34
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:35
dep. 07:35
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 07:36
dep. 07:36
15 km
arr. 07:37
dep. 07:37
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:38
dep. 07:38
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 07:39
dep. 07:39
17.3 km
arr. 07:40
dep. 07:40
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:42
dep. 07:42
18.4 km
arr. 07:44
dep. 07:44
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 07:45
dep. 07:45
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 07:46
dep. 07:46
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 07:53
dep. 07:53
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 07:54
dep. 07:54
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 07:55
dep. 07:55
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 07:56
28.1 km
08:40 09:26 (00:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:48
dep. 08:48
1.9 km
arr. 08:51
dep. 08:51
3.4 km
arr. 08:58
dep. 08:58
7.7 km
arr. 08:59
dep. 08:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 09:04
dep. 09:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:05
dep. 09:05
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 09:06
dep. 09:06
15 km
arr. 09:07
dep. 09:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 09:08
dep. 09:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 09:09
dep. 09:09
17.3 km
arr. 09:10
dep. 09:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:12
dep. 09:12
18.4 km
arr. 09:14
dep. 09:14
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 09:15
dep. 09:15
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 09:16
dep. 09:16
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 09:23
dep. 09:23
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 09:24
dep. 09:24
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 09:25
dep. 09:25
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 09:26
28.1 km
10:40 11:26 (00:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:48
dep. 10:48
1.9 km
arr. 10:51
dep. 10:51
3.4 km
arr. 10:58
dep. 10:58
7.7 km
arr. 10:59
dep. 10:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 11:04
dep. 11:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:05
dep. 11:05
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 11:06
dep. 11:06
15 km
arr. 11:07
dep. 11:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 11:08
dep. 11:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 11:09
dep. 11:09
17.3 km
arr. 11:10
dep. 11:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:12
dep. 11:12
18.4 km
arr. 11:14
dep. 11:14
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 11:15
dep. 11:15
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 11:16
dep. 11:16
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 11:23
dep. 11:23
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 11:24
dep. 11:24
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 11:25
dep. 11:25
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 11:26
28.1 km
12:40 13:26 (00:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:48
dep. 12:48
1.9 km
arr. 12:51
dep. 12:51
3.4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
7.7 km
arr. 12:59
dep. 12:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 13:04
dep. 13:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:05
dep. 13:05
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
arr. 13:07
dep. 13:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 13:08
dep. 13:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 13:09
dep. 13:09
17.3 km
arr. 13:10
dep. 13:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:12
dep. 13:12
18.4 km
arr. 13:14
dep. 13:14
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 13:15
dep. 13:15
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 13:16
dep. 13:16
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 13:23
dep. 13:23
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 13:24
dep. 13:24
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 13:25
dep. 13:25
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 13:26
28.1 km
14:40 15:26 (00:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:48
dep. 14:48
1.9 km
arr. 14:51
dep. 14:51
3.4 km
arr. 14:58
dep. 14:58
7.7 km
arr. 14:59
dep. 14:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:04
dep. 15:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:05
dep. 15:05
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 15:06
dep. 15:06
15 km
arr. 15:07
dep. 15:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 15:08
dep. 15:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 15:09
dep. 15:09
17.3 km
arr. 15:10
dep. 15:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:12
dep. 15:12
18.4 km
arr. 15:14
dep. 15:14
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 15:15
dep. 15:15
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 15:16
dep. 15:16
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 15:23
dep. 15:23
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 15:24
dep. 15:24
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 15:25
dep. 15:25
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 15:26
28.1 km
15:45 16:31 (00:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:53
dep. 15:53
1.9 km
arr. 15:56
dep. 15:56
3.4 km
arr. 16:03
dep. 16:03
7.7 km
arr. 16:04
dep. 16:04
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 16:09
dep. 16:09
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:10
dep. 16:10
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 16:11
dep. 16:11
15 km
arr. 16:12
