Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Gospodinci timetable

friday, 22.11.2019.
04:10 05:04 (00:54)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:10
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 04:18
dep. 04:18
1.9 km
arr. 04:21
dep. 04:21
3.4 km
arr. 04:28
dep. 04:28
7.7 km
arr. 04:29
dep. 04:29
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 04:34
dep. 04:34
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 04:35
dep. 04:35
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 04:36
dep. 04:36
15 km
arr. 04:37
dep. 04:37
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 04:38
dep. 04:38
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 04:39
dep. 04:39
17.3 km
arr. 04:40
dep. 04:40
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 04:50
dep. 04:50
21.2 km
Temerin, VII - Telep
arr. 04:46
dep. 04:46
20.3 km
arr. 04:52
dep. 04:52
23 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 04:53
dep. 04:53
23.5 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 04:54
dep. 04:54
24.5 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 05:01
dep. 05:01
30.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 05:02
dep. 05:02
31.1 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 05:03
dep. 05:03
31.5 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 05:04
31.9 km
05:50 06:36 (00:46)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:50
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:58
dep. 05:58
1.9 km
arr. 06:01
dep. 06:01
3.4 km
arr. 06:08
dep. 06:08
7.7 km
arr. 06:09
dep. 06:09
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:14
dep. 06:14
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:15
dep. 06:15
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 06:16
dep. 06:16
15 km
arr. 06:17
dep. 06:17
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:18
dep. 06:18
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 06:19
dep. 06:19
17.3 km
arr. 06:20
dep. 06:20
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:22
dep. 06:22
18.4 km
arr. 06:24
dep. 06:24
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 06:25
dep. 06:25
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 06:26
dep. 06:26
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 06:33
dep. 06:33
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 06:34
dep. 06:34
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 06:35
dep. 06:35
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 06:36
28.1 km
06:20 07:06 (00:46)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:20
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:28
dep. 06:28
1.9 km
arr. 06:31
dep. 06:31
3.4 km
arr. 06:38
dep. 06:38
7.7 km
arr. 06:39
dep. 06:39
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:44
dep. 06:44
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:45
dep. 06:45
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 06:46
dep. 06:46
15 km
arr. 06:47
dep. 06:47
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:48
dep. 06:48
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 06:49
dep. 06:49
17.3 km
arr. 06:50
dep. 06:50
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:52
dep. 06:52
18.4 km
arr. 06:54
dep. 06:54
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 06:55
dep. 06:55
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 06:56
dep. 06:56
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 07:03
dep. 07:03
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 07:04
dep. 07:04
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 07:05
dep. 07:05
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 07:06
28.1 km
07:35 08:29 (00:54)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:35
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:43
dep. 07:43
1.9 km
arr. 07:46
dep. 07:46
3.4 km
arr. 07:53
dep. 07:53
7.7 km
arr. 07:54
dep. 07:54
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:59
dep. 07:59
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 08:00
dep. 08:00
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 08:01
dep. 08:01
15 km
arr. 08:02
dep. 08:02
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 08:03
dep. 08:03
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 08:04
dep. 08:04
17.3 km
arr. 08:05
dep. 08:05
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 08:15
dep. 08:15
21.2 km
Temerin, VII - Telep
arr. 08:11
dep. 08:11
20.3 km
arr. 08:17
dep. 08:17
23 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 08:18
dep. 08:18
23.5 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 08:19
dep. 08:19
24.5 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 08:26
dep. 08:26
30.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 08:27
dep. 08:27
31.1 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 08:28
dep. 08:28
31.5 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 08:29
31.9 km
09:35 10:29 (00:54)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:35
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:43
dep. 09:43
1.9 km
arr. 09:46
dep. 09:46
3.4 km
arr. 09:53
dep. 09:53
7.7 km
arr. 09:54
dep. 09:54
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 09:59
dep. 09:59
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:00
dep. 10:00
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 10:01
dep. 10:01
15 km
arr. 10:02
dep. 10:02
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 10:03
dep. 10:03
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 10:04
dep. 10:04
17.3 km
arr. 10:05
dep. 10:05
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:15
dep. 10:15
21.2 km
Temerin, VII - Telep
arr. 10:11
dep. 10:11
20.3 km
arr. 10:17
dep. 10:17
23 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 10:18
dep. 10:18
23.5 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 10:19
dep. 10:19
24.5 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 10:26
dep. 10:26
30.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 10:27
dep. 10:27
31.1 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 10:28
dep. 10:28
31.5 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 10:29
31.9 km
11:00 11:46 (00:46)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:08
dep. 11:08
1.9 km
arr. 11:11
dep. 11:11
3.4 km
arr. 11:18
dep. 11:18
7.7 km
arr. 11:19
dep. 11:19
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 11:24
dep. 11:24
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:25
dep. 11:25
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 11:26
dep. 11:26
15 km
arr. 11:27
dep. 11:27
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 11:28
dep. 11:28
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 11:29