dep. 16:12
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:13
dep. 16:13
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 16:14
dep. 16:14
17.3 km
arr. 16:15
dep. 16:15
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:17
dep. 16:17
18.4 km
arr. 16:19
dep. 16:19
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 16:20
dep. 16:20
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 16:21
dep. 16:21
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 16:28
dep. 16:28
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 16:29
dep. 16:29
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 16:30
dep. 16:30
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 16:31
28.1 km
17:05 17:51 (00:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:05
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:13
dep. 17:13
1.9 km
arr. 17:16
dep. 17:16
3.4 km
arr. 17:23
dep. 17:23
7.7 km
arr. 17:24
dep. 17:24
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 17:29
dep. 17:29
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:30
dep. 17:30
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 17:31
dep. 17:31
15 km
arr. 17:32
dep. 17:32
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 17:33
dep. 17:33
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 17:34
dep. 17:34
17.3 km
arr. 17:35
dep. 17:35
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:37
dep. 17:37
18.4 km
arr. 17:39
dep. 17:39
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 17:40
dep. 17:40
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 17:41
dep. 17:41
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 17:48
dep. 17:48
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 17:49
dep. 17:49
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 17:50
dep. 17:50
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 17:51
28.1 km
19:20 20:14 (00:54)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:20
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:28
dep. 19:28
1.9 km
arr. 19:31
dep. 19:31
3.4 km
arr. 19:38
dep. 19:38
7.7 km
arr. 19:39
dep. 19:39
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 19:44
dep. 19:44
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:45
dep. 19:45
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 19:46
dep. 19:46
15 km
arr. 19:47
dep. 19:47
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 19:48
dep. 19:48
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 19:49
dep. 19:49
17.3 km
arr. 19:50
dep. 19:50
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:00
dep. 20:00
21.2 km
Temerin, VII - Telep
arr. 19:56
dep. 19:56
20.3 km
arr. 20:02
dep. 20:02
23 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 20:03
dep. 20:03
23.5 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 20:04
dep. 20:04
24.5 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 20:11
dep. 20:11
30.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 20:12
dep. 20:12
31.1 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 20:13
dep. 20:13
31.5 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 20:14
31.9 km
21:40 22:34 (00:54)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:48
dep. 21:48
1.9 km
arr. 21:51
dep. 21:51
3.4 km
arr. 21:58
dep. 21:58
7.7 km
arr. 21:59
dep. 21:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 22:04
dep. 22:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 22:05
dep. 22:05
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 22:06
dep. 22:06
15 km
arr. 22:07
dep. 22:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 22:08
dep. 22:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 22:09
dep. 22:09
17.3 km
arr. 22:10
dep. 22:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 22:20
dep. 22:20
21.2 km
Temerin, VII - Telep
arr. 22:16
dep. 22:16
20.3 km
arr. 22:22
dep. 22:22
23 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 22:23
dep. 22:23
23.5 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 22:24
dep. 22:24
24.5 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 22:31
dep. 22:31
30.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 22:32
dep. 22:32
31.1 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 22:33
dep. 22:33
31.5 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 22:34
31.9 km
22:45 23:39 (00:54)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:45
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 22:53
dep. 22:53
1.9 km
arr. 22:56
dep. 22:56
3.4 km
arr. 23:03
dep. 23:03
7.7 km
arr. 23:04
dep. 23:04
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 23:09
dep. 23:09
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 23:10
dep. 23:10
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 23:11
dep. 23:11
15 km
arr. 23:12
dep. 23:12
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 23:13
dep. 23:13
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 23:14
dep. 23:14
17.3 km
arr. 23:15
dep. 23:15
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 23:25
dep. 23:25
21.2 km
Temerin, VII - Telep
arr. 23:21
dep. 23:21
20.3 km
arr. 23:27
dep. 23:27
23 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 23:28
dep. 23:28
23.5 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 23:29
dep. 23:29
24.5 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 23:36
dep. 23:36
30.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 23:37
dep. 23:37
31.1 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 23:38
dep. 23:38
31.5 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 23:39
31.9 km

Naselja Novi Sad i Gospodinci su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.