dep. 11:29
17.3 km
arr. 11:30
dep. 11:30
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:32
dep. 11:32
18.4 km
arr. 11:34
dep. 11:34
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 11:35
dep. 11:35
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 11:36
dep. 11:36
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 11:43
dep. 11:43
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 11:44
dep. 11:44
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 11:45
dep. 11:45
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 11:46
28.1 km
12:40 13:26 (00:46)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:48
dep. 12:48
1.9 km
arr. 12:51
dep. 12:51
3.4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
7.7 km
arr. 12:59
dep. 12:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 13:04
dep. 13:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:05
dep. 13:05
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
arr. 13:07
dep. 13:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 13:08
dep. 13:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 13:09
dep. 13:09
17.3 km
arr. 13:10
dep. 13:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:12
dep. 13:12
18.4 km
arr. 13:14
dep. 13:14
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 13:15
dep. 13:15
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 13:16
dep. 13:16
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 13:23
dep. 13:23
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 13:24
dep. 13:24
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 13:25
dep. 13:25
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 13:26
28.1 km
13:30 14:24 (00:54)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:38
dep. 13:38
1.9 km
arr. 13:41
dep. 13:41
3.4 km
arr. 13:48
dep. 13:48
7.7 km
arr. 13:49
dep. 13:49
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 13:54
dep. 13:54
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:55
dep. 13:55
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 13:56
dep. 13:56
15 km
arr. 13:57
dep. 13:57
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 13:58
dep. 13:58
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 13:59
dep. 13:59
17.3 km
arr. 14:00
dep. 14:00
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:10
dep. 14:10
21.2 km
Temerin, VII - Telep
arr. 14:06
dep. 14:06
20.3 km
arr. 14:12
dep. 14:12
23 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 14:13
dep. 14:13
23.5 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 14:14
dep. 14:14
24.5 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 14:21
dep. 14:21
30.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 14:22
dep. 14:22
31.1 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 14:23
dep. 14:23
31.5 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 14:24
31.9 km
14:30 15:16 (00:46)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:38
dep. 14:38
1.9 km
arr. 14:41
dep. 14:41
3.4 km
arr. 14:48
dep. 14:48
7.7 km
arr. 14:49
dep. 14:49
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 14:54
dep. 14:54
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:55
dep. 14:55
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 14:56
dep. 14:56
15 km
arr. 14:57
dep. 14:57
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 14:58
dep. 14:58
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 14:59
dep. 14:59
17.3 km
arr. 15:00
dep. 15:00
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:02
dep. 15:02
18.4 km
arr. 15:04
dep. 15:04
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 15:05
dep. 15:05
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 15:06
dep. 15:06
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 15:13
dep. 15:13
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 15:15
dep. 15:15
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 15:16
28.1 km
15:10 15:56 (00:46)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:10
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:18
dep. 15:18
1.9 km
arr. 15:21
dep. 15:21
3.4 km
arr. 15:28
dep. 15:28
7.7 km
arr. 15:29
dep. 15:29
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:34
dep. 15:34
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:35
dep. 15:35
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 15:36
dep. 15:36
15 km
arr. 15:37
dep. 15:37
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 15:38
dep. 15:38
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 15:39
dep. 15:39
17.3 km
arr. 15:40
dep. 15:40
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:42
dep. 15:42
18.4 km
arr. 15:44
dep. 15:44
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 15:45
dep. 15:45
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 15:46
dep. 15:46
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 15:53
dep. 15:53
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 15:54
dep. 15:54
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 15:55
dep. 15:55
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 15:56
28.1 km
16:20 17:06 (00:46)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:20
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:28
dep. 16:28
1.9 km
arr. 16:31
dep. 16:31
3.4 km
arr. 16:38
dep. 16:38
7.7 km
arr. 16:39
dep. 16:39
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 16:44
dep. 16:44
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:45
dep. 16:45
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 16:46
dep. 16:46
15 km
arr. 16:47
dep. 16:47
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:48
dep. 16:48
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 16:49
dep. 16:49
17.3 km
arr. 16:50
dep. 16:50
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:52
dep. 16:52
18.4 km
arr. 16:54
dep. 16:54
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 16:55
dep. 16:55
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 16:56
dep. 16:56
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 17:03
dep. 17:03
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 17:04
dep. 17:04
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 17:05
dep. 17:05
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 17:06
28.1 km
17:10 17:56 (00:46)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:10
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:18
dep. 17:18
1.9 km
arr. 17:21
dep. 17:21
3.4 km
arr. 17:28
dep. 17:28
7.7 km
arr. 17:29
dep. 17:29
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 17:34
dep. 17:34
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:35
dep. 17:35
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 17:36
dep. 17:36
15 km
arr. 17:37
dep. 17:37
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 17:38
dep. 17:38
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 17:39
dep. 17:39
17.3 km
arr. 17:40
dep. 17:40
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:42
dep. 17:42
18.4 km
arr. 17:44
dep. 17:44
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 17:45
dep. 17:45
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 17:46
dep. 17:46
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 17:53
dep. 17:53
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 17:54
dep. 17:54
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 17:55
dep. 17:55
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 17:56
28.1 km
18:25 19:19 (00:54)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:25
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:33
dep. 18:33
1.9 km
arr. 18:36
dep. 18:36
3.4 km
arr. 18:43
dep. 18:43
7.7 km
arr. 18:44
dep. 18:44
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 18:49
dep. 18:49
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:50
dep. 18:50
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 18:51
dep. 18:51
15 km
arr. 18:52
dep. 18:52
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 18:53
dep. 18:53
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 18:54
dep. 18:54
17.3 km
arr. 18:55
dep. 18:55
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:05
dep. 19:05
21.2 km
Temerin, VII - Telep
arr. 19:01
dep. 19:01
20.3 km
arr. 19:07
dep. 19:07
23 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 19:08
dep. 19:08
23.5 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 19:09
dep. 19:09
24.5 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 19:16
dep. 19:16
30.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 19:17
dep. 19:17
31.1 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 19:18
dep. 19:18
31.5 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 19:19
31.9 km
19:45 20:31 (00:46)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:53
dep. 19:53
1.9 km
arr. 19:56
dep. 19:56
3.4 km
arr. 20:03
dep. 20:03
7.7 km
arr. 20:04
dep. 20:04
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 20:09
dep. 20:09
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 20:10
dep. 20:10
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 20:11
dep. 20:11
15 km
arr. 20:12
dep. 20:12
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 20:13
dep. 20:13
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 20:14
dep. 20:14
17.3 km
arr. 20:15
dep. 20:15
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:17
dep. 20:17
18.4 km
arr. 20:19
dep. 20:19
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 20:20
dep. 20:20
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 20:21
dep. 20:21
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 20:28
dep. 20:28
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 20:29
dep. 20:29
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 20:30
dep. 20:30
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 20:31
28.1 km
20:40 21:26 (00:46)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:48
dep. 20:48
1.9 km
arr. 20:51
dep. 20:51
3.4 km
arr. 20:58
dep. 20:58
7.7 km
arr. 20:59
dep. 20:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 21:04
dep. 21:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 21:05
dep. 21:05
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 21:06
dep. 21:06
15 km
arr. 21:07
dep. 21:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 21:08
dep. 21:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 21:09
dep. 21:09
17.3 km
arr. 21:10
dep. 21:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 21:12
dep. 21:12
18.4 km
arr. 21:14
dep. 21:14
19.2 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 21:15
dep. 21:15
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 21:16
dep. 21:16
20.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 21:23
dep. 21:23
26.5 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 21:24
dep. 21:24
27.3 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 21:25
dep. 21:25
27.7 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 21:26
28.1 km
21:40 22:34 (00:54)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:48
dep. 21:48
1.9 km
arr. 21:51
dep. 21:51
3.4 km
arr. 21:58
dep. 21:58
7.7 km
arr. 21:59
dep. 21:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 22:04
dep. 22:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 22:05
dep. 22:05
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 22:06
dep. 22:06
15 km
arr. 22:07
dep. 22:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 22:08
dep. 22:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 22:09
dep. 22:09
17.3 km
arr. 22:10
dep. 22:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 22:20
dep. 22:20
21.2 km
Temerin, VII - Telep
arr. 22:16
dep. 22:16
20.3 km
arr. 22:22
dep. 22:22
23 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 22:23
dep. 22:23
23.5 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 22:24
dep. 22:24
24.5 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 22:31
dep. 22:31
30.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 22:32
dep. 22:32
31.1 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 22:33
dep. 22:33
31.5 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 22:34
31.9 km
22:45 23:39 (00:54)
MAS - Central bus stationIV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:45
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 22:53
dep. 22:53
1.9 km
arr. 22:56
dep. 22:56
3.4 km
arr. 23:03
dep. 23:03
7.7 km
arr. 23:04
dep. 23:04
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 23:09
dep. 23:09
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 23:10
dep. 23:10
14.4 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 23:11
dep. 23:11
15 km
arr. 23:12
dep. 23:12
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 23:13
dep. 23:13
16.6 km
Temerin, Novosadska 194-196
arr. 23:14
dep. 23:14
17.3 km
arr. 23:15
dep. 23:15
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 23:25
dep. 23:25
21.2 km
Temerin, VII - Telep
arr. 23:21
dep. 23:21
20.3 km
arr. 23:27
dep. 23:27
23 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 23:28
dep. 23:28
23.5 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 23:29
dep. 23:29
24.5 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 23:36
dep. 23:36
30.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 23:37
dep. 23:37
31.1 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 23:38
dep. 23:38
31.5 km
Gospodinci, IV - Centar
arr. 23:39
31.9 km

Naselja Novi Sad i Gospodinci su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.